Wypoczynek i zdrowie

BUKOWINA TATRZAŃSKA: Wczasy dla Seniora w „Hotel *** NAT Bukowina Tatrzańska”

Hotel *** NAT Bukowina Tatrzańska zaprasza Seniorów na 7-dniowe pobyty wypoczynkowe dla seniorów. Ośrodek leży w bliskim sąsiedztwie Kompleksu Basenów Termalnych oraz 50 m od 6 wyciągów narciarskich. CENY w 2020r – od 730 zł/os. – 7 noclegów – wyżywienie HB lub BB. HOTEL PO GENERALNYM REMONCIE – otwarty na BOŻE NARODZENIE 2017!.

2020r – cennik – turnusy dla seniora

BB – (nocleg + śniadanie) , HB – (nocleg + śniadanie + obiadokolacja)
Termin: ILOŚĆ NOCY/ wyżywienie Cena za 1 os.
07.01 - 28.02.2020
7 / HB
1420
28.02 - 25.04.2020
(z wyjątkiem Świąt Wielkanocnych)
7 / BB
730
04.05 - 01.06.2020
7 / BB
730
01.06 - 27.06.2020
7 / BB
805
27.06 - 29.08.2020
7 /HB
1150
29.08 - 01.10.2020
7 / BB
805
Dopłata do pokoju 1 os.-> od 490 zł/7 dni/pokój.
 • noclegi w pokojach 2,3-osobowych z łazienką
 • wyżywienie: śniadanie w formie bufetu (BB)
 • (w wybranych terminach wyżywienie 2x dziennie – HB: śniadania+obiadokolacje)

Opłata klimatyczna płatna na miejscu w ośrodku: 1,3 zł/os/doba.

BB – nocleg + śniadanie

HB – nocleg + śniadanie + obiadokolacja.

 • Senior – emeryt lub rencista powyżej 60 lat
 • na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna oraz opłata za parking
 • na miejscu możliwość wycieczek fakultatywnych za dodatkową odpłatnością
 • ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona

Zaliczka 20% płatna w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania umowy.
Dopłata na 30 dni przed dniem rozpoczęcia turnusu.

REZYGNACJA Z IMPREZY PRZEZ UCZESTNIKA

Uczestnik może zrezygnować z udziału w imprezie w każdym czasie składając pisemne oświadczenie o rezygnacji Organizatorowi lub agentowi przed terminem rozpoczęcia imprezy bądź wskutek nie wzięcia udziału w imprezie. Skutki rezygnacji z imprezy oraz ich przyczyny wskazane są w Rozdziale III oraz w ustępach poniżej.
W razie rezygnacji przez Uczestnika z imprezy z przyczyn niedotyczących Organizatora, o których mowa w Rozdziale III, Organizator ma prawo pobrania od Uczestnika kwoty odpowiadającej:
a. 20% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone do 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy,
b. 50% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone pomiędzy 29 a 15 dniem przed datą rozpoczęcia imprezy,
c. 90% ceny imprezy – w przypadku gdy oświadczenie o rezygnacji zostanie złożone na 14 dni przed datą rozpoczęcia imprezy
Pozostała wpłacona przez Uczestnika cena zwracana jest Uczestnikowi w sposób określony w Rozdziale III ust. 5 zdanie 2.
Postanowień ust. 2 nie stosuje się, gdy Uczestnik złożył oświadczenie o rezygnacji z imprezy przed jej rozpoczęciem z uwagi na wystąpienie nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności, występujących w miejscu docelowym lub jego najbliższym sąsiedztwie, które mają znaczący wpływ na realizację imprezy lub przewóz Uczestników do miejsca docelowego. W takim przypadku Uczestnik może żądać wyłącznie zwrotu wpłat dokonanych z tytułu imprezy i nie przysługuje mu roszczenie o odszkodowania lub zadośćuczynienie w tym zakresie.
W przypadku przeniesienia praw i obowiązków przez Uczestnika na osobę trzecią zgodnie z Rozdziałem II ust. 7, Uczestnik nie będzie obciążony kosztami rezygnacji określonymi w ust. 2.
Uczestnik będący konsumentem, który zawarł Umowę o udział w imprezie poza lokalem przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, może w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia odstąpić od niej bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów, chyba że negocjacje ustne, na podstawie których została zawarta Umowa, były prowadzone w oparciu o wcześniejsze zamówienie złożone przez konsumenta.

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,79% wartości imprezy w wariancie standard i 5,58% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

ZAKWATEROWANIE:
Obiekt dysponuje 80 miejscami noclegowymi:

 • pokoje 1-, 2-, 3 os. oraz pokoje typu studio i apartament. Wszystkie pokoje po generalnym remoncie, z łazienkami i z dodatkami w stylu góralskim. Każdy pokój posiada TV, lodówkę, zestaw do parzenia herbaty i kawy, suszarkę, ręczniki. W niektórych pokojach istnieje możliwość dostawki (rozkładany fotel) lub wspólnego spania.  Balkony znajdują się tylko w kilku pokojach, natomiast dla gości udostępniony jest duży taras z widokiem na Tatry. 

Chwalone przez wczasowiczów, urozmaicone i smaczne wyżywienie.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

 • mini SPA (sauna sucha i parowa, jacuzzi)
 • winda
 • lobby bar
 • restauracja TaTradycja
 • widokowy taras
 • parking (ogrodzony, płatny)
 • ogrzewana narciarnia

Opis miejscowości

Bukowina Tatrzańska – miejscowość w województwie małopolskim na Pogórzu Spisko- Gubałowskim na wysokości 750-1000 m. Z Bukowiny Tatrzańskiej widać cały łańcuch Tatr. Strome ściany gór, doliny, liczne jeziora i stawy są pozostałością istniejących tu przed tysiącami lat lodowców, które wykształciły dzisiejszy urozmaicony krajobraz górski.

Ważnym punktem rozwoju Bukowiny jest otwarty w grudniu 2008 r. kompleks z najnowocześniejszymi w Europie basenami termalnymi, w których przyjemnie może spędzić czas cała rodzina, a podczas wodnych masaży zrelaksować się może człowiek w każdym wieku.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *