Wypoczynek i zdrowie

KOŁOBRZEG: Pobyty wypoczynkowe w ośrodku „Oliwia”

Ośrodek  „OLIWIA” położony w zachodniej części Kołobrzegu, ok. 900m od morza, zaprasza w 2021r na pobyty wczasowe. Pobyty ze śniadaniem w cenie od 80 zł/os/doba w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Obiekt położony w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu – około 900m od stacji PKP Kołobrzeg Stadion.

Cennik 2021 r – nocleg ze śniadaniem

Ceny za 1 os/dobę.

Miesiąc: Pok 2 os. Pok 2 os + śniadanie Pok 1 os. Pok 1 os. + śniadanie

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Listopad

Grudzień

55
80
80
105

Maj

Październik

60
85
95
120

Czerwiec
Wrzesień

70
95
110
135
Lipiec
80
105
120
145

Sierpień

75
100
115
140
 • dzieci do 2 roku życia – bezpłatnie
 • dzieci 2 do 7 lat – zniżka 10zł/doba
 • dostawka 30 zł/doba
 • małe zwierzęta – 30 zł/doba
 • śniadanie – 25 zł/os
 • obiadokolacja – 30 zł/os
 • zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z wybraną opcją

Opłata uzdrowiskowa do uiszczenia w recepcji ośrodka zgodnie z uchwałą Rady Miasta Kołobrzeg:

 •  4,4 zł/os/doba – (w 2020r)
 • z opłaty zwolnione są osoby niewidome (z ważną legitymacją) i ich opiekunowie

Możliwość pełnego wyżywienia uzależniona jest od ilości osób zakwaterowanych w ośrodku (min 20 os.)

Zaliczka 30% ceny turnusu płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia rezerwacji. Dopłata  70% płatna w recepcji, po przyjeździe na wczasy.

W przypadku rezygnacji z turnusu zaliczka nie jest zwracana.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Ośrodek  „OLIWIA”:

Położony w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, około 900m od stacji PKP Kołobrzeg Stadion.

Składa się z 4 budynków. Dla Gości dostępne są:

 • pokoje gościnne
 • domek sosna
 • recepcja
 • baza zabiegowa
 • kuchnia i sala stołowa
 • świetlica
 • plac zabaw dla dzieci
 • zakątek rekreacyjny
 • parking
 
 

Pokoje:
Do dyspozycji Gości: 40 pokoi 1,2 i 3-osobowych. Większość pokoi dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych. Dostępny jest również domek z udogodnieniami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pokoje umeblowane są standardowo i wyposażone w pełny węzeł sanitarny oraz telewizor.

 

Opis miejscowości

Kołobrzeg  nazywany jest polską stolicą SPA. W mieście działa ponad 25 ośrodków sanatoryjnych i znajduje się około 30 basenów czyniąc go największym kurortem w Polsce. To miasto z ponad tysiącletnią historią, położone nad Bałtykiem w środkowej części wybrzeża. W mieście jest 6 parków, z których największy – Park im. Stefana Żeromskiego.

W Kołobrzegu znajduje się najdłuższe w Polsce żelbetonowe molo liczące 220 m długości. W mieście działa port handlowy, rybacki, jachtowy, wojenny oraz przystań pasażerska. W okresie od kwietnia do października z portu w Kołobrzegu wypływają pasażerskie rejsy turystyczne na wyspę Bornholm, a w okresie wakacyjnym także na wyspę Christianso.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz