Wypoczynek i zdrowie

Władysławowo: Turnusy rehabilitacyjne w OWR „Bursztyn”

Turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON od kwietnia do października 2022, z wyłączeniem wakacji, w ośrodku o dobrym standardzie, położonym 200m od morza, w cenie od 1780 do 2320 zł/os.

2022r – Cennik 14 dniowych turnusów rehabilitacyjnych

Możliwość dofinansowania z PFRON.

Osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności (nie będące opiekunami) płacą więcej o 8% VAT
 • wycieczki fakultatywne do Trójmiasta, na Półwysep Helski, po Ziemi Puckiej, do Szymbarku
 • rejs statkiem po morzu
 • wstęp na basen  (200 m od ośrodka)

 

Osoby nie posiadające orzeczenia o stopniu niepełnosprawności mogą skorzystać z turnusu w formie wczasów zdrowotnych, należy wówczas do poniższych cen doliczyć 8% podatku VAT.

 • 14 noclegów w pokoju z łazienką, balkonem,TV kablową i WiFi
 • wyżywienie porcjowane, serwowane do stolika (obfite śniadania, obiady z podwieczorkiem, kolacje), diety do uzgodnienia
 • opieka medyczna (pielęgniarka)
 • 12 dni zabiegowych (24 zabiegi)
 • wieczorek taneczny zapoznawczy z poczęstunkiem
 • wieczorek kaszubski
 • wycieczki piesze po okolicy

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku: 2,50 zł/os/doba (2021r)

Wpis do rejestru OD: OD/22/09/20 ważny do 10.05.2023

Zabiegi – wg wskazań lekarza (2 dziennie w dni robocze):

laser, krioterapia miejscowa, inhalacje, prądy interferencyjne, prądy Traberta, lampa solux, lampa solaris, ultradźwięki, fonoforeza, jonoforeza, diadynamik, pole magnetyczne, okłady borowinowe z borowiny alpejskiej, masaż w fotelu masującym z muzykoterapią, masaż wibracyjny.

Schorzenia: wydzielanie wewnętrzne, upośledzenie umysłowe, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy, kobiety po mastektomii, krwiotwórcze, cukrzyca, neurologiczne, reumatyczne, psychiczne, ruch (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), niedoczynność tarczycy, padaczka, alergia

Zaliczka 200 zł/os. płatna w ciągu 14 dni od dnia zawarcia umowy.

Dopłata na 14 dni przed terminem turnusu.

 1. Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w turnusie, powiadamiając o tym Organizatora pisemnie pod rygorem nieważności, z tym, że:
  1. W razie rezygnacji z wyjazdu na więcej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia turnusu, wpłacona zaliczka podlega zwrotowi po potrąceniu kosztów poniesionych przez Organizatora w związku z rezygnacją, nie mniej niż 50 zł/osobę, bez dodatkowego powiadomienia uczestnika
  2. W razie rezygnacji z wyjazdu na 30 lub mniej dni przed terminem rozpoczęcia turnusu Organizator dokona potrącenia zaliczki w całości na poczet kosztów poniesionych w związku z rezygnacją, bez dodatkowego powiadomienia uczestnika.
 2. Uczestnikowi nie przysługuje zwrot kosztów za niewykorzystane z przyczyn leżących po jego stronie świadczeń, jednakże w uzasadnionych i udokumentowanych przypadkach losowych uczestnik może otrzymać częściowy zwrot wpłaconej kwoty, po potrąceniu kosztów związanych z rezygnacją.
 3. Uczestnik może przenieść na osobę spełniającą warunki udziału w imprezie wszystkie przysługujące mu z tytułu umowy o udział w imprezie uprawnienia tylko za zgodą Organizatora i nie później, niż na 14 dni przed datą rozpoczęcia turnusu, pod warunkiem, że osoba ta przejmie wszystkie wynikające z tej umowy obowiązki
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania turnusu w przypadku
  1. Wystąpienia okoliczności nadzwyczajnych
  2. Gdy minimalna wymagana do organizacji turnusu liczba 20 uczestników turnusu nie została osiągnięta, pod warunkiem, że uczestnik zostanie powiadomiony o tym fakcie przynajmniej na 20 dni przed rozpoczęciem turnusu.

W takich przypadkach Uczestnik otrzyma zwrot wpłaconej kwoty w całości.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Bursztyn położony jest w centrum turystycznym Władysławowa (ul. Spokojna 17), w odległości  ok. 200 m od plaży.

Posiada pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami i TV, czajnikiem, suszarką do włosów, parawanem i kocem na plażę. Na każdym piętrze ogólnodostępna lodówka, na IIp. kuchenka mikrofalowa a na IIp. żelazko z deską do prasowania.

W ośrodku jest WINDA.

Do dyspozycji bezpłatne miejsca postojowe.

W obiekcie ponadto:

 • siłownia
 • ugul
 • bieżnia
 • rowerki stacjonarne
 • orbitreki
 • kącik zabaw dla dzieci
 • Internet WiFi
 • wypożyczalnia książek i gier planszowych
 • wypożyczalnia kijków do Nordic Walking i leżaków

W odległości ok. 200 m znajduje się Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich  “Cetniewo” z kompleksem basenów i zjeżdżalnią wodną.

Opis miejscowości

Władysławowo – miasto u nasady Półwyspu Helskiego z piękną, szeroką plażą i wieloma atrakcjami. Co roku, w lipcu we Władysławowie odbywa się Festiwal Sportu podczas którego zjeżdżają polskie gwiazdy sportu.

Dla upamiętnienia wielkich polskich sportowców na fragmencie promenady w 2000r powstała ALEJA GWIAZD SPORTU. Obecnie promenada mieści 36 mosiężnych gwiazd wmurowanych w granitowych płytach, na których wygrawerowane są nazwiska sławnych polskich sportowców. Swoją gwiazdę posiadają tu m.in.: Irena Szewińska, Halina Konopacka, Kazimierz Deyna, Robert Korzeniowski, Andrzej Supron, Jerzy Kulej, Janusz Kusociński, Kazimierz Górski  i wielu innych.

Mniej więcej w połowie Alei znajduje się wykonana z piaskowca rzeźba o nazwie: Korona Himalajów. Przedstawia ona czternaście ośmiotysięcznych szczytów Ziemi. Do każdego ze szczytów przyczepiona jest tabliczka z nazwiskami polskich himalaistów, którzy zdobyli ten szczyt.

Charakterystyczną budowlą Władysławowa jest Dom Rybaka – ciekawy architektonicznie, socrealistyczny budynek z wysoką wieżą. Dom Rybaka powstał w latach 50. jako hotel dla rybaków. Dziś pełni funkcje ratusza a w jego wnętrzu mieści się też kilka atrakcji turystycznych  – Wystawa Motyli i Wystawa Magiczny Zawrót Głowy. Na szczycie wieży znajdują się dwa tarasy widokowe. Doskonale widać stąd port,  Morze Bałtyckie i ogólna panoramę Władysławowa.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz