Wypoczynek i zdrowie

MIELNO: Turnusy rehabilitacyjne w ALBATROS MEDICAL SPA

Bardzo dobrze położony, 150 m od morza, tuż przy deptaku prowadzącym do głównego wejścia na plażę, zmodernizowany obiekt z basenem. Turnusy w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień i październik 2023. Cena od 2940 zł/os. w pok. 2os.

 

Turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON.

Cena dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności i ich opiekunów.

Osoby bez orzeczeń – do ceny trzeba doliczyć 8% VAT.

Oferta ważna na dzień 10.02.2023. Może ulec zmianie.

 • zniżki dla dzieci
 • noclegi,
 • 3 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, lunch serwowany w postaci zupy, możliwość diety lekkostrawnej),
 • 2 zabiegi dziennie (w dni robocze) – zgodnie z zaleceniem lekarza,
 • korzystanie z basenu rekreacyjnego oraz siłowni bez ograniczeń w godzinach określonych przez ośrodek, wieczorki przy muzyce na żywo, rozgrywki bingo.
 • opłaty miejscowej,
 • opłaty parkingowej,
 • pozostałych zajęć i wycieczek fakultatywnych oraz korzystania z infrastruktury ośrodka –  poza ujętymi w cenie skierowania,
 • ubezpieczenia.

 

Dojazd we własnym zakresie.

Schorzenia

wydzielanie wewnętrzne, wady postawy, upośledzenie umysłowe, układ krążenia, układ oddechowy, zaburzenia rozwoju psychoruchowego, kobiety po mastektomii, laryngologiczne, psychiczne, ruch, schorzenia kręgosłupa, padaczka

 

Zabiegi

okłady borowinowe, inhalacje, sollux, fotel masujący, krioterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, jonoforeza, TENS, galwanizacja, gimnastyka w wodzie)

Wpis do rejestru OR: OR/24/0002/22 ważne do 06.01.2025

Wpis do rejestru OD: OD/32/0053/21 ważne do 21.08.2025

 Zaliczka 30%, płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata na 30 dni przed turnusem. Jeżeli rezerwacja jest dokonywana na mniej, niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia wczasów, wymagana jest pełna wpłata.

Jeżeli faktura za pobyt ma być wystawiona na firmę, konieczne jest podanie danych firmy przed wpłatą zaliczki.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Doskonałe miejsce dla najbardziej wymagającego turysty. Albatros położony jest zaledwie 150 metrów od morskiego brzegu i zarazem w centrum Mielna. Ten nowoczesny, w pełni zmodernizowany kompleks leży tuż przy deptaku prowadzącym do głównego wejścia na nadmorską promenadę i piękną, szeroką plażę. Od jeziora Jamno obiekt dzieli 1,5 km. Mielno posiada wyjątkowy mikroklimat o silnych właściwościach leczniczych.

Albatros Medical Spa to duży obiekt – dla 247 osób, oferuje komfortowe pokoje z łazienkami i balkonami. Wszystkie pokoje wyposażone są w czajnik, telewizor, telefon., Internet WiFi, ręczniki.

Klasycznie urządzone pokoje w ośrodku Albatros wykończone zostały w ciepłych barwach i wyposażone są w drewniane meble. Wyposażenie pokoi obejmuje również czajnik elektryczny oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W pokojach znajduje się też łazienka. Niektóre pokoje dysponują balkonem.

Goście mogą grać w tenisa i bilard, korzystać z rozmaitych masaży lub po prostu zrelaksować się na tarasie. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Obiekt zapewnia również prywatny parking.

Ośrodek posiada bazę zabiegową i SPA z krytym basenem i wanną do hydromasażu.

Na zewnątrz obiektu Goście znajdą sprzęt do grillowania.

Opis miejscowości

Mielno: to znany i lubiany nadmorski kurort, położony między Bałtykiem a jeziorem Jamno. Ładna plaża z wysokimi wydmami to niewątpliwy atut tego miejsca. Atrakcją turystyczną jest m.in. kanał łączący Jezioro Jamno z Bałtykiem. Dzięki swojemu położeniu, Mielno jest dobrą bazą wypadową na wycieczki do Słowińskiego Parku Narodowego, na wyspę Bornholm, do Kołobrzegu czy urokliwego Darłowa.

Odległość od Koszalina wynosi 12 km

Okoliczne atrakcje:

 • Droga z Mielna do Mielenka – biegnie wzdłuż alei ponad 150–letnich lip.
 • Jezioro Jamno – połączone z Morzem Bałtyckim poprzez kanał zwany Jamieńskim Nurtem, który znajduje się ok. 2 km za Unieściem
 • Kanał zwany Nurtem Jamneńskim – ma długość pół kilometra, łączy jezioro Jamno z Bałtykiem. Znajduje się na trasie z Unieścia do Łaz. Powstał w 1890 roku, kiedy to w wyniku sztormu zamknięta została mierzeja pod Łazami.
 • Latarnia morska w Gąskach -została zbudowana w czasie zimy na przełomie 1877/78r., mierzy 50,2 m. wysokości i jest drugą co do wielkości latarnią morską w Polsce.
 • Pomnik Jelenia w Mielnie
 • Pomnik Morsa – położony przy głównym wejściu na plażę (ul. Kościuszki) , jest symbolem organizowanych w Mielnie od 2004 roku Międzynarodowych Zlotów Morsów, na które przybywają tysiące miłośników zimowych kąpieli.
 • Przystanie rybackie, urokliwe tawerny, wędzarnie i bary

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz