Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Hotel*** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality to unikalny, komfortowy Ośrodek realizujący filozofię Vitality. Hotel niedawno zdobył tytuł najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce a wczasy odchudzające certyfikat "Produkt Warmia Mazury"! Nowoczesne Centrum Medyczne, basen, sauny, jacuzzi, otoczenie sosnowego lasu  sprawią, że poczujesz się tutaj zrelaksowany, wypoczęty i w pełni sił witalnych. W ośrodku możesz oczyścić organizm z toksyn, odzyskać pogodę ducha, schudnąć i nauczyć się jak zdrowo żyć. Dieta warzywno-owocowa lub 1200 Kcal. Cena za tygodniowy turnus w 2018r - od 1149 zł przy zakwaterowaniu w pok. 2osPOZYTYWNE OPINIE KLIENTÓW!  

Dobrze wyposażony (basen, sala gimnastyczna), kameralny Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "Revital" zaprasza na wczasy odchudzające z możliwością wyboru diet. Turnus siedmiodniowy w 2018 roku , w zależności od sezonu - od 962 zł/os., przy zakwaterowaniu w dwójce. Miła atmosfera, dobre efekty, piękne okolice. Basen 14x6m.
Na odchudzanie można zabrać dziecko!! Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów! 

Zimowe turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (około 5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal. Turnusy w 2018 r - od 1020 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Można zabrać na odchudzanie dziecko!

Ośrodek z bardzo rozbudowaną bazą rehabilitacyjno - zabiegową zaprasza na z programem odchudzającym.  Turnus dwutygodniowy w 2018r od 1550 zł. W cenie m.in. zabiegi w kapsule Alphamassage, kriokomora, Body Space (rewelacja dla odchudzania!!), mini tężnia. 

Centrum Aktywnej Odnowy "Na Wzgórzu" z bardzo rozbudowanym zapleczem zabiegowym (zabiegi SPA, kosmetyczne) oferuje 6 programów z różnymi pakietami zabiegów, w tym: "Schudnij zdrowo i z uśmiechem".  Cena w 2018r za turnus tygodniowy w tym pakiecie od 949 zł do 1649 zł - zależy od rodzaju pokoju i sezonu. Dieta 1200 kcal, jest możliwość wyboru diety wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej! Promocja w okresie ferii zimowych (13.01-24.02.2018) - zabieg PURE GOLD o wartości 350 zł GRATIS.

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2018 r na 7 i 14-dniowe turnusy odchudzające organizowane w terminie: 14.01-16.12.2018 w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV "Dom Zdrojowy". Cena leczniczego turnusu 7 dniowego od 1295 zł do 1435zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu. 

Wczasy odchudzające z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV. Dieta niskokaloryczna (1000-1200 kcal). Bogaty program rekreacji ruchowej, wycieczki, gimnastyka w basenie. Cena w 2018r - w zależności od zakwaterowania - w cenie od 1395 do 1675 zł / 7 dni; od  2560 do 3120 zł / 14 dni. Brak dopłat do jedynek w części sanatoryjnej!  

Wczasy odchudzające i z odnową biologiczną w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty, sauny). Villa Barbara ma już kilkunastoletnie doświadczenie i wielu zadowolonych, odchudzonych klientów. Dowolne terminy. Turnusy w 2018r: dwutygodniowy w pok. 2os. - od 1885 zł, tygodniowy - od 990 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko.

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną, przeciwnowotworową lub warzywno-rybna a także bezglutenową we Władysławowie. Turnusy w 2018r od 14 kwietnia do 26 września 2018r. Cena dwutygodniowego turnusu - w zależności od terminu i rodzaju pokoju - od 1400 do 2500 zł / os. Tydzień od 755 zł/os.

Zapraszamy na regenerujący wypoczynek do Ośrodka Leczniczo - Wypoczynkowego SMREK, z basenem, położonego w dolinie potoku Czercz, blisko stacji narciarskiej Sucha Dolina w Kosarzyskach. Turnusy 7-dniowe w 2017  już od 890zł /os. Pokoje po remoncie - grudzień 2015!  Ciekawa oferta wczasów rekreacyjno-odchudzających ! Możliwość indywidualnego doboru diety, także warzywno-owocowej.

Primavera Jastrzębia Góra to obiekt znakomicie położony w odległości 100m od morza na pięknym wybrzeżu klifowym. Dysponuje ponad 450ciomia miejscami noclegowymi. Na miejscu AQUAPARK! Primavera Jastrzębia Góra to najlepsze miejsce, by zadbać o własną sylwetkę. Tutaj jednocześnie zgubisz zbędne kilogramy oraz poczujesz się wSPAniale, dzięki różnorodnym zabiegom wspomagającym odchudzanie i masażom głęboko relaksującym. Cena tygodniowego pobytu w 2017r od 1197 zł/os. 

Znakomicie prowadzone TURNUSY LECZNICZO-REWITALIZUJĄCE z różnymi dietami stosowanymi pod nadzorem lekarza, na których masz szanse dużo nauczyć się o zdrowym odżywianiu i przy okazji schudniesz. Wszystko w komfortowych warunkach ośrodka Akces Medical FIT&SPA dysponującego świetnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz SPA z basenem w jednej z najurokliwszych nadmorskich miejscowości - Dźwirzynie. Terminy w 2018 r: cały rok  Cena tygodniowego pobytu przy zakwaterowaniu w pok. 2os. standard od 1349 zł/os do 1685 zł/os. 

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Jest możliwość wyboru diet, w tym także diety niskokalorycznej. Tydzień pobytu  w 2017r już od 490 (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. w standardzie turystycznym)

Pakiety specjalistyczne z dietą leczniczą powadzone są w "Zdrowotelu" w Łebie już od 19 lat. W zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży, leczone są tu choroby cywilizacyjne i wzmacniane naturalne siły obronne organizmu. 5 zabiegów leczniczych dziennie! Cena dwutygodniowego turnusu w 2018r od 1750 zł/os.

Hotel Góral SPA&WELLNESS w Szczyrku zaprasza na aktywny wypoczynek podczas turnusów kondycyjno-relaksacyjnych. Przestronne pokoje oraz bogata oferta zadowoli najbardziej wymagających klientów. ANIELSKIE SPA to prawdziwa perełka wśród licznych obiektów tego typu w okolicy. Zbilansowana i zróżnicowana sycąca dieta 1000-1200 kcal (na życzenie dieta wegetariańska) pozwala na uzyskanie optymalne rezultaty. W programie: poranna gimnastyka, górskie wycieczki z instruktorem oraz zajęcia ruchowe. Cena pobytu (7-noclegów) przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 1100 zl/os.

Wczasy lecznicze w przepięknym uzdrowisku Kotliny Kłodzkiej, w zabytkowych, pięknie odrestaurowanych sanatoriach "Polonia" i "Zameczek" z bogatym zapleczem zabiegowym. Cena tygodniowego turnusu w 2016r od 1253 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Doskonała lokalizacja, sprzyjająca wypoczynkowi, aktywnemu odchudzaniu i odmłodzeniu organizmu oraz komfortowe warunki pobytu w "Czapielskim Młynie" pozwolą Państwu na oderwanie się od codzienności i skupienie wyłącznie na sobie. Ośrodek proponuje 3 diety do wyboru, bardzo dużo różnorodnej aktywności fizycznej i zabiegi SPA. Tygodniowy turnus w 2017r przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 1610 do 1660 zł, w zależności od sezonu. 

Zapraszamy na z dietą 1200 kcal lub z dietą oczyszczająco-odmładzającą wg dr Ewy Dąbrowskiej w Ośrodku "Geovita" - obiekcie o dobrym standardzie, malowniczo położonym w Górach Sowich. Turnusy siedmiodniowe od lutego do grudnia.  Cena siedmiodniowego turnusu w 2017r , przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - od 1180 zł/os.

Zapraszamy na turnusy oczyszczająco-odchudzające połączone z edukacją zdrowotną do Hotelu Bachledówka w miejscowości Czerwienne. Obiekt położony zaledwie 9km od Gubałówki, 12km od Zakopanego i 12km od Chochołowa. W trakcie wczasów m.in gimnastyka poranna, wyjście na termy, ćwiczenia plenerowe, wykłady zdrowotne, nielimitowany dostęp do strefy spa. Termin: 16.10 - 26.10.2017 (11 dni). Cena: 2500 zł/os. NOWA OFERTA!

Fox Boot Camp oferuje bardzo intensywne obozy odchudzające dla osób w wieku 18+ w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w miejscowości Kruklanki (k.Giżycka). Ideą ośrodka jest nie tylko utrata wagi uczestników, poprawa kondycji i sprawności fizycznej, ale również zmiana podejścia do sportu i zdrowego odżywiania. Cena od 1699 zł za tydzieńTurnusy od maja 2017 r