Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

POGORZELICA: Turnusy rehabilitacyjne i lecznicze w ośrodku "MIRA-MAR"

Ośrodek MIRA-MAR w Pogorzelicy oferuje turnusy rehabilitacyjne 15 i 8 dniowe. W cenie pełne wyżywienie,  40/20 zabiegów oraz liczne atrakcje. Ceny w 2019r: pobyt 15-dniowy od 1575 zł w zależności od terminu, 8-dniowy od 800 zł.

PIWNICZNA: Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON w sanatorium uzdrowiskowym "LIMBA"

Sanatorium uzdrowiskowe "Limba" w Piwnicznej Zdrój zaprasza na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne dofinansowywane ze środków PFRON. W cenie pobytu noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi zaordynowane przez lekarza, gimnastyka poranna oraz atrakcje. Pobyt dwu-tygodniowy w terminie 01.10-14.10.2019 r - w cenie od 1400  zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.  NOWA OFERTA.

SZCZAWNICA: Turnusy rehabilitacyjne w "SPA-Budowlani"

TURNUSY REHABILITACYJNE  (także z dofinansowaniem z PFRON) z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV.  W cenie pełne wyżywienie, gimnastyka w basenie, 24 zabiegi. Cena dwutygodniowego turnusu w 2019r od 2160 zł za os, przy zakwaterowaniu w części sanatoryjnej w pokoju 2os. Zapraszamy.

WŁADYSŁAWOWO - "Altona": Wczasy lecznicze i turnusy rehabilitacyjne z możliwością wyboru diet.

Jedno lub dwutygodniowe wczasy lecznicze we Władysławowie z możliwością wyboru diet. Diety do wyboru: normalna, warzywno-owocowa, makrobiotyczna, bezglutenowa lub warzywno-rybna. Turnusy od kwietnia do września 2019r. Cena dwutygodniowego turnusu - w zależności od terminu i rodzaju pokoju - od 1800 zł/os. Można wykorzystać dofinansowanie PFRON.

Iwonicz Zdrój: Wczasy rehabilitacyjne i lecznicze w sanatorium "Ziemowit"

Przyjedź na wczasy rehabilitacyjne do Sanatorium Uzdrowiskowego "Ziemowit" w Iwoniczu Zdroju. Zapraszamy w 2018r na pobyty z zabiegami w obiekcie z basenem i rozbudowaną bazą zabiegową. Cena turnusu - od 1560 zł/os za pobyt 14-dniowy z pełnym wyżywieniem i zabiegami. Możliwe także krótsze (min 5 dni) turnusy lecznicze w cenie od 910 zł/os/tydzień.  Bogata oferta ponad 70 rodzajów zabiegów leczniczych. Promocja w terminie: 29.09-29.10.2019 - pobyt leczniczy - od 110 zł/os/doba.

USTROŃ JASZOWIEC: Rehabilitacja z dofinansowaniem PFRON w Domu Wczasowym "GLOBUS"

Dom Wczasowy GLOBUS w Ustroniu-Jaszowcu - obiekt z basenem, hydromasażami, sauną i zapleczem rehabilitacyjnym zaprasza na TURNUSY REHABILITACYJNE z dofinansowaniem z PFRON. Terminy w 2019r: 11-25.05 ; 07-21.09 ; 14-28.10 ; 09-23.11. Cena 14-dniowego turnusu z zakwaterowaniem w pokoju 2 os - 1780 zł/os. NOWA OFERTA !

CIECHOCINEK: Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON w sanatorium "Krystynka"

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka" znane jest kuracjuszom od wielu lat. Walory klimatyczne Ciechocinka oraz zabytkowe tężnie stworzyły idealne warunki zarówno do leczenia, jak i do wypoczynku. W "Krystynce" znajduje się 66 pokoi (1-os, 2-os, typu studio i apartamentów), w tym 10 przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem z PFRON - 14 dniowy z pełnym wyżywieniem i 3 zabiegami dziennie w 2019r  już od 1638 zł/os.

SOPOT: 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne z dofinansowanem PFRON - sanatorium uzdrowiskowe "Kamienny Potok"

NZOZ - Sanatorium Uzdrowiskowe "Kamienny Potok" w Sopocie położone jest 250m od plaży. Posiada pokoje z łazienkami oraz własną bazę zabiegową. Sanatorium zaprasza na turnusy rehabilitacyjne PFRON w cenie od 1718 zł/os za 14-dniowy pobyt w sezonie niskim w 2019 roku.

PODDĄBIE: Turnusy rehabilitacyjne w ORW "Słowiniec"

Turnusy rehabilitacyjne (z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON-u) w uroczej ale mało znanej miejscowości nadmorskiej Poddąbie, położonej k/Ustki, wśród przepięknych lasów. Turnusy od marca do listopada 2019. Ceny dwutygodniowego pobytu już od 1350 zł (w budynku głównym). Możliwy dowóz ze stacji PKP w Słupsku! 

MIELNO: Wczasy rehabilitacyjne - ośrodek "Anastazja"

Prowadzone od kwietnia do końca roku turnusy lecznicze i rehabilitacyjne w Mielnie, w ładnie położonym ośrodku Anastazja, 50m od morza. Ceny w 2019 r, w zależności od pokoju i sezonu - od 1200 zł/os za turnus dwutygodniowy. W ośrodku: basen, własna baza zabiegowa, sala gimnastyczna. Kilka diet do wyboru (za dopłatą). 

KRYNICA ZDRÓJ: Turnus rehabilitacyjny w hotelu*** "Jagiellonka"

Dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w centrum Krynicy Zdroju - w ośrodku "Jagiellonka", posiadającym własną bazę zabiegową. Tylko jeden turnus, w terminie: 14.07.2018 - 28.07.2018 w cenie od 1520 zł/os w pokoju 3 os/4 os.

ZAKOPANE: Wypoczynek i rehabilitacja w OW "Zakopiec"

Wczasy w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny w 2019r:  za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od 1350 złW obiekcie realizowane są również tygodniowe pobyty wypoczynkowe w cenie już od 595 zł oraz z rehabilitacją w cenie od 715/tydzień.

CIECHOCINEK: Wczasy leczniczo-rehabilitacyjnew Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym "EDEN"

Dobrze wyposażony Ośrodek "EDEN" zaprasza na turnusy leczniczo-rehabilitacyjne.  Cena dwutygodniowego turnusu w 2019r  z 3 zabiegami dziennie od 1540 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

 

SARBINOWO: Turnus rehabilitacyjny w Hotelu*** "Jawor"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel*** "Jawor" w Sarbinowie zaprasza na turnusy rehabilitacyjne. Turnus w terminie: 01.09.2018 - 15.09.2018 w cenie już od 1760 zł/os w pokoju 3 os. Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON.

Wczasy rehabilitacyjne na Pojezierzu Drawskim (Borne Sulinowo)

Dobrze wyposażony (basen 14x6m, sala gimnastyczna) Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" zaprasza na wczasy rehabilitacyjne z możliwością wyboru diet (także dieta niskokaloryczna). Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów! Ceny w 2018r - od 832 zł/turnus 7 dni. 

 

USTROŃ: Turnusy rehabilitacyjne w hotelu "Ziemowit"

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w hotelu ZIEMOWIT - świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową. Turnus w terminie: 18.08.2018 - 01.09.2018 w cenie już od 1570 zł/os w pokoju 3 os. Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON. W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa.

JASTRZĘBIA GÓRA - "Willa Klif": turnusy rehabilitacyjne.

Willa Klif - ośrodek wczasów zdrowotnych z ponad 10 letnim doświadczeniem, obiekt z dobrym standardem pokoi i zapleczem SPA zaprasza w 2019r do Jastrzębiej Góry na turnusy rehabilitacyjne łączące aktywny wypoczynek z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Ceny - od 1550 zł do 1950 zł za turnus dwutygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. W cenie turnusu m.in. konsultacja lekarska oraz 2 zabiegi dziennie wg. wskazań lekarza.

BRENNA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "REGOR"

Ośrodek "REGOR" zaprasza na turnusy rehabilitacyjne do przepięknej miejscowości Beskidu Śląskiego - Brennej.  Na miejscu basen kryty, grota solna, sauna, siłownia. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2019r , przy zakwaterowaniu w pok. 2os., w zależności od sezonu - od 1350 do 1750 zł/os. BASEN (12x6m).

Ustronie Morskie: Turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne nad morzem - ośrodek "Alka"

Turnusy rehabilitacyjne dla wszystkich chcących poprawić swój stan zdrowia i zregenerować siły. 14-dniowy pobyt w 2018r z wyżywieniem i zabiegami w cenie od 1170 zł/os. (listopad, grudzień) do 1999 zł/os. (szczyt sezonu), przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Ośrodek położony bardzo blisko morza,  w samym centrum Ustronia Morskiego ! 

USTKA: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem w hotelu "Ustka"(dawne Azoty)

Hotel Ustka (dawne Azoty) zaprasza w 2019r  na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Pobyty (14 dni) w cenie od 940 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 4 os. W cenie całodzienne wyżywienie, dwa zabiegi dziennie, bogaty program atrakcji. Promocyjne turnusy z 3 zabiegami dziennie: marzec, kwiecień, druga połowa listopada i grudzień.  Zapraszamy.

USTKA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Włókniarz"

Zapraszamy Państwa na turnusy rehabilitacyjne - pełnopłatne i z dofinansowaniem PFRON-u do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego "Włókniarz" w Ustce. Dwutygodniowe turnusy w 2019r z zabiegami rehabilitacyjnymi  w cenie od 1260 zł/os. 

REWA: Wczasy rehabilitacyjne - pensjonat "Krystyna"

Kameralny Pensjonat "Krystyna" zaprasza na wczasy rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach. Obiekt położony w ładnie zagospodarowanym, dużym ogrodzie, niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2019r od 999 zł/os/tydzień i od 1550 zł/os/2 tygodnie pobytu z zabiegami przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

ŁEBA: Wczasy rehabilitacyjne w Domu Wczasowym "MAXIM"

Nowy, dobrze wyposażony ośrodek z zapleczem rehabilitacyjnych i SPA (basen, sauna, jacuzzi) położony ok. 850m od plaży (od maja do września dojazd do plaży mikrobusem ośrodka). Atrakcyjne ceny w 2019r – już od 940 zł za turnus dwutygodniowy (poza sezonem). W programie 2 zabiegi indywidualne i 2 grupowe dziennie, gimnastyka usprawniająca, aqua-aerobik, wstęp na basen. Ceny turnusów leczniczych (tygodniowych) od - 480 zł  (poza sezonem) !!! 

SZCZYRK: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Adam" - turnusy rehabilitacyjne w centrum Szczyrku.

Wczasy w doskonale zlokalizowanym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Adam", z rehabilitacją prowadzoną przez profesjonalną kadrę we własnej bazie zabiegowej oraz bogatym pakietem zajęć rekreacyjnych. 2-tygodniowy turnus w 2019r  od 1320 przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., w zależności od terminu.

WISŁA: Turnusy rehabilitacyjne w hotelu "Krokus"

Położony na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły - hotel "Krokus" - zaprasza w 2019r na wspólne spędzenie turnusów rehabilitacyjnych. 14-dniowe terminy od marca do końca listopada. W cenie pobytu 20 zabiegów rehabilitacyjnych, pełne wyżywienie+podwieczorek, bezpłatny parking oraz atrakcje. Cena przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. od 1299 zł/os.

CIECHOCINEK: Turnusy rehabilitacyjne PFRON w Sanatorium Uzdrowiskowym "Pałac Łazienki II"

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON w "Pałac Łazienki II " z 3 zabiegami dziennie, pełnym wyżywieniem oraz noclegami w pokojach o dobrym standardzie w centrum Ciechocinka. Terminy od 5 maja do 13.10.2019r. Cena już od 1694 zł/os za dwutygodniowy pobyt przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Ustronie Morskie: Turnusy rehabilitacyjne i lecznicze nad Bałtykiem w ośrodku Leśna Polana

Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Leśna Polana" umiejscowionym blisko  morza. 14-dniowy pobyt (13 noclegów) w 2019r, już od 1399 zł/os ! Pobyty zdrowotne "Zdrowie w pigułce" - 7 dni w pok 2 os. z pełnym wyżywieniem of 599 zł/os. - w cenie 15 zabiegów rehabilitacyjnych + program animacyjny. 

JAROSŁAWIEC: Wczasy rehabilitacyjne w hotelu*** "Za Wydmą"

Wczasy rehabilitacyjne z możliwością dofinansowania PFRON w Hotelu*** "Za Wydmą" w Jarosławcu, 400m od morza, wyposażonym w nową bazę zabiegową. TERMIN TURNUSU: 08-22.09.2018. Cena z pełnym wyżywieniem i 20 zabiegami  1560 zł/turnus dwutygodniowy, przy zakwaterowaniu w pok. 2os.

CIECHOCINEK: Turnusy lecznicze i rehabilitacyjne w sanatorium "Krystynka"

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka" znane jest kuracjuszom od wielu lat. Walory klimatyczne Ciechocinka oraz zabytkowe tężnie stworzyły idealne warunki zarówno do leczenia, jak i do wypoczynku. W "Krystynce" znajduje się 66 pokoi (1-os, 2-os, typu studio i apartamentów), w tym 10 przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Turnus leczniczy 7 dniowy z pełnym wyżywieniem i 3 zabiegami dziennie w 2018r  już od 756 zł/os. turnus 14-dniowy od 1512 zł/os. 

Wczasy rehabilitacyjne na Półwyspie Helskim - OW "Posejdon" Jastarnia

Ośrodek Wypoczynkowy „Posejdon” położony bezpośrednio przy plaży od strony Zatoki Puckiej, w odległości 250 m od morza i blisko centrum miasta (ok. 500 m). Atutem ośrodka jest własne molo i mini plaża, gdzie funkcjonuje szkółka windsurfingowa. Układ pokoi ma charakter galeriowy – wejście z otwartego korytarza. Turnus rehabilitacyjny w terminie:  18.08-01.09.2018 Koszt turnusu  1770 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.  Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON.

ŁEBA: Turnusy rehabilitacyjne w OW "ZDROWOTEL"

Dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne w zacisznym, spokojnym miejscu Łeby, w sosnowym lesie blisko plaży. Codzienne zabiegi lecznicze w cenie (2 indywidualne i 1  grupowy). Cena 14-dniowego turnusu w 2019r od 1450 zł/os. w zależności od terminu. Możliwość diety specjalistycznej.