Wypoczynek i zdrowie

SZCZYTNA: Święta i Sylwester w Kotlinie Kłodzkiej w OWR „Relax”

Ciekawie położony ośrodek wczasowo-rekreacyjny o standardzie turystycznym zaprasza na Święta i Sylwester w Kotlinie Kłodzkiej, w dolinie Bystrzycy Dusznickiej.  Pobyt Świąteczny 5-dniowy z pełnym wyżywieniem w cenie 670 zł /os., Sylwestrowy  790 zł/os. z kolacją sylwestrową przy muzyce mechanicznej.

2020/2021r – cennik pakietowy – Święta i Sylwester w Kotlinie Kłodzkiej

Terminy: Łóźko regularne Dostawka / wspólne spanie
Osoba dorosła

Dziecko > 14 lat

Dziecko 4 - 14 lat

Osoba dorosła

Dziecko 4-14 lat

Pakiet Świąteczny  5 dni

20.12.2020-28.12.2020

FB 670 zł

 

FB 536 zł

FB 536 zł

FB 400 zł

Pakiet Noworoczny 5 dni

28.12.2020-02.01.2021

FB 790 zł

HB 720 zł

cena zawiera wieczór sylwestrowy

FB 552 zł


HB 496 zł

FB 652 zł

HB 596 zł

cena zawiera wieczór sylwestrowy

FB 400 zł

 

HB 350 zł

 

Dopłata do większego pokoju (np. 2 osobowy dla 1 osoby): 50 zł/doba

Parking 10 zł/dobę.

Możliwość wycieczek fakultatywnych za dodatkową odpłatnością.

Pobyt zwierzęcia 30 zł/dobę.

 • noclegi w pokojach 2,3-osobowych z łazienką
 • wyżywienie 3 razy dziennie (śniadania i kolacje bufet, obiady serwowane) lub 2 razy dziennie (śniadania bufet i kolacja bufet)., w zależności od wybranego pakietu.
 • w pakiecie sylwestrowym wykwintna kolacja sylwestrowa przy muzyce mechanicznej
 • w zależności od wybranego pakietu: kolacja wigilijna / uroczyste powitanie Nowego Roku / menu świąteczne / noworoczne

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w recepcji: 4 zł/os/doba.

 

 • Przy łączeniu pakietu świątecznego FB z pakietem noworocznym FB – obiad między turnusami gratis!
 • FB – nocleg z pełnym wyżywieniem: śniadania (bufet) + obiad serwowany + kolacja (bufet).
 • HB – nocleg z dwoma posiłkami: śniadania (bufet) + kolacja (bufet)

 

Informacje o ofercie (COVID-19):

 • oferta cenowa obowiązuje na dzień publikacji tj. 22.08.2020 i może ulec zmianie
 • sposób wydawania posiłków może się róźnić w zależności od terminu pobytu.
 • posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.
  • program dostępny będzie z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów związanych z COVID-19 w tym Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Zaliczka 20% płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.
Dopłata na 30 dni przed dniem rozpoczęcia turnusu.

REZYGNACJA Z IMPREZY PRZEZ UCZESTNIKA

Uczestnik może zrezygnować z udziału w imprezie w każdym czasie składając pisemne oświadczenie o rezygnacji Organizatorowi lub agentowi przed terminem rozpoczęcia imprezy bądź wskutek nie wzięcia udziału w imprezie. Skutki rezygnacji z imprezy oraz ich przyczyny wskazane są w Rozdziale III oraz w ustępach poniżej.
W razie rezygnacji przez Uczestnika z imprezy z przyczyn niedotyczących Organizatora, o których mowa w Rozdziale III, Organizator ma prawo pobrania od Uczestnika kwoty odpowiadającej:
a. 20% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,
b. 50% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 29 a 15 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy,
c. 90% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy
Pozostała wpłacona przez Uczestnika cena zwracana jest Uczestnikowi w sposób określony w Rozdziale III ust. 5 zdanie 2.
Postanowień ust. 2 nie stosuje się, gdy Uczestnik złożył oświadczenie o rezygnacji z imprezy przed jej rozpoczęciem z uwagi na wystąpienie nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy lub przewóz Uczestników do miejsca docelowego. W takim przypadku Uczestnik może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy i nie przysługuje mu roszczenie o odszkodowania lub zadośćuczynienie w tym zakresie.
W przypadku przeniesienia praw i obowiązków przez Uczestnika na osobę trzecią zgodnie z Rozdziałem II ust. 7, Uczestnik nie będzie obciążony kosztami rezygnacji określonymi w ust. 2.
Uczestnik będący konsumentem, który zawarł Umowę o udział w imprezie poza lokalem przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia odstąpić od niej bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów, chyba że negocjacje ustne, na podstawie których została zawarta Umowa, były prowadzone w oparciu o wcześniejsze zamówienie złożone przez konsumenta.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

OWR „Relax” w Szczytnej:

Obiekt całoroczny. Do dyspozycji Gości 138 miejsc w trzech pawilonach:

 • budynek A – pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, radio, ręczniki
 • budynek B – pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, ręczniki
 • budynek turystyczny C – pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, ręczniki

W budynkach A i B w większości pokoi lodówka, czajniki na korytarzach (również w budynku turystycznym).  Internet WiFi – w obrębie recepcji (w budynku turystycznym) i na korytarzach w budynku A

Do dyspozycji Gości:

 • Wiata grillowa
 • Bilard, tenis stołowy, siłownia
 • Boiska
 • Kawiarnia, jadalnia, sala balowa, świetlica.
 • kijki nordic walking GRATIS
 • rowery wypożyczalnia 4 zł/1 godzina
 • korty tenisowe o nawierzchni ziemnej 10 zł/ 1 godzina
 • parking płatny, ogrodzony, niestrzeżony, zamykany o godz. 22.00
 • fotel masujący 

Ośrodek położony na Ziemi Kłodzkiej, w malowniczym miejscu między Dusznikami Zdrój a Szczytną (2,5 km od Duszników) na częściowo zalesionej działce o powierzchni ponad 10 hektarów. Przez teren ośrodka przepływa malowniczo wijąca się rzeka – Bystrzyca Dusznicka.

Opis miejscowości

Duszniki Zdrój:

to nieduże, położone w Ziemi Kłodzkiej, miasteczko uzdrowiskowe. Już na początku XV wieku odkryto tu lecznicze źródła. Park Zdrojowy położony jest w przepięknej dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Część uzdrowiskowa położona jest poza centrum miasta, co zapewnia turystom większą ciszę i spokój. Miasto z uzdrowiskiem łączy parkowa Aleja Fryderyka Chopina. Duszniki Zdrój to jedyne miejsce w Polsce gdzie amatorzy narciarstwa biegowego mogą za darmo pobiegać po jedynych, oświetlonych w Polsce trasach biegowych, wszystkich utrzymywanych tras jest w sumie 200 km. Na nich przygotowywał się do zawodów nasz olimpijski mistrz Tomasz Sikora. Duszniki to także ośrodek narciarski – największy w tej okolicy znajduje się w Zieleńcu – dzielnicy Dusznik-Zdroju. Jest tu wiele tras i wyciągów narciarskich, duża część z nich jest oświetlona po zmroku. Zaletą jest to, że śnieg potrafi leżeć tutaj przez 150 dni w roku – gdy go brakuje – trasy są dośnieżane.

Dojazd do ośrodka:

 • PKS: do Dusznik Zdroju, następnie wrócić się w kierunku Szczytnej, 2.5km piechotą dróżką leśną nad rzeką lub chodnikiem. Przystanek Duszniki Zdrój – postój taxi.
 • PKP: Szynobus relacji Kłodzko – Kudowa Zdrój. Wysiąść na przystanku Duszniki Zdrój i j.w (pieszo lub taxi)
 • Samochodem: kierunek Kłodzko – Kudowa Zdrój. Ośrodek położony w miejscowości Szczytna przy drodze krajowej nr 8. Należy przejechać przez miejscowość Szczytna i skręcić w lewo, 100m od serwisu samochodowego.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *