Wypoczynek i zdrowie

MIELNO: Pobyt wypoczynkowy w O.W „Ameba”

Ośrodek Wczasowy „Ameba” położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży (ok 50m od morza), na 1,5 hektarowym częściowo zalesionym terenie. Doskonałe położenie w spokojnej i zacisznej części Mielna, dobry standard zakwaterowania i pięknie zaaranżowany teren zielony to niewątpliwe zalety ośrodka. Pobyty od końca kwietnia do października 2022r. Same noclegi lub z wyżywieniem 2 posiłki dziennie. Cena pobytu już od 560 zł/tydz. (same noclegi,bez wyżywienia przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os., sezon niski).

Ceny poniżej są za cały pokój, wyżywienie płatne dodatkowo).

 • dodatkowa osoba w pokoju/domku podlega opłacie 50 zł/dobę.
 • dziecko do 3 lat bez świadczeń – 30 zł/doba
 • miejsce parkingowe 15 zł doba samochód osobowy /parking płatny niestrzeżony/
 • drugi samochód do pokoju /domku/ apartamentu płatny 20 zł za dobę
 • internet bezprzewodowy płatny w zależności od ilości minut od 2 zł do 40 zł
 • wypożyczenie łóżeczka turystycznego dla dziecka 40zł/tydzień
 • kort tenisowy dla gości O.W. Ameba płatny 15zł/godzina
 • bilard płatny 6zł/godzina

WYŻYWIENIE:

Możliwość wyżywienia na terenie O.W. „AMEBA„.

 • OSOBA DOROSŁA: śniadanie 30 zł, obiad 45 zł (serwowany)
 • DZIECKO DO 10LAT: śniadanie 20 zł , obiad 30 zł

Śniadania wydawane są w systemie bufetu szwedzkiego*, obiad podawany jest do stolika.
*bufet serwowany powyżej 15 osób

 • zakwaterowanie zgodnie z wybraną opcją (pobyt minimum 7 dniowy)
 • korzystanie z terenu/atrakcji ośrodka

 

Uwaga:

same noclegi, bez wyżywienia, ceny za cały pokój, wyżywienie płatne dodatkowo.

Stawki opłaty miejscowej :

2,5 zł/os/doba od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach wypoczynkowych, szkoleniowych lub turystycznych za każdy dzień pobytu w następujących miejscowościach: Mielno,Unieście, Łazy, Mielenko,Chłopy,Sarbinowo,Gąski, Niegoszcz).

* zwalnia się z opłaty miejscowej pobyt dzieci do 3 roku życia

 • Odległość od morza: 50 metrów
 • Istnieje możliwość rezerwacji pobytów dłuższych niż 7dni
 • Ceny podane w tabelce dotyczą zakwaterowania/noclegu w odpowiednio podanych typach pokoi lub domków na okres 7dni,
 • Dzieci 0-3 lat z miejscem do spania na łóżku opiekunów,
 • Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 (w dniu przyjazdu) do godziny 11:00 ( w dniu wyjazdu)
 • Na terenie ośrodka mogą przebywać tylko osoby zameldowane w o.w. „AMEBA”. odwiedziny są możliwe tylko po uzgodnieniu z recepcją.
 • ze względu na bezpieczeństwo i komfort wypoczynku naszych najmłodszych wczasowiczów ośrodek nie przyjmuje zwierząt
 • dopłaty w recepcji są przyjmowane gotówką lub kartą płatniczą.

Zadatek 30% płatny w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania umowy. Reszta może być wpłacona po dojeździe na miejsce (gotówką, brak możliwości opłaty kartą płatniczą) lub w Biurze, na minimum 10 dni przed terminem turnusu.

 UWAGA: prosimy o przemyślane rezerwacje – zadatek jest BEZZWROTNY.

Zachęcamy też do zabezpieczenia się przed stratą wykupując ubezpieczenie kosztów rezygnacji.

 

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wczasowy „Ameba”:  

położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, do morza trzeba przejść jedynie zalesioną wydmę (ok. 50 m).

Posiada rozległy – 1,5 hektarowy obszar, częściowo zalesiony lasem sosnowym,  o pagórkowatym ukształtowaniu powierzchni, co stwarza możliwości ciekawego zagospodarowania terenu.

Są tu zacienione miejsca wypoczynku, urocze oczka wodne, dobrze zagospodarowany plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, dobrej jakości  przyrządy do ćwiczeń w plenerze, kort tenisowy i boisko do siatkówki lub koszykówki. 

Doskonałe położenie w spokojnej i zacisznej części Mielna, dobry standard zakwaterowania i miły oku, zadbany i pięknie zaaranżowany teren zielony, to niewątpliwe zalety ośrodka.

Obiekt posiada około 100 miejsc noclegowych

 • w 2 jednopiętrowych pawilonach
 • oraz kilku niedawno wybudowanych domkach.

Zarówno pokoje, jak i domki są dobrego standardu.

Pokoje w pawilonach są 1, 2, 2(+1), 3os. oraz 4os. Niektóre pokoje 3os. i wszystkie 4os. składają się z 2 pomieszczeń.

Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, telewizor, lodówkę i czajnik bezprzewodowy a pokoje 4os. dodatkowo w aneks kuchenny.

Domki są 3, 4 i 7os., dwu lub trzypokojowe. W każdym jest łazienka, telewizor i aneks kuchenny.

Wszystkie pokoje mają balkony a domki tarasy.

Pokoje i domki wyposażone są także w leżaki (po jednym na pokój) i parawany plażowe.

Stołówka jest w osobnym pawilonie, który posiada taras, na którym także można jadać posiłki.

Wyżywienie nie jest obowiązkowe, ale warto je wykupić, bo w większości pokoi nie ma warunków do samodzielnego gotowania posiłków, a wyżywienie w ośrodku jest smaczne i w umiarkowanej cenie. 

Szczegółowe informacje o zakwaterowaniu:

 • POKÓJ 1 osobowy – ok 10 m2, na wyposażeniu łazienka, RTV, czajnik bezprzewodowy, leżak i parawan.
 • POKÓJ 2 osobowy STANDARD – z łazienką. Na wyposażeniu znajduje się chłodziarka, czajnik bezprzewodowy, RTV, leżak i parawan. Łóżko 2-osobowe.
 • POKÓJ CAFE – pokój 2 os. położony w na I piętrze. Pokój 2 osobowy z komfortowym łóżkiem sypialnianym, garderobą, łazienką oraz balkonem. Na wyposażeniu RTV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, ręczniki, leżak , parawan.
 • POKÓJ 3 osobowy – Dysponujemy dwoma rodzajami pokoi 3-osobowych:
  • jedno pomieszczenie ok 25m2 razem z łazienką, do spania 2 wersalki rozkładane i łóżko 1-osobowe. W pokoju znajduje się czajnik bezprzewodowy, chłodziarka, TV, radio, leżak i parawan.
  • dwa pokoje w tym jeden przechodni ok 21m2 razem z łazienką, do spania łóżko dwuosobowe i rozkładana wersalka. W pokoju znajduje się czajnik bezprzewodowy, chłodziarka, TV, radio, leżak i parawan.
 • MINI APARTAMENT –  dla 3 osób, ok 35m2. Składa się z dwóch pokoi,w tym jeden przechodni, aneksu kuchennego, łazienki. Na wyposażeniu RTV, leżak i parawan.
 • APART CAFE – apartament 4 os., składa się z pokoju przechodniego, sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Na wyposażeniu apartamentu lodówka, płaski telewizor, czajnik bezprzewodowy, ręczniki, leżak, parawan.
 • POKÓJ CAFE – Pokój 2 os. położony w na I piętrze, z komfortowym łóżkiem sypialnianym, garderobą, łazienką oraz balkonem. Na wyposażeniu RTV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, ręczniki, leżak, parawan.
 • DOMEK DZIUPLA – domek dla 3 osób, 25m2. Domek murowany składa się z dwóch pokoi w tym jeden przechodni, aneksu kuchennego, łazienki, tarasu zewnętrznego. Do spania jest łóżko podwójne/małżeńskie i wersalka rozkładana.
 • DOMEK GRZEŚ – dla 4 osób, 42m2. Domek murowany, składa się z dwóch oddzielnych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i tarasu zewnętrznego z grillem. Idealna propozycja dla rodzin z większymi dziećmi. 
 • DOMEK GNIAZDKO – dla 4 osób, ok 35m2. Pięknie położony na wzniesieniu w przytulnym zakątku ośrodka. Domek przeznaczony jest dla 4 osób, składa się z dwóch pokoi w tym jeden przechodni, aneksu kuchennego, łazienki i tarasu zewnętrznego z grillem. Do spania dwa łóżka 1 osobowe i rozkładana wersalka. Doskonały dla rodzin z małymi dziećmi. 
 • DOMEK BELWEDEREK – dla 7 osób. Domek składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i tarasu zewnętrznego z grillem. Do spania są trzy tapczany, łóżko małżeńskie i dwie rozkładane wersalki.

Opis miejscowości

Mielno i okolice należą do najatrakcyjniejszych terenów na polskim środkowym Wybrzeżu pod względem walorów turystycznych i środowiska przyrodniczego. Położone jest nie tylko nad morzem ale także nad jeziorem Jamno. Posiada dobre połączenia komunikacyjne z Koszalinem, duże obszary leśne, atrakcyjne szlaki turystyczne oraz specyficzny mikroklimat. W Mielnie każdy może znaleźć doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz