Wypoczynek i zdrowie

JAROSŁAWIEC: Wczasy lecznicze w Hotelu RESORT HOLIDAY HOME

Wczasy lecznicze z 4 zabiegami dziennie w maju, wrześniu i październiku 2023, w ośrodku z basenem i nowoczesną bazą zabiegową, położonym 400 m od morza. Przestronne, dobrze wyposażone pokoje. Cena za turnus 7 dni z 20 zabiegami  – od 1260 zł/os. przy zakwaterowaniu w pok. 2os., możliwa dowolna liczba dni pobytu.

2023r – cennik – wczasy lecznicze 

Dowolna liczba dni, dowolne terminy rozpoczęcia i zakończenia turnusu.

Ceny za osobę przy zakwaterowaniu w pokoju 2, 3, 4os. Do pokoi jednoosobowych są dopłaty.

Ceny aktualne na dzień 21.02.2023, mogą ulec zmianie.

 

Dodatkowo płatne:

 • Opłata klimatyczna płatna w dniu przyjazdu, w recepcji Hotelu. W 2023r – 2,50 zł/os./dobę.
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego 60% ceny.
 • Wypożyczalnia rowerów elektrycznych.
 • Wstęp do groty solnej
 • noclegi w pokoju dwu, trzy lub czteroosobowym z   łazienką (niektóre pokoje z balkonami) wyposażonych z chłodziarkę, TV, komplet ręczników, suszarkę do włosów, zestaw do parzenia kawy i herbaty, parawany, dostęp do Internetu WiFi. Pokoje z klimatyzacją.
 • trzy posiłki dziennie: śniadania i kolacje – bufet szwedzki, obiady serwowane. Możliwe diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska za dopłatą 50 zł/doba
 • konsultacja lekarska,
 • 4 indywidualnie dobrane zabiegi dziennie (w dni robocze),
 • korzystanie z basenu rekreacyjno-rehabilitacyjnego oraz SPA (jacuzzi,  sauna fińska, łaźnia parowa, prysznic wrażeń, kabina lodowa, wiadro Bosmana),
 • korzystanie z siłowni, czytelni, tarasu widokowego,
 • korzystanie z bilarda, gry w rzutki i innych gier w playroomie,
 • możliwość uczestnictwa w organizowanych przez Hotel atrakcjach, jak:
  • wspólne grilowanie,
  • wieczorki taneczne przy muzyce na żywo,
  • gimnastykę poranną (o ile będzie wystarczająca liczba chętnych)
 • możliwość nieodpłatnego wypożyczenia parawanów plażowych i kilków do Nordic Walking (w recepcji),
 • możliwość korzystania z tarasu widokowego na dachu budynku z leżankami do opalania,
 • możliwość wykonania badania składu ciała analizatorem,

 

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

opłata klimatyczna: 2,5 zł/os/doba

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Pierwszym posiłkiem jest kolacja, ostatnim śniadanie.

Zabiegi rehabilitacyjne dostępne na miejscu: prądy traberta; prądy tens; elektroterapia; krioterapia miejscowa; jonoforeza; lampa sollux; fala uderzeniowa; magnoterapia; galwanizacja; ultradźwięki; hydromasaż z hydroterapią; kąpiel perełkowa; inhalacje; SIS(super indukcyjna stymulacja); laser wysokoenergetyczny; fala radiowa; masaże, NOWOŚĆ: D-WALL – innowacyjny System diagnostyczno-terapeutyczny, poprawiający zdolności ruchowe pacjentów i ich wydolność.

Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie zadatku w wysokości 30% całkowitej wartości rezerwowanego turnusu, nie później niż 3 dni robocze od dnia złożenia zamówienia.

Zapłata reszty należności powinna nastąpić na 30 dni przed  rozpoczęciem turnusu.

Faktury na osoby fizyczne wystawiane są po wykonaniu usługi, na życzenie Klienta. Faktury na firmę należy zamawiać już przy rezerwacji, podając numer NIP firmy.

W przypadku rezygnacji:

 • na minimum 30 dni przed turnusem zadatek jest zwracany w całości
 • poniżej 30 dni do turnusu zadatek nie jest zwracany. W przypadku nagłych, udokumentowanych zdarzeń losowych, istnieje możliwość ubiegania się o zmianę terminu wyjazdu lub zwrot zadatku.

W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w Obiekcie w trakcie trwania turnusu, opłata za pobyt nie jest zwracana.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard, 4,62% w wariancie standard z dodatkowym ryzykiem – zachorowaniem na Covid-19,  5,78% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi i 6,5% w wariancie MAX zawierającym oba dodatkowe ryzyka.

Ubezpieczenie w wariancie podstawowym  można wykupić w terminie do 10 dni od dnia rezerwacji a ubezpieczenie w wariancie MAX w ciągu 3 dni od dnia rezerwacji, o ile do wyjazdu jest więcej, niż 30 dni.

Jeżeli jest mniej niż 30 i więcej niż 7 dni do wyjazdu, oba warianty ubezpieczenia można wykupić tylko w dniu rezerwacji wczasów. Poniżej 7 dni do wyjazdu jest zwyżka składki o 40%.

Opis ośrodka

Hotel Resort Holiday Home

Hotel Resort Holiday Home jest położony w cichej okolicy, 100m od głównego deptaku w Jarosławcu i około 400 metrów od nowej plaży Dubaj. 

Hotel posiada 41 przestronnych i komfortowych pokoi z łazienkami dla około 80 osób.

Hotel posiada windę ale pokoje nie są dostosowane do osób na wózkach inwalidzkich.

Każdy z pokoi jest wyposażony tak, aby zapewnić komfortowy i luksusowy pobyt – w płaski telewizor, chłodziarkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, komplet ręczników i suszarkę do włosów.

Jasne pokoje o minimalistycznym wystroju z nowoczesnym umeblowaniem mają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Niektóre mają pokoje mają balkony.

W 2022r hotel został rozbudowany – dobudowano dodatkowe skrzydło budynku, w którym znajduje się:

 • basen kryty o powierzchni 63 m kw. i głębokości 120 cm, z dyszami wodnymi
 • strefa SPA (jacuzzi, sauna fińska i łaźnia parowa, prysznic wrażeń, kabina lodowa, wiadro bosmana, grota solna, gabinet masażu i in.)
 • nowoczesna i dobrze wyposażona baza zabiegowa
 • sala fitness
 • siłownia ze strefą wolnych ciężarów i maszynami fitness
 • sale konferencyjne.

Do dyspozycji gości są kijki Nordic Walking oraz parawany plażowe (wypożycza się je w recepcji, bezpłatnie).

Wieczorami organizowane są wieczorki taneczne przy muzyce na żywo. W tym czasie można skorzystać także z usług baru.

Na zewnątrz hotelu znajduje się przestronna strefa relaksu przy fontannie oraz play room z bilardem, rzutkami, grami planszowymi i playstation.

 Na dachu budynku znajduje się duży taras z miejscem do opalania i wypoczynku.

Opis miejscowości

Opis miejscowości

Jarosławiec to spokojna, niewielka miejscowość letniskowa na środkowym Wybrzeżu, pomiędzy Darłowem i Ustką. Wokół Jarosławca rozciągają się lasy sosnowe. W Centrum Jarosławca jest brzeg klifowy, zejście po schodach (ale nie tak uciążliwych, jak w Jastrzębiej Górze). Plaża w Jarosławcu nie należała do najładniejszych (wąska i kamienista) ale w 2018r utworzono tu sztuczną, piaszczystą plażę DUBAJ o powierzchni aż 5 ha, która miała przede wszystkim chronić wysoki klif Jarosławca przed osunięciem, a stała się jedną z największych atrakcji miejscowości, a dzięki niej Jarosławiec zyskał miano „polskiego Dubaju”.

Do innych unikatowych atrakcji Jarosławca należy MUZEUM BURSZTYNU  – w tym miejscu geneza bursztynu bałtyckiego przedstawiona jest w niezwykły sposób. Powstała tu podziemna kopalnia bursztynu, w której można zobaczyć jedną z największych brył bursztynu jakie znajdują się w Polsce, a także poznać sposoby i miejsca, w których wydobywa się bursztyn.

W Jarosławcu warto także zwiedzić LATARNIĘ MORSKĄ 1838 roku, która jest jedną z najwyższych i najlepiej zachowanych nad polskim morzem. Wznosi się 33 metry nad morzem, a z jej tarasu rozciąga się widok na Bałtyk, lasy sosnowe, panoramę miejscowości i 2 otaczające ją jeziora.

Wiele osób zainteresuje też MOTYLARNIA I PAPUGARNIA – część niewielkiego kompleksu rozrywkowego na tzw. dolnym deptaku w Jarosławcu. To wspaniałe miejsce gdzie kolorowe, egzotyczne motyle i papugi siadają na ramionach zwiedzających.

UWAGA: Powyższy opis Imprezy turystycznej nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 k.c., lecz jest zaproszeniem do zawarcia Umowy. Dane zawarte w opisie Imprezy turystycznej mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przed zawarciem Umowy z zachowaniem określonego w art. 40 ust. 3 ustawy o imprezach turystycznych wymogu poinformowania Podróżnego o zmianie.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz