Wypoczynek i zdrowie

Święta, Sylwester i Ferie w Tatrach – w Hotelu *** NAT Bukowina Tatrzańska

Hotel *** NAT Bukowina Tatrzańska zaprasza w 2021r  na pobyty świąteczne i noworoczne . Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich. Pobyt świąteczny z wyżywieniem HB, 5 dni (4 noclegi), w pokoju 2 os. standard w cenie  1190 zł/os. Sylwester w Tatrach, 6 dni (5 noclegów) w cenie 1562,50 zł/os. Pobyt zimowy (ferie) w terminie 03.01-28.02.2022 w cenie od  1907,5 zł / 7 noclegów. HOTEL PO GENERALNYM REMONCIE w 2017r!

2021/2022r – cennik – Święta i Sylwester – wyżywienie 2x dziennie

2022r – cennik Ferie  – wyżywienie 2x dziennie

Każda dodatkowa osoba w pokoju płatna.

Przy pobycie dzieci do 12 lat – cena może ulec zmianie.

Pakiet Świąteczny:

 • śniadania, uroczyste śniadania w Boże Narodzenie i II dzień Świąt, uroczystą kolację wigilijną w formie bufetowej z butelką wina, opłatkiem, przy muzyce na  żywo (kapela góralska)
 • w pozostałe dni obiadokolacje z napojami
 • w II dzień Świąt kolędowanie z kapelą góralską
 • dostęp do strefy relaksu
 • ogrzewana narciarnia
 • rabat na baseny termalne

 

Pakiet Noworoczny – Sylwester w Tatrach:

 • śniadania i obiadokolacje
 • dostęp do strefy relaksu
 • ogrzewaną narciarnia
 • rabat na baseny termalne
 • w dniu 31.12.2021 do wykorzystania VOUCHER w Restauracji TaTradycja w kwocie: 80 zł/os dorosła, 40zł/dziecko 4-14 lat z muzyką na żywo (kapela góralska)

 

Turnusy Ferie:

 • śniadania i obiadokolacje
 • dostęp do strefy relaksu
 • ogrzewana narciarnia
 • rabat na baseny termalne

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku: 1,3 zł/os/doba (w 2021r)

Ceny dotyczą pobytu na 1 dobę w podanym okresie przy wykorzystaniu pokoju przez osoby dorosłe lub dzieci powyżej 12 lat zgodnie z jego przeznaczeniem.

HB – nocleg + śniadanie + obiadokolacja.

 • na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna oraz opłata za parking
 • na miejscu możliwość wycieczek fakultatywnych za dodatkową odpłatnością

 

Informacje o ofercie (COVID-19):

 • oferta cenowa obowiązuje na dzień publikacji tj. 20.09.2021 i może ulec zmianie
 • sposób wydawania posiłków może się różnić w zależności od terminu pobytu.
 • posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
 • program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Zaliczka 20% płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.
Dopłata na 30 dni przed dniem rozpoczęcia turnusu.

REZYGNACJA Z IMPREZY PRZEZ UCZESTNIKA

Uczestnik może zrezygnować z udziału w imprezie w każdym czasie składając pisemne oświadczenie o rezygnacji Organizatorowi lub agentowi przed terminem rozpoczęcia imprezy bądź wskutek nie wzięcia udziału w imprezie. Skutki rezygnacji z imprezy oraz ich przyczyny wskazane są w Rozdziale III oraz w ustępach poniżej.
W razie rezygnacji przez Uczestnika z imprezy z przyczyn niedotyczących Organizatora, o których mowa w Rozdziale III, Organizator ma prawo pobrania od Uczestnika kwoty odpowiadającej:
a. 20% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,
b. 50% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 29 a 15 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy,
c. 90% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy
Pozostała wpłacona przez Uczestnika cena zwracana jest Uczestnikowi w sposób określony w Rozdziale III ust. 5 zdanie 2.
Postanowień ust. 2 nie stosuje się, gdy Uczestnik złożył oświadczenie o rezygnacji z imprezy przed jej rozpoczęciem z uwagi na wystąpienie nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy lub przewóz Uczestników do miejsca docelowego. W takim przypadku Uczestnik może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy i nie przysługuje mu roszczenie o odszkodowania lub zadośćuczynienie w tym zakresie.
W przypadku przeniesienia praw i obowiązków przez Uczestnika na osobę trzecią zgodnie z Rozdziałem II ust. 7, Uczestnik nie będzie obciążony kosztami rezygnacji określonymi w ust. 2.
Uczestnik będący konsumentem, który zawarł Umowę o udział w imprezie poza lokalem przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia odstąpić od niej bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów, chyba że negocjacje ustne, na podstawie których została zawarta Umowa, były prowadzone w oparciu o wcześniejsze zamówienie złożone przez konsumenta.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Hotel *** NAT Bukowina Tatrzańska usytuowany jest na Olczańskim Wierchu, 100 m od przystanku autobusowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się 6 wyciągów narciarskich (50 m). Z tarasu budynku podziwiać można wspaniałą panoramę Tatr. Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych.

ZAKWATEROWANIE:
Obiekt dysponuje 80 miejscami noclegowymi:

 • pokoje 1-, 2-, 3 os. oraz pokoje typu studio i apartament. Wszystkie pokoje po generalnym remoncie, z łazienkami i z dodatkami w stylu góralskim. Każdy pokój posiada TV, lodówkę, zestaw do parzenia herbaty i kawy, suszarkę, ręczniki. W niektórych pokojach istnieje możliwość dostawki (rozkładany fotel) lub wspólnego spania.  Balkony znajdują się tylko w kilku pokojach, natomiast dla gości udostępniony jest duży taras z widokiem na Tatry. 

Chwalone przez wczasowiczów, urozmaicone i smaczne wyżywienie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

 • mini SPA (sauna sucha i parowa, jacuzzi)
 • winda
 • lobby bar
 • restauracja TaTradycja
 • widokowy taras
 • parking (ogrodzony, płatny)
 • ogrzewana narciarnia

Opis miejscowości

Bukowina Tatrzańska – miejscowość w województwie małopolskim na Pogórzu Spisko- Gubałowskim na wysokości 750-1000 m. Z Bukowiny Tatrzańskiej widać cały łańcuch Tatr. Strome ściany gór, doliny, liczne jeziora i stawy są pozostałością istniejących tu przed tysiącami lat lodowców, które wykształciły dzisiejszy urozmaicony krajobraz górski.

Ważnym punktem rozwoju Bukowiny jest otwarty w grudniu 2008 r. kompleks z najnowocześniejszymi w Europie basenami termalnymi, w których przyjemnie może spędzić czas cała rodzina, a podczas wodnych masaży zrelaksować się może człowiek w każdym wieku.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz