Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Sanatoria, turnusy rehabilitacyjne i lecznicze w górach

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wczasy rehabilitacyjne w górach. Ośrodki wczasowe przygotowały szeroką gamę turnusów i kuracji dla osób z chorobami kręgosłupa, po urazach ortopedycznych, chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby serca i układu krążeniowego. Górskie sanatoria oferują także pobyty lecznicze i kondycyjne dla osób walczących z nadwagą. Opieka specjalistów i zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb pozwolą odzyskać dobre samopoczucie, siły witalne i ograniczyć lub wyeliminować wiele codziennych dolegliwości. Górskie powietrze sprzyja odpoczynkowi, a tutejsze kurorty zapewniają wiele atrakcji miłośnikom aktywnego relaksu. W naszym biurze czekają na Państwa wyłącznie sprawdzone hotele i ośrodki.

KRYNICA-ZDRÓJ: Pobyty lecznicze i rehabilitacyjne w "Uzdrowisko Krynica-Żegiestów"

Zapraszamy w 2018/2019r do Uzdrowiska Krynica-Żegiestów na kompleksową odnowę organizmu i regenerację sił witalnych.Pobyty lecznicze, rehabilitacyjne, z dofinansowaniem z PFRON, hotelowe oraz ciekawe pakiety lecznicze. Duża baza zabiegowa. Uzdrowisko z tradycjami! Pijalnia wód mineralnych. Pobyt 7 dni, w pok. 2 os. z łazienką standard z zabiegami w od 663 zł/os (w sanatorium PATRIA). Zapraszamy. 

PIWNICZNA: Pobyty lecznicze i wczasowe w sanatorium uzdrowiskowym "LIMBA"

Sanatorium uzdrowiskowe "Limba" w Piwnicznej Zdrój zaprasza na pełnopłatne pobyty rehabilitacyjno-lecznicze oraz turnusy wypoczynkowe bez zabiegów. W cenie pobytu noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi zaordynowane przez lekarza (w turnusach leczniczych), gimnastyka poranna oraz atrakcje. Pobyt leczniczy 14dni w 2019r - w cenie od 1260 zł/os , wczasowy od 1120 zł/os - przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.  NOWA OFERTA.

RYMANÓW ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne i wczasy lecznicze w sanatorium "Stomil"

Sanatorium uzdrowiskowe "Stomil" zaprasza Szanownych Kuracjuszy do Rymanowa na efektywny pobyt leczniczy i rehabilitacyjny. Turnusy 14 dniowe (13 noclegów)  oraz krótsze (minimum 5-dniowe) lecznicze. W pakiecie pełne wyżywienie, do 3 zabiegów dziennie praz program kulturalno oświatowy. Turnusy rehabilitacyjne w cenie od 1775 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Pobyty lecznicze w cenie od 1015 zł/os. Zapraszamy. NOWA OFERTA.

SZCZAWNICA: Wczasy lecznicze w "SPA-Budowlani"

Wczasy lecznicze z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV.  Do wyboru pakiety kuracyjne o długości 7, 10 i 14 noclegów. W cenie pełne wyżywienie, masaże mechaniczne, masaże ręczne, gimnastyka w basenie, dostęp do krytego basenu. Cena tygodniowego w 2019r pobytu (7 noclegów) już od 1495 zł za os, przy zakwaterowaniu w części sanatoryjnej w pokoju 2os. Zapraszamy.

SZKLARSKA PORĘBA: Turnus dla zdrowia - "Interferie Sport Hotel Bornit"

BASEN 11x25m. Zapraszamy na turnusy zdrowotne w Szklarskiej Porębie. Blisko wodospadu Kamieńczyk. "Sport Hotel Bornit" - oferuje pobyty 8 dniowe (7 noclegów w cenie od 1113 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. W cenie pobytu m.in wyżywienie 2x dziennie (śniadania + obiadokolacje), konsultacja lekarska, kuracja pitna, 15 zabiegów leczniczych, nielimitowany dostęp do strefy wodnej, atrakcje dla dzieci i wiele więcej. NOWA OFERTA!

USTROŃ: Klasyczny pobyt sanatoryjny bez skierowania w hotelu "Tulipan" i "Magnolia"

Uzdrowisko Ustroń zaprasza na klasyczny pobyt sanatoryjny bez skierowania w hotelu "Magnolia" i "Tulipan" w Ustroniu (Zawodzie - około 1km od centrum, dworców PKS i PKP).  W cenie zabiegi 20/40/60 zabiegów w dni robocze oraz całodzienne wyżywienie z możliwością diety . Cena w 2019r od 950 zł/turnus siedmiodniowy przy zakwaterowaniu w pok. 2os. 

 

USTROŃ: Pobyt wypoczynkowo-zdrowotny z kuracją ziołami Ojca Grzegorza Sroki w hotelu "Tulipan" i "Magnolia"

Pobyt sanatoryjny bez skierowania w hotelu "Magnolia" i "Tulipan" w Ustroniu (Zawodzie - około 1km od centrum, dworców PKS i PKP). W cenie zabiegi w dni robocze oraz specjalnie dobrana przez lekarza balneoklimatologa kuracja preparatami ziołowymi Ojca Grzegorza Sroki w 2019r. Cena od  900 zł/turnus siedmiodniowy przy zakwaterowaniu w pok. 2os. 

ŚWIERADÓW ZDRÓJ: Pakiet kuracyjny w -"Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit"

AQUAPARK!!! SPORT HOTEL MALACHIT - zaprasza w 2018r do Świeradowa Zdroju (33km od Jeleniej Góry) gdzie Goście mają szansę zregenerować organizm i należycie wypocząć. BASEN 25 x 11m. W trakcie pobytu tygodniowego, m.in: wyżywienie 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje), bezpłatny wstęp do Aquaparku, bezpłatny wstęp do centrum sportu i rekreacji, 15 zabiegów leczniczych, prezenty powitalne i liczne atrakcje dla dzieci. Cena pobytu 8 dniowego (7 noclegów) - od 1751 zł/os. Oferta ważna w terminie: 02.01.2018 -20.12.2018r. NOWA OFERTA !

ŚWIERADÓW ZDRÓJ: ZDROWY KRĘGOSŁUP w -"Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit"

AQUAPARK SPORT HOTEL MALACHIT - zaprasza w 2018r do Świeradowa Zdroju (33km od Jeleniej Góry) gdzie Goście mają szansę zregenerować organizm i należycie wypocząć na specjalistyczny turnus ZDROWY KRĘGOSŁUP. BASEN 25 x 11m. W trakcie pobytu leczniczego, m.in: wyżywienie 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje), bezpłatny wstęp do Aquaparku, bezpłatny wstęp do centrum sportu i rekreacji, 3X INDYWIDUALNE SESJE Z TERAPEUTĄ MANUALNYM (po 40min) + 10 zabiegów leczniczych, prezenty powitalne i liczne atrakcje dla dzieci. Cena pobytu 6 dniowego (5 noclegów) - od 1651 zł/os. Oferta ważna w terminie: 02.01.2018 -20.12.2018r. NOWA OFERTA !

ŻEGIESTÓW: Wczasy rehabilitacyjne i lecznicze w OSR "Wiktor Cechini Medical & SPA"

Architektoniczna perła Żegiestowa zaprasza na wczasy lecznicze zabiegami i możliwością wyboru diet. Szeroki wybór specjalistycznych diet, doskonałe zaplecze zabiegowe oraz SPA krytym basenem i sauną gwarantują atrakcyjny powrót do pełni sił witalnych. 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne w 2019 już od 1652zł/os, turnusy lecznicze od 910 zł/os.

JAWORZE - Villa Barbara: Zdrowy Kręgosłup

Zapraszamy na turnusy lecznicze dedykowane schorzeniom kręgosłupa prowadzone w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny).  Cena turnusu tygodniowego w 2019r przy zakwaterowaniu w pok. 2os. od 860 zł. NOWA OFERTA !

SZCZAWNICA: Turnusy rehabilitacyjne w "SPA-Budowlani"

TURNUSY REHABILITACYJNE  (także z dofinansowaniem z PFRON) z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV.  W cenie pełne wyżywienie, gimnastyka w basenie, 24 zabiegi. Cena dwutygodniowego turnusu w 2019r od 2160 zł za os, przy zakwaterowaniu w części sanatoryjnej w pokoju 2os. Zapraszamy.

USTROŃ: Kręgosłup jak nowy w „Mazowsze Medi Spa”

Ośrodek "MAZOWSZE MEDI SPA" w Ustroniu zaprasza na specjalistyczne turnusy zdrowotne poświęcone ODNOWIE KRĘGOSŁUPA.  7-dniowy pobyt w 2019r z pełnym wyżywieniem i pakietem 15 specjalistycznych zabiegów + 2x aqua aerobic już od - 1680 zł/tydzień w pok 2 os typu standard. Nieograniczony dostęp do strefy SPA - BASEN + SAUNA + JACUZZI.  Malownicze położenie obiektu z widokiem na góry. 15% rabatu przy rezerwacji i wpłacie 40% zadatku do 20.12.2018 !!!!

BRENNA: Turnusy Rehabilitacyjne w Pensjonacie "Malwa"

Serdecznie zapraszamy Państwa do pensjonatu Malwa na rehabilitację połączoną z relaksem wśród pięknych krajobrazów i czystego powietrza Beskidu Śląskiego.  Pensjonat Malwa oferuje całą gamę zabiegów rehabilitacyjnych, siłownię, saunę suchą i parową, sale gimnastyczną i bilardową, tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci i duży teren rekreacyjny. Pokoje mają wysoki standard (2-3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, telefonem, część pokoi z balkonami). Ceny 15-dniowych turnusów w 2018r już od 1300 zł!

CZARNA: Turnusy rehabilitacyjne(14dni) i zdrowotne (7 dni) w hotelu "Perła Bieszczadów"

14-dniowe turnusy rehabilitacyjne oraz 7-dniowe zdrowotne w Bieszczadach to gwarancja obcowania z piękną przyrodą, najczystsze powietrze i specyficzny mikroklimat. Niezwykle malowniczy krajobraz oraz moc atrakcji czeka na Ciebie w 2018r w Hotelu*** "Perła Bieszczadów". W cenie turnusów rehabilitacyjnych m.in 20 zabiegów, gimnastyka na basenie, korzystanie z basenów i saun oraz liczne atrakcje. Turnusy lecznicze w cenie od 1330 zł/os; rehabilitacyjne od 2620 zł/os. Wysoki standard obiektu. Zapraszamy.

DUSZNIKI ZDRÓJ: Turnusy lecznicze w sanatoriach "Jan Kazimierz", "Moniuszko" i "Chopin"

Grupa Uzdrowisk Kłodzkich zaprasza do regeneracji organizmu w sanatoriach: Jan Kazimierz, Moniuszko i Chopin. Turnusy lecznicze w Dusznikach-Zdrój. Ceny tygodniowego pobytu z zabiegami, w zależności od sezonu, obiektu, rodzaju i standardu pokoju w 2018 r, od 903 zł/os.  NOWA OFERTA!

KRYNICA ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku sanatoryjno-wypoczynkowym "LWIGRÓD"

Turnusy rehabilitacyjne w Krynicy Zdroju w ośrodku sanatoryjno-leczniczym"LWIGRÓD". 14-dniowy turnus z zabiegami i pełnym wyżywieniem oraz atrakcjami w 2019r - w pok. 2 os. już od 1630 zł/os. Istnieje także możliwość krótszych niż 14 dni pobytów.

USTROŃ: Turnusy profilaktyczno-lecznicze w „Mazowsze Medi Spa”

PAKIETY PROFILAKTYCZNO-LECZNICZE w MAZOWSZE MEDI SPA. Zapraszamy na regenerację organizmu do przepięknego Ustronia. Pobyt 8-dniowy (7 noclegów) w 2019 r z pełnym wyżywieniem, 15 zabiegami leczniczymi i nieograniczonym dostępem do strefy aqua (BASEN, SAUNY, JACUZZI, ODNOWA) + licznymi atrakcjami już od - 1386 zł/os w pok 2 os. typu standard. Dostępne także terminy promocyjne: 5,11 oraz 9 noclegów! Rabat 5-15% przy rezerwacji i wpłacie zadatku do 20.12.2018r!!!

Iwonicz Zdrój: Wczasy rehabilitacyjne i lecznicze w sanatorium "Ziemowit"

Przyjedź na wczasy rehabilitacyjne do Sanatorium Uzdrowiskowego "Ziemowit" w Iwoniczu Zdroju. Zapraszamy w 2018r na pobyty z zabiegami w obiekcie z basenem i rozbudowaną bazą zabiegową. Cena turnusu - od 1560 zł/os za pobyt 14-dniowy z pełnym wyżywieniem i zabiegami. Możliwe także krótsze (min 5 dni) turnusy lecznicze w cenie od 910 zł/os/tydzień.  Bogata oferta ponad 70 rodzajów zabiegów leczniczych. Promocja w terminie: 29.09-29.10.2019 - pobyt leczniczy - od 110 zł/os/doba.

POLANICA-ZDRÓJ: Pobyt leczniczy i wczasowy w sanatoriach "Uzdrowisk Kłodzkich"

Obiekty lecznicze Uzdrowisk Kłodzkich usytuowane w Polanicy Zdroju zapraszają w 2018r do odpoczynku i regeneracji sił witalnych w trakcie turnusów leczniczych i wczasowych. Zakwaterowanie w sanatoriach: Wielka Pieniawa, Zdrowie, Carmen, Korab i Szarotka.W ofercie pełne wyżywienie, 3 zabiegi dziennie (pobyt leczniczy), basen, strefa fit. Cena turnusu leczniczego w sezonie niskim przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. już od 179 zł/os/dobę.

USTROŃ JASZOWIEC: Rehabilitacja z dofinansowaniem PFRON w Domu Wczasowym "GLOBUS"

Dom Wczasowy GLOBUS w Ustroniu-Jaszowcu - obiekt z basenem, hydromasażami, sauną i zapleczem rehabilitacyjnym zaprasza na TURNUSY REHABILITACYJNE z dofinansowaniem z PFRON. Terminy w 2019r: 11-25.05 ; 07-21.09 ; 14-28.10 ; 09-23.11. Cena 14-dniowego turnusu z zakwaterowaniem w pokoju 2 os - 1780 zł/os. NOWA OFERTA !

MUSZYNA - ZŁOCKIE: 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne i 7-dniowe turnusy zdrowotne w ośrodku "GEOVITA"

Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku o dobrym standardzie zakwaterowania i z bogatym zapleczu rekreacyjno-sportowym, m.in. z dużym basenem z whirpoolem. Wybrane terminy od marca do grudnia 2018r Cena od  1570 zł/turnus 14 dni z 20-ma zabiegami/os. w pokoju 2os. Osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności zapraszamy na zdrowotne - prowadzone całorocznie siedmiodniowe turnusy w cenie od 1190 zł/os

USTROŃ: Wczasy wypoczynkowe lub lecznicze w hotelu*** ZIEMOWIT

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Tygodniowe pobyty z pełnym wyżywieniem w świetnie położonym hotelu ZIEMOWIT - (obiekcie z własną bazą zabiegową) w 2018 r już od 800 zł/os z pełnym wyżywieniem. Czy wiesz, iż na terenie Ustronia znajduje się Leśny Park Niespodzianek, w którym można spotkać sarny, dziki, jelenie, a nawet muflony?  Promocja listopad-grudzień - 7 dni FB z 5 zabiegami - 740 zł/os. FERIE 2019r - osoba dorosła+dziecko do 12 lat - 1390 zł/7 dni/pełne wyżywienie/atrakcje dla dzieci. 

W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa.

KRYNICA-ZDRÓJ: Wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "GEOVITA"

GEOVITA - zwycięzca ogólnopolskiego konkursu "Hotel Marzeń", położone jest w uzdrowiskowej części miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Domu Zdrojowego. Zapewnia komfortowe warunki zakwaterowania, profesjonalną obsługę, BASEN oraz wyborną kuchnię. Zaprasza w 2018r na tygodniowe zdrowotne -> w cenie od 1190 zł/os oraz 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne w cenie od 1680 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

ZAKOPANE: Wypoczynek i rehabilitacja w OW "Zakopiec"

Wczasy w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny w 2019r:  za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od 1350 złW obiekcie realizowane są również tygodniowe pobyty wypoczynkowe w cenie już od 595 zł oraz z rehabilitacją w cenie od 715/tydzień.

JAWORZE - Villa Barbara: AKADEMIA ZDROWIA - pobyty leczniczo-rehabilitacyjne

Pełnopłatne kuracje lecznicze ukierunkowane na terapię kręgosłupa, terapię stanów po urazach ortopedycznych, terapię schorzeń układu krążenia oraz cukrzycy typu II prowadzone w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny).  Cena turnusu tygodniowego w 2018r przy zakwaterowaniu w pok. 2os. od 870 zł.

USTROŃ: Turnusy rehabilitacyjne w hotelu "Ziemowit"

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w hotelu ZIEMOWIT - świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową. Turnus w terminie: 18.08.2018 - 01.09.2018 w cenie już od 1570 zł/os w pokoju 3 os. Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON. W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa.

BRENNA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "REGOR"

Ośrodek "REGOR" zaprasza na turnusy rehabilitacyjne do przepięknej miejscowości Beskidu Śląskiego - Brennej.  Na miejscu basen kryty, grota solna, sauna, siłownia. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2019r , przy zakwaterowaniu w pok. 2os., w zależności od sezonu - od 1350 do 1750 zł/os. BASEN (12x6m).

KUDOWA-ZDRÓJ: Turnus rehabilitacyjno-rekreacyjny dla dzieci w sanatorium "Jagusia"

Specjalizujące się w leczeniu otyłości sanatorium dziecięce "Jagusia" w Kudowie Zdroju zaprasza dzieci (szkoła podstawowa i gimnazjum podczas roku szkolnego, w wakacje do 18 lat) na turnus usprawniająco-rekreacyjny dla dzieci i opiekunów. Podczas roku szkolnego dzieci uczęszczają do szkoły przy sanatorium. Termin: 01.10 - 15.10.2017. Cena dwutygodniowego pobytu w 2017r - 1400 zł/os. , opiekun - 1350 zł/os.  Dojazd własny.

SZCZYRK: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Adam" - turnusy rehabilitacyjne w centrum Szczyrku.

Wczasy w doskonale zlokalizowanym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Adam", z rehabilitacją prowadzoną przez profesjonalną kadrę we własnej bazie zabiegowej oraz bogatym pakietem zajęć rekreacyjnych. 2-tygodniowy turnus w 2019r  od 1320 przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., w zależności od terminu.

WISŁA: Turnusy rehabilitacyjne w hotelu "Krokus"

Położony na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły - hotel "Krokus" - zaprasza w 2019r na wspólne spędzenie turnusów rehabilitacyjnych. 14-dniowe terminy od marca do końca listopada. W cenie pobytu 20 zabiegów rehabilitacyjnych, pełne wyżywienie+podwieczorek, bezpłatny parking oraz atrakcje. Cena przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. od 1299 zł/os.

KRYNICA-ZDRÓJ: Wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne w OSW "HAJDUCZEK"

Zapraszamy do uzdrowiska Krynica-Zdrój na solidną regenerację i wypoczynek. Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny "Hajduczek" oferuje turnusy w 2018r  z zabiegami i ciekawym programem dodatkowym. Cena turnusu leczniczego 7-dniowego od 770 zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. Turnusy rehabilitacyjne 14-dniowe z dofinansowaniem PFRON lub pełnopłatne w cenie od 1470 zł/os.  

ŁĄDEK-ZDRÓJ: Wczasy zdrowotne w ośrodku "GEOVITA"

Turnusy zdrowotne w Lądku Zdroju, w ośrodku "Geovita" o dobrym standardzie zakwaterowania i z bogatym zapleczem rehabilitacyjnym. 7 dniowy pobyt w 2018r ( w dowolnych terminach od niedzieli do niedzieli) w cenie od  - 920 zł/os. za tygodniowy pobyt z pełnym wyżywieniem i zapraszamy 10 zabiegami. 

ZAKOPANE: Pobyty lecznicze w ośrodku „Tatrzańska”

Ośrodek o dobrym standardzie, po generalnym remoncie zakończonym w 2014r - Tatrzańska, położony w dzielnicy Jaszczurówka, 2.5 km od centrum Zakopanego, 100m od Doliny Olczyskiej, zaprasza w 2018r na 7-dniowe pobyty lecznicze w cenie już od 715 zł/os. tydzień pobytu z 3 posiłkami, 10 zabiegami oraz programem rekreacyjnym.

KUDOWA-ZDRÓJ: Wczasy lecznicze w sanatoriach "Polonia", "Koga" i "Zameczek"

Sanatoria: Polonia, Koga oraz Zameczek zapraszają na pobyty lecznicze do uzdrowiska Kudowa Zdrój. Ceny tygodniowego pobytu z zabiegami, w zależności od sezonu, obiektu, rodzaju i standardu pokoju w 2018 r, od 903 zł/os.  

USTROŃ JASZOWIEC: Wczasy zdrowotne w Domu Wczasowym "GLOBUS"

Dom Wczasowy GLOBUS w Ustroniu-Jaszowcu - obiekt z basenem, hydromasażami, sauną i zapleczem rehabilitacyjnym zaprasza na turnusy zdrowotne. Cena 7-dniowego turnusu w 2018r  - 970 zł, cena turnusu 14-dniowego: 1920 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

WISŁA: Wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Geovita"

Zapraszamy na 7-dniowe zdrowotne oraz 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Geovita" w uroczym miejscu Wisły - Malince. Terminy: od 28 kwietnia do 29 września 2017r. Cena, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - 1005 zł - zdrowotne, 1890 zł - rehabilitacyjne.

WISŁA: 7-dniowe zdrowotne w hotelu "Krokus"

Na zdrowotne w 2019r zaprasza położony na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły - hotel "Krokus". Pobyty tygodniowe z wyżywieniem 3 posiłki dzienne, 10 zabiegami - 608 zł/os., 2 posiłkami - 590 zł/os.