Wypoczynek i zdrowie

ŚWINOUJŚCIE: Pobyty wypoczynkowe w centrum rehabilitacji „Sasanka”

BASEN + BAZA ZABIEGOWA. MOŻLIWOŚĆ KRÓTKICH POBYTÓW. Zapraszamy na pobyty wypoczynkowe do Ośrodka Rehabilitacyjnym KRUS „Sasanka” w Świnoujściu (z basenem i zapleczem zabiegowym na miejscu). Koszt pobytu tygodniowego w 2022 r od 1330 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym małym, z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie). Przy pobytach dłuższych niż 7 dni –w wyznaczonych terminach –  bezpłatny pakiet zabiegów rehabilitacyjnych.

 • w okresie pomiędzy 13 lipca – 14 września przy pobytach trwających od 7 dni każdy gość otrzymuje BEZPŁATNIE PAKIET ZABIEGÓW REHABILITACYJNYCH! (2 zabiegi dziennie wykonywane od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem zabiegów masaż klasyczny 30 i 60 min., akustycznej fali uderzeniowej, masażu limfatycznego, głębokiej stymulacji elektromagnetycznej
 • dzieci w wieku do lat 3 wyżywienie dla 1 dziecka bezpłatnie, kolejne – dopłata 30 zł. 
 • dzieci w wieku 3- 10 lat – dostawka w cenie 50 zł/dobę + 30 zł wyżywienie. (Możliwość dostawki tylko w wyznaczonych pokojach).
 • pokój bez balkonu – cena mniejsza o 10 zł/ doba (niezależnie od ilości osób w pokoju).
 • koszt pobytu małego zwierzęcia – 20 zł doba.
 • dopłata do wyżywienia w okresach świątecznych wynosi 50 zł za każdy dzień: 17, 18 kwietnia oraz 24,25,26 grudnia 2022r. 
 •  
 • zakwaterowanie w pokoju zgodnie z wybraną opcją
 • wyżywienie 3 x dziennie (lub 1x dziennie) – zgodnie z rezerwacją
 • rekreacja w basenie (łaźnia parowa, jacuzzi) w godz. wyznaczonych przez organizatora.
 • w okresie pomiędzy 13.07 – 14.09.2022 przy pobytach trwających od 7 dni (w tym 5 dni zabiegowych) każdy Gość otrzymuje
  bezpłatnie pakiet zabiegów rehabilitacyjnych (2 zabiegi dziennie wykonywane od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy (z wyłączeniem zabiegów: masaż klasyczny 30 i 60 minut, akustycznej fali uderzeniowej, masażu limfatycznego, głębokiej stymulacji elektromagnetycznej)
 • nieodpłatne korzystanie z: sali bilardowej, miejsca do grillowania, księgozbioru, kijków do „Nordic Walking”, bezpłatny dostęp do
  WiFi

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w recepcji: 4,8 zł/os/doba.

 • doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy się o godzinie 11.00.
 • zabiegi niewykorzystane nie podlegają zwrotowi ani nie przechodzą na członka rodziny
 • skrócenie pobytu lub niewykorzystanie części świadczeń zawartych w cenie pobytu nie upoważnia do zwrotu.
 • w okresie trwania epidemii obiekt zastrzega sobie prawo do ograniczenia pewnych świadczeń (basen, masaże, inhalacje, organizacja posiłków w jadalni- brak bufetu szwedzkiego)- zgodnie z aktualnymi wymogami GIS oraz PPIS.
 • Informujemy, że od strony wschodniej budynku CRR (parking) prowadzona jest inwestycja (budowa apartamentów)

COVID-19 – informacje (stan na 18.12.2021):

„Warunkiem skorzystania z usług CRR, tym z rehabilitacji w systemie stacjonarnym bądź ambulatoryjnym jest posiadanie negatywnego wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 z materiału pobranego nie wcześniej niż 4 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu.
W związku z tym osoby przyjeżdżające do CRR KRUS „Sasanka” prosi się o wykonanie i okazanie w momencie przyjazdu testu przesiewowego na obecność IgM (immunoglobuliny M). Test certyfikowany, negatywny, imienny.
Pozytywny wynik testu będzie skutkował nieprzyjęciem Gościa/Pacjenta na pobyt w Centrum, bez możliwości zwrotu wpłaconego zadatku i poniesionych kosztów.
Centrum zwróci koszt wykonania testu Gościom/Pacjentom, których pobyty trwają powyżej 7 dni na postawie okazanego paragonu. Koszt testu pomiędzy 50 – 100 zł”

Warunkiem współpracy jest wpłata zadatku w kwocie 30 % wartości usługi.

Dopłata reszty należności na 14 dni przed terminem wczasów. 

Istnieje możliwość anulowania rezerwacji, jednakże wyłącznie z ważnych powodów, uzasadnionych i udokumentowanych przez Gości pisemnie.

Warunki anulowania rezerwacji

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Gość zostanie obciążony opłatą za rezygnację z pobytu w wysokości:

     1) na 14 dni i więcej przed planowanym przyjazdem – pełny zwrot kwoty zadatku

     2) 7-13 dni przed planowanym przyjazdem – Gość traci 50% zadatku

     3) 6 dni przed planowanym przyjazdem – Gość traci 100% zadatku

Różnica pomiędzy dokonaną wpłatą z tytułu rezerwacji a opłatą za rezygnację (jeśli taka wystąpi) zostanie zwrócona Klientowi w formie przelewu na wskazany przez niego rachunek bankowy.

Opłata za rezygnację będzie potrącana z kwoty wpłacanego zadatku lub z kwoty opłaconego pobytu. Na pozostałą część opłaty za rezygnację z kwoty opłaconego pobytu (jeśli taka wystąpi) zostanie wystawiona odrębna faktura i przesłana na adres korespondencyjny Gościa.

Anulowanie rezerwacji wymaga dla swojej ważności formy pisemnej.

 

Centrum zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu rezerwacji z powodów od niego niezależnych w tym działania siły wyższej, wprowadzenia stanu epidemii (objęcia kwarantanną), wystąpienia innych nieoczekiwanych zjawisk atmosferycznych (zalanie, wichura) i zdarzeń losowych.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Centrum Rehabilitacji Rolników  „Sasanka” w Świnoujściu położone jest w cichej i spokojnej części miasta Świnoujście, w dzielnicy uzdrowiskowej, około 400m od morza. Baza noclegowa, zabiegowa, basen oraz jadalnia usytuowane są w jednym budynku na ogrodzonym terenie. Oferujemy możliwość połączenia  wypoczynku z zabiegami leczniczymi, rekreacyjnymi i rehabilitacyjnymi. Łagodny klimat morski oraz najszersza plaża sprzyja wypoczynkowi o każdej porze roku.

Centrum gwarantuje usługi na profesjonalnym poziomie, otacza specjalną opieką każdego z naszych klientów, starając się zapewnić komfortowe warunki wypoczynku i leczenia. Dbamy, aby Goście mogli zregenerować siły, wzmocnić organizm i w pełni się zrelaksować. Ponadto, jako zakład rehabilitacji leczniczej posiadamy certyfikaty jakości w zakresie norm 9001, 22000 i 27001.

Obiekt KRUS w Świnoujściu posiada bazę hotelową dla 130 Gości. Dostępne są pokoje jedno, dwuosobowe oraz studia z łazienkami.

Do dyspozycji Gości:

 • kawiarnia
 • recepcja czynna całą dobę
 • trzy windy
 • basen, łaźnia parowa, jacuzzi ( w godzinach wyznaczonych przez organizatora)
 • internet Wi Fi
 • wyposażenie plażowe (wiatrochron gratis, leżak za dodatkową opłatą)
 • miejsce do grillowania
 • patio z kompletami wypoczynkowymi

Centrum oferuje możliwość samodzielnego zagospodarowania czasu:

 • możliwość korzystania z basenu krytego, jacuzzi oraz łaźni parowej
 • dostęp do biblioteczki / książki, czasopisma/
 • dostęp do gier planszowych / szachy, warcaby, Scrabble, itp./
 • w sali bilardowej dostęp do – stołów  do biliarda, stół do gry w tenisa stołowego,                           
 • stołu do gry w piłkarzyki
 • wypożyczanie kijków do Nordic Walking

Opis miejscowości

Świnoujście położone jest na samym krańcu północno-zachodniej Polski. Jest jedynym miastem w Polsce położonym na kilkudziesięciu wyspach. Jego granice stanowią: Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie oraz granica państwowa z Niemcami. W zachodniej części miasta przebiega granica polsko-niemiecka z przejściami granicznymi Świnoujście – Ahlbeck i Świnoujście – Garz. Od strony Niemiec do wyspy Uznam dociera kolej i drogi numer 110 i 111. Po niemieckiej stronie granicy znajduje się lotnisko Heringsdorf (12 km). Od Berlina dzieli Świnoujście zaledwie 160 km, do Szwecji jest 175 km, a do Danii 150 km. Na terenie Świnoujścia funkcjonują dwie przeprawy promowe zapewniające łączność między wyspami Uznam i Wolin.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz