Wypoczynek i zdrowie

RABKA ZDRÓJ: Ferie zimowe w „Willa Świt” – kameralny obiekt Uzdrowiska Rabka

ZIMOWY WYPOCZYNEK w Uzdrowisku Rabka podczas ferii zimowych 2024r w cenie od 950 zł/7 dni. Pełne wyżywienie, atrakcje. Oferta ważna w terminie: 02.01-24.02.2024. Zapraszamy.

2024 FERIE ZIMOWE

Oferta ważna od 02.01.2024 roku do 24.02.2024 roku

Cena za pakiet 7 dniowy (6 noclegów):

 • 950 zł – osoba dorosła
 • 800 zł –  dziecko do 10 roku życia

Możliwość korzystania z innych atrakcji dodatkowo płatnych:

 • wyjazdy na wyciągi narciarskie
 • wyjazdy na wyciągi narciarskie z nauką jazdy dla dzieci
 • wycieczka krajobrazowa
 • Zakopane, Bachledówka, Gubałówka
 • wyjazdy na termy
 • kulig z pieczeniem kiełbasek
 • 6 noclegów w pokojach 1, 2 i 3 os. z łazienką lub typu studio
 • całodzienne wyżywienie – 3 smaczne posiłki dziennie (serwowane do stolika)
 • 2x seans w Jaskini Solnej
 • kuracja pitna codziennie
 • atrakcje oferowane przez obiekt w danym terminie
 • korzystanie z infrastruktury ośrodka

2023r – opłata uzdrowiskowa wg obowiązujących stawek

 • 4 zł/os za każdy dzień pobytu – osoba dorosła
 • opłata uzdrowiskowa dla dzieci do 6 roku życia wynosi 2 zł za każdy dzień pobytu.

Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Zaliczka 30% w momencie rezerwacji, dopłata reszty należności w BT Amitur na 14 dni przed rozpoczęciem pobytu.

Możliwość zmiany terminu w przypadku wolnych miejsc

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Opis ośrodka

Willa ,,Świt” to kameralny ośrodek położony w samym sercu Rabki-Zdroju bardzo blisko Parku Zdrojowego . Oferuje swoim gościom miłą i profesjonalną obsługę w połączeniu z domową atmosferą.

Do dyspozycji Gości : 40 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz duży ogród z miejscem na grilla. Przy budynku znajduje się też parking.

Goście mogą również skorzystać z pełnej oferty zabiegów leczniczych i SPA w Zakładzie Przyrodoleczniczym przy ul.Orkana 49 znajdującym się nieopodal Willi „Świt” tj. około 500 metrów, które można pokonać spacerem przez Park Zdrojowy.

Kuchnia Willi Świt serwuje na miejscu dania kuchni tradycyjnej, według menu ustalanego ze specjalistami żywienia.

W Willi Świt organizowane są także pobyty rehabilitacyjno-lecznicze z dofinansowaniem PCPR, PFRON i MOPS oraz wczasy niewymagające skierowania.

Opis miejscowości

Uzdrowisko Rabka Zdrój leży w odległości 50 km na południe od Krakowa i 35 km na północ od Zakopanego. Rabkę Zdrój otaczają góry. Duże stężenie w rabczańskich solankach minerałów jodu i bromu oraz doskonały mikroklimat wspomagają leczenie schorzeń układu oddechowego i krążenia, zarówno u osób dorosłych jak u dzieci.

Dzięki tym walorom już w 1864 r. powstał w Rabce zakład kąpielowo – leczniczy, a kilka lat później sanatorium dziecięce. Obecnie w mieście działa wiele domów sanatoryjnych i ośrodków wczasowych, a kuracjusze i turyści korzystają z nowoczesnej tężni solankowej i pijalni wód mineralnych.

W Centrum miasta znajduje się Park Zdrojowy o powierzchni 30 h. W latach 2010-2011 przeprowadzono jego kompleksową rewitalizację. W jej wyniku park został kompozycyjnie podzielony na dwie części o odmiennym charakterze. Część zachodnia tzw. strefa słońca, pełni funkcje reprezentacyjno-wypoczynkową. Przygotowano tu 10 ogrodów tematycznych z różnorodną roślinnością m.in. ogród różany, skalny, pnączy i wrzosowisko. W tej części znajdują się również największe atrakcje parku: tężnia solankowa, place zabaw, korty tenisowe i kawiarnia.

Rabczański deptak rozpoczyna się przy ul. Chopina, obok Muszli Koncertowej i biegnie wzdłuż ul. Jana Pawła II. Jest to znakomitych miejsce do spacerów i odpoczynku w miłym otoczeniu. Na deptaku odbywają się również imprezy kulturalne i sportowe. Przy jednym z krańców deptaku znajduje się fontanna ze słoniami. Można tu uczestniczyć w widowisku „woda-światło-dźwięk”.

Rabka-Zdrój obfituje w trasy turystyczne, przyrodnicze i kulturowe. Przez miasto przebiega klika szlaków pieszych, przeznaczonych zarówno dla wytrawnych wędrowców jak i spacerowiczów. Uzdrowisko leży m.in. na trasie najdłuższego w polskich górach szlaku pieszego – Głównego Szlaku Beskidzkiego. Szlak znakowany jest kolorem czerwonym i liczy 519 km długości. Z Rabki wiedzie on najwyższy szczyt Gorców – Turbacz (1310 m n.p.m.). Z centrum miejscowości i jej przedmieścia – Zarytego wiodą szlaki na Luboń Wielki (1022 m n.p.m.), jedną z najwyższych kulminacji Beskidu Wyspowego.

Kuracjusze z dziećmi chętnie odwiedzają w Rabce „Rabkoland” – park rozrywki z wieloma atrakcjami dla dzieci.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz