Wypoczynek i zdrowie

Władysławowo: Turnusy rehabilitacyjne w OWR „Bursztyn”

Turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON od kwietnia do października 2021, z wyłączeniem wakacji, w ośrodku o dobrym standardzie, położonym 200m od morza, w cenie od 1520 do 1980 zł/os.

2021r – Cennik 14 dniowych turnusów rehabilitacyjnych

Możliwość dofinansowania z PFRON.

Osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności (nie będące opiekunami) płacą więcej o 8% VAT
 • wycieczki fakultatywne do Trójmiasta, na Półwysep Helski, po Ziemi Puckiej, do Szymbarku
 • rejs statkiem po morzu
 • wstęp na basen  (200 m od ośrodka)

 

Osoby nie posiadające orzeczenia o stopniu niepełnosprawności mogą skorzystać z turnusu w formie wczasów zdrowotnych, należy wówczas do poniższych cen doliczyć 8% podatku VAT.

 • 14 noclegów w pokoju z łazienką, balkonem,TV kablową i WiFi
 • wyżywienie porcjowane, serwowane do stolika (obfite śniadania, obiady z podwieczorkiem, kolacje), diety do uzgodnienia
 • opieka medyczna (pielęgniarka całodobowo)
 • 12 dni zabiegowych (24 zabiegi)
 • prelekcja w pracowni bursztynu w Chłapowie
 • wieczorek taneczny zapoznawczy z poczęstunkiem
 • biesiada kaszubska z zespołem kaszubskim
 • wycieczki piesze po okolicy

 

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku: 2,0 zł/os/doba.

Wpis do rejestru OD: OD/22/09/20 ważny do 10.05.2023

Zabiegi – wg wskazań lekarza (2 dziennie w dni robocze):

laser, krioterapia miejscowa, inhalacje, prądy interferencyjne, prądy Traberta, lampa solux, lampa solaris, ultradźwięki, fonoforeza, jonoforeza, diadynamik, pole magnetyczne, okłady borowinowe z borowiny alpejskiej, masaż w fotelu masującym z muzykoterapią, masaż wibracyjny.

Schorzenia: wydzielanie wewnętrzne, upośledzenie umysłowe, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy, kobiety po mastektomii, krwiotwórcze, cukrzyca, neurologiczne, reumatyczne, psychiczne, ruch (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach), niedoczynność tarczycy, padaczka, alergia

Zaliczka 200 zł/os. płatna w ciągu 14 dni od dnia zawarcia umowy.

Dopłata na 14 dni przed terminem turnusu.

 1. Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w turnusie, powiadamiając o tym Organizatora pisemnie pod rygorem nieważności, z tym, że:
  1. W razie rezygnacji z wyjazdu na więcej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia turnusu, wpłacona zaliczka podlega zwrotowi po potrąceniu kosztów poniesionych przez Organizatora w związku z rezygnacją, nie mniej niż 50 zł/osobę, bez dodatkowego powiadomienia uczestnika
  2. W razie rezygnacji z wyjazdu na 30 lub mniej dni przed terminem rozpoczęcia turnusu Organizator dokona potrącenia zaliczki w całości na poczet kosztów poniesionych w związku z rezygnacją, bez dodatkowego powiadomienia uczestnika.
 2. Uczestnikowi nie przysługuje zwrot kosztów za niewykorzystane z przyczyn leżących po jego stronie świadczeń, jednakże w uzasadnionych i udokumentowanych przypadkach losowych uczestnik może otrzymać częściowy zwrot wpłaconej kwoty, po potrąceniu kosztów związanych z rezygnacją.
 3. Uczestnik może przenieść na osobę spełniającą warunki udziału w imprezie wszystkie przysługujące mu z tytułu umowy o udział w imprezie uprawnienia tylko za zgodą Organizatora i nie później, niż na 14 dni przed datą rozpoczęcia turnusu, pod warunkiem, że osoba ta przejmie wszystkie wynikające z tej umowy obowiązki
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania turnusu w przypadku
  1. Wystąpienia okoliczności nadzwyczajnych
  2. Gdy minimalna wymagana do organizacji turnusu liczba 20 uczestników turnusu nie została osiągnięta, pod warunkiem, że uczestnik zostanie powiadomiony o tym fakcie przynajmniej na 20 dni przed rozpoczęciem turnusu.

W takich przypadkach Uczestnik otrzyma zwrot wpłaconej kwoty w całości.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Bursztyn położony jest w centrum turystycznym Władysławowa (ul. Spokojna 17), w odległości  ok. 200 m od plaży.

Posiada pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami i TV, czajnikiem, suszarką do włosów, parawanem i kocem na plażę. Na każdym piętrze ogólnodostępna lodówka, na IIp. kuchenka mikrofalowa a na IIp. żelazko z deską do prasowania.

W ośrodku jest WINDA.

Do dyspozycji bezpłatne miejsca postojowe.

W obiekcie ponadto:

 • siłownia
 • ugul
 • bieżnia
 • rowerki stacjonarne
 • orbitreki
 • kącik zabaw dla dzieci
 • Internet WiFi
 • wypożyczalnia książek i gier planszowych
 • wypożyczalnia kijków do Nordic Walking i leżaków

W odległości ok. 200 m znajduje się Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich  “Cetniewo” z kompleksem basenów i zjeżdżalnią wodną.

Opis miejscowości

Władysławowo – miasto u nasady Półwyspu Helskiego z piękną, szeroką plażą i wieloma atrakcjami. Co roku, w lipcu we Władysławowie odbywa się Festiwal Sportu podczas którego zjeżdżają polskie gwiazdy sportu.

Dla upamiętnienia wielkich polskich sportowców na fragmencie promenady w 2000r powstała ALEJA GWIAZD SPORTU. Obecnie promenada mieści 36 mosiężnych gwiazd wmurowanych w granitowych płytach, na których wygrawerowane są nazwiska sławnych polskich sportowców. Swoją gwiazdę posiadają tu m.in.: Irena Szewińska, Halina Konopacka, Kazimierz Deyna, Robert Korzeniowski, Andrzej Supron, Jerzy Kulej, Janusz Kusociński, Kazimierz Górski  i wielu innych.

Mniej więcej w połowie Alei znajduje się wykonana z piaskowca rzeźba o nazwie: Korona Himalajów. Przedstawia ona czternaście ośmiotysięcznych szczytów Ziemi. Do każdego ze szczytów przyczepiona jest tabliczka z nazwiskami polskich himalaistów, którzy zdobyli ten szczyt.

Charakterystyczną budowlą Władysławowa jest Dom Rybaka – ciekawy architektonicznie, socrealistyczny budynek z wysoką wieżą. Dom Rybaka powstał w latach 50. jako hotel dla rybaków. Dziś pełni funkcje ratusza a w jego wnętrzu mieści się też kilka atrakcji turystycznych  – Wystawa Motyli i Wystawa Magiczny Zawrót Głowy. Na szczycie wieży znajdują się dwa tarasy widokowe. Doskonale widać stąd port,  Morze Bałtyckie i ogólna panoramę Władysławowa.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *