Wypoczynek i zdrowie

Świnoujście: Święta i Sylwester w ośrodkach „Temida” i „Karkonosze”

Zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia i Sylwestera  2023 / 2024r do ośrodków Temida i  Karkonosze w Świnoujściu.   Pobyty świąteczne 10 noclegów w cenie od 2210 zł/os, noworoczne z zabawą sylwestrową od 1105 zł (3 noclegi). Blisko wejścia na plażę, położenie w spokojnej dzielnicy wypoczynkowo-sanatoryjnej.

Dopłata do pokoju 1 osobowego – 45 zł/doba.

Pobyt zwierząt tylko w OW Temida, opłata – 30 zł/dobę (konieczne zgłoszenie pobytu zwierzęcia przy rezerwacji pokoju).

 • noclegi – zakwaterowanie w komfortowym pokoju z łazienką, TV, WiFi
 • wyżywienie 3x dziennie, od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Jadalnia znajduje się w OW Temida. Śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiady i kolacje serwowane.
 • w turnusach zawierających 31 grudnia – zabawa sylwestrowa

Na miejscu będzie pobierana opłata uzdrowiskowa w wysokości 5,4 zł/os/dzień (w 2023r).

Pobyt zwierząt tylko w OW Temida, opłata – 30 zł/dobę (konieczne zgłoszenie pobytu zwierzęcia przy rezerwacji pokoju).

Jadalnia znajduje się w OW Temida.

Śniadania – bufet szwedzki, obiady i kolacje serwowane. Pobyt od kolacji do śniadania.

Pobyt zwierząt tylko w OW Temida.

Wpłata 30% w BT Amitur w ciągu 3 dni od daty rezerwacji.

Dopłata 70% w BT Amitur na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

Jeżeli faktura ma być wystawiona na firmę, trzeba ją zamówić przed uiszczeniem pierwszej wpłaty.

Możliwość zmiany terminu wyjazdu i przeksięgowania wpłaconych środków na nowy termin w przypadku wolnych miejsc.

 

Warunki uczestnictwa w imprezach organizowanych przez BT Bratniak (stan na 21.07.2020):

5. W wypadkach koniecznych sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany warunków umowy – ceny, terminu i programu imprezy, bądź anulowania imprezy. Sprzedający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów, o ile niezwłocznie powiadomi uczestnika o zaistniałych zmianach. Uczestnik w terminie 7 dni powinien zaakceptować zmiany, bądź zrezygnować z uczestnictwa w imprezie.
6. W przypadku rezygnacji z imprezy w trybie p.5 Sprzedający zobowiązuje się do zwrotu 100 % wpłaconej kwoty przez Uczestnika.
7. Rezygnacja, odstąpienie od umowy, zmiana terminu imprezy turystycznej przez Klienta wymaga pisemnego oświadczenia. Biuro Turystyczne Bratniak w wyżej wymienionym przypadku potrąca koszty manipulacyjne. Wysokość kosztów uzależniona jest od faktycznie poniesionych kosztów związanych z rezerwacją dokonaną przez klienta. Klient może przekazać prawo do udziału w imprezie wskazanej przez siebie osobie trzeciej spełniającej warunki udziału w imprezie turystycznej i nie ponosi z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka:

DW „Karkonosze”:Dom Wczasowy Karkonosze” położony jest w sanatoryjno-wypoczynkowej dzielnicy Świnoujścia, ok 80 m od głównego wejścia na plażę.

Obiekt po kapitalnym remoncie, pełnej modernizacji i przebudowie. Trzypiętrowy budynek o pięknej bryle i wyjątkowym charakterze. Budynek dysponuje 2,3,4-osobowymi pokojami z łazienkami. Pokoje wyposażone są w łóżka jedno lub dwuosobowe, stolik, krzesła, szafki nocne, szafę na odzież, ręczniki, TV, Internet WiFi, czajnik bezprzewodowy. Na parterze znajduje się kawiarnia „Promień Słońca”. Nowoczesna i stylowa jadalnia znajduje się w OW Temida – 30 metrów od obiektu.

OW „TEMIDA”: położony jest w sanatoryjno-wypoczynkowej dzielnicy Świnoujścia, ok 80 m od głównego wejścia na plażę. Budynek dysponuje 2,3,4-osobowymi pokojami z łazienkami. Pokoje wyposażone są w łóżka jedno lub dwuosobowe, stolik, krzesła, szafki nocne, szafę na odzież, ręczniki, TV, Internet WiFi. Na parterze znajduje się stylowa jadalnia. W 2019 roku dokonano nowoczesnej renowacji wnętrz w obiekcie.

Opis miejscowości

Świnoujście – położone na malowniczych wyspach, słynie z pięknej, najszerszej na naszym wybrzeżu plaży, pięknej dzielnicy uzdrowiskowej, wspaniałej przyrody rozległych parków i najciekawszym zespołem fortecznym Europy. Jego granice stanowią: Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie oraz granica państwowa z Niemcami. Dodatkowymi atrakcjami są promy miejskie, porty oraz najwyższa latarnia morska.Na terenie Świnoujścia funkcjonują dwie przeprawy promowe zapewniające łączność między wyspami Uznam i Wolin. 

Atrakcje Świnoujścia:

 • Wieża widokowa
 • Park Zdrojowy
 • Falochrony
 • Latarnia Morska:
 • Fort Wschodni (Gerharda)
 • Dawny ratusz
 • Fort Anioła
 • Fort Zachodni
 • Podziemne miasto
 • Wycieczka Uznamską Koleją Uzdrowiskową
 • Kościół pw. Chrystusa Króla z XVIII wieku

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz