Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

ŻOŁYNIA k/Łańcuta: Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną i bezglutenową w Villi Carpatia.

 • Oferta
 • Terminy, ceny, rezerwacja
 • Opinie

Wczasy ze smaczną i prawidłowo serwowaną dietą warzywno-owocową, naturalnąlogo_okragle_cmyk_400 pełnowartościową (makrobiotyczną) oraz bezglutenową i eliminacyjną w nowo wybudowanym ośrodku, w pięknym, ciekawym turystycznie rejonie kraju, blisko Łańcuta. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2020r - od 1850 zł (w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w pokoju 3os.).

zolynia_2_800x502_400zolynia_3_800x532_400

Villa Carpatia  znajduje się w Żołyni, która usytuowana jest w środkowej części województwa podkarpackiego. Miejscowość Żołynia leży w połowie trasy Łańcut-Leżajsk, w odległości 13 km od Łańcuta. Okolice Villa Carpatia mogą poszczycić się pięknem krajobrazów, ciszą, spokojem, czystym powietrzem, obecnością lasów i zbiorników wodnych. Największy z nich to zalew Rajszula w odległości 200 m od ośrodka. Jesienią okoliczne lasy obfitują w grzyby.Villa Carpatia jest nowo wybudowanym obiektem. Posiada pokoje 1, 2 i 3 os. wyposażone w łazienki, dostęp do Internetu oraz ręczniki.

image006image008zolynia_6_400x600_400

Do dyspozycji Gości: image010

 • sala gimnastyczna (klimatyzowana)
 • sprzęt fitness i siłowy (bieżnia, orbitrek, rowery, atlas)
 • jaskinia solna
 • sauna sucha
 • łaźnia parowa z aromaterapią
 • barek herbaciany przy kominku
 • gabinet lekarski i gabinet masażu
 • biblioteczka
 • oratorium.

Ośrodek organizuje turnusy z dietą warzywno owocową i makrobiotyczną - pełnowartościową oraz dietą bezglutenową i eliminacyjną.image017_400

 1.  Post warzywno-owocowy polecamy jako bardzo efektywny sposób oczyszczania oraz odmładzania organizmu, a także leczenia chorób cywilizacyjnych, powodowanych niezdrowym trybem życia i niewłaściwym odżywianiem. W czasie kuracji zaleca się spożywać warzywa ubogie w substancje odżywcze takie, jak: marchew, buraki, seler, rzodkiew, pietruszka, chrzan, kapusta, kalafiory, cebula, czosnek, pory, ogórki, zwłaszcza kiszone, kabaczek, dynia, sałata, zioła, pomidory, papryka, jabłka, grejpfruty, cytryny. Nie należy w tym czasie spożywać: zbóż, orzechów, ziemniaków, strączkowych, chleba, mleka, oleju, mięsa, ani słodkich owoców. Nie należy pić mocnej herbaty, kawy, alkoholu, ani palić papierosów. Warzywa zaleca się spożywać w postaci surówek, soków, warzyw duszonych i zup gotowanych na wodzie bez tłuszczu. 1_400Po kilku dniach diety znika uczucie głodu, co sprzyja ograniczeniu ilości spożywanych pokarmów.
 2. Dieta makrobiotyczna - pełnowartościowa. Polega na spożywaniu zdrowych, niskokalorycznych pokarmów, które są prawidłowo łączone. Jej podstawowym składnikiem jest pełne ziarno, z dodatkiem warzyw, roślin strączkowych i owoców. Dieta makrobiotyczna to odpowiednie łączenie pokarmów np. zbóż z warzywami, ryb z sałatami, drobiu z owocami.  Pokarmy roślinne powinny być spożywane w stanie naturalnym, tzn. jak najmniej przetworzonym. Natomiast bogatobiałkowe pokarmy pochodzenia zwierzęcego takie jak: mleko zsiadłe, kefir, jogurt, twaróg, ryby mogą być jedynie dodatkiem do diety. 2_400
 3. Dieta bezglutenowa wyklucza z pożywienia pokarmy zawierające w swoim składzie gluten (białko roślinne) znajdujące się w zbożach takich jak pszenica, jęczmień, żyto i owies, zastępując je produktami naturalnie bezglutenowymi tj. gryka, ryż, kukurydza, proso, amarantus, ziemniaki, soja, soczewica, fasola, maniok, orzechy, jak również mięso, owoce i warzywa. Ze względu na technologiczne właściwości glutenu, który sprawdza się jako doskonały nośnik dla aromatów i przypraw, wiąże tłuszcz z wodą, emulguje i stabilizuje producenci żywności wykorzystują go na szeroką skale w produktach spożywczych. Dlatego też, gluten możemy znaleźć w wędlinach, w przetworach mięsnych i rybnych, produktach mlecznych, lodach, słodyczach, koncentratach spożywczych, napojach, kawie zbożowej, w niektórych owocach suszonych. Nietolerancja na gluten powoduje szereg przewlekłych schorzeń u dzieci i dorosłych, jak celiakia, zespół jelita nadwrażliwego, alergie pokarmowe, nietolerancja pokarmowa, biegunki, wzdęcia, choroba wrzodowa, choroby o podłożu zapalnym, a zwłaszcza autoimmunologicznych: toczeń trzewny, gościec reumatoidalny, marskość wątroby i wiele innych. logo_okragle_cmyk_400

UWAGA: ośrodek przystąpił do programu: MENU BEZ GLUTENU, który realizuje Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

4. Dieta Eliminacyjna - powinna być stosowana po wystąpieniu objawów alergii pokarmowej. Opiera się na stałym lub okresowym wykluczaniu z jadłospisu szkodliwych lub źle tolerowanych składników pokarmowych, zastępując je składnikami o równoważnych wartościach odżywczych

 

Posiłki w kuchni Villi Carpatia przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem, nie zawierają konserwantów, a doprawiać je można naturalnymi przyprawami i ziołami. Sezonowe warzywa i owocowe pochodzą od lokalnych dostawców. Są zawsze świeże i smaczne.

Wczasy zdrowotne w Villi Carpatia to: 

 • regeneracja sił witalnych
 • oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów
 • utrata zbędnych kilogramów
 • odmładzanie organizmu
 • leczenie chorób i dolegliwości
 • znaczna poprawa samopoczucia
 • praktyczna wiedza na temat zdrowego żywienia
 • początek zdrowego stylu życia
  salagimnastycznavillacarpatiazolynia_400saunavillacarpatiazolynia_400_01

Dieta połączona z ruchem sprawi, że w niedługim czasie uzyskasz poprawę zdrowia i samopoczucia. Ćwiczenia prowadzone są na świeżym powietrzu oraz w sali gimnastycznej. Opiekę nad kuracjuszami sprawuje wykwalifikowany personel: kucharze, lekarz, dietetyk, pielęgniarka, fizjoterapeuta, masażysta.

Ponadto w Villi Carpatia skorzystacie Państwo z wielu atrakcji takich jak grota solna, sauna fińska, gabinet masażu czy łaźnia parowa z aromaterapią.

Ramowy rozkład dnia:

 • 7:30-10:30 - Konsultacje pielęgniarskie
 • 8:00-8:30 - Poranny spacer (oprócz sobót i niedziel)
 • 09:00 - Śniadanie
 • 10:00-12:00 - Gimnastyka w grupach (oprócz sobót i niedziel)
 • 13:00 - Obiad
 • 14:00-15:00 - Spacer w terenie z kijkami (oprócz sobót i niedziel)
 • 15:00-16:00 - Ćwiczenia na Sali gimnastycznej (oprócz sobót i niedziel)
 • 17:00 - Kolacja

Program turnusów zawiera sporo zajęć ruchowych, które są niezbędnym składnikiem oczyszczania i odnowienia organizmu. Ćwiczenia są prowadzone na świeżym powietrzu oraz w sali gimnastycznej i dostosowywane do indywidualnej sprawności fizycznej każdego kuracjusza. jaskiniasolnavillacarpatiazolynia_400

Piękno okolicy Villi Carpatia sprzyja spacerom, marszom i wyjazdom rowerowym. Wykwalifikowani trenerzy nauczą Państwa Nordic Walking’u oraz gimnastyki kręgosłupa, co można będzie kontynuować po powrocie do domu.

Elementem wspomagającym i łagodzącym oczyszczenie, odchudzenie i odmłodzenie organizmu jest sauna. Korzystanie z sauny suchej (fińskiej) i mokrej (parowej) Ośrodka nie tylko pozwala rozgrzać obolałe partie ciała, ale pozytywnie działa w schorzeniach reumatycznych i schorzeniach stawów. Kuracja w saunie umożliwia wypocenie z ciała wszelkich niepotrzebnych substancji.

Seanse w jaskini solnej pomogą pobudzić siły obronne organizmu oraz wzmocnić odporność.

Wyjazdy na basen. Dla osób chętnych organizowane są wyjazdy na basen kryty w Sokołowie Małopolskim (1 raz w tygodniu). Na życzenie Gości jest możliwość zorganizowania dodatkowych wyjazdów.

PRZYKŁADOWE JADŁOSPISY:

DIETA WARZYWNO – OWOCOWA

Śniadanie:

 1. sok z marchwi, barszcz czerwony.
 2. surówka1 – sałata zielona, papryka, jabłko.
 3. surówka2 – por, jabłko, pomidor.
 4. gotowane – kalafior z zieloną pietruszką.
 5. owoc – mandarynki / czereśnie

Obiad:

 1. surówka1 – pomidor, świeży ogórek, jabłko.
 2. surówka2 – kapusta biała, rzodkiewka, marchewka.
 3. gotowane – brokuł z koprem / kalafior.
 4. zupa – ogórkowa
 5. owoc – truskawki / jabłko.

Kolacja:

 1. sok warzywny ( seler, marchew, jabłko )
 2. surówka1 – marchew, jabłko, winogrona / rodzynki.
 3. surówka2 – buraki, kiszona kapusta, jabłko / botwina, kiszony ogórek.
 4. gotowane – jarzyna duszona.
 5. owoc – jabłko / czarne jagodyy
DIETA MAKROBIOTYCZNA:

Śniadanie:

 1. sok z marchwi, musli – z płatków owsianych, jogurtu i owoców.
 2. pasta z jajka, surówka z kalafiora, marchewki i jabłka, masło 10g, miód 25g
 3. pieczywo razowe,
 4. owoc – mandarynki / czereśnie

Obiad:

 1. zupa ogórkowa z ziem, ryba w cieście razowym, kasza gryczana z ryżem,
 2. surówka z kapusty, pomidora, sałaty zielonej.
 3. gotowane – buraczki / kalafior.
 4. owoc – truskawki / jabłko.

Kolacja:

 1. sok warzywny ( seler, marchew, jabłko)
 2. surówka z marchew, jabłko, winogrona / rodzynki
 3. ryż brązowy zapiekany z jabłkami, sos jogurtowy z owocami.
 4. owoc – nektarynka / czarne jagody.

 

Okolice Żołyni obfitują w interesujące miejsca, które warto zwiedzić.

Dla osób lubiących turystykę organizowane są tu wycieczki do wybranych miejsc: 
image020

 1. Do Łańcuta. W bliskiej odległości (15 km) od Villa Carpatia znajduje się Łańcut z cieszącym się ogólnopolską sławą zespołem pałacowo-parkowym. Łańcucki zamek, rezydencja Lubomirskich i Potockich, z olbrzymim parkiem i powozownią, obecnie muzeum to niewątpliwie najciekawsze miejsce tego miasta. Warto jednak zobaczyć także łańcucką synagogę, rynek, muzeum gorzelnictwa i kościół parafialny. Co roku w Łańcucie odbywa się słynny Festiwal Muzyczny, organizowany na zamku.
 2. Do Leżajska. Będąc w Ośrodku Villa Carpatia koniecznie odwiedzić trzeba pobliski (16 km) Leżajsk z zespołem kościelno-klasztornym oo. Bernardynów, w którym znajdują się słynne leżajskie organy, dzięki którym organizowany jest tutaj Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, trwający zwykle od czerwca do września.
 3. Wycieczka kolejką wąskotorową. Zaledwie 24 km od Villa Carpatia, w Przeworsku swoją stację ma kolejka wąskotorowa. Trasa, którą pokonuje nasza kolejka w trakcie 2,5 godzinnej podróży do Dynowa uznawana jest za najpiękniejszą i jako jedyna ma na swojej drodze tunel od dł. 620 m. Można podróżować w otwartych wagonikach.
 4. Do skansenu w Markowej. Z pozoru niczym nie wyróżniająca się miejscowość, w której jednak Towarzystwo Przyjaciół Markowej stworzyło skansen. Ponadto znajduje się tam pomnik rodziny Ulmów. Czas dojazdu z Villa Carpatia to tylko 20 minut.
 5. Do Krasiczyna. Kolejny pomysł na popołudniowy wyjazd, to odwiedzenie Krasiczyna. To wieś położona 10 km od Przemyśla, w której zlokalizowany jest piękny zamek – dawna rezydencja magnaterii polskiej.
 6. Do arboretum w Bolestraszycach. Miłośnikom przyrody proponujemy wycieczkę w głąb magicznego świata bolestraszyckiego arboretum – to kolekcja kilku tysięcy unikalnych gatunków flory polskiej. Corocznie odwiedza je 100 000 osób. W pobliżu znajduje się także Fort GW XIII „San Rideau” projektu Moritza von Brunnera należący do zewnętrznego pierścienia fortecznego Twierdzy Przemyśl. image024
 7. Do Przemyśla. Położone nad Sanem najstarsze miasto regionu i jedno z najstarszych miast Polski. 70 km od Villa Carpatia . Jest siedzibą dwóch metropolii kościelnych Kościoła katolickiego: obrządku łacińskiego oraz wschodniego. Można w nim zwiedzić zamek, kilka pałaców, klasztorów, kościołów, cerkwi, synagog oraz muzea. Warto zwrócić uwagę na Twierdzę Przemyśl – potężny zespół obiektów obronnych, trzeci co do wielkości w Europie. Biegnie po nim szlak turystyczny. Przemyśl może być celem całodniowej wycieczki.
 8. Nad Solinę. Rezydując u podnóża Bieszczadów nie sposób pominąć największy w Polsce zbiornik retencyjny. Atrakcją jest nie tylko wycieczka po 600-metrowej koronie zapory, ale także możliwość zwiedzenia zlokalizowanej w niej elektrowni wodnej.
 9. Do Rzeszowa. Rzeszów to prawie 180-tysięczne miasto, stolica województwa podkarpackiego. W Rzeszowie spotykają się dwie krainy geograficzne – równinna, lesista Kotlina Sandomierska i pięknie ukształtowane, pagórkowate Pogórze Karpackie. Region rzeszowski należy do najcieplejszych w Polsce, położony w podgórskiej strefie klimatycznej, charakteryzuje się długimi upalnymi latami i niezbyt ostrymi zimami. Szczyci się wieloma zabytkami, z których do najbardziej interesujących można zaliczyć: XV–wieczny Ratusz, XIV–wieczny kościół farny, XVI–wieczny Zamek Lubomirskich, pochodzące z XVII wieku klasztor oo. Bernardynów, Zespół Klasztorny Popijarski oraz letni pałacyk Lubomirskich, XVIII-wieczny kościół i klasztor oo. Reformatów, a także kamienice w Rynku. Szczególną atrakcję dla turystów stanowi usytuowana pod kamienicami i płytą Rynku, Podziemna Trasa Turystyczna, licząca 369 m długości.

Wyjazdy organizowane są na życzenie Gości.

Ścieżki rowerowe wokół Żołyni:

Teren gminy Żołynia oraz gmin sąsiednich, jest wręcz wymarzonym miejscem do uprawiania coraz popularniejszej turystyki rowerowej. Jest niezwykle malowniczy, z licznymi atrakcjami na trasie, z urozmaiconą rzeźbą, co sprawia że jazda nie jest monotonna, nie wymaga przy tym jednak specjalnego przygotowania kondycyjnego

 

Aby sprawdzić TERMINY i CENY wejdź w zakładkę:
Terminy, ceny, rezerwacja
na górze strony!

 


okolica2villacarpatiazolynia_400okolica1villacarpatiazolynia_400Terminy turnusów w 2020r:

Turnusy odchudzające – zdrowotne i dieta oczyszczająca.
Każdy turnus odchudzający rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia (godz. 18:00), a kończy śniadaniem ostatniego dnia (godz. 8:00).
Zakwaterowanie: od godz. 15:00, wykwaterowanie do godz. 10:00. 

 • 11.01-25.01.2020
 • 25.01-08.02.2020
 • 08.02-22.02.2020
 • 22.02-07.03.2020
 • 07.03-21.03.2020
 • 21.03-04.04.2020 REKOLEKCJE
 • 18.04-02.05.2020
 • 02.05-16.05.2020
 • 16.05-30.05.2020
 • 30.05-13.06.2020
 • 13.06-27.06.2020
 • 27.06-11.07.2020 **
 • 11.07-25.07.2020 **
 • 25.07-08.08.2020 **
 • 08.08-22.08.2020 **
 • 22.08-05.09.2020 **
 • 05.09-19.09.2020
 • 19.09-03.10.2020
 • 03.10-17.10.2020
 • 17.10-31.10.2020
 • 31.10-14.11.2020
 • 14.11-28.11.2020
 • 28.11-12.12.2020

** ceny sezonowe

Ceny w 2020r:

Ceny promocyjne ważne do odwołania (stan na 18.12.2019), nie łączą się z innymi promocjami.

Cena 1 osoby

w pokoju:

Sezon NISKI:

11.01 - 27.06
 
05.09 - 12.12

 Sezon WYSOKI:

27.06 - 05.09
 
 

 14 dni

 7 dni
 14 dni
 7 dni

 1-osobowy z łazienką

 2490 zł
1390 zł
 2590 zł
1490 zł

 2-osobowy z łazienką

 2090
1190
 2190
1290 zł
 3-osobowy z łazienką 1850 zł
1190 zł
 1950 zł

1190 zł

w cenie turnusów: 7-dniowych - 100zł na zabiegi, w 14-dniowych - 200zł na zabiegi

W cenie turnusów 14-dniowych w 2020r:

 • trzy posiłki warzywno-owocowe dziennie
 • opiekę pielęgniarską od poniedziałku do piątku w godzinach porannych (kontrola ciśnienia, poziomu cukru i wagi)
 • spotkania z lekarzem 2 razy w ciągu tygodnia
 • spotkania z dietetykiem raz w tygodniu
 • wystąpienie fizjoterapeuty na temat zajęć ruchowych i zabiegów
 • zajęcia ruchowe z fizjoterapeutą od poniedziałku do piątku (2 razy dziennie – spacer, 3 razy w ciągu dnia – ćwiczenia na sali gimnastycznej)
 • basen (przejazd oraz bilet wstępu – 2 razy w ciągu turnusu)
 • nordic walking – fachowy instruktaż (bezpłatnie udostępniamy kijki)
 • wyjazdy rowerowe (bezpłatnie udostępniamy rowery)
 • korzystanie ze sprzętu fitness na sali gimnastycznej i siłowni na świeżym powietrzu
 • sauny gratis w każde sobotnie i niedzielne wieczory w ciągu turnusu
 • wstęp wolny do groty solnej codziennie w godzinach 18.00 – 21.00
 • wykłady, prelekcje i filmy dotyczące zdrowego stylu życia
 • wystąpienie szefowej kuchni
 • warsztaty Carvingu – sztuki wykonywania ozdób z warzyw i owoców
 • wieczorki tematyczne
 • zajęcia motywacyjne
 • woda mineralna
 • korzystanie z herbaciarni
 • bezpłatny parking
 • dostęp do Internetu na terenie całego obiektu
 • ręczniki w pokojach
 • bezpłatny posiłek warzywno-owocowy dla osób odwożących (po wcześniejszym uzgodnieniu)
 • udostępniamy na życzenie żelazko i suszarkę do włosów
 • Gościom, którzy przyjadą komunikacją publiczną do Łańcuta zapewniamy bezpłatny transport do Villa Carpatia w godzinach 7.00-22.00 – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Odpłatnie oferowane są:

 • masaż całościowy i częściowy
 • zabiegi fizjoterapeutyczne
 • krioterapia
 • laseroterapia
 • elektrostymulacja
 • jonoforeza
 • fonoforeza
 • sonoterapię
 • terapia manualna
 • naświetlanie lampą Sollux
 • okłady borowinowe
 • kinesiology taping – met. rehabilitacyjna
 • saunę sucha
 • łaźnia parowa z aromaterapią
 • jaskinia solna (10-18)
 • dodatkowe wyjazdy na basen (dla grupy osób chętnych)
 • wycieczki fakultatywne
 • konsultacja coachingu zdrowia

Wyżywienie:

Wyżywienie makrobiotyczne:

 • dopłata 260 zł/14 dni
 • dopłata 130 zł/7 dni
 • 1 dzień diety makrobiotycznej: dopłata 20 zł (śniadanie 5 zł, obiad 10 zł, kolacja 5 zł)

1/2 wyżywienia makrobiotycznego:

 • dopłata 190 zł/14 dni
 • dopłata 100 zł/7 dni
 • 1 dzień 1/2 diety makrobiotycznej: dopłata 16 zł (śniadanie 4 zł, obiad 8 zł, kolacja 4 zł)
Wyżywienie bezglutenowe:
 • dopłata 360 zł/14 dni
 • dopłata 180 zł/7 dni
Dieta eliminacyjna:
 • dopłata 330 zł/14 dni
 • dopłata 165 zł/7 dni
Dieta bezglutenowa + eliminacyjna:
 • dopłata 590 zł/14 dni
 • dopłata 295 zł/7 dni
 
Uwagi do pobytów:
(stan na dzień 08.11.2019)
 • Cena z tabelki dotyczy wczasów z dietą warzywno-owocową. 
 • W miesiącach lipiec i sierpień wyłącznie turnusy dwutygodniowe (dopiero na ok. 7 dni przed turnusem, o ile będą wolne miejsca, mogą być sprzedawane tygodniówki)
 • Gościom, którzy przyjadą komunikacją publiczną do Łańcuta Ośrodek zapewnia bezpłatny transport – po wcześniejszym uzgodnieniu. 
 • Na terenie budynku obowiązuje zakaz palenia oraz spożywania alkoholu.
 • Dzieci do 5 lat z połówką wyżywienia - 50% ceny turnusu. 
 • Zwierzęta nie są przyjmowane.

Cennik zabiegów 2020:

(stan na 08.11.2019)

NOWOŚĆ!

Masaż wyszczuplający: 45 min/120 zł ; 60 min/150 zł

MASAŻ KLASYCZNY
Masa
ż całościowy 60 min. - 90 zł
Masa
ż całkowity kręgosłupa 30 min. - 45 zł
Masa
ż częściowy 30 min. - 45 zł
 
MASA
Ż BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Masa
ż całościowy 60 min. - 90 zł
Masa
ż częściowy 30 min. - 45 zł
Masa
ż antycellulitowy 60 min. - 45 zł

MASA
Ż KAMIENIAMI BAZALTOWYMI
Masa
ż całościowy 60 min. - 100 zł
Masa
ż częściowy 30 min. - 50 zł

DRENA
Ż LIMFATYCZNY
Masa
ż całościowy 60 min. - 90 zł
Masa
ż częściowy 30 min. - 45 zł

ZABIEGI:

 • Okłady borowinowe - 12 zł
 • Terapia manualna: 95 zł (pierwsza wizyta: konsultacja + zabieg do 45min) ; kolejne zabiegi - 60 zł
 • Taping - 35 zł
 • Ćwiczenie indywidualne - 45 zł
 • Terapia manualna + taping - 95 zł
 • Naświetlanie lampą sollux - 8 zł
 • Krioterapia - 12 zł (około 3 minut)

LASEROTERAPIA - 10 zł

ELEKTROSTYMULACJA - 10 zł

JONOFOREZA (wprowadzanie leku za pomocą prądu) - 10 zł

SONOTERAPIA (ultradźwięki) - 10 żł

FONOFOREZA (wprowadzanie leku za pomocą ultradźwięków procedurą jak przy jonoforezie, dotyczy również leku)- 10zł

KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA - 95 zł

TEST NA NIETOLERANCJĘ POKARMOWĄ - 490 zł

GROTA SOLNA - 15 zł

GROTA SOLNA - KARNET 5x - 60 zł

SAUNA FIŃSKA i PAROWA - 15 zł

SAUNA FIŃSKA i PAROWA - KARNET 5X- 60 zł6_400zolynia_4_800x533_400 


 


 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.

 

Imię i nazwisko lub nick

A value is required.

Termin, w którym byłem/am

A value is required.

Twoja opinia

A value is required.

Przepisz liczbę słownie "dwa+trzy"  


Jurek 2019-06-08
Termin w którym byłem/am:01.06.20019 - 08.06.2019
Moja opinia:
byliśmy z zoną tydzień , zabiegi i ćwiczenie świetnie zaplanowane , bardzo miła atmosfera doskonałe miejsce do wypoczynku , relaksu i oczyszczenia organizmu polecam ten ośrodek ... Jurek i Emilia
Jurek 2019-06-08
Termin w którym byłem/am:01.06.20019 - 08.06.2019
Moja opinia:
byliśmy z zoną tydzień , zabiegi i ćwiczenie świetnie zaplanowane , bardzo miła atmosfera doskonałe miejsce do wypoczynku , relaksu i oczyszczenia organizmu polecam ten ośrodek ... Jurek i Emilia
Halina i Zbyszek 2016-01-01
Termin w którym byłem/am:30.06.2015r-12072015r.
Moja opinia:
Było wspaniale ,ośrodek pięknie położony , bardzo dobrze wyposażony, personel miły i pomocny,dieta makrobiotyczna bardzo dobra ,potrawy super podane ,wrócimy tam ponownie.
Małgosia 2013-09-24
Termin w którym byłem/am:styczeń 2013
Moja opinia:
Dziękuję za dwa tygodnie tej szczególnej atmosfery, która w Villi Carpatia pozwala dobrze i zdrowo wypocząć.
Bożena 2013-09-19
Termin w którym byłem/am:24 sierpień - 7 wrzesień 2013
Moja opinia:
Było super. Wszystko na należytym, wysokim poziomie. Piękne położenie, obiekt super wyposażony, personel przemiły, dieta jak należy, odpowiednie zajęcia ruchowe. Wyjeżdżam stąd o 4 kg lżejsza, czuję się zdrowsza i zadowolona. Wrócę napewno!
Iwona i Paweł 2013-09-10
Termin w którym byłem/am:20.10-03.11.2011
Moja opinia:
Mimo trudów diety były to dwa wspaniałe tygodnie. Dziękujemy za życzliwość, kompetencję i świetną atmosferę. Iwona i Paweł
Lucyna i Magdalena 2013-09-10
Termin w którym byłem/am:sierpień
Moja opinia:
Wspaniały i relaksujący pobyt. Wiele dała mi świetna gimnastyka Pana Damiana. Z pewnością powrócimy tu na dłużej. PS. Świetne jedzenie, super organizacja i miła kadra Lucyna i Magdalena
georges 2013-03-14
Termin w którym byłem/am:dopiero bede w jaju 2013
Moja opinia:
no i jakie wrazenia ?