Wypoczynek i zdrowie

BUKOWIEC: Wczasy dla seniora w Bieszczadach – OW „Połoniny”

Ośrodek wypoczynkowy „Połoniny” (Bukowiec, gm. Solina) zaprasza na wczasy dla Seniora. Oferta obowiązuje w sezonie niskim z wyłączeniem Wielkanocy, Majówki i Bożego Ciała. Wyżywienie 2x dziennie, dostęp do strefy SPA.  Pobyt w cenie: 798 zł/os (5 dni/4 noclegi). Zapraszamy.

2023r – Jesień i wiosna dla seniora

 • pobyt 3 dni (2 noce):  399 zł/os
 • pobyt 5 dni (4 noce): 798 zł/os

 

Pakiet nie obejmuje okresu świąteczno-noworocznego, Wielkanocy, wakacji i długich weekendów.

Wycieczki fakultatywne – płatne dodatkowo.

Oferta ważna na dzień 25.09.2023. Może ulec zmianie.

 • noclegi w pokoju 2 osobowym
 • śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • obiadokolacje trzydaniowa serwowana
 • wi-fi
 • bezpłatny monitorowany parking
 • codzienny dostęp do strefy SPA (1h)
 • nielimitowany dostęp do siłowni

Opłata klimatczyna płatna na miejscu w ośrodku.

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 10:00 dnia następnego.

Rezerwację uważa się za gwarantowaną z chwilą dokonania płatności zadatku [30% z ogólnej kwoty za rezerwację].

Dopłata na 14 dni przed rozpoczęciem turnusu w BT Amitur.

 

Warunki anulowanie  i zmiana warunków rezerwacji w Ośrodku „Połoniny”

 1. Usługobiorca ma prawo skutecznie odwołać (anulować) rezerwację, przed rozpoczęciem pobytu w hotelu (pokoju lub domku) Usługodawcy, poprzez zgłoszenie tego Usługodawcy na piśmie (mail lub list)
 2. W przypadku zgłoszenia, o którym mowa powyżej, Usługodawca wyraża zgodę na zwrot części wpłaconych kwot, w wysokości i na zasadach określonych poniżej.
 3. Kwotę wpłaconego bezzwrotnego zadatku Usługodawca zobowiąże się zwrócić na rachunek bankowy wskazany przez Usługobiorcę
  1. w wysokości 70% wpłaconej kwoty – w przypadku zgłoszenia odwołania (anulowania) rezerwacji w terminie przekraczającym 30 dni przed datą rozpoczęcia pobytu;
  2. w wysokości 50% wpłaconej kwoty – w przypadku zgłoszenia odwołania (anulowania) rezerwacji zgłoszonej w terminie krótszym niż 30 dni przed datą rozpoczęcia pobytu i nie dalszym niż 14 dni przed datą rozpoczęcia pobytu.
 4. Kwota wpłacona bezzwrotnego zadatku nie podlega zwrotowi w przypadku, gdy zgłoszenie odwołania (anulowanie) rezerwacji zostało zgłoszone w terminie krótszym niż 14 dni przed datą rozpoczęcia pobytu.
 5. Usługodawca dopuszcza możliwość dokonania zmian Rezerwacji, w tym zmian dotyczących terminu pobytu, ilości pokojów lub domków etc. W tym przypadku konieczne jest każdorazowo dokonanie odrębnych ustaleń między Stronami, a następnie potwierdzenie drogą elektroniczną lub pisemną dokonanych zmian.
 6. Usługobiorcy nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy świadczenia usług hotelarskich, stosownie do brzmienia art. 38 pkt 12 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o Prawach Konsumenta (Dz. U. z 2017 r. poz. 683 z późń. zm.).

Aby zapobiec ewentualnym kosztom przy zwrocie wczasów spowodowanym chorobą lub wypadkiem losowym, prosimy o rozważenie wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji, które kosztuje 2,89% wartości imprezy w wariancie standard i 5,78% w wariancie z dodatkowym ryzykiem – chorobami przewlekłymi.

Informacje na temat ubezpieczenia, na życzenie Klienta, wysyłamy mailem.

Opis ośrodka

Malowniczo położony Ośrodek Wypoczynkowy “Połoniny” oddaje do dyspozycji gości 30 pokoi hotelowych, w tym także pokoje typu Studio i apartamenty. Pokoje na parterze posiadają bezpośrednie wyjście do ogrodu, natomiast pokoje położone na I piętrze posiadają balkony. Z okien rozciąga się przepiękny widok na masyw górski Tołsty i Kiczory oraz przełom malowniczej rzeki Solinki.

Do dyspozycji Gości Ośrodek oddaje także  20 czteroosobowych, dwukondygnacyjnych, w pełni wyposażonych domków. Każdy z nich posiada aneks kuchenny i łazienkę. Domki są zlokalizowane w zielonym, wyciszonym otoczeniu, umożliwiającym spokojny nocleg i udany wypoczynek. 

Domki  i pokoje posiadają łazienki, TV i dostęp do Internetu.

Na terenie ośrodka:

 • parking
 • plac i sala zabaw dla dzieci
 • bilard
 • restauracja
 • strefa SPA – sauny, jacuzzi
 •  zielony teren do gier i zabaw
 • sala konferencyjna

Opis miejscowości

Bukowiec to urokliwa wieś położona na granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego i Parku Krajobrazowego Doliny Sanu, wciśnięta pomiędzy masyw Korbani, a dolinę Solinki przechodzącej w Jezioro Solińskie.

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Biuro Turystyczne AMITUR z siedzibą w Warszawie przy ul. Wokalnej 4 LU 203, NIP: 521-100-49-02, Regon 010927628, wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Nr 0061.
 2. Dane kontaktowe Administratora Bezpieczeństwa Informacji (Inspektora Ochrony Danych): Anna Tarnowska-Person, e-mail:biuro@amitur.pl
 3. Biuro przetwarzać będzie następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem zawarcia i wykonywania umowy o świadczenie usług a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zawarcia umowy.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z  realizacją umów zawartych z klientami.
 5. Dane osobowe mogą być ujawnione:
 6. pracownikom Biura
 7. podmiotom, z którymi Biuro współpracuje oraz kontrahentom – dysponentom bazy noclegowej, w celu realizacji zleconych przez Klientów usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
 8. firmom pocztowym i kurierskim, które będą dostarczać przesyłki do Państwa
 9. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom innym, niż mające siedzibę w Polsce.
 10. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres określony w szczególnych przepisach prawa, w szczególności w ordynacji podatkowej. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego.
 11. Usunąć dane osobowe z bazy Administratora można przez złożenie oświadczenia, wykorzystując dane kontaktowe wskazane w punkcie 1.

Udostępnij

Dodaj komentarz