Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

ŁEBA: Cztery Pory Roku - 7-dniowe pobyty zdrowotne i profilaktyczne w ośrodku "Zdrowotel"

PAKIET 4 PORY ROKU to: 7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie oraz 2 zabiegi w dni robocze, a to wszystko w zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży.  Cena 7-dniowego turnusu w 2020r  już od 895 zł/os / 7 dni. W cenie wycieczka po Łebie z przewodnikiem. Ośrodek przyjmuje Gości od  04.05.2020 

Łeba - "Zdrowotel" - turnusy zdrowotne i profilaktyczne


Cztery Pory Roku - 7-dniowe pobyty zdrowotne i profilaktyczne 2020

 • klimatyczna enklawa ciszy i spokoju 150 m od plaży morskiej w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego i rezerwatu Mierzeja Sarbska
 • dania tradycyjnej i współczesnej kuchni polskiej z zastosowaniem naturalnych ziół i przypraw
 • bogata baza zabiegowa z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, masażu i odnowy biologicznej
 • wykwalifikowany personel medyczny z dużym doświadczeniem zawodowym
 • miła obsługa na każdym szczeblu kontaktu z klientem
 • animacje czasu wolnego w formie tańca, śpiewu, spotkań z miejscowymi artystami – moc rozrywki i zabawy
 • rekreacja na świeżym powietrzu pod okiem instruktorów zdrowego wypoczynku
 • wycieczki fakultatywne na Ruchome Wydmy (polska Sahara), do Sea Parku (morski park rozrywki w Sarbsku)
 • Akademia Zdrowia: wykłady, prelekcje, prezentacje z zakresu prozdrowotnego stylu życia i profilaktyki zdrowia
 • Świat dziecka: place i sale zabaw, zajęcia dla dzieci, pakiet powitalny i pełne wyposażenie pokoju dla niemowląt
PAKIET "4 PORY ROKU" 2020
 DATACENA OD OSOBY
      Pakiet zawiera:
 • 7 noclegów w pokojach typu STANDARD  (od soboty do soboty)
 • Wyżywienie 2 x dziennie (śniadania w formie stołu szwedzkiego i obiadokolacja)
 • 1 zabieg indywidualny i 1 zabieg grupowy w każdy dzień powszedni
 • Opieka pielęgniarska i lekarska
 • Wycieczka autokarowa po Łebie z przewodnikiem

03.01-11.04.2020

10.10-12.12.2020

 895

18.04-06.06.2020

12.09-10.10.2020

 995

06.06-27.06.2020

15.08-12.09.2020

 1125
27.06-15.08.2020 1325

PAKIET "ZDROWOTEL" 2020
 DATACENA OD OSOBY
      Pakiet zawiera:
 • 7 noclegów w pokojach typu PREMIUM (od soboty do soboty)
 • Wyżywienie 3 x dziennie (śniadania i kolacja w formie stołu szwedzkiego, obiad)
 • 2 zabiegi indywidualne i 2 zabiegi grupowe w każdy dzień powszedni
 • Opieka pielęgniarska i lekarska
 • Wycieczka autokarowa po Łebie z przewodnikiem

03.01-11.04.2020

10.10-12.12.2020

 1095

18.04-06.06.2020

12.09-10.10.2020

 1195

06.06-27.06.2020

15.08-12.09.2020

 1295
27.06-15.08.2020 1595
Zniżki:

 •  dziecko 0-12 lat, własne spanie, 1/2 wyżywienia: -10%
 •  na dostawce powyżej 12 lat: -30%
 •  na dostawce poniżej 12 lat: -50%
 •  na dostawce do 4 lat bez świadczeń: GRATIS

Dopłaty:

 • za niewykorzystane miejsce w pokoju +30%
 • do pełnego wyżywienia (w pak. "4 pory roku") +100zł
Dopłaty do pakietów z pełnym wyżywieniem:
 • do diety specjalistycznej +150 zł
 • do pakietu specjalistycznego (dieta i zabiegi do 3 indywidualnych i 2 grupowych) +200zł
Ośrodek jest przyjazny zwierzętom. Pobyt zwierzęcia jest odpłatny -od 25 zł za dzień i kwota ta nie podlega negocjacjom

Usługi dodatkowo płatne:

 • opłata miejscowa
 • opłata za pobyt zwierząt domowych - od 25 zł/dobę
 • parkingi
 • wycieczki fakultatywne

 

Zdrowotel w Łebie, to zespół pięciu pawilonów mieszkalnych oraz pawilonu z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położonych w lesie sosnowym, blisko morza, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu.

zdrowotel_9_800x531_400zdrowotel_13_800x432_400

zdrowotel_7_800x414_400zdrowotel_8_684x536_400 

Ośrodek posiada dwa standardy zakwaterowania:

Pokoje Standard:

 • Pokoje typu standard są usytuowane w czterech pawilonach jednopiętrowych.
 • Do dyspozycji: 14 pokoi studio (2+2) z dostawką, 96 pokoi dwuosobowych w tym niektóre z dostawkami oraz 5 pokoi 3 osobowych, w tym 2 pokoje dostosowane dla osób poruszających się na wózkach.
 • W prawie wszystkich pokojach znajduje się kanapa 2 osobowa, dzięki czemu możliwy jest nocleg dodatkowej osoby. W każdym pokoju znajduje się łazienka, balkon, telefon, czajnik, wiatrochron i koc plażowy a w kilku lodówka. Wszystkie okna są z ekspozycją na stronę południową.

pokojstandard1_01pokojstandard2pokojstandard3

Pokoje Premium:

 • Pawilon III to najnowszy pawilon, posiadający cztery kondygnacje.
 • Do dyspozycji: 30 pokoi 2 (+1)os., z czego 10 na parterze dostosowanych dla osób na wózkach, 9 pokoi 1(+1)os. na poddaszu.
 • Pokoje 2(+1) na trzech kondygnacjach wyposażone są w dwa łóżka 1 osobowe z możliwością połączenia ich w łoże małżeńskie i dwuosobowa rozkładana sofę. Wszystkie mają balkony.
 • Czwartą kondygnację stanowi przytulne poddasze, na którym znajdują się pokoje 1(+1) os. wyposażone w łoże małżeńskie bez możliwości dostawki. Pokoje bez balkonów.
 • W każdym pokoju znajduje się łazienka, telefon, czajnik, lodówka, możliwość korzystania z internetu a także wiatrochron i koc plażowy. Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową.

pokojpremium1pokojpremium2pokojpremium3

Łeba:

Łeba rozciąga się między morzem a jeziorami Łebsko i Sarbsko w strefie krajobrazu chronionego. To znany nadmorski kurort, ośrodek sportów wodnych z nowoczesnym portem jachtowym. Miasto otoczone jest lasami Rezerwatu "Mierzeja Sarbska" i znajduje się w bliskim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, który ze względu na bogactwo fauny i flory, niepowtarzalne piękno Wydm Ruchomych oraz nieskazitelnie czysty klimat został zaliczony przez UNESCO do Światowego Rezerwatu Biosfery. Łeba i jej okolice są obszarem szczególnie chronionym ze względu na swoje walory uzdrowiskowe, krajoznawcze i rekreacyjne. Miłośników żeglarstwa na pewno zainteresuje nowoczesny Port Jachtowy, w którym kapitan Krzysztof Baranowski rozpoczął i zakończył swój samotny rejs dookoła świata. Keje Portu Rybackiego i molo, to ulubione przez miejscowych wędkarzy, stanowiska łowieckie. Jednak wytrawni wędkarze najbardziej cenią sobie wyprawy na pełne morze, skąd zawsze wracają z „grubą rybą”. Armada przystosowanych do wędkarstwa morskiego jednostek oczekuje na chętnych przez cały rok.Aby podziwiać unikalny zachód słońca i wdychać ostre morskie powietrze z pokładu statku wystarczy wybrać się na krótki rejs wycieczkowy. Po udanej wyprawie koniecznie należy wysłuchać opowieści wilków morskich w jednej z portowych tawern. Ich niepowtarzalna atmosfera i charakterystyczny klimat potrafią zauroczyć każdego. Łeba słynie przede wszystkim z nocnych klubów, dyskotek, przytulnych kawiarenek i restauracji, ale warto czasami odwiedzić Galerię Rzeźby, czy Wystawę Motyli.

leba1leba2leba3

Okoliczne atrakcje:

Największą i najbardziej znaną atrakcją naszego regionu jest Słowiński Park Narodowy i jedyne w Europie Wydmy Ruchome. Wycieczka na nie, to prawdziwa przygoda. Można rozpocząć ją przejażdżką „Kolejką Bajkową” do przystani na Jeziorze Łebsko, potem rejs statkiem wycieczkowym po jeziorze i zwiedzanie niemieckiego poligonu doświadczalnego z czasów II wojny światowej, zwanym potocznie „wyrzutnią rakiet”. Wreszcie krótki spacer ze zdobywaniem szczytu Góry Łąckiej – najwyższej z wydm.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku proponujemy szkółkę windsurfingu nad Jeziorem Sarbsko, naukę jazdy konnej w jednej z dwóch nowęcińskich  stadnin lub zwiedzanie pięknych okolic z perspektywy rowerowego siodełka. Dla pasjonatów jednośladów przygotowano ciekawe ścieżki rowerowe. Niewątpliwą atrakcją jednej z nich jest latarnia morska Stilo.

Łeba to idealna baza wypadowa do zwiedzania dalszych atrakcyjnych miejsc Pomorza Środkowego. Można stąd wyruszyć do Trójmiasta, Malborka czy na Hel, ale również warto zobaczyć piękny krajobraz Szwajcarii Kaszubskiej lub unikalny słowiński folklor w Klukach i Smołdzinie.

 okolica1 okolica2 okolica3

 

 

 

 

 

 

Ośrodek Zdrowotel Łeba jest własnością Przedsiębiorstwa Turystycznego Mazowsze Sp. z o.o., które posiada certyfikaty na przyjmowanie i organizowanie turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych w zakresie leczenia wszystkich dysfunkcji i schorzeń wymienionych w klasyfikacji PFRON. 

  Rezygnacja z Imprezy

5.1. Uczestnik imprezy może odstąpić od Umowy zawartej poprzez opłacenie zaliczki zgodnie z warunkami Potwierdzenia Rezerwacji – Umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. Rezygnacja z udziału w imprezie następuje w momencie złożenia przez Uczestnika imprezy rezygnacji w formie pisemnej za pomocą poczty tradycyjnej (decyduje data wpływu na adres P.T. Mazowsze Sp. z o.o.) lub za pomocą poczty elektronicznej.

5.2. W każdym przypadku braku pisemnej formy rezygnacji, Uczestnik lub jego ustawowy przedstawiciel jest zobowiązany do uiszczenia 100% ceny imprezy.

5.3. W przypadku rezygnacji z przyczyn niezależnych od P.T. Mazowsze Sp. z o.o., z uwagi na poniesione koszty organizacji i utratę przychodu P.T. Mazowsze Sp. z o.o. ma prawo obciążyć każdego zgłoszonego Uczestnika imprezy opłatą za odstąpienie od Umowy, tj. kosztami rezygnacji w sposób następujący:

5.3.1. Opłata manipulacyjna w wysokości 100,- zł od osoby. - w każdym czasie i przypadku, oraz

5.3.2. Koszty rezygnacji: - 30% ceny imprezy przy rezygnacji do 30 dni przed planowaną datą rozpoczęcia imprezy; - 100% ceny imprezy, na 30 dni i mniej przed datą rozpoczęcia imprezy.

5.3.3. Koszty rezygnacji zawarte w Warunkach Uczestnictwa Przedsiębiorstwa Turystycznego Mazowsze Sp. z o.o., w imprezach turystycznych i pochodnych w ośrodku Zdrowotel w Łebie są stałe i wiążące.

5.3.4. Koszty rezygnacji podlegają potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Uczestnika imprezy.

5.4. Opłatę manipulacyjną wymienioną w ust.5.3.1. stosuje się również przy każdorazowej zmianie warunków umowy dokonanej z przyczyn leżących po stronie Uczestnika, przez którą rozumie się: zmianę terminu, rezygnację z imprezy.


 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.