Wypoczynek i zdrowie

Ustronie Morskie: JESIEŃ nad morzem – „Alka Sun Resort”

Alka Sun Resort” w Ustroniu Morskim zaprasza na wspólne spędzanie jesieni nad morzem. Tygodniowy pobyt w 2021r z pełnym wyżywieniem i atrakcjami, w zależności od sezonu, w cenie od 910 zł/os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Oferta ważna w terminie: 01.09-21.11.2021. Ośrodek położony bardzo blisko morza, w samym centrum Ustronia Morskiego !

Cennik 2021r – pakiet „Bałtycka Jesień” – 7 dni (6 noclegów)

Termin pobytu Cena za 1 os w pok. 2 os
01.09-21.11.2021
910 zł (130 zł/doba)
 • parking płatny 20 zł / doba, ilość miejsc ograniczona
 • opłata klimatyczna 2 zł/os/doba
 • 6 noclegów
 • wyżywienie 2 posiłki dziennie: śniadanie, obiadokolacja
 • kolacja wiejska (w czwartki)
 • 2 x voucher do aquaparku (w miarę dostępności) lub masaż częściowy
 • środa i sobota – disco/dancing
 • środa: słodkie popołudnie
 • nieograniczony dostęp do sali fitness
 • kije do nordic walking
 • stół bilardowy w kawiarni

opłata klimatyczna płatna na miejscu w recepcji – 2 zł/os/doba

* doba w obiekcie Alka Sun Resort rozpoczyna się od godz. 16:00 i kończy o godz. 10:00
* możliwość zorganizowania wycieczki z transportem
* wymiana ręczników i pościeli na życzenie gościa, płatne wg cennika
* niewykorzystane świadczenia (nocleg, zabiegi, wyżywienie) nie podlegają zwrotowi
* cena nie podlega modyfikacji ze względu na dzień przyjazdu, wyjazdu lub rezygnacji z wyżywienia

Zaliczka 30% płatna w BT Amitur w ciągu 3 dni od daty rezerwacji. Dopłata w BT Amitur na 14 dni przed rozpoczęciem terminu.

Faktury wystawia BT Amitur.

Faktury (turnusy rehabilitacyjne) wystawia ośrodek.

 

 

 

 

 

 

 

4. ANULOWANIE REZERWACJI

 1. W przypadku anulowania rezerwacji, za którą wpłynęła opłata, wpłacone pieniądze nie podlegają zwrotowi. Alka Sun Resort, w uzasadnionych przypadkach, może zaproponować klientowi inny termin.
 2. Dla rezerwacji anulowanych w przedziale czasowym:
  – złożonej w terminie krótszym niż 30 dni przed dniem rozpoczęcia pobytu, gościowi nie przysługuje zwrot opłaty rezerwacyjnej. Możliwa jest jednak zmiana terminu pobytu na inny.
 3. W przypadku nieodwołania rezerwacji pokoju z zachowaniem warunków podanych na potwierdzeniu rezerwacji lub w przypadku niestawienia się Gościa w Obiekcie w zaplanowanym terminie, opłata rezerwacyjna nie zostaje zwrócona.
 4. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w trakcie trwania doby zakwaterowania, Obiekt nie zwraca opłaty za pobyt.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Alka Sun Resort:
To obiekt położony zaledwie 120 m od morza w samym centrum Ustronia Morskiego. W roku 2012 został zakończony remont obiektu, podnoszący standard zakwaterowania. Pokoje na II i III piętrze zostały całkowicie wyremontowane, została też zamontowana winda hotelowa.

W ośrodku do dyspozycji Gości znajduje się miedzy innymi:
* stołówka,
* sala 17 m x 15 m ze sceną, profesjonalnym sprzętem muzycznym i nagłośnieniem,
* nowoczesne gabinety zabiegowe i odnowy biologicznej, min.:
o gabinet masażu,
o hydroterapia solankowa,
o kąpiele borowinowe, perełkowe i SPA,
o fizykoterapia,
o inhalacje solankowe,
o mata magnetyczna,
o lampa sollux i inne.
* Kawiarenka ze słonecznym tarasem przed obiektem,
* parking niestrzeżony, ilość miejsc ograniczona.
Dla najmłodszych Gości przy obiekcie znajduje się plac zabaw oraz boiska sportowe (koszykówka, siatkówka) a w ośrodku kącik malucha.

Zakwaterowanie:
pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz kilka pokoi 3-4os. typu STUDIO. Ekspozycja pokoi od strony północnej (morza) i południowej (słoneczna). Wszystkie pokoje posiadają balkony. Internet WiFi – bezpłatnie na terenie obiektu.

Pokoje wyposażone są w łóżka, biurko/toaletka, krzesła, szafa ubraniowa, lustro, telefon, telewizor, łazienka z kabiną prysznicową. W pokojach istnieje możliwość wybrania łóżek złączonych lub oddzielnych. Dwa pokoje 2 os. typu komfort przystosowane są dla osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku.
Rodzaje pokoi:
* Pokój jednoosobowy: pow. ok. 18 m2, wyposażony w pojedyncze łóżko hotelowe, szafkę nocną, biurko, lustro, stolik, krzesła, aparat telefoniczny, wiszący telewizor TV LCD 32″, szafę w pokoju zawierającą akcesoria plażowe, łazienkę z kabiną prysznicową, balkon typu francuskiego. Pokój na 1,2 lub 3 piętrze. Strona północna lub południowa.
* Pokój dwuosobowy: pow. ok. 20 m2, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka hotelowe z możliwością połączenia w łoże małżeńskie, szafki nocne, lampki nocne, biurko, lustro, krzesła, stolik, aparat telefoniczny, telewizor wiszący TV LCD 32″, szafę w przedpokoju zawierającą akcesoria plażowe, łazienkę z kabiną prysznicową, balkon typu francuskiego.Pokój na 1,2 lub 3 piętrze. Strona północna lub południowa.

* Pokój dwuosobowy standard plus: Pokój na 2 piętrze. Strona północna.

* Pokój trzyosobowy Komfort: pow. ok. 30 m2, wyposażony dwa pojedyncze łóżka hotelowe z możliwością złączenia w łoże małżeńskie, kanapę rozkładaną, szafki nocne, lampki nocne, biurko, lustro, stolik, krzesła, aparat telefoniczny, telewizor wiszący TV LCD 40″, lodówkę, szafę w przedpokoju wyposażoną w akcesoria plażowe, łazienkę z kabiną prysznicową, balkon, możliwość dostawki. Pokój na 1,2 lub 3 piętrze. Strona południowa.

* Pokój trzyosobowy Komfort PLUS: Pokój na 2  piętrze. Strona południowa.

* Apartament typu Studio Rodzinne (sypialnia, pokój dzienny): pow. ok. 30 m2, sypialnia wyposażona w łoże małżeńskie, szafki nocne, lampki nocne, stolik, krzesła, pokój dzienny wyposażony w kanapę rozkładaną, biurko, lustro, krzesła, telewizor wiszący TV LCD 40″, aparat telefoniczny, lodówkę, przedpokój z szafą zawierającą akcesoria plażowe, łazienkę z kabiną prysznicową, balkon.  Pokój na 1,2 lub 3 piętrze. Strona południowa.

Apartament PLUS: Pokój na 2 piętrze. Strona południowa.

Pokój „uniwersalny”: pow ok 25m, położony na 1 piętrze, strona północna, południowa.

Opis miejscowości

Ustronie Morskie to niewielka miejscowość (ok. 2500 stałych mieszkańców) położona około 15 km na wschód od Kołobrzegu, blisko kompleksów leśnych. Kiedyś była znana z bardzo wąskiej plaży, którą wciąż zabierało morze, obecnie, po przeprowadzeniu prac zabezpieczających wybrzeże i nawiezieniu wielu ton piasku, plaża została poszerzona.
Pobyt w Ustroniu Morskim sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Wzdłuż wybrzeża rozciągają się specjalnie wyznaczone szlaki turystyczne i rowerowe. W miejscowości są boiska sportowe, korty tenisowe oraz Aquapark z 2 basenami i zjeżdżalnią. Warunki sprzyjają również uprawianiu sportów – lotów motolotnią, a także skoków spadochronowych organizowanych na terenie lotniska w Bagiczu.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *