Wypoczynek i zdrowie

CIECHOCINEK: Turnusy odchudzające w „Uzdrowisko Ciechocinek”

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2024 r na tygodniowe turnusy odchudzające organizowane w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy„. Cena odchudzającego turnusu 7 dniowego od 2400 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w sezonie niskim. ZIMOWA OFERTA RABATOWA – 15% ZNIŻKI NA POBYTY  02.01-30.03.2024

2024 cennik:  obowiązuje od 01.01.2024 r. do 31.03.2024 r

2024 cennik: obowiązuje od 31.03.2024 r. do 20.12.2024 r.

Oferta ważna na dzień 09.01.2024. Może ulec zmianie.

 • ZIMOWA OFERTA RABATOWA – obowiązuje w dniach od 2 stycznia do 30 marca 2024. Rezerwując pobyt w tym okresie, otrzymasz 15% zniżki nawszystkie pobyty lecznicze i hotelowe.

 • Możliwość INDYWIDUALNYCH płatnych konsultacji psychologicznych, dietetycznych, fizykoterapeutycznych, edukacyjnych.
 • Usługi gabinetu kosmetycznego NATURA w „Domu Zdrojowym”.

 

Dodatkowe usługi medyczne
Specjalistyczne konsultacje lekarskie:
1. Kardiologiczna 200 zł
2. Internistyczna 160 zł
3. Diabetologiczna 160 zł
4. Chirurgiczna naczyniowa 200 zł
5. Chirurgiczna naczyniowa z badaniem USG 300 zł
6. Chirurgiczna w zakresie medycyny ogólnej 200 zł
7. Skleroterapia (zamykanie naczyń żylnych) 250 zł

Badania medyczne:
1. EKG z opisem 40 zł
2. Holter EKG 150 zł
3. Holter ciśnieniowy ABPM 140 zł
4. Echokardiografia 200 zł
5. USG jamy brzusznej 150 zł
6. USG tarczycy 150 zł
7. Elastografia wątroby 250 zł
8. Poligrafia – badanie w kierunku bezdechu sennego 250 zł

 • zakwaterowanie w pokojach 1-, 2-osobowych (zgodnie z dokonaną rezerwacją)
 • całodzienne wyżywienie – zgodnie z zaleceniami dietetycznymi
 • całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska
 • analiza składu masy ciała – metodą BIA
 • 4 zabiegi lecznicze dziennie oprócz niedziel i świąt
 • codzienny (60 min.) wstęp do strefy basenu solankowego
 • warsztaty dietetyczne x 2 w tygodniu (indywidualne i grupowe)
 • warsztaty fizjoterapeutyczne x 1 w tygodniu,
 • warsztaty psychologiczne x 1 w tygodniu
 • pakiet badań: lipidogram, ASPAT, ALAT, HbA1C, kreatynina, TSH, kwas moczowy.

Opłata klimatyczna płatna na miejscu: 5,2 zł/os/doba

POBYTY ODCHUDZAJĄCE:

Pobyt odchudzający trwa odpowiednio 7 dób hotelowych. Rozpoczyna się obiadem pierwszego dnia (niedziela), kończy śniadaniem ostatniego dnia (niedziela). Realizowany jest w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy„.

1 stycznia 2020 roku, w ciechocińskim „Domu Zdrojowym” swoją działalność rozpoczęło Kujawsko-Pomorskie Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii powołane przez Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Celem pobytu jest:

 • zmniejszenie wagi ciała
 • redukcja wagi tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • zmiana nawyków żywieniowych
 • poprawa ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej 
 

Pobyt metaboliczny – informacje dodatkowe:

 • zabiegi wykonywane są codziennie oprócz niedziel i świąt
 • strefa basenowa czynna 7 dni w tygodniu
 • pobyty do niedzieli do niedzieli
 • początek turnusu – obiad, koniec turnusu – śniadanie

30% podczas rezerwacji, dopłata 70% w BT Amitur. Faktury wystawia BT Amitur.

 1. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku 30% ceny w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy. Dopłata reszty należności na minimum 14 dni przed terminem turnusu.
 2. W przypadku odstąpienia od umowy przez Kuracjusza w terminie 14 dni i poniżej przed rozpoczęciem pobytu Spółka PUC nie będzie zobowiązana do zwrotu zadatku (poza udokumentowanymi przypadkami losowymi). Odstąpienie od umowy przez Kuracjusza w terminie 15 dni i powyżej przed rozpoczęciem pobytu skutkuje zwrotem zadatku pomniejszonym o koszty związane z dokonaniem przelewu na konto Kuracjusza.
 3. W sytuacji odstąpienia od umowy przez Spółkę PUC zwróci ona Kuracjuszowi wpłacony zadatek w całości.
 4. Odwołanie zadatkowanej rezerwacji przyjmowane jest wyłącznie w formie pisemnej (listem, mailem, faxem).
 5. W przypadku chęci zakupu usługi jako podatnik prowadzący działalność prosimy o taką informację i podanie nr NIP przed wpłatą zadatku. W przeciwnym razie, zgodnie z obowiązującymi przepisami nie będzie możliwości wystawienia faktury VAT na firmę.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

„DOM ZDROJOWY”: 

Obiekt położony w kompleksie zieleni i nasadzeń kwiatowych, w sąsiedztwie Parku Sosnowego. 337 miejsc, budynek 4 piętrowy w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, na miejscu nowoczesna baza zabiegowa z basenem solankowym, 2 stołówki, w pełni wyposażona sala konferencyjna. Możliwość zapłaty kartą płatniczą.

1 stycznia 2020 roku, w ciechocińskim „Domu Zdrojowym” swoją działalność rozpoczęło Kujawsko-Pomorskie Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii powołane przez Uzdrowisko Ciechocinek S.A. 
Typy wykonywanych zabiegów:

70 rodzajów zabiegów leczniczych w tym: kąpiele w wannach i basenie solankowym, zabiegi borowinowe, inhalacje indywidualne i zbiorowe, masaże, hydromasaże, zabiegi z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii, płukania jamy ustnej (choroby przyzębia), kabina kriosauny.

Zakwaterowanie: wygodne pokoje 1, 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, lodówką i czajnikiem bezprzewodowym.

Na terenie obiektu znajduje się gabinet badań densytometrycznych, gabinet EKG, sala konferencyjna, kiosk, kawiarnia, gabinet dentystyczny, kosmetyczny, fryzjer.

 

 

Opis miejscowości

Miasto Ciechocinek jest największym nizinnym uzdrowiskiem w Polsce. Malownicze położenie w centrum kraju – na lewym brzegu Wisły, między Toruniem a Włocławkiem, 200 km od Warszawy, w sercu historycznych Kujaw, stanowi jeden z większych atutów uzdrowiska. Ciechocinek jest kurortem o wyjątkowych walorach klimatycznych m.in. ze względu na unikalne tężnie wytwarzające leczniczy aerozol.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz