Wypoczynek i zdrowie

SZCZYTNA: Oferty dla Seniora w Górach Stołowych – OWR „Relax”

Ładnie położony ośrodek wczasowo-rekreacyjny o standardzie turystycznym zaprasza SENIORÓW w 2024 r na wypoczynek w Górach  Stołowych. Świetne miejsce na aktywne spędzenie Ferii, Świąt, Sylwestra oraz wypoczynku w ciągu roku. Pobyty na wybraną ilość dni bez wyżywienia. Cena od 70 zł/os/doba.

2024 – ZIMA – cennik

Oferta ważna w ferie zimowe: 13.01 – 24.02.2024.

 • 70 zł/os/doba – w pokoju 2 os.
 • 50 zł – dopłata za niewykorzystane miejsce w większych pokojach

2024 – WIOSNA, LATO, JESIEŃ – cennik

Oferta ważna: 24.02.2024 – 18.05.2025.

 • 70 zł/os/doba – w pokoju 2 os.
 • 50 zł – dopłata za niewykorzystane miejsce w większych pokojach

W terminach specjalnych (Święta, Wakacje) mogą obowiązywać oddzielne cenniki.

 • Pobyt dzieci w wieku 0-3 lata – bez świadczeń
 • Dzieci śpiące wspólnie z rodzicami – dodatkowo płatne15 zł/noc.
 • Parking płatny w recepcji: 10 zł/doba.
 • Możliwość wycieczek fakultatywnych za dodatkową odpłatnością.
 • Pobyt zwierzęcia 30 zł/dobę (tylko w budynku C) (w 2023r)
 • noclegi (bez wyżywienia) na wybraną ilość dni
 • korzystanie z infrastruktury ośrodka
 • atrakcje oferowane przez ośrodek w danym terminie

Wyżywienia będzie uruchamiane tylko w trakcie pobytu grup.

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w recepcji: 4 zł/os/doba (w 2021r)

W jednym z budynków znajduje się ogólnodostępna kuchnia, zatem jest możliwość indywidualnego przygotowania posiłków

Ośrodek o standardzie turystycznym.

Recepcja czynna jest w godzinach 11:00 – 19:00.

Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 do godz. 11.00. Zameldowanie dostępne jest od godziny 16:00 do godziny 19:00. Wymeldowanie dostępne jest o godzinie 11:00.

Zaliczka 20% płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.
Dopłata na 30 dni przed dniem rozpoczęcia turnusu.

REZYGNACJA Z IMPREZY PRZEZ UCZESTNIKA

Uczestnik może zrezygnować z udziału w imprezie w każdym czasie składając pisemne oświadczenie o rezygnacji Organizatorowi lub agentowi przed terminem rozpoczęcia imprezy bądź wskutek nie wzięcia udziału w imprezie. Skutki rezygnacji z imprezy oraz ich przyczyny wskazane są w Rozdziale III oraz w ustępach poniżej.
W razie rezygnacji przez Uczestnika z imprezy z przyczyn niedotyczących Organizatora, o których mowa w Rozdziale III, Organizator ma prawo pobrania od Uczestnika kwoty odpowiadającej:
a. 20% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,
b. 50% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 29 a 15 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy,
c. 90% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy
Pozostała wpłacona przez Uczestnika cena zwracana jest Uczestnikowi w sposób określony w Rozdziale III ust. 5 zdanie 2.
Postanowień ust. 2 nie stosuje się, gdy Uczestnik złożył oświadczenie o rezygnacji z imprezy przed jej rozpoczęciem z uwagi na wystąpienie nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy lub przewóz Uczestników do miejsca docelowego. W takim przypadku Uczestnik może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy i nie przysługuje mu roszczenie o odszkodowania lub zadośćuczynienie w tym zakresie.
W przypadku przeniesienia praw i obowiązków przez Uczestnika na osobę trzecią zgodnie z Rozdziałem II ust. 7, Uczestnik nie będzie obciążony kosztami rezygnacji określonymi w ust. 2.
Uczestnik będący konsumentem, który zawarł Umowę o udział w imprezie poza lokalem przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia odstąpić od niej bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów, chyba że negocjacje ustne, na podstawie których została zawarta Umowa, były prowadzone w oparciu o wcześniejsze zamówienie złożone przez konsumenta.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

OWR „Relax”:

Obiekt całoroczny. Do dyspozycji Gości 138 miejsc w trzech pawilonach:

 • budynek A –16 pokoi, 42 miejsca,  pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, radio, ręczniki
 • budynek B – 12 pokoi, 27 miejsc, pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, ręczniki
 • budynek turystyczny C – 27 pokoi, 69 miejsc,  pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, ręczniki

W budynkach A i B w pokojach są lodówki, czajniki na korytarzach (również w budynku turystycznym). 

Internet WiFi – w obrębie recepcji (w budynku turystycznym) i na korytarzach w budynku A

Do dyspozycji Gości:

 • Wiata grillowa
 • Bilard, tenis stołowy, siłownia
 • Boiska
 • Kawiarnia, jadalnia, sala balowa, świetlica
 • kijki nordic walking GRATIS
 • rowery wypożyczalnia
 • korty tenisowe o nawierzchni ziemnej
 • parking płatny, ogrodzony, niestrzeżony, zamykany o godz. 22.00
 • fotel masujący 

Ośrodek położony na Ziemi Kłodzkiej, w malowniczym miejscu między Dusznikami Zdrój a Szczytną (2,5 km od Duszników) na częściowo zalesionej działce o powierzchni ponad 10 hektarów. Przez teren ośrodka przepływa malowniczo wijąca się rzeka – Bystrzyca Dusznicka. Blisko do Zieleńca, świetne miejsce na piesze wycieczki ciekawymi szlakami Gór Stołowych.

Opis miejscowości

Duszniki Zdrój:

to nieduże, położone w Ziemi Kłodzkiej, miasteczko uzdrowiskowe. Już na początku XV wieku odkryto tu lecznicze źródła. Park Zdrojowy położony jest w przepięknej dolinie Bystrzycy Dusznickiej. Część uzdrowiskowa położona jest poza centrum miasta, co zapewnia turystom większą ciszę i spokój. Miasto z uzdrowiskiem łączy parkowa Aleja Fryderyka Chopina. Duszniki Zdrój to jedyne miejsce w Polsce gdzie amatorzy narciarstwa biegowego mogą za darmo pobiegać po jedynych, oświetlonych w Polsce trasach biegowych, wszystkich utrzymywanych tras jest w sumie 200 km. Na nich przygotowywał się do zawodów nasz olimpijski mistrz Tomasz Sikora. Duszniki to także ośrodek narciarski – największy w tej okolicy znajduje się w Zieleńcu – dzielnicy Dusznik-Zdroju. Jest tu wiele tras i wyciągów narciarskich, duża część z nich jest oświetlona po zmroku. Zaletą jest to, że śnieg potrafi leżeć tutaj przez 150 dni w roku – gdy go brakuje – trasy są dośnieżane.

Dojazd do ośrodka:

 • PKS: do Dusznik Zdroju, następnie wrócić się w kierunku Szczytnej, 2.5km piechotą dróżką leśną nad rzeką lub chodnikiem. Przystanek Duszniki Zdrój – postój taxi.
 • PKP: Szynobus relacji Kłodzko – Kudowa Zdrój. Wysiąść na przystanku Duszniki Zdrój i j.w (pieszo lub taxi)
 • Samochodem: kierunek Kłodzko – Kudowa Zdrój. Ośrodek położony w miejscowości Szczytna przy drodze krajowej nr 8. Należy przejechać przez miejscowość Szczytna i skręcić w lewo, 100m od serwisu samochodowego.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz