Wypoczynek i zdrowie

ŚWINOUJŚCIE: Wielkanoc nad morzem w OW „Meduza”

WIELKANOC 2024 wczasy Wielkanocne 150 m od morza, w Świnoujściu. Pobyt 4 dniowy (3 noclegi) z wyżywieniem 2x dzienne w  cenie od 870 zł/os.

WIELKANOC 2024

Oferta ważna w terminie: 29.03 – 02.04.2024 (trzy dowolne doby)

 • 870 zł/os – pokój 2-osobowy standard, budynek A
 • 1210 zł/os – pokój STUDIO, budynek A
 • parking: 30 zł/doba
 • Dziecko do lat 3 bez świadczeń – pobyt nieodpłatny
 • Dziecko od 4 do lat 10 – zniżka 15%
 • Dopłata przy zakwaterowaniu 1 osoby w pokoju dwu i trzyosobowym – 20% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce
 • Brak możliwości sprzedaży pokoi czteroosobowych dla jednej osoby
 • Przy zakwaterowaniu minimum 2 osób w pokoju 3 osobowym lub minimum 3 osób w pokoju 4 os. dopłaty za wolne miejsca w pokoju nie są pobierane
 • W przypadku zakwaterowania w pokoju mniejszej liczby osób niż wymagane minimum (np. 2 osób w pokoju 4os.) dopłata 10% ceny pakietu za każde niewykorzystane miejsce
 • Brak możliwości zakupu samej usługi hotelowej, bez wyżywienia
 • Zwierzęta przyjmowane są odpłatnie – 35zł/doba, po wcześniejszym uzgodnieniu.
 • 3 noclegi
 • 2 posiłki dziennie – śniadania bufetowe, obiadokolacja serwowana. Pobyt od obiadokolacji w pierwszym dniu pobytu, do śniadania w ostatnim dniu pobytu
 • w Wielki Piątek obiadokolacja postna
 • w Wielką Sobotę możliwość wspólnego poświęcenia pokarmów w kościele
 • w Niedzielę tradycyjne polskie Śniadanie Wielkanocne
 • świąteczne menu w I i II dzień Świąt
 • wielkanocne warsztaty świąteczne
 • słodki kącik 11:00 – 16:00
 • upominek powitalny
 • podatek VAT
 • ubezpieczenie NNW

Opłata klimatyczna – płatna w ośrodku. – 5,40 zł/dobę/osobę (2023 r)

 • Wyżywienie z podziałem na tury (śniadania 8:00-10:00 ; obiadokolacje serwowane 16:00-18:00)
 • doba wczasowa: 15:00-11:00
 • możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

aktualizacja dnia: 01.08.2022

 1. Klient może odstąpić od umowy, lub ją rozwiązać(rezygnacja) w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. Za datę rezygnacji uznaje się datę złożenia stosownego oświadczenia przez Klienta Organizatorowi lub jego Agentowi lub datę otrzymania oświadczenia
 2. Jeżeli Klient odstępuje od umowy lub ją rozwiązuje z przyczyn leżących po jego stronie, w tym, między innymi z powodu: niedotrzymania nieokreślonych w umowie terminów płatności, niedostarczenia dokumentów, choroby, nieprzybycia na miejsce zbiorki, innych przypadków losowych, Klienta obciążają koszty rezygnacji poniesione przez Organizatora.
 3. Koszty rezygnacji przedstawiają się następująco:
  1. do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ opłata manipulacyjna 200 zł
  2. od 29 do 15 dni przed rozpoczęciem imprezy ‐ 50% ogólnego kosztu
  3. od 14 do 8 dni przed rozpoczęciem imprezy – 70% ogólnego kosztu
  4. od 7 dni przed rozpoczęciem imprezy i później ‐ 90% ogólnego kosztu
 4. Zwrot kwot wpłaconych przez Klienta, następuje niezwłocznie. Do zwracanych kwot nie są doliczane odsetki.
 5. Organizator może z własnej inicjatywy, lub na wniosek Klienta odstąpić od obciążania Klienta kwotami określonymi w pkt. V – 5w przypadku odstąpienia od umowy spowodowanego siłą wyższą.
 6. Klient może odstąpić od umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz Klientów do miejsca docelowego. Klient może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi. Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wypoczynkowy „Meduza” w Świnoujściu posiada łącznie 72 pokoje (168 miejsc noclegowych) zlokalizowane w 3 budynkach położonych w bliskiej odległości (na 3 rogach skrzyżowania ulic Słowackiego i Orkana.

Budynek A to budynek główny, gdzie znajduje się recepcja, jadalnia, służąca do wydawania posiłków gościom zakwaterowanym we wszystkich 3 budynkach, kawiarenka i  taras zarezerwowany wyłącznie dla gości Ośrodka.  Budynek A wyposażony jest w windę. Posiada 25 pokoi (1, 2, 3 osobowych) oraz 5 apartamentów (1, 2 osobowych), z których większość posiada balkon lub loggię.

 Budynek B posiada 16 pokoi (1, 2, 3, 4 osobowych), wśród nich 6 posiada balkon. W budynku B mieści się salon fryzjerski.

Budynek C ma 31 pokoi (1, 2, 3 osobowych) oraz 2 apartamenty (2 osobowe), niektóre z pokoi posiadają balkon. W budynku C umiejscowiono  salkę do tenisa stołowego.

Na wyposażeniu wszystkich pokoi (w każdym z budynków) znajdują się: łazienka,  TV, radio, telefon oraz czajnik elektryczny.

POŁOŻENIE:

Ośrodek Wypoczynkowy Meduza znajduje się w ścisłym centrum nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia, położony zaledwie 50m od promenady oraz 150m od piaszczystej plaży.

Ośrodek posiada doskonałe połączenia komunikacyjne, dzięki przystankowi MZK zlokalizowanemu w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Odległość od dworca PKP i PKS – 3km.

Opis miejscowości

Świnoujście to atrakcyjna miejscowość wczasowo – uzdrowiskowa z wyjątkowo szeroką plażą ze złocistym piaskiem oraz piękną zabudową dzielnicy nadmorskiej. Mikroklimat Świnoujścia charakteryzuje się dużą liczbą słonecznych dni. Bliskość granicy (2,5 km od centrum) umożliwia wyjazdy na atrakcyjne wycieczki autokarowe i promowe do Niemiec, Danii czy Szwecji. W mieście zaczyna się ścieżka rowerowa, która biegnie przez trzy sławne niegdyś Cesarskie Kąpieliska: Ahlbeck, Heringsdorf i Bansin. Do Ahlbeck jest tylko 4 kilometry.

Świnoujście jest jedynym miastem w Polsce położonym na kilkudziesięciu wyspach.  Łączność pomiędzy wyspami Uznam i Wolin zapewniają 2 przeprawy promowe. 

Od Berlina dzieli Świnoujście 160 km, do Szwecji jest 175 km, a do Danii 150 km.

Atrakcje:

 • Dawny ratusz: dziś siedziba Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Znajdują się tu zbiory prezentujące historię rybołówstwa, dzieje miasta i regionu, stare przyrządy nawigacyjne, okazy fauny morskiej. Miejsce wielu wystaw.
 • Fort Anioła: wybudowany w latach 1854-58 na wzór Mauzoleum Hadriana (dzisiejszy Zamek Św. Anioła w Rzymie).
 • Fort Zachodni : wybudowany w latach 1843-1863, wielokrotnie modernizowany. Po wojnie do 1962 roku stacjonowały tam wojska radzieckie.
 • Kościół pw. Chrystusa Króla z XVIII wieku: wzniesiony na miejscu gotyckiej świątyni. W nawie głównej drewniany model statku-korwety z 1881 r. podwieszony do sufitu.
 • Wieża widokowa: po byłym kościele protestanckim Marcina Lutra, zniszczonym pod koniec II wojny światowej
 • Park Zdrojowy: z XIX w. według projektu architekta ogrodów królewskich m.in. w Berlinie i Poczdamie – Petera Josefa Lene; roślinność śródziemnomorska
  ze starodrzewiem liczącym ok. 150 lat.
 • Falochrony: z początku XIX wieku, zachodni wraz ze stawą „Młyny” – znakiem nawigacyjnym w kształcie wiatraka, centralny – o długości przeszło 1400 metrów w głąb morza.
 • Latarnia Morska: z 1858 roku, najwyższa nad Bałtykiem (68 m), 308 schodów na taras widokowy, wystawa latarnictwa i ratownictwa morskiego
 • Fort Wschodni (Gerharda): jedna z trzech zachowanych XIX-wiecznych fortyfikacji wchodzących w skład Twierdzy Świnoujście. W pomieszczeniach fortu oglądać można ekspozycję dotyczącą świnoujskich fortyfikacji, eksponaty znalezione na ich terenie. Fort ma swojego komendanta.
 • Podziemne miasto :Kompleks położony jest w lesie pomiędzy stacją kolejową „Świnoujście-Przytór”, a plażą
 • Wycieczka Uznamską Koleją Uzdrowiskową do uzdrowisk niemieckich
 • Rejs katamaranem pomiędzy wyspami
 • Miejscowe Biura Podróży oferują jednodniowe wycieczki zagraniczne do Danii, Szwecji i Niemiec.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz