Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

ŻOŁYNIA k/Łańcuta: Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną i bezglutenową w Villi Carpatia.

 • Oferta
 • Terminy, ceny, rezerwacja
 • Opinie

Wczasy ze smaczną i prawidłowo serwowaną dietą warzywno-owocową, naturalnąlogo_okragle_cmyk_400 pełnowartościową (makrobiotyczną) oraz bezglutenową i eliminacyjną w nowo wybudowanym ośrodku, w pięknym, ciekawym turystycznie rejonie kraju, blisko Łańcuta. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2019r - od 1650 zł (w sezonie niskim, przy zakwaterowaniu w pokoju 3os.).

zolynia_2_800x502_400zolynia_3_800x532_400

Villa Carpatia  znajduje się w Żołyni, która usytuowana jest w środkowej części województwa podkarpackiego. Miejscowość Żołynia leży w połowie trasy Łańcut-Leżajsk, w odległości 13 km od Łańcuta. Okolice Villa Carpatia mogą poszczycić się pięknem krajobrazów, ciszą, spokojem, czystym powietrzem, obecnością lasów i zbiorników wodnych. Największy z nich to zalew Rajszula w odległości 200 m od ośrodka. Jesienią okoliczne lasy obfitują w grzyby.Villa Carpatia jest nowo wybudowanym obiektem. Posiada pokoje 1, 2 i 3 os. wyposażone w łazienki, dostęp do Internetu oraz ręczniki.

image006image008zolynia_6_400x600_400

Do dyspozycji Gości: image010

 • sala gimnastyczna (klimatyzowana)
 • sprzęt fitness i siłowy (bieżnia, orbitrek, rowery, atlas)
 • jaskinia solna
 • sauna sucha
 • łaźnia parowa z aromaterapią
 • barek herbaciany przy kominku
 • gabinet lekarski i gabinet masażu
 • biblioteczka
 • oratorium.

Ośrodek organizuje turnusy z dietą warzywno owocową i makrobiotyczną - pełnowartościową oraz dietą bezglutenową i eliminacyjną.image017_400

 1.  Post warzywno-owocowy polecamy jako bardzo efektywny sposób oczyszczania oraz odmładzania organizmu, a także leczenia chorób cywilizacyjnych, powodowanych niezdrowym trybem życia i niewłaściwym odżywianiem. W czasie kuracji zaleca się spożywać warzywa ubogie w substancje odżywcze takie, jak: marchew, buraki, seler, rzodkiew, pietruszka, chrzan, kapusta, kalafiory, cebula, czosnek, pory, ogórki, zwłaszcza kiszone, kabaczek, dynia, sałata, zioła, pomidory, papryka, jabłka, grejpfruty, cytryny. Nie należy w tym czasie spożywać: zbóż, orzechów, ziemniaków, strączkowych, chleba, mleka, oleju, mięsa, ani słodkich owoców. Nie należy pić mocnej herbaty, kawy, alkoholu, ani palić papierosów. Warzywa zaleca się spożywać w postaci surówek, soków, warzyw duszonych i zup gotowanych na wodzie bez tłuszczu. 1_400Po kilku dniach diety znika uczucie głodu, co sprzyja ograniczeniu ilości spożywanych pokarmów.
 2. Dieta makrobiotyczna - pełnowartościowa. Polega na spożywaniu zdrowych, niskokalorycznych pokarmów, które są prawidłowo łączone. Jej podstawowym składnikiem jest pełne ziarno, z dodatkiem warzyw, roślin strączkowych i owoców. Dieta makrobiotyczna to odpowiednie łączenie pokarmów np. zbóż z warzywami, ryb z sałatami, drobiu z owocami.  Pokarmy roślinne powinny być spożywane w stanie naturalnym, tzn. jak najmniej przetworzonym. Natomiast bogatobiałkowe pokarmy pochodzenia zwierzęcego takie jak: mleko zsiadłe, kefir, jogurt, twaróg, ryby mogą być jedynie dodatkiem do diety. 2_400
 3. Dieta bezglutenowa wyklucza z pożywienia pokarmy zawierające w swoim składzie gluten (białko roślinne) znajdujące się w zbożach takich jak pszenica, jęczmień, żyto i owies, zastępując je produktami naturalnie bezglutenowymi tj. gryka, ryż, kukurydza, proso, amarantus, ziemniaki, soja, soczewica, fasola, maniok, orzechy, jak również mięso, owoce i warzywa. Ze względu na technologiczne właściwości glutenu, który sprawdza się jako doskonały nośnik dla aromatów i przypraw, wiąże tłuszcz z wodą, emulguje i stabilizuje producenci żywności wykorzystują go na szeroką skale w produktach spożywczych. Dlatego też, gluten możemy znaleźć w wędlinach, w przetworach mięsnych i rybnych, produktach mlecznych, lodach, słodyczach, koncentratach spożywczych, napojach, kawie zbożowej, w niektórych owocach suszonych. Nietolerancja na gluten powoduje szereg przewlekłych schorzeń u dzieci i dorosłych, jak celiakia, zespół jelita nadwrażliwego, alergie pokarmowe, nietolerancja pokarmowa, biegunki, wzdęcia, choroba wrzodowa, choroby o podłożu zapalnym, a zwłaszcza autoimmunologicznych: toczeń trzewny, gościec reumatoidalny, marskość wątroby i wiele innych. logo_okragle_cmyk_400

UWAGA: ośrodek przystąpił do programu: MENU BEZ GLUTENU, który realizuje Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej

4. Dieta Eliminacyjna - powinna być stosowana po wystąpieniu objawów alergii pokarmowej. Opiera się na stałym lub okresowym wykluczaniu z jadłospisu szkodliwych lub źle tolerowanych składników pokarmowych, zastępując je składnikami o równoważnych wartościach odżywczych

 

Posiłki w kuchni Villi Carpatia przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem, nie zawierają konserwantów, a doprawiać je można naturalnymi przyprawami i ziołami. Sezonowe warzywa i owocowe pochodzą od lokalnych dostawców. Są zawsze świeże i smaczne.

Wczasy zdrowotne w Villi Carpatia to: 

 • regeneracja sił witalnych
 • oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów
 • utrata zbędnych kilogramów
 • odmładzanie organizmu
 • leczenie chorób i dolegliwości
 • znaczna poprawa samopoczucia
 • praktyczna wiedza na temat zdrowego żywienia
 • początek zdrowego stylu życia
  salagimnastycznavillacarpatiazolynia_400saunavillacarpatiazolynia_400_01

Dieta połączona z ruchem sprawi, że w niedługim czasie uzyskasz poprawę zdrowia i samopoczucia. Ćwiczenia prowadzone są na świeżym powietrzu oraz w sali gimnastycznej. Opiekę nad kuracjuszami sprawuje wykwalifikowany personel: kucharze, lekarz, dietetyk, pielęgniarka, fizjoterapeuta, masażysta.

Ponadto w Villi Carpatia skorzystacie Państwo z wielu atrakcji takich jak grota solna, sauna fińska, gabinet masażu czy łaźnia parowa z aromaterapią.

Ramowy rozkład dnia:

 • 7:30-10:30 - Konsultacje pielęgniarskie
 • 8:00-8:30 - Poranny spacer (oprócz sobót i niedziel)
 • 09:00 - Śniadanie
 • 10:00-12:00 - Gimnastyka w grupach (oprócz sobót i niedziel)
 • 13:00 - Obiad
 • 14:00-15:00 - Spacer w terenie z kijkami (oprócz sobót i niedziel)
 • 15:00-16:00 - Ćwiczenia na Sali gimnastycznej (oprócz sobót i niedziel)
 • 17:00 - Kolacja

Program turnusów zawiera sporo zajęć ruchowych, które są niezbędnym składnikiem oczyszczania i odnowienia organizmu. Ćwiczenia są prowadzone na świeżym powietrzu oraz w sali gimnastycznej i dostosowywane do indywidualnej sprawności fizycznej każdego kuracjusza. jaskiniasolnavillacarpatiazolynia_400

Piękno okolicy Villi Carpatia sprzyja spacerom, marszom i wyjazdom rowerowym. Wykwalifikowani trenerzy nauczą Państwa Nordic Walking’u oraz gimnastyki kręgosłupa, co można będzie kontynuować po powrocie do domu.

Elementem wspomagającym i łagodzącym oczyszczenie, odchudzenie i odmłodzenie organizmu jest sauna. Korzystanie z sauny suchej (fińskiej) i mokrej (parowej) Ośrodka nie tylko pozwala rozgrzać obolałe partie ciała, ale pozytywnie działa w schorzeniach reumatycznych i schorzeniach stawów. Kuracja w saunie umożliwia wypocenie z ciała wszelkich niepotrzebnych substancji.

Seanse w jaskini solnej pomogą pobudzić siły obronne organizmu oraz wzmocnić odporność.

Wyjazdy na basen. Dla osób chętnych organizowane są wyjazdy na basen kryty w Sokołowie Małopolskim (1 raz w tygodniu). Na życzenie Gości jest możliwość zorganizowania dodatkowych wyjazdów.

PRZYKŁADOWE JADŁOSPISY:

DIETA WARZYWNO – OWOCOWA

Śniadanie:

 1. sok z marchwi, barszcz czerwony.
 2. surówka1 – sałata zielona, papryka, jabłko.
 3. surówka2 – por, jabłko, pomidor.
 4. gotowane – kalafior z zieloną pietruszką.
 5. owoc – mandarynki / czereśnie

Obiad:

 1. surówka1 – pomidor, świeży ogórek, jabłko.
 2. surówka2 – kapusta biała, rzodkiewka, marchewka.
 3. gotowane – brokuł z koprem / kalafior.
 4. zupa – ogórkowa
 5. owoc – truskawki / jabłko.

Kolacja:

 1. sok warzywny ( seler, marchew, jabłko )
 2. surówka1 – marchew, jabłko, winogrona / rodzynki.
 3. surówka2 – buraki, kiszona kapusta, jabłko / botwina, kiszony ogórek.
 4. gotowane – jarzyna duszona.
 5. owoc – jabłko / czarne jagodyy
DIETA MAKROBIOTYCZNA:

Śniadanie:

 1. sok z marchwi, musli – z płatków owsianych, jogurtu i owoców.
 2. pasta z jajka, surówka z kalafiora, marchewki i jabłka, masło 10g, miód 25g
 3. pieczywo razowe,
 4. owoc – mandarynki / czereśnie

Obiad:

 1. zupa ogórkowa z ziem, ryba w cieście razowym, kasza gryczana z ryżem,
 2. surówka z kapusty, pomidora, sałaty zielonej.
 3. gotowane – buraczki / kalafior.
 4. owoc – truskawki / jabłko.

Kolacja:

 1. sok warzywny ( seler, marchew, jabłko)
 2. surówka z marchew, jabłko, winogrona / rodzynki
 3. ryż brązowy zapiekany z jabłkami, sos jogurtowy z owocami.
 4. owoc – nektarynka / czarne jagody.

 

Okolice Żołyni obfitują w interesujące miejsca, które warto zwiedzić.

Dla osób lubiących turystykę organizowane są tu wycieczki do wybranych miejsc: 
image020

 1. Do Łańcuta. W bliskiej odległości (15 km) od Villa Carpatia znajduje się Łańcut z cieszącym się ogólnopolską sławą zespołem pałacowo-parkowym. Łańcucki zamek, rezydencja Lubomirskich i Potockich, z olbrzymim parkiem i powozownią, obecnie muzeum to niewątpliwie najciekawsze miejsce tego miasta. Warto jednak zobaczyć także łańcucką synagogę, rynek, muzeum gorzelnictwa i kościół parafialny. Co roku w Łańcucie odbywa się słynny Festiwal Muzyczny, organizowany na zamku.
 2. Do Leżajska. Będąc w Ośrodku Villa Carpatia koniecznie odwiedzić trzeba pobliski (16 km) Leżajsk z zespołem kościelno-klasztornym oo. Bernardynów, w którym znajdują się słynne leżajskie organy, dzięki którym organizowany jest tutaj Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej, trwający zwykle od czerwca do września.
 3. Wycieczka kolejką wąskotorową. Zaledwie 24 km od Villa Carpatia, w Przeworsku swoją stację ma kolejka wąskotorowa. Trasa, którą pokonuje nasza kolejka w trakcie 2,5 godzinnej podróży do Dynowa uznawana jest za najpiękniejszą i jako jedyna ma na swojej drodze tunel od dł. 620 m. Można podróżować w otwartych wagonikach.
 4. Do skansenu w Markowej. Z pozoru niczym nie wyróżniająca się miejscowość, w której jednak Towarzystwo Przyjaciół Markowej stworzyło skansen. Ponadto znajduje się tam pomnik rodziny Ulmów. Czas dojazdu z Villa Carpatia to tylko 20 minut.
 5. Do Krasiczyna. Kolejny pomysł na popołudniowy wyjazd, to odwiedzenie Krasiczyna. To wieś położona 10 km od Przemyśla, w której zlokalizowany jest piękny zamek – dawna rezydencja magnaterii polskiej.
 6. Do arboretum w Bolestraszycach. Miłośnikom przyrody proponujemy wycieczkę w głąb magicznego świata bolestraszyckiego arboretum – to kolekcja kilku tysięcy unikalnych gatunków flory polskiej. Corocznie odwiedza je 100 000 osób. W pobliżu znajduje się także Fort GW XIII „San Rideau” projektu Moritza von Brunnera należący do zewnętrznego pierścienia fortecznego Twierdzy Przemyśl. image024
 7. Do Przemyśla. Położone nad Sanem najstarsze miasto regionu i jedno z najstarszych miast Polski. 70 km od Villa Carpatia . Jest siedzibą dwóch metropolii kościelnych Kościoła katolickiego: obrządku łacińskiego oraz wschodniego. Można w nim zwiedzić zamek, kilka pałaców, klasztorów, kościołów, cerkwi, synagog oraz muzea. Warto zwrócić uwagę na Twierdzę Przemyśl – potężny zespół obiektów obronnych, trzeci co do wielkości w Europie. Biegnie po nim szlak turystyczny. Przemyśl może być celem całodniowej wycieczki.
 8. Nad Solinę. Rezydując u podnóża Bieszczadów nie sposób pominąć największy w Polsce zbiornik retencyjny. Atrakcją jest nie tylko wycieczka po 600-metrowej koronie zapory, ale także możliwość zwiedzenia zlokalizowanej w niej elektrowni wodnej.
 9. Do Rzeszowa. Rzeszów to prawie 180-tysięczne miasto, stolica województwa podkarpackiego. W Rzeszowie spotykają się dwie krainy geograficzne – równinna, lesista Kotlina Sandomierska i pięknie ukształtowane, pagórkowate Pogórze Karpackie. Region rzeszowski należy do najcieplejszych w Polsce, położony w podgórskiej strefie klimatycznej, charakteryzuje się długimi upalnymi latami i niezbyt ostrymi zimami. Szczyci się wieloma zabytkami, z których do najbardziej interesujących można zaliczyć: XV–wieczny Ratusz, XIV–wieczny kościół farny, XVI–wieczny Zamek Lubomirskich, pochodzące z XVII wieku klasztor oo. Bernardynów, Zespół Klasztorny Popijarski oraz letni pałacyk Lubomirskich, XVIII-wieczny kościół i klasztor oo. Reformatów, a także kamienice w Rynku. Szczególną atrakcję dla turystów stanowi usytuowana pod kamienicami i płytą Rynku, Podziemna Trasa Turystyczna, licząca 369 m długości.

Wyjazdy organizowane są na życzenie Gości.

Ścieżki rowerowe wokół Żołyni:

Teren gminy Żołynia oraz gmin sąsiednich, jest wręcz wymarzonym miejscem do uprawiania coraz popularniejszej turystyki rowerowej. Jest niezwykle malowniczy, z licznymi atrakcjami na trasie, z urozmaiconą rzeźbą, co sprawia że jazda nie jest monotonna, nie wymaga przy tym jednak specjalnego przygotowania kondycyjnego

 

Aby sprawdzić TERMINY i CENY wejdź w zakładkę:
Terminy, ceny, rezerwacja
na górze strony!

 


okolica2villacarpatiazolynia_400okolica1villacarpatiazolynia_400

 

Terminy turnusów w 2019r:

Turnusy odchudzające – zdrowotne i dieta oczyszczająca.
Każdy turnus odchudzający rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia (godz. 18:00), a kończy śniadaniem ostatniego dnia (godz. 8:00).
Zakwaterowanie: od godz. 15:00, wykwaterowanie do godz. 10:00. 

05.01 – 19.01.2019
19.01 – 02.02.2019
02.02 – 16.02.2019
16.02 – 02.03.2019
02.03 – 16.03.2019
16.03 – 30.03.2019
30.03 – 13.04.2019
27.04 – 04.05.2019 **
04.05 – 18.05.2019
18.05 – 01.06.2019
01.06 – 15.06.2019
15.06 – 29.06.2019
29.06 – 13.07.2019 **
13.07 – 27.07.2019 **
27.07 – 10.08.2019 **
10.08 – 24.08.2019 **
24.08 – 07.09.2019 **
07.09 – 21.09.2019
21.09 – 05.10.2019
05.10 – 19.10.2019
19.10 – 02.11.2019
02.11 – 16.11.2019
16.11 – 30.11.2019
30.11 – 14.12.2019


** ceny sezonowe

 

Ceny w 2019r:

Cena 1 osoby

w pokoju:

 Sezon niski:

05.01 - 13.04.2019

 

Sezon średni:

04.05 - 29.06.2019

07.09 - 14.12.2019

 Sezon wysoki:

 29.06 - 07.09.2019

27.04 - 04.05.2019

   14 dni 7 dni 

 14 dni

 7 dni
 14 dni
 7 dni

 1-osobowy z łazienką

 2290 zł
1290 zł
 2490 zł
1390 zł
 2590 zł
1490 zł

 2-osobowy z łazienką

 1890
1090 zł
 2090
1290 zł
 2190
1290 zł
 3-osobowy z łazienką 1650 zł
990 zł
 1850 zł
1190 zł
 1950 zł

1190 zł

 w cenie turnusów: 7-dniowych - 100zł na zabiegi, w 14-dniowych - 200zł na zabiegi

W cenie turnusów 14-dniowych w 2019r:

 • trzy posiłki warzywno-owocowe dziennie
 • opiekę pielęgniarską od poniedziałku do piątku w godzinach porannych (kontrola ciśnienia, poziomu cukru i wagi)
 • spotkania z lekarzem 2 razy w ciągu tygodnia
 • spotkania z dietetykiem raz w tygodniu
 • wystąpienie fizjoterapeuty na temat zajęć ruchowych i zabiegów
 • zajęcia ruchowe z fizjoterapeutą od poniedziałku do piątku (2 razy dziennie – spacer, 3 razy w ciągu dnia – ćwiczenia na sali gimnastycznej)
 • basen (przejazd oraz bilet wstępu – 2 razy w ciągu turnusu)
 • nordic walking – fachowy instruktaż (bezpłatnie udostępniamy kijki)
 • wyjazdy rowerowe (bezpłatnie udostępniamy rowery)
 • korzystanie ze sprzętu fitness na sali gimnastycznej i siłowni na świeżym powietrzu
 • sauny gratis w każde sobotnie i niedzielne wieczory w ciągu turnusu
 • wstęp wolny do groty solnej codziennie w godzinach 18.00 – 21.00
 • wykłady, prelekcje i filmy dotyczące zdrowego stylu życia
 • wystąpienie szefowej kuchni
 • warsztaty Carvingu – sztuki wykonywania ozdób z warzyw i owoców
 • wieczorki tematyczne
 • zajęcia motywacyjne
 • woda mineralna
 • korzystanie z herbaciarni
 • bezpłatny parking
 • dostęp do Internetu na terenie całego obiektu
 • ręczniki w pokojach
 • bezpłatny posiłek warzywno-owocowy dla osób odwożących (po wcześniejszym uzgodnieniu)
 • udostępniamy na życzenie żelazko i suszarkę do włosów
 • Gościom, którzy przyjadą komunikacją publiczną do Łańcuta zapewniamy bezpłatny transport do Villa Carpatia w godzinach 7.00-22.00 – po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dopłaty do diet (w recepcji ośrodka):

(stan na dzień 12.12.2018)

 • wyżywienie makrobiotyczne: 260 zł (14dni) , 130 zł (7 dni)
 • wyżywienie bezglutenowe: 360 zł (14 dni), 180 zł (7 dni
Uwagi do pobytów:
(stan na dzień 12.12.2018)
  • Cena z tabelki dotyczy wczasów z dietą warzywno-owocową. 
  • W miesiącach lipiec i sierpień wyłącznie turnusy dwutygodniowe (dopiero na ok. 7 dni przed turnusem, o ile będą wolne miejsca, mogą być sprzedawane tygodniówki)
  • Gościom, którzy przyjadą komunikacją publiczną do Łańcuta Ośrodek zapewnia bezpłatny transport – po wcześniejszym uzgodnieniu. 
  • Na terenie budynku obowiązuje zakaz palenia oraz spożywania alkoholu.
  • Dzieci do 5 lat z połówką wyżywienia - 50% ceny turnusu. 
  • Zwierzęta nie są przyjmowane.

  Odpłatnie oferowane są:

  • kompleksowe porady dietetyczne z rozpisywaniem spersonalizowanych planów żywieniowych
  • masaż całościowy i częściowy
  • zabiegi fizjoterapeutyczne
  • krioterapię
  • laseroterapię
  • elektrostymulację
  • jonoforezę
  • fonoforezę
  • sonoterapię
  • terapię manualną
  • naświetlanie lampą Sollux
  • okłady borowinowe
  • kinesiology taping – met. rehabilitacyjna
  • saunę suchą
  • łaźnię parową z aromaterapią
  • jaskinię solną
  • dodatkowe wyjazdy na basen (dla grupy osób chętnych)
  • wycieczki fakultatywne
  • konsultacja coachingu zdrowia
  • możliwość dokupienia noclegu ze śniadaniem warzywno-owocowym dla osób przywożących uczestników turnusu w cenie 110 zł, możliwość śniadania makrobiotycznego za dopłatą 20 zł.

  6_400zolynia_4_800x533_400 

  USŁUGI DODATKOWE OFEROWANE W OŚRODKU:

  MASAŻ KLASYCZNY
  Masa
  ż całościowy 60 min.
  Masa
  ż całkowity kręgosłupa 30 min.
  Masa
  ż częściowy 30 min.

  MASA
  Ż BAŃKĄ CHIŃSKĄ
  Masa
  ż całościowy 60 min.
  Masa
  ż częściowy 30 min.
  Masa
  ż antycellulitowy 60 min.

  MASA
  Ż KAMIENIAMI BAZALTOWYMI
  Masa
  ż całościowy 60 min.
  Masa
  ż częściowy 30 min.

  DRENA
  Ż LIMFATYCZNY
  Masa
  ż całościowy 60 min.
  Masa
  ż częściowy 30 min.

  ZABIEGI:

  • Okłady borowinowe
  • Terapia manualna
  • Taping
  • Ćwiczenie indywidualne
  • Naświetlanie lampą sollux
  • Test na nietolerancję pokarmową

  FIZYKOTERAPIA:

  • Grota solna
  • Sauna fińska lub parowa

  KRIOTERAPIA

  LASEROTERAPIA

  ELEKTROSTYMULACJA

  JONOFOREZA (wprowadzanie leku za pomocą prądu)

  SONOTERAPIA (ultradźwięki)

  FONOFOREZA (wprowadzanie leku za pomocą ultradźwięków procedurą jak przy jonoforezie, dotyczy również leku)

   


   

     Proszę dokonaj wyboru.

   

  Imię i Nazwisko:

  Pole jest wymagane.

  Ulica:

  Pole jest wymagane.

  Kod pocztowy i miasto:

  Pole jest wymagane.

  Telefon stracjonarny:

  Pole jest wymagane.

  Telefon komórkowy:

  Pole jest wymagane.

  e-mail:

  Pole jest wymagane.
     

  Zapytanie / uwaga

  Pole jest wymagane.

  Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

   

   

  Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
  tak szybko jak to będzie możliwe
  .

   

  Imię i nazwisko lub nick

  A value is required.

  Termin, w którym byłem/am

  A value is required.

  Twoja opinia

  A value is required.

  Przepisz liczbę słownie "dwa+trzy"  


  Jurek 2019-06-08
  Termin w którym byłem/am:01.06.20019 - 08.06.2019
  Moja opinia:
  byliśmy z zoną tydzień , zabiegi i ćwiczenie świetnie zaplanowane , bardzo miła atmosfera doskonałe miejsce do wypoczynku , relaksu i oczyszczenia organizmu polecam ten ośrodek ... Jurek i Emilia
  Jurek 2019-06-08
  Termin w którym byłem/am:01.06.20019 - 08.06.2019
  Moja opinia:
  byliśmy z zoną tydzień , zabiegi i ćwiczenie świetnie zaplanowane , bardzo miła atmosfera doskonałe miejsce do wypoczynku , relaksu i oczyszczenia organizmu polecam ten ośrodek ... Jurek i Emilia
  Halina i Zbyszek 2016-01-01
  Termin w którym byłem/am:30.06.2015r-12072015r.
  Moja opinia:
  Było wspaniale ,ośrodek pięknie położony , bardzo dobrze wyposażony, personel miły i pomocny,dieta makrobiotyczna bardzo dobra ,potrawy super podane ,wrócimy tam ponownie.
  Małgosia 2013-09-24
  Termin w którym byłem/am:styczeń 2013
  Moja opinia:
  Dziękuję za dwa tygodnie tej szczególnej atmosfery, która w Villi Carpatia pozwala dobrze i zdrowo wypocząć.
  Bożena 2013-09-19
  Termin w którym byłem/am:24 sierpień - 7 wrzesień 2013
  Moja opinia:
  Było super. Wszystko na należytym, wysokim poziomie. Piękne położenie, obiekt super wyposażony, personel przemiły, dieta jak należy, odpowiednie zajęcia ruchowe. Wyjeżdżam stąd o 4 kg lżejsza, czuję się zdrowsza i zadowolona. Wrócę napewno!
  Iwona i Paweł 2013-09-10
  Termin w którym byłem/am:20.10-03.11.2011
  Moja opinia:
  Mimo trudów diety były to dwa wspaniałe tygodnie. Dziękujemy za życzliwość, kompetencję i świetną atmosferę. Iwona i Paweł
  Lucyna i Magdalena 2013-09-10
  Termin w którym byłem/am:sierpień
  Moja opinia:
  Wspaniały i relaksujący pobyt. Wiele dała mi świetna gimnastyka Pana Damiana. Z pewnością powrócimy tu na dłużej. PS. Świetne jedzenie, super organizacja i miła kadra Lucyna i Magdalena
  georges 2013-03-14
  Termin w którym byłem/am:dopiero bede w jaju 2013
  Moja opinia:
  no i jakie wrazenia ?