Wypoczynek i zdrowie

CIECHOCINEK: Turnusy odchudzające w „Uzdrowisko Ciechocinek”

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2021 r na 7-dniowe turnusy odchudzające organizowane w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy” oraz w „Łazienki Uzdrowiskowe nr I„. Cena odchudzającego turnusu 7 dniowego od 1120 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu.  Dostępne oferty: „pobyt metaboliczny” oraz „warzywno-owocowy detoks uzdrowiskowy„. 

2021 cennik – DOM ZDROJOWY – pobyt metaboliczny

Turnus 7 dób hotelowych

DOM ZDROJOWY Sezon niski: Sezon wysoki:
POKÓJ:

10.01 - 25.04.2021

26.09 - 19.12.2021

25.04 - 26.09.2021
Pokój 1 os.
1330 zł
1505 zł
pokój 2 os.
(1 miejsce w pok. 2-os.)
1190 zł
1330 zł
pokój 1 os.
STREFA HOTELOWA
1470 zł
1715 zł
pokój 2 os.
STREFA HOTELOWA
1295 zł
1435 zł

2021 cennik – ŁAZIENKI UZDROWISKOWE Nr I

WARZYWNO-OWOCOWY DETOKS UZDROWISKOWY

Turnusy tygodniowe

ŁAZIENKI UZDROWISKOWE Nr I Tygodniowy Tygodniowy
Termin /
zakwaterowanie w pokoju
1 miejsce
w pokoju 2 osobowym
Pokój
1 - osobowy
04.01 - 30.04.2021

01.10 - 19.12.2021
1120 zł
1260 zł

01.05 - 30.09.2021

1260 zł
1505 zł

Możliwość płatnych konsultacji psychologicznych.

2021r – w cenie – pobyt metaboliczny (Dom Zdrojowy):

 • zakwaterowanie w pokojach 1,2-osobowych (zgodnie z dokonaną rezerwacją)
 • całodzienne wyżywienie – 3 posiłki – możliwość wyboru diety
 • całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska
 • 4 zabiegi lecznicze dziennie (oprócz niedziel i świąt) – ćwiczenia grupowe usprawniające  + 3 zabiegi zaordynowane przez lekarza specjalistę
 • codzienny (60 min) wstęp do strefy basenu solankowego z saunami
 • edukacja żywieniowa i zdrowotna
Konsultacje psychologiczne – dodatkowo płatne.
 

2021r – w cenie – warzywno – owocowy detoks (Łazienki Uzdrowiskowe Nr I):

 • 7 noclegów w pokojach 1, 2-osobowych (zgodnie z dokonaną rezerwacją)
 • całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie oparte na słynnej diecie warzywno-owocowej)
 • zestaw herbat ziołowych (30szt.) w pokoju oraz woda mineralna
 • 2 x dziennie ćwiczenia ruchowe z terapeutą (oprócz niedziel i świąt) w tym ćwiczenia zespołowe lub ćwiczenia na przyrządach lub basen z ćwiczeniami
 • 1 x dziennie hydromasaż lub bicze szkockie (oprócz niedziel i świąt),
 • opieka lekarska i pielęgniarska (w tym badanie lekarskie w dniu przyjazdu i wyjazdu)

Opłata klimatyczna płatna na miejscu: 4 zł/os/doba.

POBYTY ODCHUDZAJĄCE:

Pobyt odchudzający trwa odpowiednio 7 dób hotelowych. Rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia (niedziela), kończy śniadaniem ostatniego dnia (niedziela). Realizowany jest w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy” oraz w „Łazienki Nr I”.

1 stycznia 2020 roku, w ciechocińskim „Domu Zdrojowym” swoją działalność rozpoczęło Kujawsko-Pomorskie Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii powołane przez Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Celem pobytu jest:

 • zmniejszenie wagi ciała
 • redukcja wagi tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • zmiana nawyków żywieniowych
 • poprawa ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej 
 
Programy odchudzające:
 •  „Pobyt metaboliczny” – (Dom Zdrojowy)
 •  „Warzywno-owocowy detoks uzdrowiskowy” – (Łazienki Nr 1, dieta warzywno-owocowa)

Pobyt metaboliczny – informacje dodatkowe:

 • zabiegi wykonywane są codziennie oprócz niedziel i świąt
 • strefa basenowa czynna 7 dni w tygodniu
 • pobyty do niedzieli do niedzieli
 • początek turnusu – obiad, koniec turnusu – śniadanie

30% podczas rezerwacji, dopłata 70% w BT Amitur. Faktury wystawia BT Amitur.

 

Uwaga:

Goście rozpoczynający pobyty w obiektach Uzdrowiska Ciechocinek zobowiązani są do okazania NEGATYWNEGO wyniku badania w kierunku obecności SARS – COV-2.

W obiektach Uzdrowiska istnieje możliwość wykonania odpłatnego badania na obecność SARS-COV-2 Koszt badania: 64,80 zł

(cena testu oraz konieczność okazania negatywnego wyniku – może się zmienić w zależności od aktualnej sytuacji)

 1. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku 30% ceny w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy. Dopłata reszty należności na minimum 14 dni przed terminem turnusu.
 2. W przypadku odstąpienia od umowy przez Kuracjusza w terminie 14 dni i poniżej przed rozpoczęciem pobytu Spółka PUC nie będzie zobowiązana do zwrotu zadatku (poza udokumentowanymi przypadkami losowymi). Odstąpienie od umowy przez Kuracjusza w terminie 15 dni i powyżej przed rozpoczęciem pobytu skutkuje zwrotem zadatku pomniejszonym o koszty związane z dokonaniem przelewu na konto Kuracjusza.
 3. W sytuacji odstąpienia od umowy przez Spółkę PUC zwróci ona Kuracjuszowi wpłacony zadatek w całości.
 4. Odwołanie zadatkowanej rezerwacji przyjmowane jest wyłącznie w formie pisemnej (listem, mailem, faxem).
 5. W przypadku chęci zakupu usługi jako podatnik prowadzący działalność prosimy o taką informację i podanie nr NIP przed wpłatą zadatku. W przeciwnym razie, zgodnie z obowiązującymi przepisami nie będzie możliwości wystawienia faktury VAT na firmę.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Turnusy odchudzające są prowadzone w dwu obiektach:

1. „DOM ZDROJOWY”: 

Obiekt położony w kompleksie zieleni i nasadzeń kwiatowych, w sąsiedztwie Parku Sosnowego. 337 miejsc, budynek 4 piętrowy w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, na miejscu nowoczesna baza zabiegowa z basenem solankowym, 2 stołówki, w pełni wyposażona sala konferencyjna. Możliwość zapłaty kartą płatniczą.

1 stycznia 2020 roku, w ciechocińskim „Domu Zdrojowym” swoją działalność rozpoczęło Kujawsko-Pomorskie Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii powołane przez Uzdrowisko Ciechocinek S.A. 
Typy wykonywanych zabiegów:

70 rodzajów zabiegów leczniczych w tym: kąpiele w wannach i basenie solankowym, zabiegi borowinowe, inhalacje indywidualne i zbiorowe, masaże, hydromasaże, zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii, płukania jamy ustnej (choroby przyzębia), kabina kriosauny.

Zakwaterowanie: wygodne pokoje 1, 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym.

Na terenie obiektu znajduje się gabinet badań densytometrycznych, gabinet EKG, sala konferencyjna, kiosk, kawiarnia, gabinet dentystyczny, kosmetyczny, fryzjer.

 

2. Łazienki Uzdrowiskowe Nr I (z dietą warzywno-owocową):

Obiekt mieści się w zabytkowych łazienkach, usytuowanych bezpośrednio przy ciechocińskim Deptaku Sław, wśród dywanów kwiatowych.

Do dyspozycji gości jest 230 miejsc w 1, 2 osobowych, wygodnych pokojach, przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. W każdym z nich znajduje się łazienka, telewizor, lodówka oraz czajnik. Na terenie obiektu jest możliwość skorzystania z bezpłatnego Internetu.

Na miejscu znajduje się nowoczesna, kompleksowa baza zabiegowa z dwoma basenami solankowymi, gdzie wykonywane są inhalacje, masaże, hydromasaże, zabiegi borowinowe, kinezyterapeutyczne i fizykoterapeutyczne. Na terenie obiektu dostępne dla Gości: kiosk, biblioteka i salon fryzjerski

Opis miejscowości

Miasto Ciechocinek jest największym nizinnym uzdrowiskiem w Polsce. Malownicze położenie w centrum kraju – na lewym brzegu Wisły, między Toruniem a Włocławkiem, 200 km od Warszawy, w sercu historycznych Kujaw, stanowi jeden z większych atutów uzdrowiska. Ciechocinek jest kurortem o wyjątkowych walorach klimatycznych m.in. ze względu na unikalne tężnie wytwarzające leczniczy aerozol.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *