Wypoczynek i zdrowie

DUSZNIKI-ZDRÓJ: Pakiet leczniczy Z MIŁOŚCI DO WITALNOŚCI i ZDROWIA w obiekcie „Jan Kazimierz”

18 ZABIEGÓW – 7 NOCLEGÓW Sanatorium Jan Kazimierz  zaprasza na pakiet leczniczy do uzdrowiska Duszniki Zdrój. Ceny tygodniowego pobytu z zabiegami, w zależności od sezonu, rodzaju i standardu pokoju w 2023 r, od 1614 zł/os. pok 2 os. w sezonie niskim). Zadbaj o to, co masz najcenniejszego – Twoje zdrowie!

2023 cennik – pakiet leczniczy: Z miłości do witalności i zdrowia

Cena pakietu od osoby w sezonie niskim:

   08.01 – 02.04.2023

   15.10 – 16.12.2023

 • Pokój 1 osobowy – 1 855 zł
 • Pokój 2 osobowy – 1 614 zł
 • Pokój 2 osobowy do dyspozycji 1 osoby – 2 155 zł
 • Pokój 3 osobowy – 1 452 zł
 • Pokój 3 osobowy do dyspozycji 2 osób – 1 914 zł

 

Cena pakietu od osoby w sezonie wysokim:

    16.04 – 14.10.2023

 • Pokój 1 osobowy – 2 187 zł
 • Pokój 2 osobowy – 1 855 zł
 • Pokój 2 osobowy do dyspozycji 1 osoby – 2 708 zł
 • Pokój 3 osobowy – 1 614 zł
 • Pokój 3 osobowy do dyspozycji 2 osób – 2 383 zł

Możliwość wykupienia dodatkowych zabiegów leczniczych – płatne na miejscu zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.

 • 7 noclegów (zakwaterowanie od niedzieli do niedzieli)
 • całodzienne wyżywienie (od kolacji do śniadania) – śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane
 • konsultacja lekarska, całodobowa opieka lekarsko – pielęgniarska
 • 18 zabiegów, indywidualnie dobranych przez lekarza (zabiegi realizowane są od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem świąt i obejmują m.in.: fizykoterapię, balneoterapię, światło- i elektrolecznictwo oraz masaże lecznicze),
 • możliwość nieograniczonego czasem korzystania z basenu, saun, jacuzzi oraz Słonecznego Fit Centrum od poniedziałku do soboty w godzinach 15.00-21.00, w niedzielę i święta bez ograniczenia – w okresie 4-17.09.2023r. basen oraz strefa saun w Janie Kazimierzu będą nieczynne. W tym czasie Goście mogą korzystać na podstawie karty gościa ze Słonecznych Term Wielka Pieniawa (Polanica-Zdrój) oraz Zameczek (Kudowa-Zdrój),
 • kuracja pitna
 • atrakcje oferowane przez obiekt w danym terminie
 • korzystanie z infrastruktury obiektu
 • opłata uzdrowiskowa pobierana na podst. Uchwały Rady Miasta – 4,5 zł/os./dobę (w 2023r)
 • fakultatywne wycieczki autokarowe po atrakcjach okolicy i do Czech (m.in. Praga).
 • rezygnacja z części pakietu nie stanowi podstawy do obniżenia jego ceny

 • oferta skierowana jest wyłącznie do Gości indywidualnych

 • promocją objęte są jedynie pobyty lecznicze realizowane w ww. obiekcie
 • promocja dotyczy pobytów trwających minimum 7 dni
 • oferta nie łączy się z innymi rabatami, promocjami i pakietami.

Zadatek 30% płatny w ciągu 3 dni roboczych od dnia rezerwacji w BT Amitur. Dopłata na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu.

Faktury wystawia BT Amitur.

 1. Rezerwacja może być odwołana na 45 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu, w takim przypadku na rzecz kuracjusza zostaje zwrócony uiszczony zadatek w całości.
 2. W przypadku odwołania rezerwacji w terminie późniejszym potrącane jest odszkodowanie w wysokości:
  1. 30 % wartości zarezerwowanej usługi, jeśli rezygnacja nastąpi między 44 a 30 dniem przed datą rozpoczęcia usługi,
  2. 60 % wartości zarezerwowanej usługi, jeśli rezygnacja nastąpi między 29 a 15 dniem przed datą rozpoczęcia usługi,
  3. 80 % wartości zarezerwowanej usługi, jeśli rezygnacja nastąpi w terminie krótszym niż 15 dni przed datą rozpoczęcia usługi.
 3. Do okresów wymienionych w pkt 1 nie wlicza się dnia złożenia rezygnacji, wlicza się natomiast dzień rozpoczęcia planowanej realizacji usługi.
 4. W szczególnych wypadkach losowych dopuszcza się pozostawienie zadatku na poczet następnego pobytu kuracjusza w Uzdrowiskach Kłodzkich S.A. – GRUPA PGU, z tym zastrzeżeniem, że ustalenie daty następnego pobytu winno nastąpić nie później niż w 60 dniu po odwołaniu pierwotnej rezerwacji. Odwołanie kolejnej rezerwacji po zmianie terminu pierwotnej rezerwacji oznacza utratę wpłaconego zadatku bez względu na termin, w którym odwołano rezerwację pobytu.
 5. Spóźnienie i wyjazd przed terminem zakończenia pobytu nie powoduje powstania po stronie kuracjusza roszczenia o zwrot kwoty uiszczonej w związku z niewykorzystanymi dniami pobytu w Uzdrowiskach Kłodzkich S.A. – Grupa PGU.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard, 4,64% w wariancie standard z dodatkowym ryzykiem – zachorowaniem na Covid, 5,78% w wariancie podstawowym z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi oraz 6,5% w wariancie Max obejmującym oba dodatkowe ryzyka – Covid i choroby przewlekłe.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Pobyty odbywają się w  sanatorium:

Sanatorium „Jan Kazimierz”

 połączone jest z Zakładem Przyrodoleczniczym oferującym szeroki wachlarz zabiegów.
Do dyspozycji Kuracjuszy: wygodne pokoje, stylowa jadalnia,  biblioteka oraz strefa Wi-Fi.

W pokojach Łazienki, TV SAT, lodówki.

Sanatorium zaprasza także do nowoczesnego Kompleksu Rekreacyjnego „Słoneczne Termy” – w skład którego wchodzą: centrum borowinowe, basen z ofertą hydromasaży, sauna fińska, łaźnia parowa oraz słoneczna plaża.

Jaskinia Solno-Jodowa w zakładzie przyrodoleczniczym Jan Kazimierz regeneruje i redukuje wpływ stresu na zmęczony tempem życia organizm.

„Jan Kazimierz” Pawilon B

położony jest w bliskiej odległości od zabytkowego Dworku Chopina. Z okien sanatorium roztacza się widok na pełen zieleni park, bogaty w klomby, kwiaty i drzewa. 

Opis miejscowości

Duszniki Zdrój to miasto uzdrowiskowe położone w Kotlinie Kłodzkiej,  w dolinie Bystrzycy Dusznickiej, która rozdziela Góry Orlickie od Gór Bystrzyckich. Jest to jedna z najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce, słynna z naturalnych źródeł wód mineralnych oraz sprzyjającego mikroklimatu. Miasto znajduje się nieopodal takich atrakcji jak Góry Stołowe oraz Polanica Zdrój, blisko granicy z Czechami. 

Jedną z większych atrakcji Dusznik Zdrój jest Muzeum Papiernictwa, które znajduje się w XVI-wiecznym młynie papierniczym leżącym nad Bystrzycą Dusznicką – jest to jedyny taki zabytek techniki w Polsce.

Na dusznickim Rynku z zabytkowymi kamienicami, można znaleźć unikatowy pręgierz z kajdankami.

W roku 1826 do uzdrowiska Duszniki Zdrój przybył na kurację 16 letni Fryderyk Chopin. Młody artysta dał dwa koncerty, które uznaje się za jego pierwsze zagraniczne występy. Dochód z nich przeznaczono na pomoc sierotom.  Koncerty odbyły się w Teatrze Zdrojowym. Dziś to Dworek Chopina, w którym odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie.

W XIX wieku na powierzchni  ponad 5 ha utworzono Park Zdrojowy. W budynku z I połowy XIX wieku mieści się tu Pijalnia Wód Mineralnych, gdzie można spróbować wody mineralnej z takich zdrojów jak Pieniawa Chopina, Jan Kazimierz oraz Zimny Zdrój. Jest tu także Kolorowa Fontanna podświetlanej reflektorami. W określonych godzinach woda tryska tu w rytmie  muzyki Chopina.

Najwyżej położoną częścią miasta jest Zieleniec ze słynną stacją narciarską Ski Arena Zieleniec, do której zjeżdżają wielbiciele białego szaleństwa z całego kraju. 

Kolejną atrakcją jest wyjątkowy Rezerwat Torfowisko pod Zieleńcem –  relikt epoki lodowcowej.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz