Wypoczynek i zdrowie

ŚWINOUJŚCIE: Pobyty wypoczynkowe w centrum rehabilitacji „Sasanka”

Zapraszamy na pobyty wypoczynkowe do Ośrodka Rehabilitacyjnym KRUS „Sasanka” w Świnoujściu (z basenem i zapleczem zabiegowym na miejscu). Koszt pobytu tygodniowego w 2021 r od 1148 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym małym. Wyżywienie 3 posiłki dziennie. Przy pobytach dłuższych niż 7 dni –w wyznaczonych terminach –  bezpłatny pakiet zabiegów rehabilitacyjnych.

2021r – cennik – doba hotelowa z pełnym wyżywieniem za 1 os.

* dopłata do wyżywienia w okresach świątecznych wynosi 50 zł za każdy dzień: 4,5 kwietnia 2021 oraz 24,25,26 grudnia 2021
TERMINY: Pokój 1 os. Pokoj 2 os. Mały Pokoj 2 os. Pokoj 3 os. Studio (2+1,2+2)

04.01 - 28.03

199

164

179

169

179

29.03 - 09.05

204

169

184

174

184

10.05 - 10.08

215

206

221

206

206

11.08 - 06.10

215

176

191

181

191

07.10 - 29.12

199

164

179

169

179

 • dzieci w wieku do lat 3:
  – w pokoju z rodzicami bez dodatkowego łóżka – bezpłatnie.
  – wyżywienie dla 1 dziecka bezpłatnie, kolejne – dopłata 30 zł
 • dzieci w wieku 3- 10 lat – dostawka w cenie 50 zł/dobę + 30 zł wyżywienie (możliwość dostawki tylko w wyznaczonych pokojach)
 • koszt pobytu małego zwierzęcia – 20 zł doba
 • dopłata do wyżywienia w okresach świątecznych wynosi 50 zł za każdy dzień: 04,05 kwietnia oraz 24,25,26 grudnia 2021r.
 • niestrzeżone miejsca parkingowe nie podlegają rezerwacji – płatne 15 zł za dobę
 • wypożyczenie leżaka: 21 zł/ 7 dni, 40 zł/ 14 dni, 55 zł/ 21 dni

 

 • zakwaterowanie w pokoju zgodnie z wybraną opcją
 • wyżywienie 3 x dziennie
 • rekreacja w basenie (łaźnia parowa, jacuzzi) w godz. wyznaczonych przez organizatora.
 • w okresie pomiędzy 12.07 – 15.09.2021 przy pobytach trwających od 7 dni (w tym 5 dni zabiegowych) każdy gość otrzymuje
  bezpłatnie pakiet zabiegów rehabilitacyjnych (2 zabiegi dziennie wykonywane od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy (z wyłączeniem zabiegów: masaż klasyczny 30 i 60 minut, akustycznej fali uderzeniowej, masażu limfatycznego, głębokiej stymulacji elektromagnetycznej)
 • nieodpłatne korzystanie z: sali bilardowej, miejsca do grillowania, księgozbioru, kijków do „Nordic Walking”, bezpłatny dostęp do
  WiFi

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w recepcji: 4,4 zł/os/doba.

 • doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy się o godzinie 11.00.
 • zabiegi niewykorzystane nie podlegają zwrotowi ani nie przechodzą na członka rodziny
 • skrócenie pobytu lub niewykorzystanie części świadczeń zawartych w cenie pobytu nie upoważnia do zwrotu.
 • w okresie trwania epidemii obiekt zastrzega sobie prawo do ograniczenia pewnych świadczeń (basen, masaże, inhalacje, organizacja posiłków w jadalni- brak bufetu szwedzkiego)- zgodnie z aktualnymi wymogami GIS oraz PPIS.
 • Informujemy, że od strony wschodniej budynku CRR (parking) prowadzona jest inwestycja (budowa apartamentów)

 

COVID-19 – informacje (stan na 23.03.2021):

„Warunkiem skorzystania z usług CRR, tym z rehabilitacji w systemie stacjonarnym bądź ambulatoryjnym jest posiadanie negatywnego wyniku testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 z materiału pobranego nie wcześniej niż 4 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu.
W związku z tym osoby przyjeżdżające do CRR KRUS „Sasanka” prosi się o wykonanie i okazanie w momencie przyjazdu testu przesiewowego na obecność IgM (immunoglobuliny M). Test certyfikowany, negatywny, imienny.
Pozytywny wynik testu będzie skutkował nieprzyjęciem Gościa/Pacjenta na pobyt w Centrum, bez możliwości zwrotu wpłaconego zadatku i poniesionych kosztów.
Centrum zwróci koszt wykonania testu Gościom/Pacjentom, których pobyty trwają powyżej 7 dni na postawie okazanego paragonu. Koszt testu pomiędzy 50 – 100 zł”

Warunkiem współpracy jest wpłata zadatku w kwocie 30 % wartości usługi.

Dopłata reszty należności na 14 dni przed terminem wczasów. 

Istnieje możliwość anulowania rezerwacji, jednakże wyłącznie z ważnych powodów, uzasadnionych i udokumentowanych przez Gości pisemnie.

Warunki anulowania rezerwacji

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu Gość zostanie obciążony opłatą za rezygnację z pobytu w wysokości:

     1) na 14 dni i więcej przed planowanym przyjazdem – pełny zwrot kwoty zadatku

     2) 7-13 dni przed planowanym przyjazdem – Gość traci 50% zadatku

     3) 6 dni przed planowanym przyjazdem – Gość traci 100% zadatku

Różnica pomiędzy dokonaną wpłatą z tytułu rezerwacji a opłatą za rezygnację (jeśli taka wystąpi) zostanie zwrócona Klientowi w formie przelewu na wskazany przez niego rachunek bankowy.

Opłata za rezygnację będzie potrącana z kwoty wpłacanego zadatku lub z kwoty opłaconego pobytu. Na pozostałą część opłaty za rezygnację z kwoty opłaconego pobytu (jeśli taka wystąpi) zostanie wystawiona odrębna faktura i przesłana na adres korespondencyjny Gościa.

Anulowanie rezerwacji wymaga dla swojej ważności formy pisemnej.

 

Centrum zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu rezerwacji z powodów od niego niezależnych w tym działania siły wyższej, wprowadzenia stanu epidemii (objęcia kwarantanną), wystąpienia innych nieoczekiwanych zjawisk atmosferycznych (zalanie, wichura) i zdarzeń losowych.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Centrum Rehabilitacji Rolników  „Sasanka” w Świnoujściu położone jest w cichej i spokojnej części miasta Świnoujście, w dzielnicy uzdrowiskowej, około 400m od morza. Baza noclegowa, zabiegowa, basen oraz jadalnia usytuowane są w jednym budynku na ogrodzonym terenie. Oferujemy możliwość połączenia  wypoczynku z zabiegami leczniczymi, rekreacyjnymi i rehabilitacyjnymi. Łagodny klimat morski oraz najszersza plaża sprzyja wypoczynkowi o każdej porze roku.

Centrum gwarantuje usługi na profesjonalnym poziomie, otacza specjalną opieką każdego z naszych klientów, starając się zapewnić komfortowe warunki wypoczynku i leczenia. Dbamy, aby Goście mogli zregenerować siły, wzmocnić organizm i w pełni się zrelaksować. Ponadto, jako zakład rehabilitacji leczniczej posiadamy certyfikaty jakości w zakresie norm 9001, 22000 i 27001.

Obiekt KRUS w Świnoujściu posiada bazę hotelową dla 130 Gości. Dostępne są pokoje jedno, dwuosobowe oraz studia z łazienkami.

Do dyspozycji Gości:

 • kawiarnia
 • recepcja czynna całą dobę
 • trzy windy
 • basen, łaźnia parowa, jacuzzi ( w godzinach wyznaczonych przez organizatora)
 • internet Wi Fi
 • wyposażenie plażowe (wiatrochron gratis, leżak za dodatkową opłatą)
 • miejsce do grillowania
 • patio z kompletami wypoczynkowymi

Centrum oferuje możliwość samodzielnego zagospodarowania czasu:

 • możliwość korzystania z basenu krytego, jacuzzi oraz łaźni parowej
 • dostęp do biblioteczki / książki, czasopisma/
 • dostęp do gier planszowych / szachy, warcaby, Scrabble, itp./
 • w sali bilardowej dostęp do – stołów  do biliarda, stół do gry w tenisa stołowego,                           
 • stołu do gry w piłkarzyki
 • wypożyczanie kijków do Nordic Walking

Opis miejscowości

Świnoujście położone jest na samym krańcu północno-zachodniej Polski. Jest jedynym miastem w Polsce położonym na kilkudziesięciu wyspach. Jego granice stanowią: Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie oraz granica państwowa z Niemcami. W zachodniej części miasta przebiega granica polsko-niemiecka z przejściami granicznymi Świnoujście – Ahlbeck i Świnoujście – Garz. Od strony Niemiec do wyspy Uznam dociera kolej i drogi numer 110 i 111. Po niemieckiej stronie granicy znajduje się lotnisko Heringsdorf (12 km). Od Berlina dzieli Świnoujście zaledwie 160 km, do Szwecji jest 175 km, a do Danii 150 km. Na terenie Świnoujścia funkcjonują dwie przeprawy promowe zapewniające łączność między wyspami Uznam i Wolin.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *