Wypoczynek i zdrowie

CIECHOCINEK: Turnusy odchudzające w „Uzdrowisko Ciechocinek”

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2023 r na tygpdniowe turnusy odchudzające organizowane w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy„. Cena odchudzającego turnusu 7 dniowego od 2400 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w sezonie niskim.

2023 cennik – DOM ZDROJOWY – pobyt metaboliczny

Turnus 7 dób hotelowych (niedziela-niedziela)

Oferta ważna na dzień 12.12.2022. Może ulec zmianie.

 • DŁUŻSZA KURACJA = WIĘKSZY RABAT! Wysokości rabatu jest proporcjonalna do długości pobytu. Oferta dotyczy pobytów co najmniej 10-dobowych (10% rabatu), maksymalny rabat wynosi 20% (przy pobytach 20-dobowych lub dłuższych). Oferta obejmuje pobyty realizowane od styczna do marca 2023 roku.

 • Możliwość INDYWIDUALNYCH płatnych konsultacji psychologicznych, dietetycznych, fizykoterapeutycznych, edukacyjnych.
 • Usługi gabinetu kosmetycznego NATURA w „Domu Zdrojowym”.

2023r – w cenie – pobyt metaboliczny (Dom Zdrojowy):

 • zakwaterowanie w pokojach 1-, 2-osobowych (zgodnie z dokonaną rezerwacją),
 •  całodzienne wyżywienie – zgodnie z zaleceniami dietetycznymi,
 • całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska,
 • 4 zabiegi lecznicze dziennie oprócz niedziel i świąt,
 • codzienny (60 min.) wstęp do strefy basenu solankowego,
 • warsztaty dietetyczne x 2 w tygodniu (indywidualne i grupowe),
 • warsztaty fizykoterapeutyczne x 1 w tygodniu,
 • warsztaty psychologiczne x 1 w tygodniu
 • pakiet badań: lipidogram, ASPAT, ALAT, HbA1C, kreatynina, TSH, kwas moczowy.

Opłata klimatyczna płatna na miejscu: 4,5 zł/os/doba (w 2022r)

POBYTY ODCHUDZAJĄCE:

Pobyt odchudzający trwa odpowiednio 7 dób hotelowych. Rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia (niedziela), kończy śniadaniem ostatniego dnia (niedziela). Realizowany jest w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy„.

1 stycznia 2020 roku, w ciechocińskim „Domu Zdrojowym” swoją działalność rozpoczęło Kujawsko-Pomorskie Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii powołane przez Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Celem pobytu jest:

 • zmniejszenie wagi ciała
 • redukcja wagi tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • zmiana nawyków żywieniowych
 • poprawa ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej 
 

Pobyt metaboliczny – informacje dodatkowe:

 • zabiegi wykonywane są codziennie oprócz niedziel i świąt
 • strefa basenowa czynna 7 dni w tygodniu
 • pobyty do niedzieli do niedzieli
 • początek turnusu – obiad, koniec turnusu – śniadanie

30% podczas rezerwacji, dopłata 70% w BT Amitur. Faktury wystawia BT Amitur.

 1. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku 30% ceny w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy. Dopłata reszty należności na minimum 14 dni przed terminem turnusu.
 2. W przypadku odstąpienia od umowy przez Kuracjusza w terminie 14 dni i poniżej przed rozpoczęciem pobytu Spółka PUC nie będzie zobowiązana do zwrotu zadatku (poza udokumentowanymi przypadkami losowymi). Odstąpienie od umowy przez Kuracjusza w terminie 15 dni i powyżej przed rozpoczęciem pobytu skutkuje zwrotem zadatku pomniejszonym o koszty związane z dokonaniem przelewu na konto Kuracjusza.
 3. W sytuacji odstąpienia od umowy przez Spółkę PUC zwróci ona Kuracjuszowi wpłacony zadatek w całości.
 4. Odwołanie zadatkowanej rezerwacji przyjmowane jest wyłącznie w formie pisemnej (listem, mailem, faxem).
 5. W przypadku chęci zakupu usługi jako podatnik prowadzący działalność prosimy o taką informację i podanie nr NIP przed wpłatą zadatku. W przeciwnym razie, zgodnie z obowiązującymi przepisami nie będzie możliwości wystawienia faktury VAT na firmę.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

„DOM ZDROJOWY”: 

Obiekt położony w kompleksie zieleni i nasadzeń kwiatowych, w sąsiedztwie Parku Sosnowego. 337 miejsc, budynek 4 piętrowy w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, na miejscu nowoczesna baza zabiegowa z basenem solankowym, 2 stołówki, w pełni wyposażona sala konferencyjna. Możliwość zapłaty kartą płatniczą.

1 stycznia 2020 roku, w ciechocińskim „Domu Zdrojowym” swoją działalność rozpoczęło Kujawsko-Pomorskie Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii powołane przez Uzdrowisko Ciechocinek S.A. 
Typy wykonywanych zabiegów:

70 rodzajów zabiegów leczniczych w tym: kąpiele w wannach i basenie solankowym, zabiegi borowinowe, inhalacje indywidualne i zbiorowe, masaże, hydromasaże, zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii, płukania jamy ustnej (choroby przyzębia), kabina kriosauny.

Zakwaterowanie: wygodne pokoje 1, 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym.

Na terenie obiektu znajduje się gabinet badań densytometrycznych, gabinet EKG, sala konferencyjna, kiosk, kawiarnia, gabinet dentystyczny, kosmetyczny, fryzjer.

 

 

Opis miejscowości

Miasto Ciechocinek jest największym nizinnym uzdrowiskiem w Polsce. Malownicze położenie w centrum kraju – na lewym brzegu Wisły, między Toruniem a Włocławkiem, 200 km od Warszawy, w sercu historycznych Kujaw, stanowi jeden z większych atutów uzdrowiska. Ciechocinek jest kurortem o wyjątkowych walorach klimatycznych m.in. ze względu na unikalne tężnie wytwarzające leczniczy aerozol.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz