Wypoczynek i zdrowie

Święta i Sylwester w Tatrach, w Hotelu *** NAT Bukowina Tatrzańska

Hotel *** NAT Bukowina Tatrzańska zaprasza w 2020r  na pobyty świąteczne i noworoczne . Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich. Pobyt świąteczny z wyżywieniem HB, 5 dni (4 noclegi), w pokoju 2 os. standard w cenie  1078 zł/os. Sylwester w Tatrach, 6 dni (5 noclegów) w cenie 1397,50 zł/os.  HOTEL PO GENERALNYM REMONCIE w 2017r!

2020/2021r – cennik – Święta i Sylwester

Ceny w tabelce ZA POKÓJ/1 doba !  Wyżywienie HB (2 x dziennie).

Terminy: Pokój 2 os. standard Pokój 2 os. Pokój 2 os. SOFA Pokój 2 os. TARAS Pokój rodzinny delux 3 os. Apartament 4 os.
Pakiet Świąteczny minimum 4 noce 20.12.2020-27.12.2020
539 zł/doba/pokój (2 osoby)
599 zł/doba
619 zł/doba
629 zł/doba
790 zł/doba
970 zł/doba
Pakiet Noworoczny minimum 5 nocy 27.12.2020-03.01.2021
559 zł/doba/pokój (2 osoby)
619 zł/doba
639 zł/doba
649 zł/doba
820 zł/doba
1000 zł/doba

Każda dodatkowa osoba w pokoju płatna.

Przy pobycie dzieci do 14 lat – cena może ulec zmianie.

Pakiet Świąteczny:

 • śniadania, uroczyste śniadania w Boże Narodzenie i II dzień Świąt, uroczystą kolację wigilijną w formie bufetowej z butelką wina, w pozostałe dni obiadokolacje z napojami
 • dostęp do strefy relaksu
 • ogrzewana narciarnia
 • rabat na baseny termalne

 

Pakiet Noworoczny – Sylwester w Tatrach:

 • śniadania i obiadokolacje
 • dostęp do strefy relaksu
 • ogrzewaną narciarnia
 • rabat na baseny termalne

 

Turnusy Ferie:

 • śniadania i obiadokolacje
 • dostęp do strefy relaksu
 • ogrzewana narciarnia
 • rabat na baseny termalne

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku: 1,3 zł/os/doba.

 1. Ceny (w tabelce) dotyczą pobytu na 1 dobę w podanym okresie przy wykorzystaniu pokoju przez osoby dorosłe lub dzieci powyżej 14 lat zgodnie z jego przeznaczeniem.

HB – nocleg + śniadanie + obiadokolacja.

 • na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna oraz opłata za parking
 • na miejscu możliwość wycieczek fakultatywnych za dodatkową odpłatnością

 

Informacje o ofercie (COVID-19):

 • oferta cenowa obowiązuje na dzień publikacji tj. 22.08.2020 i może ulec zmianie
 • sposób wydawania posiłków może się róźnić w zależności od terminu pobytu.
 • posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 • program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Zaliczka 20% płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.
Dopłata na 30 dni przed dniem rozpoczęcia turnusu.

REZYGNACJA Z IMPREZY PRZEZ UCZESTNIKA

Uczestnik może zrezygnować z udziału w imprezie w każdym czasie składając pisemne oświadczenie o rezygnacji Organizatorowi lub agentowi przed terminem rozpoczęcia imprezy bądź wskutek nie wzięcia udziału w imprezie. Skutki rezygnacji z imprezy oraz ich przyczyny wskazane są w Rozdziale III oraz w ustępach poniżej.
W razie rezygnacji przez Uczestnika z imprezy z przyczyn niedotyczących Organizatora, o których mowa w Rozdziale III, Organizator ma prawo pobrania od Uczestnika kwoty odpowiadającej:
a. 20% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,
b. 50% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 29 a 15 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy,
c. 90% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy
Pozostała wpłacona przez Uczestnika cena zwracana jest Uczestnikowi w sposób określony w Rozdziale III ust. 5 zdanie 2.
Postanowień ust. 2 nie stosuje się, gdy Uczestnik złożył oświadczenie o rezygnacji z imprezy przed jej rozpoczęciem z uwagi na wystąpienie nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy lub przewóz Uczestników do miejsca docelowego. W takim przypadku Uczestnik może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy i nie przysługuje mu roszczenie o odszkodowania lub zadośćuczynienie w tym zakresie.
W przypadku przeniesienia praw i obowiązków przez Uczestnika na osobę trzecią zgodnie z Rozdziałem II ust. 7, Uczestnik nie będzie obciążony kosztami rezygnacji określonymi w ust. 2.
Uczestnik będący konsumentem, który zawarł Umowę o udział w imprezie poza lokalem przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia odstąpić od niej bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów, chyba że negocjacje ustne, na podstawie których została zawarta Umowa, były prowadzone w oparciu o wcześniejsze zamówienie złożone przez konsumenta.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Hotel *** NAT Bukowina Tatrzańska usytuowany jest na Olczańskim Wierchu, 100 m od przystanku autobusowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się 6 wyciągów narciarskich (50 m). Z tarasu budynku podziwiać można wspaniałą panoramę Tatr. Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych.

ZAKWATEROWANIE:
Obiekt dysponuje 80 miejscami noclegowymi:

 • pokoje 1-, 2-, 3 os. oraz pokoje typu studio i apartament. Wszystkie pokoje po generalnym remoncie, z łazienkami i z dodatkami w stylu góralskim. Każdy pokój posiada TV, lodówkę, zestaw do parzenia herbaty i kawy, suszarkę, ręczniki. W niektórych pokojach istnieje możliwość dostawki (rozkładany fotel) lub wspólnego spania.  Balkony znajdują się tylko w kilku pokojach, natomiast dla gości udostępniony jest duży taras z widokiem na Tatry. 

Chwalone przez wczasowiczów, urozmaicone i smaczne wyżywienie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

 • mini SPA (sauna sucha i parowa, jacuzzi)
 • winda
 • lobby bar
 • restauracja TaTradycja
 • widokowy taras
 • parking (ogrodzony, płatny)
 • ogrzewana narciarnia

Opis miejscowości

Bukowina Tatrzańska – miejscowość w województwie małopolskim na Pogórzu Spisko- Gubałowskim na wysokości 750-1000 m. Z Bukowiny Tatrzańskiej widać cały łańcuch Tatr. Strome ściany gór, doliny, liczne jeziora i stawy są pozostałością istniejących tu przed tysiącami lat lodowców, które wykształciły dzisiejszy urozmaicony krajobraz górski.

Ważnym punktem rozwoju Bukowiny jest otwarty w grudniu 2008 r. kompleks z najnowocześniejszymi w Europie basenami termalnymi, w których przyjemnie może spędzić czas cała rodzina, a podczas wodnych masaży zrelaksować się może człowiek w każdym wieku.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *