Wypoczynek i zdrowie

MIĘDZYZDROJE: Ferie zimowe nad morzem domach wczasowych „Polonia”, „Victoria”, „Kasia”

FERIE ZIMOWE 2023 – Zapraszamy Państwa do wypoczynku w Międzyzdrojach. Przekonajcie się sami jak dobroczynny wpływ na zdrowie ma morskie powietrze. Pobyty: 5 lub 7 dni w terminie 13.01 – 28.02.2023 z wyżywieniem 2x dziennie w cenie od 970 zł/os/5  dni. Dzieci do 3 lat bezpłatnie.

FERIE ZIMOWE w Międzyzdrojach

Pakiety 5 i 7 dniowe w terminie od 13.01.2023 do 28.02.2023 r.

Ceny:

7–dni w DW Polonia:

 • w pokoju 1 osobowym     –   7 dni   –   1460 zł               
 • w pokoju 2 osobowym    –   7 dni  –   1340 zł /os         
 • w pokoju 3 osobowym   –   7 dni  –    1340 zł / os     

 

5– dni w DW Polonia:

 • w pokoju 1 osobowym    –   5 dni   –   1050 zł             
 • w pokoju 2 osobowym    –   5 dni  –    970 zł /os        
 • w pokoju 3 osobowym   –   5 dni  –     970 zł / os        
 • Dzieci do 3 lat – pobyt gratis
 • Dzieci do 12 lat – rabat 30% ( oddzielne spanie, ½ porcji posiłków
 • Dzieci do lat 12 wraz z opiekunem otrzymują bezpłatny bilet do Bałtyckiego Parku Miniatur
 • Ośrodki nie przyjmują zwierząt.
 • Opłata za parking: 30 zł/doba (przy DW Posejdon)

Oferta ważna na dzień: 04.01.2023. Może ulec zmianie.

Pobyt realizowany jest w DW Polonia.

 • 5 lub 7 noclegów  w komfortowym pokoju
 • codzienny bufet śniadaniowy
 • domowe obiadokolacje
 • dla dzieci (do lat 12) + opiekuna bezpłatny bilet wstępu do Bałtyckiego Parku Miniatur

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku – 2,5 zł/os/doba. (w 2022r)

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 12:00.

Pierwszym świadczeniem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

Zadatek w wysokości 30% ceny turnusu płatny w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.

Dopłata  na 14dni przed rozpoczęciem pobytu.

Aby otrzymać fakturę na firmę (a nie na osobę fizyczną) trzeba podać dane firmy (nazwa, adres, NIP) najpóźniej w dniu wpłacenia zadatku.

Klient może odstąpić od Umowy, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia, w każdym czasie przed jej rozpoczęciem za zapłatą opłaty za odstąpienie od Umowy, w terminie:
   a. do 30 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 10 % Ceny;
   b. od 29 do 7 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 50% Ceny
   c. 6 dni do rozpoczęcia świadczenia Usług w kwocie 100 % Ceny (dalej jako: „Opłata za odstąpienie”).

Opłata za odstąpienie podlega potrąceniu z wpłaty dokonanej przez Klienta.

Klent może odstąpić od Umowy przed rozpoczęciem imprezy turystycznej bez ponoszenia Opłaty za odstąpienie w przypadku wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy turystycznej lub przewóz klientów do miejsca docelowego. Klient moze żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy turystycznej, bez odszkodowania lub zadośćuczynienia w tym zakresie.

 

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,57% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

D.W. Polonia

jest obiektem, zabytkowym, który przeszedł gruntowną renowację, dzięki czemu w chwili obecnej jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Budynek mieści się we wschodniej części promenady nadmorskiej, w odległości zaledwie ok 50 metrów od brzegu morza.

Goście wypoczywający w DW Polonia mają do dyspozycji 50 miejsc noclegowych w przestronnych i dobrze wyposażonych pokojach jedno-, dwu- i trzy-osobowych. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się radio, telewizor z możliwością odbioru telewizji cyfrowej, lodówka oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Goście wypoczywający w DW Polonia mają do dyspozycji parking zlokalizowany przy obiekcie.

Dom Wczasowy Victoria

stanowi perłę wśród obiektów wypoczynkowych jakie posiada FWP w Międzyzdrojach. Jest to budynek zabytkowy, charakterem wykonania nawiązujący do dawnych, powojennych budowli, z których niegdyś słynęły Międzyzdroje. W roku 2013 budynek został poddany gruntownej modernizacji, dzięki której pokoje zyskały wysoki standard, przy jednoczesnym utrzymaniu wyjątkowego klimatu. Jest usytuowany bezpośrednio przy promenadzie nadmorskiej. Do zejścia na plażę z budynku jest zaledwie ok 50 metrów.

W DW Victoria znajdują się miejsca dla 41 osób w pokojach jedno-, dwu- i trzy-osobowych, a także w dwóch apartamentach. Z pokojów, z których okna wychodzą w kierunku zachodnim goście mają przepiękny widok na morze. Każdy z pokoi jaki jest do dyspozycji dla gości wyposażony jest w telewizor z dostępem do telewizji cyfrowej, łazienkę z prysznicem, a także bezprzewodowy dostęp do internetu. Standardem są duże i wygodne łóżka zapewniające odpowiedni wypoczynek i relaks.

 

Dom wczasowy Kasia

to dom wczasowy, który z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym wypoczynku w spokojnym, kameralnym obiekcie o zabytkowej architekturze. Goście mają tu do dyspozycji 23 miejsca noclegowe w odrestaurowanych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach. W każdym z 9 dostępnych pokoi znajduje się łazienka wraz z prysznicem. Dodatkowymi udogodnieniami jest telewizor, czajnik elektryczny, bezprzewodowy internet, czy możliwość pozostawienia samochodu na strzeżonym parkingu znajdującym się tuż przy budynku. Dużym plusem Kasi jest również okolica, w której się znajduje budynek – spokojna część promenady w odległości 50m do morza, z dala od zgiełku i hałasów.

Opis miejscowości

MIĘDZYZDROJE: to szerokie plaże, urokliwe klify, dzika przyroda na wyciągnięcie ręki, sięgające 300 metrów w morze nowoczesne molo, pole golfowe, muzeum figur woskowych, nadmorska Promenada Gwiazd z chodnikiem na którym co roku odciski swych dłoni zostawiają polscy aktorzy i twórcy filmowi, liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe, festiwale, koncerty oraz występy największych artystów sceny.W lipcu odbywa się w Międzyzdrojach prestiżowa impreza pod nazwą „Festiwal Gwiazd„.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz