Wypoczynek i zdrowie

Międzywodzie: Pakiety wypoczynkowe w ośrodku „Rzemieślnik”

Pobyty wypoczynkowe o długości 3,7, 14 noclegów, z pełnym wyżywieniem w ośrodku położonym około 200m od plaży. W cenie (przy zakwaterowaniu w pokoju 2,3 lub 4os.) od 910 zł w sezonie niskim do 1150 zł w wakacje, za pobyt 7 noclegów. Międzywodzie – malowniczo położona miejscowość we wschodniej części wysypy Wolin.

2022r – Pakiety wypoczynkowe

Istnieje możliwość zarezerwowania pokoju 2 osobowego dla jednej osoby lub 3 osobowego dla dwóch osób
za dopłatą:
o Pakiet 3 dniowy – dopłata 100 zł
o Pakiet 7 dniowy – dopłata 225 zł
o Pakiet 14 dniowy – dopłata 450 zł

 • Dzieci w wieku 3-10 lat z ½ wyżywienia i samodzielnym spaniem – 70% ceny pakietu
 • Dzieci w wieku do lat 3 śpiące razem z rodzicami, bez wyżywienia – bezpłatnie (istnieje możliwość
  dokupienia wyżywienia)
 • Istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzęciem domowym (do 15 kg wagi) za dodatkową opłatą 18 zł za dobę
  i po wcześniejszym uzgodnieniu
 • Opłata za miejsce postojowe dla 1 pojazdu: 22 zł/ doba (przez cały rok, miejsca są niestrzeżone, liczba
  miejsc ograniczona)
 • odpowiednią ilość noclegów 3, 7 lub 14
 • wyżywienie w postaci śniadań, obiadów i kolacji

 

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Dziwnów, w Gminie Dziwnów obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 2 zł od osoby za każdą dobę (2022r), płatna w recepcji w dniu przyjazdu.

 • Pakiet może rozpocząć się dowolnego dnia tygodnia
 • Pakiet można zarezerwować w pokoju 1, 2, 3 lub 4 osobowym
 • Zameldowanie w dniu przyjazdu najwcześniej od godziny 16.00.
 • Wymeldowanie w dniu wyjazdu najpóźniej do godziny 11.00.
 • Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu.
 • Ostatnim posiłkiem jest śniadanie w dniu wyjazdu.
 • Przyjazd dobę wcześniej lub przedłużenie pobytu, możliwe wg cennika hotelowego.

Zabiegi dostępne na miejscu:
Hydroterapia: kąpiel perełkowa, solankowa, wirowa kończyn górnych , kąpiel wirowa podudzi
masaż wodny stóp, Aqua-Vibron , masaż limfatyczny BOA , ultradźwięki, sonoforeza, prądy TENS, LASER , lampa
BIO V, lampa Sollux , krioterapia, magnetronik materac wibracyjny, fotel wibracyjny ,ćwiczenia UGUL , ćwiczenia
indywidualne , ćwiczenia grupowe

Zadatek 30% płatny w ciągu 7 dni od dnia otrzymania umowy.
Dopłata na 30 dni przed terminem turnusu.

W przypadku rezygnacji z potwierdzonej rezerwacji zadatek:

 • przy zgłoszeniu rezygnacji do 30 dni przed rozpoczęciem zarezerwowanego pobytu – zwracany jest w całości
 • przy zgłoszeniu rezygnacji między 14 a 29 dniem przed rozpoczęciem zarezerwowanego pobytu – zwracany jest w wysokości 50%
 • przy zgłoszeniu rezygnacji poniżej 14 dni przed rozpoczęciem zarezerwowanego pobytu zadatek nie jest zwracany.

Rezygnacja musi być złożona w formie pisemnej.

W przypadku skrócenia, rezygnacji lub innych czynności wpływających na zmianę warunków potwierdzonej rezerwacji, w trakcie trwania pobytu, uiszczona opłata, zgodna ze specyfikacją kosztów ustaloną podczas potwierdzenia przyjęcia rezerwacji, nie podlega częściowemu zwrotowi.

Niestawienie się w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Rzemieślnik” do godziny 6:00 rano dnia następnego po uzgodnionym w rezerwacji dniu wjazdu i bez powiadomienia recepcji Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego „Rzemieślnik” jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji i przepadkiem zadatku na rzecz Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego „Rzemieślnik”.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Rzemieślnik położony jest w malowniczej miejscowości Międzywodzie w woj.  zachodniopomorskim.  Zaletą Ośrodka jest jego lokalizacja około 200m od morza (ul.Wojska Polskiego 19-24). Dogodny zjazd dla osób poruszających się na wózkach.

Ośrodek składa się z 3 budynków: głównego budynku hotelowego (wyposażony w windę), budynku gastronomicznego (50 m od budynku głównego) oraz sezonowego budynku hotelowego.

W budynku głównym oraz budynku sezonowym znajdują się pokoje noclegowe dostosowane do osób niepełnosprawnych, recepcja oraz baza rehabilitacyjna.

Na miejscu znajduje się bar, prywatny parking i ogród. Udogodnienia obejmują punkt informacji turystycznej i bezpłatne WiFi.

Dodatkowo do dyspozycji wczasowiczów: kawiarnia, sala rekreacyjna, sala terapii zajęciowej, sala szkoleniowa, miejsce na ognisko /grill/.

Pokoje  1,2,3 i 4 osobowe wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym , łóżka, szafy, stół, krzesła, telewizor, czajnik.

 

Opis miejscowości

Międzywodzie to niewielka miejscowość na zachodnim wybrzeżu, na Wyspie Wolin, położona około 4 km na zachód od Dziwnowa. Leży na mierzei pomiędzy morzem a Zalewem Kamieńskim.

Plaża w Międzywodziu – piaszczysta i szeroka zachęca do kąpieli morskich i słonecznych. Przy plaży dość wysokie wydmy z lasami sosnowo-świerkowymi. Na wydmie znajduje się kawiarnia z tarasem widokowym.

W Międzywodziu zlokalizowane są dwa zejścia na plażę, które są przystosowane dla wózków inwalidzkich. Znajdują się one przy ulicy: Zwycięstwa (blisko centrum), oraz na wysokości Plażowej (na zachodnim skraju miejscowości).

Międzywodzie to prawdziwy raj dla fanów sportów wodnych. Dostęp do morza oraz Zalewu Kamieńskiego, przy którym jest zlokalizowana przystań i wypożyczalnia sprzętu wodnego, stwarza idealną okazję na uprawianie tych sportów. Można popływać po zalewie kajakiem, rowerem wodnym lub spróbować swych sił w żeglarstwie bądź windsurfingu.

Zalew to to także raj dla wędkarzy. Można złapać tu dużo gatunków ryb na przykład łososia, okonia, leszcza, lina bądź szczupaka.

Dla rowerzystów z kolei przygotowano kilka malowniczych tras rowerowych – do Dziwnówka, Łukęcina, Pobierowa i Kamienia Pomorskiego.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz