Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy wypoczynkowe w D.W. "Grodek" Świnoujściu blisko morza.

Zapraszamy do słonecznego Świnoujścia na wczasy w 2018 r już od 596 zł za turnus tygodniowy z obiadami (wakacje). Czerwiec, wrzesień - zniżki.  Zakwaterowanie w D.W. Grodek, 30m od przejścia na plażę, w pokojach z łazienkami.   Możliwość wyjazdu na jednodniową wycieczkę do Niemiec, Danii lub Heideparku!
Świnoujście to atrakcyjna miejscowość wczasowo-uzdrowiskowa z wyjątkowo szeroką plażą obdarzoną złocistym piaskiem oraz piękną zabudową dzielnicy nadmorskiej. Mikroklimat Świnoujścia charakteryzuje się dużą liczbą słonecznych dni. Bliskość granicy (2,5 km od centrum) umożliwia wyjazdy na atrakcyjne wycieczki autokarowe i promowe do Niemiec, Danii czy Szwecji. W mieście zaczyna się ścieżka rowerowa, która biegnie przez trzy sławne niegdyś Cesarskie Kąpieliska: Ahlbeck, Heringsdorf i Bansin. Do Ahlbeck są zaledwie cztery kilometry.

grodek_1_400 grodek_2_400

Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy „GRODEK” położony w ładnej dzielnicy nadmorskiej Świnoujścia w odległości ok. 30 m od przejścia na plażę. Obiekt jest usytuowany na dużym terenie zadrzewionym lasem sosnowym z placem zabaw, boiskami do siatkówki i koszykówki i miejscem na ognisko. Składa się z 3 dwupiętrowych budynków mieszkalnych A,B,C o standardzie turystycznym oraz wolnostojącego budynku stołówki, w którym jest także sala dyskotekowa.

Budynek A ma w łazienkach kabiny prysznicowe.

Budynek B ma brodziki prysznicowe z zasłonkami, jednak glazura i terrakota w łazienkach nie była wymieniana od lat 80-tych, w związku z czym jest popękana i nie da się doczyścić.

Budynek C (z portiernią) w łazienkach nie ma kabin, brodzików ani baterii prysznicowej natomiast z baterii umywalkowej wychodzi wąż zakonczony prysznicem, którego można użyć do kąpieli, jednakże chlapiąc na całą łazienkę.

Główną zaletą ośrodka "Grodek" jest położenie - bardzo blisko morza, Promenady i Parku. Niezłe jest także wyżywienie, natomiast standard zakwaterowania jest niski. Obiekt nie przeszedł generalnego remontu od lat 80-tych i pokoje nawet w budynku A (najlepszym) mocno odbiegają od współczesnych standardów hotelowych.

W całym obiekcie nie ma dostepu do Internetu. Telewizory 14-calowe, kineskopowe, mozna wypożyczać do pokoi w budynku B i C (bez opłat).

  • Standard A: Pokoje po remoncie w latach 90-tych: 2, 3, 4 i 5 osobowe wyposażone są w pełny węzeł sanitarny i telewizory

grodekpokporemoncie_1_400 grodekpokporemoncie_2_400

grodekpokporemoncie_3_400

  • Standard B: Pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami

grodekpokprzedremontem_1_400 grodekpokprzedremontem_2_400

grodekpokprzedremontem_3_400 grodekpokprzedremontem_4_400

W recepcji można wypożyczyć sprzęt plażowy (leżak, parawan, koc).

Wyżywienie: 
3 posiłki dziennie. Pierwszy posiłek – obiad, ostatni - śniadanie. Można zrezygnować z 1 lub 2 posiłków i wykupić np. tylko śniadania i kolacje lub śniadania i obiady albo same obiady.

CENY NA LATO 2018 r:

 cena tygodniowego pobytu za osobę
czerwiec, wrzesień 2018
lipiec, sierpień 2018
3 posiłki śn+ob. śn+kol ob.+kol ob. 3 posiłki śn+ob. śn+kol ob.+kol ob.
budynek A 764 680 652 680 596 916 832 804
832 748
budynek B i C 687 603
572 603
519
764 680 652 680 596

Ceny z tabelki dotyczą zakwaterowania w pokoju 2,3 i 4os. Dopłata do jedynki - 10 zł/dobę.

Zniżka dla dzieci do 10 lat (własne łóżko): 120 zł za turnus tygodniowy (z połówką wyżywienia 3 posiłki),  75 zł (z połówką wyżywienia - 2 posiłki) lub 50 zł (z połówką wyżywienia - sam obiad)

Cenę turnusów o innej niż 7 liczbie dni przelicza się proporcjonalnie.

Sposób płatności: Zaliczka – 30%, wpłata w ciągu 2 dni roboczych od rezerwacji, dopłata na miejscu lub w biurze - do wyboru.

Cena zawiera: noclegi, wyżywienie - obiad, 2 lub 3 posiłki. Dwa posiłki to śniadanie + kolacja, śniadanie + obiad lub obiad + kolacja. Nie ma obiadokolacji.

Opłata za parkowanie samochodów - 10 zł/doba

W lokalnych Biurach Podróży (np.Fregata) istnieje możliwość wykupienia jednodniowej wycieczki do Heide Parku

Park jest ogromny i oferuje liczne atrakcje. Jest uznawany za nr 1 wśród niemieckich parków rozrywki.
image034image032

Atrakcje Świnoujścia: 

  • wyjątkowo szeroka, czysta plaża z białym piaskiem zachęcająca do plażowania i kąpieli w morzu,
  • mnóstwo wypożyczalni rowerów,
  • ciekawe miejsca do zwiedzania: Fort Gerharda, latarnia morska, Fort Anioła, Fort Zachodni, port wojenny, terminal promowy
  • rejsy statkiem, m.in. do Międzyzdrojów
  • położenie na granicy z Niemcami umożliwia wycieczki piesze, rowerowe oraz pociągiem (U-bahn) do Niemiec, np. wycieczka do Term Bałtyckich w Ahlbeck (kompleks basenów), do Oceanarium w Stralsundzie i do Bursztynowej Termy w Zinnowitz, do Greifswald
  • lokalne biura w Świnoujściu oferują jednodniowe niedrogie wycieczki autokarowe do parków rozrywki na terenie Niemiec (Heide Park, Hansa Park), Danii (Legoland) oraz wycieczki do Berlina i Poczdamu, Kopenhagi i Szwecji.

g07g08g09

 


 

 Proszę dokonaj wyboru.

 

Imię i Nazwisko:

Pole jest wymagane.

Ulica:

Pole jest wymagane.

Kod pocztowy i miasto:

Pole jest wymagane.

Telefon stracjonarny:

Pole jest wymagane.

Telefon komórkowy:

Pole jest wymagane.

e-mail:

Pole jest wymagane.
   

Zapytanie / uwaga

Pole jest wymagane.

Zabezpieczenie antyspamowe: wpisz kod "123"

 

 

Na pytanie/rezerwację odpowiemy telefonicznie lub e-mailem
tak szybko jak to będzie możliwe
.