Wypoczynek i zdrowie

PIASKI: Pobyty na Mazurach blisko Rucianego Nidy

POBYTY NAD JEZIOREM – gorąco zapraszamy do wypoczynku w malowniczej miejscowości Piaski (odległość od Rucianego Nida – około 6km). Jest to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od miejskiego gwaru wśród ciszy sosnowego lasu. W Ośrodku „Wioska Rowerowa” panuje luźna, sportowa atmosfera.

Cennik pobytów w 2021r

 • obiadokolacja – 50 zł
 • wypożyczenie roweru kołowego – 15 zł/godzina lub 45 zł/dzień
 • wypożyczenie roweru wodnego – 15 zł/godzina
 • wypożyczenie kajaka – 15  zł /godzina
 • wypożyczenie kijków do Nordic Walking – 5 zł/godzina lub 20 zł/dzień
 • sauna – 100 zł / 2 godziny
 • drewno na ognisko – 50 zł/taczka
 • pobyt na wybraną ilość dni
 • śniadania wliczone w cenę noclegu
 • darmowy parking
 • korzystanie z infrastruktury ośrodka

Cena nie zawiera opłaty klimatycznej 2 zł/os płatnej na miejscu.

Śniadanie wliczone w cenę noclegu.

 

Wpłata 30% zaliczki w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy. Dopłata w recepcji ośrodka, po przyjeździe na wczasy.

Zaliczka jest bezzwrotna natomiast istnieje możliwość zmiany terminu pobytu w przypadku wolnych miejsc.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Wioska Rowerowa to ośrodek wczasowy na Mazurach, umiejscowiony w samym środku Puszczy Piskiej, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany. Jest to idealny punkt wypadowy dla licznych leśnych wędrówek pieszych po najbliższej okolicy.

Wioska Rowerowa to przede wszystkim aktywny wypoczynek, ale można tu również odpoczywać przy mniejszym wysiłku fizycznym nad brzegiem jeziora, bądź w ciszy sosnowego lasu. Rosnący tu sosnowy las, tworzy swoisty mikroklimat, jest o prawdziwy raj dla zbieraczy runa leśnego.

W Wiosce Rowerowej znajdują się:

 • komfortowe pokoje bez telewizorów
 • stylowa restauracja z widokiem na jezioro
 • wypożyczalnia rowerów, sprzętu wodnego, kijów do Nordic Walking
 • plaża z pomostem
 • parking
 • sala fitness
 • sauna

Zakwaterowanie:

Do dyspozycji Gości -> 35 pokoi o powierzchni od 17m2 do 25m2 rozmieszczonych w trzech budynkach. Pokoje dwu lub czteroosobowe, oraz typu studio. Wygodne, z możliwością dostawki, wyposażone w łazienki z prysznicem. Połowa pokoi ma przestronne tarasy i widok na jezioro.Dostępny jest także Domek Mazurski o powierzchni 25m2 z dużym tarasem i widokiem na jezioro.

Wyżywienie:

W „Tawernie pod Lipą” Goście mogą skosztować regionalnej kuchni i delektować się widokiem na jezioro. Do dyspozycji gości jest też bar. W Tawernie można wykupić śniadania i obiadokolacje. Dla najmłodszych są foteliki do karmienia dzieci oraz przewijak.

Opis miejscowości

Piaski – wieś malowniczo położona, w samym środku Puszczy Piskiej, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany, 6 km od Rucianego Nidy.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *