Wypoczynek i zdrowie

KLUSZKOWCE: Pobyty wypoczynkowe dla grup w Pensjonacie „Gościniec Pieniński”

Zapraszamy w Pieniny do malowniczych Kluszkowic (40km od Zakopanego, pomiędzy Szczawnicą a Nowym Targiem), położonych w okolicy Zalewu Czorsztyńskiego. Pobyty w miłym Pensjonacie „Gościniec Pieniński” z wyżywieniem i możliwością organizacji atrakcji fakultatywnych.

2022r – Pobyty dla Grup Seniorów

Ceny za 1 os.

Ceny i dostępne terminy uzależnione są od liczebności grupy. Prosimy o kontakt poprzez formularz znajdujący się pod ofertą.

 • ewentualne zajęcia fakultatywne
 • noclegi w pokojach na uzgodnioną ilość dni
 • wyżywienie
 • możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu na całym obiekcie hotelowym
 • parking

Opłata klimatyczna płatna w recepcji.

Doba hotelowa od 14:00 do 10:30 .

 

Zaliczka 30%  płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy. Dopłata płatna w recepcji Pensjonatu.

Prosimy o przemyślane rezerwacje, ponieważ zadatek jest bezzwrotny, można tylko (w udokumentowanych wypadkach losowych) zmienić termin turnusu na późniejszy.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Pensjonat „Gościniec Pieniński” – budynek położony jest przy wjeździe do Kluszkowiec z głównej drogi nr 969 Nowy Targ – Nowy Sącz, w pewnej odległości od zabudowań miejscowości. 

Zakwaterowanie w 21 pokojach 2,3,4 osobowych (w zależności od potrzeb), wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny-  łącznie 79 miejsc noclegowych.

Na terenie obiektu znajduje się nowoczesna narciarnia z suszarnią butów i stanowiskami do przygotowania do jazdy i treningu sprzętu sportowego – narty, deski snowboardowe.

W obiekcie jest duży, zamykany, bezpieczny parking.

Do dyspozycji Gości:

 • nowo oddana restauracja z domową miejscową kuchnią, przeszkloną werandą z widokiem na Tatry, Pieniny, Jezioro Czorsztyńskie wraz z Zamkami w Czorsztynie i Niedzicy
 • nowoczesna, stylowa sala konferencyjna wyposażona we wszystkie multimedia
 • wewnątrz: tenis stołowy
 • na zewnątrz: zagospodarowany ogród, widokowy zadaszony taras z grillem, trampolina, huśtawki , piaskownica oraz boisko do piłki siatkowej

 

Możliwy program fakultatywny:

 • spływ przełomem Dunajca, Osada Czorsztyńska, Zamek w Nidzicy (Film „Wakacje z Duchami”)
 • rejsy po jeziorze czorsztyńskim statkiem lub gondolami
 • przejażdżka prawdziwymi terenówkami lub quadami po górskich bezdrożach
 • pokaz żywych ogni – taniec z pochodniami
 • nauka tańca
 • karaoke
 • koncert Kapeli Góralskiej
 • kuligi

Opis miejscowości

KLUSZKOWCE – położne są w Pieninach w miejscowości Kluszkowce w woj. Małopolskim Pomiędzy Nowym Targiem a Szczawnicą 40 km od Zakopanego, nad malowniczym Jeziorem Czorsztyńskim.

W pobliżu znajduje się“Kraina Śpiącego Wulkanu”. Zimą warto odwiedzić Stację Narciarską “CZORSZTYN-SKI”.

Latem zapraszamy do przystani wodnej AQUALAND na Jeziorze Czorsztyńskim, ze sprzętem rekreacyjnym oraz punktem gastronomii i przytulnym ogródkiem piwnym. Do przystani prowadzi droga asfaltowa, zjazd z drogi głównej tak jak do wyciągów Czorsztyn Ski – KLUSZKOWCE.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz