(BASEN SOLANKOWY, KOMORA NORMOBARYCZNA, KOMORA HIPERBARYCZNA, PLAZMOTERAPIA) Zapraszamy w 2023r do efektywnego wypoczynku i regeneracji w Lądku Zdrój w Hotelu*** „MIR-JAN„. 7-dniowy turnus rehabilitacyjny z 10 zabiegami w pokoju standard z pełnym wyżywieniem – 1800 zł/os. Pobyt 14-dniowy z 20 zabiegami w cenie od 3620 zł/os. Duży wybór dostępnych zabiegów.
2023 cennik – 7 dni (6 noclegów) – 10 zabiegów – turnus rehabilitacyjny
- Cena pobytu 1 os w pokoju standard 2os: 1800 zł
- Dopłata do pokoju 1 os: 300 zł
- Dopłata do diety: 140 zł
2023 cennik – 14 dni (13 noclegów) – 20 zabiegów – turnus rehabilitacyjny
- Cena pobytu 1 os w pokoju standard 2os: 3620 zł
- Dopłata do pokoju 1 os: 600 zł
- Dopłata do diety: 280 zł
Cennik ważny na dzień: 1.11.2022. Może ulec zmianie.
Zwierzęta – 50 zł/doba – w wyznaczonych pokojach, konieczność zgłoszenia podczas rezerwacji.
Zabiegi rehabilitacyjne za dodatkową opłatą:
- laseroterapia
- elektroterapia
- światłoterapia
- zimna plazma
- masaż
- relaks w saunie suchej i parowej
W cenie turnusu 7/14 dni:
- 6/13 noclegów w pokoju standard
- 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje)
- 10/20 zabiegów od poniedziałku do piątku:
- 5/10 zabiegów w Komorze Normobarycznej
- 2/4 zabiegi laserem wysokoenergetycznym
- 1/2 zabieg elektromagnetyczny SALUS
- 2/4 kąpiele perełkowo-magnezowe
- poranna gimnastyka na basenie
Do bezpłatnego korzystanie przez Gości Hotelowych:
- basen z wodą solankową o temperaturze 30°C
- wanna z hydromasażem z wodą solankową o temperaturze 35°C
- sauna infrared
- sala ćwiczeń i fitness
- bilard
- atrakcyjny teren zielony przy rzece Biała Lądecka
- parking
Opłata uzdrowiskowa – 4,7 zł/doba/osoba dorosła (w 2022r).
W obiekcie: basen z wodą solankową o wym. ok. 11x7m, brodzik z wodą solankową oraz jacuzzi z wodą solankową.
Diety dostępne w obiekcie: lekkostrawna, bezglutenowa, wegetariańska.
Pobyt zaczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.
Komora normobaryczna – odległość od Hotelu około 2,5km – transport (w 2 strony) dla Gości jest zapewniony po stronie Hotelu.
BASEN SOLANKOWY – kąpiele w solance mają pozytywny wpływ na wygląd skóry, poprawiają jej elastyczność. Przynoszą także ulgę stawom.
KOMORA NORMOBARYCZNA – zawartość tlenu podwyższona jest do 40%, a ilość dwutlenku węgla waha się od 0,5% do 3%. Znacznie ułatwia to przyswajanie tlenu przez wszystkie komórki organizmu człowieka. Normobaria to metoda terapii wspomagająca samoleczenie organizmu. Stosowanie metody przyczynia się do zwalczania wolnych rodników i przyczynia się do spowolnienia procesów starzenia się organizmu.
KOMORA HIPERBARYCZNA – dotlenia wszystkie komórki w organizmie, a także regeneruje i usprawnia tkanki. Rezultaty dotlenienia komórek: pobudzanie organizmu do intensywnej pracy, wspomaganie układu odpornościowego, zwiększenie metabolizmu, komórkowego, zwiększenie ilości krążących komórek macierzystych, przyspieszenie gojenia ran, zwalczanie infekcji.
PLAZMOTERAPIA – to zabieg skutecznie usuwający mikroorganizmy patogenne, oszczędzając zdrowe komórki naszego organizmu. Urządzeniem może usuwać bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie pasożyty. Wspomaga stany po Covid , leczenie boreliozy. Ponadto może pobudzić proces detoksykacji oczyszczając krew z toksycznych substancji i toksyn. Jest też możliwe wzmocnienie sił obronnych naszego organizmu, autonaprawy, samoleczenia, poprawienie sprawności umysłowej. Działa też antystresowo.
Zadatek 30% płatny w ciągu 7 dni od daty rezerwacji turnusu. Dopłata płatna na 30 dni przed terminem turnusu.
Możliwość zmiany terminu pobytu w przypadku wolnych miejsc (voucher do wykorzystania w innym terminie).
Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.
Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.




















Opis ośrodka
HOTEL MIR-JAN położony jest na skraju części zdrojowej Lądka, nad brzegiem rzeki Biała Lądecka. Otaczają go leśne górskie trasy spacerowe, drzewostany i skałki widokowe.
Z okien pokoi od strony drogi rozpościera się widok na malownicze leśne ścieżki spacerowe, natomiast z drugiej strony na górską rzekę której kojący szum pozwala na odprężenie i odzyskanie sił. Do dyspozycji gości w Willi znajduje się kuchnia, w której można samodzielnie przyrządzać drobne posiłki.
Na terenie obiektu znajduje się STREFA RELAKSU gdzie znajduje się między innymi: basen, sauna i jacuzzi.
Dla Gości: 26 pokoi hotelowych typu Premium oraz 39 pokoi typu Standard. Hotel jednorazowo może gościć 121 osób, z opcją zwiększenia tej liczby do 160 osób przy użyciu dostawek. W Willi, położonej 50 metrów od głównego budynku hotelu, noclegi w 10 pokojach dla 22 osób. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, TV, bezpłatne WiFi oraz parking.
Restauracja hotelowa o oryginalnym i ciepłym wystroju wnętrza, przez cały dzień zaprasza na smakowite posiłki. Są to najczęściej tradycyjne polskie potrawy. Posiłki można spożywać nie tylko we wnętrzu restauracji ale także na dużym letnim tarasie z widokiem na rzekę i las
Opis miejscowości
LADEK ZDRÓJ jest jednym z najstarszych uzdrowisk w Europie. Lądeckie wody termalne z 7 czynnych tu źródeł, obfitują w radoczynne cieplice siarczkowe i fluorkowe, które leczą choroby reumatyczne oraz neurologiczne, a także układ pokarmowy oraz układ krążenia. Uzdrowisko jest malowniczo położone na zboczach Gór Złotych w dolinie rzeki Białej Lądeckiej. Bywali tu Goethe, cesarzowa Katarzyna II czy królowie pruscy.
W uzdrowiskowej części miasta znajduje się piękny park, a w nim – zabytkowy dom zdrojowy z drugiej połowy XVII wieku. Zabytkowe centrum zdrojowe zachowało oryginalny rynek z zespołem barokowych i renesansowych kamieniczek. Zimą w niedalekiej okolicy czekają liczne wyciągi narciarskie a latem warto odwiedzić lądeckie Arboretum, czyli ogród drzew i krzewów egzotycznych, w którym można zobaczyć 250 gatunków tych roślin z całego świata.
W Lądku Zdroju i okolicy warto zobaczyć:
- Arboretum – ponad 250 gatunków drzew i krzewów pochodzących z całego świata.
- Jaskinia Radochowska – jedna z największych jaskiń w polskiej części Sudetów Wschodnich (256 metrów podziemnych korytarzy).
- Młyn papierniczy w Dusznikach Zdroju – najstarszy tego rodzaju obiekt w Europie Środkowej.
- Czermna k/Kudowy – słynie z Kaplicy Czaszek, udekorowanej 3 tysiącami czaszek i piszczeli.
- Kąty Bystrzyckie Skansen Gotwaldówka – zabytkowy zespół gospodarski.
- Kudowa Zdrój Muzeum Żaby – ponad 3000 eksponatów: od zabawek z wizerunkiem żaby, po spreparowane płazy.
- Kudowa Zdrój – Muzeum zabawek – bogaty zbiór zabawek z różnych krajów i kontynentów.
- Złoty Stok Kopalnia złota – przez 700 lat w kopalni wydobyto 16 ton złota. Trasa turystyczna umożliwia jej zwiedzanie.
- Bystrzyca Kłodzka Muzeum Filumenistyczne – przedstawia historię ognia (w zbiorach m.in. pół miliona zapałczanych etykiet).
- Kletno Jaskinia Niedźwiedzia – najdłuższa, a dla wielu również najpiękniejsza, jaskinia w Polsce.
- Kłodzko Stare Miasto, Ratusz, Most św. Jana, Twierdza Kłodzka – to jedne z wielu przykładów wspaniałej architektury tego pięknego miasta.
- Muzeum Ziemi Kłodzkiej – miejsce dla miłośników kultury i sztuki. Obok muzeum – ogród z lapidarium.
- Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku – budowę korytarzy rozpoczęto w XIII w., dzisiaj to jedna z głównych atrakcji miasta.


