Wypoczynek i zdrowie

ŁEBA: Turnusy rehabilitacyjne w OPZ „GÓRNIK”

ŁEBA – 3 min od plaży, zakwaterowanie w domkach dobrego standardu. Zapraszamy w 2021r na turnus rehabilitacyjny prowadzony przez Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK„. Dwutygodniowy pobyt z 20 zabiegami i programem  w cenie od 1708 zł/os w sezonie niskim do 2394 zł/os w szczycie sezon. Malownicze położenie w lesie, blisko morza.

2021r – Cennik 14 dniowych turnusów rehabilitacyjnych

Osoby nie posiadajace orzeczenia o stopniu niepełnosprawności moga skorzystać z turnusu w formie wczasów zdrowotnych, należy wówczas do poniższych cen doliczyć 8% podatku VAT.

Możliwość dofinansowania z PFRON.

Parkowanie wyłącznie na miejscach wyznaczonych do tego celu. Zabrania się wjazdu na tereny zielone i pod budynki hotelowe. Miejsce postojowe dla pojazdu osobowego na niestrzeżonym parkingu – opłata 3,50 zł/doba.

Zabiegi wykonywane wyłącznie odpłatnie: masaż klasyczny, hydromasaż, kąpiel perełkowa, kąpiel solankowa , gimnastyka indywidualna, zmienne pole magnetyczne małej częstotliwości MAGNER PLUS, zabiegi SPA w kapsule NEOQI Relax i pakiety zabiegów w promocyjnych cenach.

 • 14 noclegów
 • wyżywienie: trzy posiłki dziennie, w okresie pandemii donoszone do pokoi w dwóch turach: śniadanie, obiad dwudaniowy i kolacja, możliwość stosowania diet – lekkostrawnej i cukrzycowej za dopłatą 8 zł dziennie. Warunkiem otrzymania diety jest konsultacja u lekarza ośrodka.
 • podstawowa opieka lekarsko-pielęgniarska i terapeutyczna
 • 20 zabiegów  dla osoby niepełnosprawnej, 10 zabiegów dla opiekuna – zgodnie z zaleceniem lekarza
 • wieczorek zapoznawczy i pożegnalny przy muzyce mechanicznej z poczęstunkiem
 • 2 x grillowanie kiełbasek na terenie ośrodka
 • zwiedzanie Łeby “Kolejką Bajkową”
 • zabawy taneczne, dyskoteki
 • spotkania i zajęcia integracyjne
 • korzystanie z zaplecza rekreacyjnego ośrodka oraz sprzętu rekreacyjno-sportowego.

 

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

Opłata klimatyczna 2 zł/dobę/os.

 • do O.P.Z. „GÓRNIK” przyjmuje się dzieci, które ukończyły 3 rok życia
 • obowiązuje zakaz przywożenia do O.P.Z. „GÓRNIK” zwierząt domowych (psów, kotów itp.).
 • doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 18:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 9:00 w dniu wyjazdu.
 • świadczenie usług rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem.
 • recepcja czynna jest od godz. 8:00 do 21:00.

 

Wpis do rejestru OR: OR/22/14/19

Wpis do rejestru OD: OD/22/13/19 ważny do 12.03.2022

 

ZABIEGIwg wskazań lekarza :

inhalacje ultradźwiękowe, solankowe z lekami i olejkami, ultradźwięki, masaż wirowy kończyn górnych , masaż wirowy stóp i podudzi, borowina plastry – częściowo, diadynamik-prądy DD, jonoforeza, galwanizacja, stymulacja, interdynamic, laser, pole elektromagnetyczne niskiej częstotliwości BEMER 3000, sollux, światłoterapia, krioterapia, koloroterapia, kąpiel sucha w CO2, kąpiel sucha w O 3, gimnastyka grupowa.

Schorzenia:

upośledzenie umysłowe, układ immunologiczny, słuch, układ krążenia, układ moczowo-płciowy, układ pokarmowy, układ oddechowy, kobiety po mastektomii, fenyloketonuria, autyzm, endokrynologiczne, neurologiczne, reumatyczne, psychiczne, ruch, ruch z wózkami, schorzenia kręgosłupa, osoby po laryngektomii, padaczka, alergia

Wpłata zadatku w wysokości 30% ceny pobytu w terminie 7 dni od dnia otrzymania umowy.

Dopłata, pomniejszona o ewentualne dofinansowanie PFRON, na 30 dni przed terminem turnusu

 • w przypadku rezygnacji zgłoszonej do 30 dni przed dniem rozpoczęcia pobytu O.P.Z. „GÓRNIK” odstąpi od żądania pokrycia całości ceny potwierdzonego pobytu i zwraca 100% wpłaconego zadatku.
 • w przypadku zgłoszenia rezygnacji w terminie krótszym niż 30 dni od dnia rozpoczęcia pobytu O.P.Z. „GÓRNIK” nie zwraca wpłaconego zadatku.
 • w przypadku opóźnienia przyjazdu względnie wcześniejszego wyjazdu oraz rezygnacji w trakcie pobytu – O.P.Z. „GÓRNIK” nie zwraca za utracone świadczenia oraz nie wydaje tzw. „suchych prowiantów”.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej GÓRNIK jest położony w najbardziej urokliwej dzielnicy sanatoryjno-wczasowej Łeby (ul .Nadmorska 11), w strefie uzdrowiskowej „A”, w bliskim sąsiedztwie morza i jest otoczony kompleksem leśnym. W niewielkiej odległości od ośrodka są też jeziora Sarbsko i Łebsko.

Bazę hotelową stanowi zespół wolnostojących parterowych budynków, zlokalizowanych na obszarze 3,7 h lasów sosnowych tuż przy wydmie, za którą rozpościera się szeroka piaszczysta plaża.

Płaski teren wraz z utwardzonymi alejkami oraz nieuciążliwą architekturą pozwalają wypoczywać również osobom niepełnosprawnym i poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Do plaży kuracjusze mają do pokonania tylko 179 m.

Piękne położenie Ośrodka wśród lasów sosnowych oraz rozproszona zabudowa części hotelowej sprawiają, że  kuracjusze mają tu niepowtarzalne warunki do regeneracji zdrowia – spokój, niezależność, swoboda.

Na terenie ośrodka znajduje się również :

 • plac zabaw dla dzieci
 • siłownia zewnętrzna
 • oraz boisko do piłki plażowej

 

Zakwaterowanie w komfortowych domkach, pokoje 2-osobowe  i 3-osobowe typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV, radio, chłodziarka, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, weranda.

Opis miejscowości

ŁEBA: to znana i lubiana miejscowość wypoczynkowa nad polskim morzem. To, co wyróżnia ją wśród innych nadmorskich miejsc, to przede wszystkim specyficzny mikroklimat, bogactwo lasów sosnowych i szerokie czyste, piaszczyste plaże. 

Łeba posiada swoisty mikroklimat stwarzający doskonałe warunki do wypoczynku i regeneracji zdrowia. Brak uciążliwych zakładów pracy, duże obszary leśne sprawiają, że powietrze, plaże oraz morska woda są krystalicznie czyste.

Najcenniejszą atrakcją Łeby są unikatowe na światową skalę wydmy ruchome, które wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, umieszczonego na liście UNESCO, jako światowy rezerwat biosfery

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz