Wypoczynek i zdrowie

JAROSŁAWIEC: Turnusy rehabilitacyjne w Hotelu RESORT HOLIDAY HOME

Turnusy rehabilitacyjne  z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w maju, czerwcu i wrześniu 2023, w ośrodku z basenem i nowoczesną bazą zabiegową, położonym 450 m od morza. Przestronne, dobrze wyposażone pokoje. Cena za turnus 14 dni (13 noclegów)  z 40 zabiegami  –  2690 zł/os. 

2023r – cennik – turnusy rehabilitacyjne 

Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON

Ceny za osobę przy zakwaterowaniu w pokoju 2, 3, 4os. Do pokoi jednoosobowych są dopłaty.

Ceny aktualne na dzień 21.02.2023, mogą ulec zmianie.

 

Dodatkowo płatne:

 • Opłata klimatyczna płatna w dniu przyjazdu, w recepcji Hotelu. W 2023r – 2,50 zł/os./dobę.
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego 60% ceny.
 • Wypożyczalnia rowerów elektrycznych.
 • Wstęp do groty solnej
 • noclegi w pokoju dwu, trzy lub czteroosobowym z   łazienką (niektóre pokoje z balkonami) wyposażonych z chłodziarkę, TV, komplet ręczników, suszarkę do włosów, zestaw do parzenia kawy i herbaty, parawany, dostęp do Internetu WiFi. Pokoje z klimatyzacją.
 • trzy posiłki dziennie: śniadania i kolacje – bufet szwedzki, obiady serwowane. Możliwe diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska za dopłatą 50 zł/doba
 • konsultacja lekarska,
 • 4 indywidualnie dobrane zabiegi dziennie (w dni robocze),
 • korzystanie z basenu rekreacyjno-rehabilitacyjnego oraz SPA (jacuzzi,  sauna fińska, łaźnia parowa, prysznic wrażeń, kabina lodowa, wiadro Bosmana),
 • korzystanie z siłowni, czytelni, tarasu widokowego,
 • korzystanie z bilarda, gry w rzutki i innych gier w playroomie,
 • możliwość uczestnictwa w organizowanych przez Hotel atrakcjach, jak:
  • wspólne grilowanie,
  • wieczorki taneczne przy muzyce na żywo,
  • gimnastykę poranną (o ile będzie wystarczająca liczba chętnych)
 • możliwość nieodpłatnego wypożyczenia parawanów plażowych i kilków do Nordic Walking (w recepcji),
 • możliwość korzystania z tarasu widokowego na dachu budynku z leżankami do opalania,
 • możliwość wykonania badania składu ciała analizatorem,
 • parking

Zastrzeżenie: Świadczenia mogą nie zostać w całości zrealizowane lub mogą ulec zmianie ze względu na obostrzenia i ograniczenia, z powodów niezależnych od organizatora.

opłata klimatyczna: 2,5 zł/os/doba

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Pierwszym posiłkiem jest kolacja, ostatnim śniadanie.

Zabiegi rehabilitacyjne dostępne na miejscu: prądy traberta; prądy tens; elektroterapia; krioterapia miejscowa; jonoforeza; lampa sollux; fala uderzeniowa; magnoterapia; galwanizacja; ultradźwięki; hydromasaż z hydroterapią; kąpiel perełkowa; inhalacje; SIS(super indukcyjna stymulacja); laser wysokoenergetyczny; fala radiowa; masaże; komora hiprbaryczna,  NOWOŚĆ: D-WALL – innowacyjny System diagnostyczno-terapeutyczny, poprawiający zdolności ruchowe pacjentów i ich wydolność.

Ośrodek ma uprawnienia do przyjmowania: kobiet po mastektomii, osób ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami reumatycznymi; ze schorzeniami układu oddechowego, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich; ze schorzeniami układu krążenia

Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie zadatku w wysokości 500 zł/osobę, nie później niż 3 dni robocze od dnia złożenia zamówienia.

Reszta należności, pomniejszona o ewentualne dofinansowanie PFRON,  płatna w recepcji , po przyjeździe na turnus.

Faktury na osoby fizyczne wystawiane są po wykonaniu usługi, na życzenie Klienta. Faktury na firmę należy zamawiać już przy rezerwacji, przed wpłatą zadatku, podając numer NIP firmy.

W przypadku rezygnacji:

 • na minimum 30 dni przed turnusem zadatek jest zwracany w całości
 • poniżej 30 dni do turnusu zadatek nie jest zwracany. W przypadku nagłych, udokumentowanych zdarzeń losowych, istnieje możliwość ubiegania się o zmianę terminu wyjazdu lub zwrot zadatku.

W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w Obiekcie w trakcie trwania turnusu, opłata za pobyt nie jest zwracana.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard, 4,62% w wariancie standard z dodatkowym ryzykiem – zachorowaniem na Covid-19,  5,78% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi i 6,5% w wariancie MAX zawierającym oba dodatkowe ryzyka.

Ubezpieczenie w wariancie podstawowym  można wykupić w terminie do 10 dni od dnia rezerwacji a ubezpieczenie w wariancie MAX w ciągu 3 dni od dnia rezerwacji, o ile do wyjazdu jest więcej, niż 30 dni.

Jeżeli jest mniej niż 30 i więcej niż 7 dni do wyjazdu, oba warianty ubezpieczenia można wykupić tylko w dniu rezerwacji wczasów. Poniżej 7 dni do wyjazdu jest zwyżka składki o 40%.

Opis ośrodka

Hotel Resort Holiday Home

Hotel Resort Holiday Home jest położony w cichej okolicy, 100m od głównego deptaku w Jarosławcu i około 400 metrów od nowej plaży Dubaj. 

Hotel posiada 41 przestronnych i komfortowych pokoi z łazienkami dla około 80 osób.

Hotel posiada windę ale pokoje nie są dostosowane do osób na wózkach inwalidzkich.

Każdy z pokoi jest wyposażony tak, aby zapewnić komfortowy i luksusowy pobyt – w płaski telewizor, chłodziarkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, komplet ręczników i suszarkę do włosów.

Jasne pokoje o minimalistycznym wystroju z nowoczesnym umeblowaniem mają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Niektóre mają pokoje mają balkony.

W 2022r hotel został rozbudowany – dobudowano dodatkowe skrzydło budynku, w którym znajduje się:

 • basen kryty o powierzchni 63 m kw. i głębokości 120 cm, z dyszami wodnymi
 • strefa SPA (jacuzzi, sauna fińska i łaźnia parowa, prysznic wrażeń, kabina lodowa, wiadro bosmana, grota solna, gabinet masażu i in.)
 • nowoczesna i dobrze wyposażona baza zabiegowa
 • sala fitness
 • siłownia ze strefą wolnych ciężarów i maszynami fitness
 • sale konferencyjne.

Do dyspozycji gości są kijki Nordic Walking oraz parawany plażowe (wypożycza się je w recepcji, bezpłatnie).

Wieczorami organizowane są wieczorki taneczne przy muzyce na żywo. W tym czasie można skorzystać także z usług baru.

Na zewnątrz hotelu znajduje się przestronna strefa relaksu przy fontannie oraz play room z bilardem, rzutkami, grami planszowymi i playstation.

 Na dachu budynku znajduje się duży taras z miejscem do opalania i wypoczynku.

Opis miejscowości

Opis miejscowości

Jarosławiec to spokojna, niewielka miejscowość letniskowa na środkowym Wybrzeżu, pomiędzy Darłowem i Ustką. Wokół Jarosławca rozciągają się lasy sosnowe. W Centrum Jarosławca jest brzeg klifowy, zejście po schodach (ale nie tak uciążliwych, jak w Jastrzębiej Górze). Plaża w Jarosławcu nie należała do najładniejszych (wąska i kamienista) ale w 2018r utworzono tu sztuczną, piaszczystą plażę DUBAJ o powierzchni aż 5 ha, która miała przede wszystkim chronić wysoki klif Jarosławca przed osunięciem, a stała się jedną z największych atrakcji miejscowości, a dzięki niej Jarosławiec zyskał miano „polskiego Dubaju”.

Do innych unikatowych atrakcji Jarosławca należy MUZEUM BURSZTYNU  – w tym miejscu geneza bursztynu bałtyckiego przedstawiona jest w niezwykły sposób. Powstała tu podziemna kopalnia bursztynu, w której można zobaczyć jedną z największych brył bursztynu jakie znajdują się w Polsce, a także poznać sposoby i miejsca, w których wydobywa się bursztyn.

W Jarosławcu warto także zwiedzić LATARNIĘ MORSKĄ 1838 roku, która jest jedną z najwyższych i najlepiej zachowanych nad polskim morzem. Wznosi się 33 metry nad morzem, a z jej tarasu rozciąga się widok na Bałtyk, lasy sosnowe, panoramę miejscowości i 2 otaczające ją jeziora.

Wiele osób zainteresuje też MOTYLARNIA I PAPUGARNIA – część niewielkiego kompleksu rozrywkowego na tzw. dolnym deptaku w Jarosławcu. To wspaniałe miejsce gdzie kolorowe, egzotyczne motyle i papugi siadają na ramionach zwiedzających.

UWAGA: Powyższy opis Imprezy turystycznej nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 k.c., lecz jest zaproszeniem do zawarcia Umowy. Dane zawarte w opisie Imprezy turystycznej mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie przed zawarciem Umowy z zachowaniem określonego w art. 40 ust. 3 ustawy o imprezach turystycznych wymogu poinformowania Podróżnego o zmianie.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz