Wypoczynek i zdrowie

INOWROCŁAW: Pobyty lecznicze w uzdrowisku „Solanki”

Zapraszamy w 2023r na regeneracyjne, pełnopłatne pobyty lecznicze. Uzdrowisko Inowrocław Solanki oferuje 7-dniowe turnusy z pełnym wyżywieniem i 4 zabiegami dziennie w cenie od 1470 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. (sezon niski Willa „Ostoja”)

Willa „Ostoja” i Willa „As” – CENY/TERMINY 2023 – ceny za osobodzień

TERMIN: Pokój 1 os. Pokoj 2 os.
01.01.2023 - 30.04.2023
230
210
01.05.2023 - 30.09.2023
245
225
01.10.2023 - 17.12.2023
230
210
18.12.2023 - 31.12.2023
245
225

WILLA „MEDICAL SPA” – CENY/TERMINY 2023 – ceny za osobodzień

TERMIN: Pokój 1 os. Pokój 1 os. WYSOKI STANDARD Pokoj 2 os. Pokoj 2 os. WYSOKI STANDARD Pokoj 2 os. LARGE
01.01-30.04.2023
240
280
220
240
280
01.05-30.09.2023
255
300
235
255
305
01.10-17.12.2023
240
280
220
240
280
18.12-31.12.2023
255
300
235
255
305

SANATORIUM „KUJAWIAK”- CENY/TERMINY 2022 – ceny za osobodzień

W 2023r – obiekt „Kujawiak” zarezerwowany dla Kuracjuszy z NFZ – pojedyńcze pokoje na zapytanie.

SANATORIUM „KUJAWIANKA„- CENY/TERMINY 2022 – ceny za osobodzień

W 2023r – obiekt „Kujawianka” zarezerwowany dla Kuracjuszy z NFZ – pojedyńcze pokoje na zapytanie.

Ceny obowiązują pod warunkiem wykupienia turnusów minimum 7-dniowych.

W przypadku skrócenia turnusów, obowiązuje dopłata 10%.

W uzdrowisku oferowane są dodatkowo (odpłatnie):

 • zabiegi z akupunktury
 • masaże klasyczne oraz relaksacyjne
 • zabiegi fizykoterapeutyczne
 • korzystanie z Centrum Rekreacji (Strefa Fitness, Indoor Cycling)
 • zabiegi kosmetyczne
 • wycieczki autokarowe
 • wieczorki taneczne
 • ćwiczenia wg McKenziego
 • ćwiczenia wg metody PNF, Bobath
 • terapię ortopedyczną wg Cyriaxa i Muligana
 • terapię manualną w modelu holistycznym
 • testy na nietolerancję pokarmową w cenie 500 zł
 • literaturę o tematyce oczyszczająco-leczniczej.

Ceny aktualne na dzień 23.11.2022. Uwaga: możliwa zmiana cen w 2023r.

 • zakwaterowanie zgodnie z rezerwacją
 • wyżywienie całodzienne 3 posiłki dziennie:
  • MEDICAL-SPA: śniadania i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany do stolika na Sali Konsumpcyjnej w Sanatorium Kujawiak
  • WILLA OSTOJA: śniadania i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany do stolika na Sali Konsumpcyjnej w Sanatorium Kujawiak
  • WILLA „AS”: śniadania i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany do stolika na Sali Konsumpcyjnej w Sanatorium Kujawiak
 • możliwość skorzystania z diety zgodnie z zaleceniem lekarza
 • konsultacja lekarska
 • 4 zabiegi dziennie, według wskazań lekarza z listy zabiegów oraz seans w Grocie Solne (zabiegi i seanse odbywają się codziennie oprócz niedziel i dni świątecznych
 • 15% rabatu na usługi w Gabinecie Kosmetycznym o wartości powyżej 100 zł
 • opiekę pielęgniarską w przypadku nagłych zachorowań
 • wstęp na imprezy kulturalno oświatowe organizowane przez „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław
 • dostęp do internetu WiFi
 • TV pakiet podstawowy

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku: 5,30 zł/os/doba (2023r).

Parking płatny według cennika każdego z obiektów.

 • ceny za pobyt pełnopłatny za dobę od osoby (doba rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu
 • zastrzega się możliwość zmiany cen
 • nieskorzystanie z któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego ceny

Zaliczka 30% płatna w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy. Dopłata na 30 dni przed terminem turnusu. Faktury wystawia Uzdrowisko Solanki.

Warunki zwrotów.

Odwołanie rezerwacji przyjmowane jest wyłącznie w formie pisemnej za pośrednictwem poczty tradycyjnej

lub elektronicznej.

 • W przypadku rezygnacji w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem pobytu Uzdrowisko zwraca 100% zaliczki.
 • Przy odwołaniu rezerwacji w terminie 29-15 dni przed rozpoczęciem pobytu Uzdrowisko zwraca 50% zaliczki. Odwołanie rezerwacji na mniej niż 15 dni przed planowanym przyjazdem powoduje utratę 100% wpłaconej zaliczki.
 • Różnica pomiędzy wpłatą z tytułu rezerwacji, a opłatą za rezygnację (jeśli taka wystąpi) zostanie zwrócona Usługobiorcy w formie przelewu na wskazany przez niego rachunek bankowy.
 • Ponadto od kwoty należnej do zwrotu potrącone zostaną koszty manipulacyjne w wysokości 30,00 zł.
 • W przypadku nie dokonania anulacji rezerwacji i nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu zaliczka nie podlega zwrotowi.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Uzdrowisko Inowrocław „Solanki”:

Kompleks stanowi solidne miejsce na leczenie i regenerację sił. Uzdrowisko obejmuje pięć obiektów noclegowych: Willę „As”, Willę „Ostoja”, „Solanki” Medical SPA, Sanatorium „Kujawiak” oraz Sanatorium „Kujawianka”. Znajdują się w nich sprzyjające wypoczynkowi pokoje z łazienkami i TV.

Willa As:

Usytuowana w Parku Solankowym. To kameralny obiekt, w którym oczekuje na Gości 25 miejsc w pokojach o wysokim standardzie. W obiekcie znajduje się świetlica. Posiłki i zabiegi odbywają się poza obiektem. Willa „As” jest przyjazna osobom niepełnosprawnym. Posiada windę zewnętrzną i wewnętrzną, szerokie drzwi i poręcze.

Willa Ostoja:

To kameralny obiekt posiadający 21 miejsc noclegowych w pokojach: 1-osobowych (5 pokoi), oraz pokojach dwuosobowych (8 pokoi). Wszystkie pokoje z łazienką, czajnikiem bezprzewodowym i TV. Willa „Ostoja” w Inowrocławiu jest dwupiętrowa. Nie posiada wind. Posiłki i zabiegi odbywają się w innych obiektach kompleksu „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław (w odległości nie większej niż 100 m od Wilii Ostoja)

„MEDICAL SPA”:

Nowoczesny trzypiętrowy kompleks. We wszystkich pokojach „Solanki” Medical Spa znajduje się łazienka, czajnik bezprzewodowy, lodówka, TV oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Pokoje w części południowej „Solanki” Medical Spa dodatkowo są wyposażone w klimatyzację. Obiekt jest trzypiętrowy i posiada windy. Sala konsumpcyjna zlokalizowana jest na II piętrze. Śniadania i kolacje serwowane są w bufecie szwedzkim, obiady podawane są do stolika.

SANATORIUM „KUJAWIAK”:

To czteropiętrowy kompleks, wyposażony w windy. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Ponadto na I piętrze Sanatorium „Kujawiak” znajduje się stołówka.W obiekcie znajduje się też nowoczesna Grota Solna stanowiąca niezawodne źródło energii, sposób na relaks i pomoc w leczeniu wielu chorób.

SANATORIUM „KUJAWIANKA”:

Obiekt Sanatorium „Kujawianka”, to kompleks trzech willi połączonych łącznikiem. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Ponadto w Sanatorium „Kujawianka” znajduje się stołówka. W 2017 roku obiekt zyskał 4 nowe pokoje jednoosobowe przygotowane z myślą o Gościach komercyjnych. Zostały one nowocześnie urządzone i wyposażone.

W Uzdrowisku Inowrocławskim leczy się następujące schorzenia: choroby układu krążenia i naczyń obwodowych, schorzenia reumatyczne i stany pourazowe układu kostno-stawowego, choroby przewodu pokarmowego, wątroby, pęcherzyka i dróg żółciowych oraz otyłość i inne zaburzenia przemiany materii, choroby górnych dróg oddechowych, choroby dróg rodnych, schorzenia jamy ustnej.

Opis miejscowości

Położony na Kujawach Inowrocław (42km od Bydgoszczy, 65 km od Włocławka) usytuowany jest na wielkich pokładach soli. Dzięki solankowym źródłom już w 1876r miasto zyskało status uzdrowiska.

Park Solankowy
Ulubionym miejscem wypoczynku nie tylko turystów, ale i mieszkańców miasta jest Park Solankowy położony na 80 ha. Urozmaicone i wielobarwne dywany kwiatowe, a także malownicze stawy parkowe – jeden z mostkiem, oba z iluminowanymi fontannami skłaniają do romantycznych spacerów. Największe wrażenie na spacerowiczach robi jednak tężnia solankowa – budowla z drewna i gałęzi tarniny. Ma ona 320 m długości i 9 m wysokości. Solanka spływa po gałęziach tarniny odparowując wodę, wskutek czego w otoczeniu tężni powstaje solankowy aerozol.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz