Wypoczynek i zdrowie

USTKA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku „Broch”

Zapraszamy do Ustki na turnusy rehabilitacyjne w miesiącach od maja do września 2022. Cena turnusu od 1750 zł poza sezonem do 2150 zł w szczycie wakacji. Ośrodek BROCH położony w Ustce – Przewłoce, około 1,5 km od morza.

2022 cennik – turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON
 • Cena za pobyt opiekuna – 200 zł taniej.
 • Zniżki dla dzieci do 8 lat – 20 proc.  
 • Wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne: wycieczka autokarowa do Słupska „na ruchome wydmy” Słowińskiego Parku Narodowego, rejs stylizowanym galeonem po Bałtyku, zwiedzanie Muzeum Ustki, Muzeum Minerałów, Muzeum Chleba i Latarni Morskiej w Ustce, wycieczka do Doliny Charlotty
 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie (3 razy dziennie szwedzki stół, możliwość diet),
 • opieka medyczna i rehabilitacyjna,
 • 2 zabiegi dziennie (w dni robocze) zgodnie z zaleceniem lekarza,
 • grillowanie, wieczorki taneczno-integracyjne,
 • przywóz i dowóz z dworca do ośrodka i codzienny dowóz na plażę (busem).

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku: 4 zł/os/doba 

Wpis do rejestru OR: OR/24/0011/20
Wpis do rejestru OD: 
OD/22/01/19

Schorzenia:

 wydzielanie wewnętrzne, wzrok, upośledzenie umysłowe, słuch, układ krążenia, układ oddechowy, kobiety po mastektomii, cukrzyca, reumatyczne, psychiczne, ruch

Zabiegi w cenie turnusu:

zabiegi: kinezyterapia, masaż leczniczy, drenaż limfatyczny, ultradźwięki, elektroterapia,

światłolecznictwo, hydroterapia, inhalacje, okłady borowinowe.

Zabiegi dodatkowo płatne:

Istnieje możliwość wykupienia innych zabiegów.

Zaliczka 250 zł/os. płatna w ciągu 14 dni od dnia rezerwacji.

Dopłata, pomniejszona o ewentualne dofinansowania PFRON, płatna na 30 dni przed terminem turnusu.

Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w turnusie, powiadamiając o tym Organizatora pisemnie pod rygorem nieważności, z tym że:

a) w razie rezygnacji z wyjazdu na więcej niż 30 dni przed terminem rozpoczęciem turnusu, wpłacona zaliczka podlega zwrotowi po potrąceniu kosztów poniesionych przez Organizatora w związku z rezygnacją, nie mniej jednak niż 50 zł od osoby

b) w razie rezygnacji z wyjazdu na mniej niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia turnusu Organizator potrąci zaliczkę w całości na poczet kosztów poniesionych w związku z rezygnacją.

W uzasadnionych przypadkach losowych, po okazaniu odpowiednich dokumentów, uczestnik może otrzymać częściowy lub całkowity zwrot wpłaconej kwoty, po potrąceniu kosztów związanych z rezygnacją

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Obiekt położony jest we wschodniej części miasta, w cichej i spokojnej willowej dzielnicy Ustki – Przewłoka (ul.Kochanowskiego 6). Do morza (w linii prostej) około 1,5 km. Adres: Kochanowskiego 6.

Oferuje: pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami, wszystkie wyposażone w TV. 

Do dyspozycji: biblioteka, sale telewizyjne, parking, w pobliżu basen kryty (za dodatkową opłatą), sala do rehabilitacji ruchowej (bieżnia, rotory i inne), gabinet fizykoterapii, plac zabaw dla dzieci, boisko

Opis miejscowości

Ustka to portowe miasto oraz uzdrowisko położone w woj. pomorskim – u ujścia rzeki Słupi do Bałtyku. Słynna z szerokiej piaszczystej plaży, osłoniętej wydmami,  soczystą parkową zielenią i sosnowymi lasami. Dopełnieniem wypoczynku jest możliwość skorzystania z obfitych złóż borowinowych oraz źródeł solankowych.

Specyficzny bodźcowy klimat morski i powietrze zawierające dużo jodu mają korzystny wpływ na drogi oddechowe i układ krążenia.

Dla koneserów wędkowania organizowane są tu połowy pstrąga i trocia w rzece Słupi oraz rejsy kutrem w morze na dorsza.

Przewłoka to dzielnica Ustki położona na wschód od centrum, dobrze skomunikowana z miastem.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz