Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Sanatoria, turnusy rehabilitacyjne i lecznicze w górach

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wczasy rehabilitacyjne w górach. Ośrodki wczasowe przygotowały szeroką gamę turnusów i kuracji dla osób z chorobami kręgosłupa, po urazach ortopedycznych, chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby serca i układu krążeniowego. Górskie sanatoria oferują także pobyty lecznicze i kondycyjne dla osób walczących z nadwagą. Opieka specjalistów i zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb pozwolą odzyskać dobre samopoczucie, siły witalne i ograniczyć lub wyeliminować wiele codziennych dolegliwości. Górskie powietrze sprzyja odpoczynkowi, a tutejsze kurorty zapewniają wiele atrakcji miłośnikom aktywnego relaksu. W naszym biurze czekają na Państwa wyłącznie sprawdzone hotele i ośrodki.

BRENNA: Turnusy Rehabilitacyjne w Pensjonacie "Malwa"

Serdecznie zapraszamy Państwa do pensjonatu Malwa na rehabilitację połączoną z relaksem wśród pięknych krajobrazów i czystego powietrza Beskidu Śląskiego.  Pensjonat Malwa oferuje całą gamę zabiegów rehabilitacyjnych, siłownię, saunę suchą i parową, sale gimnastyczną i bilardową, tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci i duży teren rekreacyjny. Pokoje mają wysoki standard (2-3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, telefonem, część pokoi z balkonami). Ceny 15-dniowych turnusów w 2020r już od 1350 zł! W 2021r od 1790 zł/os.

DUSZNIKI ZDRÓJ: Turnusy lecznicze w sanatoriach "Jan Kazimierz", "Moniuszko"

Grupa Uzdrowisk Kłodzkich zaprasza do regeneracji organizmu w sanatoriach: Jan Kazimierz, Moniuszko na turnusy lecznicze w Dusznikach-Zdrój. Ceny tygodniowego pobytu z zabiegami, w zależności od sezonu, obiektu, rodzaju i standardu pokoju w 2020 r, od 903 zł/os. 

JAWORZE: Turnusy rehabilitacyjne w "Villa Barbara"

Turnusy rehabilitacyjne prowadzone od maja do października dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności,  z dofinansowaniem PFRON i pełnopłatne, dla osób bez orzeczeń, w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m), sauny). Turnusy w 2020r: dwutygodniowy w pok. 2os. standard od -2080 zł do 2275 zł, w zależności od terminu. 

JAWORZE: Zdrowy Kręgosłup "Villa Barbara"

Zapraszamy na turnusy lecznicze dedykowane schorzeniom kręgosłupa prowadzone w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny).  Cena turnusu tygodniowego w 2020r przy zakwaterowaniu w pok. 2os. od 1170 zł. 

KRYNICA ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne i lecznicze w ośrodku sanatoryjno-wypoczynkowym "LWIGRÓD"

Turnusy rehabilitacyjne w Krynicy Zdroju w ośrodku sanatoryjno-leczniczym"LWIGRÓD". 14-dniowy turnus z zabiegami i pełnym wyżywieniem oraz atrakcjami w 2020r - w pok. 2 os. już od 1890 zł/os. Istnieje także możliwość 7 dniowych pobytów (wybrane terminy, zwykle po za sezonem). Odległość od pomnika Nikifora: 600m. Od lutego 2019 w obiekcie: BASEN  (8x12m)+ SAUNARIUM!!!  Ośrodek wznawia działalność 21 czerwca.

KRYNICA-ZDRÓJ: Pobyty lecznicze i rehabilitacyjne w "Uzdrowisko Krynica-Żegiestów"

Zapraszamy w 2020r do Uzdrowiska Krynica-Żegiestów na kompleksową odnowę organizmu i regenerację sił witalnych. Zakwaterowanie w obiektach: "NOWE ŁAZIENKI MINERALNE" , "NOWY DOM ZDROJOWY" , "PATRIA", "STARY DOM ZDROJOWY". Pobyty lecznicze, rehabilitacyjne, z dofinansowaniem z PFRON, hotelowe oraz ciekawe pakiety lecznicze. Duża baza zabiegowa. Uzdrowisko z tradycjami! Pijalnia wód mineralnych. Pobyt 7 dni, w pok. 2 os. z łazienką standard z zabiegami w od 962 zł/os (NOWY DOM ZDROJOWY). Zapraszamy. 

KRYNICA-ZDRÓJ: Wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne w OSW "HAJDUCZEK"

Zapraszamy do uzdrowiska Krynica-Zdrój na solidną regenerację i wypoczynek. Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny "Hajduczek" oferuje turnusy w 2020r  z zabiegami i ciekawym programem dodatkowym. Cena turnusu leczniczego 7-dniowego od 952 zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. Turnusy rehabilitacyjne 14-dniowe z dofinansowaniem PFRON lub pełnopłatne w cenie od 1764zł/os. Odległość od pomnika Nikifora: 1400m. 

KUDOWA-ZDRÓJ: Wczasy lecznicze w sanatoriach "Polonia", "Koga" i "Zameczek"

Sanatoria: Polonia, Koga oraz Zameczek zapraszają na pobyty lecznicze do uzdrowiska Kudowa Zdrój. Ceny tygodniowego pobytu z zabiegami, w zależności od sezonu, obiektu, rodzaju i standardu pokoju w 2020 r, od 973 zł/os.(KOGA, w pok 2 os.)

PIWNICZNA: Pobyty lecznicze w sanatorium uzdrowiskowym "LIMBA"

Sanatorium uzdrowiskowe "Limba" w Piwnicznej Zdrój zaprasza na pełnopłatne pobyty rehabilitacyjno-lecznicze. W cenie pobytu noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi zaordynowane przez lekarza (w turnusach leczniczych), gimnastyka poranna oraz atrakcje. Pobyt leczniczy 14dni w 2020r - w cenie od 1470 zł/os - przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.  NOWA OFERTA.

POLANICA-ZDRÓJ: Pobyty lecznicze w sanatoriach "Wielka Pieniawa", "Zdrowie", "Korab", "Carmen" i "Szarotka"

Obiekty lecznicze Uzdrowisk Kłodzkich usytuowane w Polanicy Zdroju zapraszają w 2020r do odpoczynku i regeneracji sił witalnych w trakcie turnusów leczniczych i wczasowych. Zakwaterowanie w sanatoriach: Wielka Pieniawa, Zdrowie, Carmen, Korab i Szarotka. W ofercie pełne wyżywienie, 3 zabiegi dziennie (pobyt leczniczy), basen, strefa fit. Cena turnusu leczniczego (tygodniowego) w sezonie niskim przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. już od 973 zł/os/dobę.

SZCZAWNICA: Wczasy lecznicze w "SPA-Budowlani"

Wczasy lecznicze z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV.  Do wyboru pakiety kuracyjne o długości 7, 10 i 14 noclegów. W cenie pełne wyżywienie, masaże mechaniczne, masaże ręczne, gimnastyka w basenie, dostęp do krytego basenu. Cena tygodniowego w 2020r pobytu (7 noclegów) już od 1635 zł za os, przy zakwaterowaniu w części sanatoryjnej w pokoju 2os. Zapraszamy.

SZKLARSKA PORĘBA: Zdrowie 60+ w "Interferie Sport Hotel Bornit"

BASEN 11x25m. Zapraszamy na regeneracyjny wypoczynek w Szklarskiej Porębie. Oferta ważna w terminach: 23.03.2020 - 30.04.2020."Sport Hotel Bornit" - oferuje pobyty 4 dniowe (3 noclegi) w cenie od 471 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. W cenie pobytu m.in wyżywienie 2x dziennie (śniadania + obiadokolacje), pakiet zabiegów, dostęp do strefy wodnej, atrakcje dla dzieci i wiele więcej. Oferta nie obowiązuje w okresie Świąt Wielkanocnych.

USTROŃ: Klasyczny pobyt sanatoryjny bez skierowania w hotelu "Tulipan" i "Magnolia"

Uzdrowisko Ustroń zaprasza na klasyczny pobyt sanatoryjny bez skierowania w hotelu "Magnolia" i "Tulipan" w Ustroniu (Zawodzie - około 1km od centrum, dworców PKS i PKP).  W cenie zabiegi 20/40/60 zabiegów w dni robocze oraz całodzienne wyżywienie z możliwością diety . Cena w 2020r od 1040 zł/turnus siedmiodniowy przy zakwaterowaniu w pok. 2os. 

 

USTROŃ: Pobyt wypoczynkowo-zdrowotny z kuracją ziołami Ojca Grzegorza Sroki w hotelu "Tulipan" i "Magnolia"

Pobyt sanatoryjny bez skierowania z kurcją ziołową w hotelu "Magnolia" i "Tulipan" w Ustroniu (Zawodzie - około 1km od centrum, dworców PKS i PKP). W cenie zabiegi w dni robocze oraz specjalnie dobrana przez lekarza balneoklimatologa kuracja preparatami ziołowymi Ojca Grzegorza Sroki w 2020r. Cena od  990 zł/turnus siedmiodniowy przy zakwaterowaniu w pok. 2os. 

WISŁA: Turnusy rehabilitacyjne w hotelu "Krokus"

Położony na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły - hotel "Krokus" - zaprasza w 2020r na wspólne spędzenie turnusów rehabilitacyjnych. 14-dniowe terminy od marca do listopada. W cenie pobytu 20 zabiegów rehabilitacyjnych, pełne wyżywienie+podwieczorek, bezpłatny parking oraz atrakcje. Cena przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. od 1399 zł/os. w sezonie niskim do 1599 zł/os. w sezonie wysokim. Ośrodek czynny od 01.06.2020

Zwolniły się pokoje w terminie 23.08-05.09.2020 !!!!!

ŻEGIESTÓW: Wczasy rehabilitacyjne i lecznicze w OSR "Wiktor Cechini Medical & SPA"

Architektoniczna perła Żegiestowa zaprasza na wczasy lecznicze zabiegami i możliwością wyboru diet. Szeroki wybór specjalistycznych diet, doskonałe zaplecze zabiegowe oraz SPA krytym basenem i sauną gwarantują atrakcyjny powrót do pełni sił witalnych. 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne w 2020 już od 2170 zł/os, turnusy lecznicze od 1085 zł/os.

LĄDEK-ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne w ośrodku "GEOVITA"

Turnusy zdrowotne w Lądku Zdroju, w ośrodku "Geovita" o dobrym standardzie zakwaterowania i z bogatym zapleczem rehabilitacyjnym.  Turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne (14 noclegów, wyżywienie, 20 zabiegów) w sezonie niskim w cenie 1600 zł/os.

MUSZYNA - ZŁOCKIE: 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne ośrodku "GEOVITA"

Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku o dobrym standardzie zakwaterowania i z bogatym zapleczu rekreacyjno-sportowym, m.in. z dużym basenem z whirpoolem. Wybrane terminy od marca do grudnia 2019r Cena od  1650 zł/turnus 14 dni z 20-ma zabiegami/os. w pokoju 2os.

MUSZYNA-ZŁOCKIE: Wczasy zdrowotne w ośrodku "GEOVITA"

Ośrodek "GEOVITA" w Muszynie Złockiem zaprasza na tygodniowe zdrowotne.  W cenie pakietu mi.in pełne wyżywienie, 10 zabiegów wskazanych przez lekarza, 5 masaży częściowych, basen i inne atrakcje. Cena pobytu w 2020 już od 1260 zł/os.

USTROŃ: Kręgosłup jak nowy w „Mazowsze Medi Spa”

Ośrodek "MAZOWSZE MEDI SPA" w Ustroniu zaprasza na specjalistyczne turnusy zdrowotne poświęcone ODNOWIE KRĘGOSŁUPA.  7-dniowy pobyt w 2020r z pełnym wyżywieniem i pakietem 15 specjalistycznych zabiegów + 2x aqua aerobic już od - 1750 zł/tydzień w pok 2 os typu standard. Nieograniczony dostęp do strefy SPA - BASEN + SAUNA + JACUZZI.  Malownicze położenie obiektu z widokiem na góry. 

USTROŃ: Pakiety rehabilitacyjne w „Mazowsze Medi Spa”

PAKIETY REHABILITACYJNE w MAZOWSZE MEDI SPA. Zapraszamy na regenerację organizmu do przepięknego Ustronia. Pobyt 8-dniowy (7 noclegów) w 2020 r z pełnym wyżywieniem, 15 zabiegami leczniczymi i nieograniczonym dostępem do strefy aqua (BASEN, SAUNY, JACUZZI, ODNOWA) + licznymi atrakcjami już od - 1456 zł/os w pok 2 os. typu standard. 

LĄDEK-ZDRÓJ: Wczasy zdrowotne w ośrodku "GEOVITA"

Turnusy zdrowotne w Lądku Zdroju, w ośrodku "Geovita" o dobrym standardzie zakwaterowania i z bogatym zapleczem rehabilitacyjnym. 7 dniowy pobyt w 2020r ( w dowolnych terminach od niedzieli do niedzieli) w cenie od  - 880 zł/os. za tygodniowy pobyt z pełnym wyżywieniem i 10 zabiegami zdrowotnymi. 

SZCZAWNICA: Turnusy rehabilitacyjne w "SPA-Budowlani"

TURNUSY REHABILITACYJNE  (także z dofinansowaniem z PFRON) z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV.  W cenie pełne wyżywienie, gimnastyka w basenie, 24 zabiegi. Cena dwutygodniowego turnusu w 2020r od 2600 zł za os, przy zakwaterowaniu w części sanatoryjnej w pokoju 2os. Zapraszamy.

KRYNICA-ZDRÓJ: Wczasy zdrowotne i turnusy rehabilitacyjne w Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji "GEOVITA"

~~ BASEN REKREACYJNY~~ Zapraszamy do ośrodka "GEOVITA" - zwycięzca ogólnopolskiego konkursu "Hotel Marzeń", położone jest w uzdrowiskowej części miasta, zaledwie 15 minut spacerem od Domu Zdrojowego. Zapewnia komfortowe warunki zakwaterowania, profesjonalną obsługę, basen oraz wyborną kuchnię. Zaprasza w 2020r na tygodniowe zdrowotne -> w cenie od 1190 zł/os oraz 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne w cenie od 1600 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 3 os. Odległość od pomnika Nikifora: 1100m.

USTROŃ: Wczasy wypoczynkowe lub lecznicze w "Hotel *** NAT Ustroń"

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Tygodniowe pobyty z pełnym wyżywieniem w świetnie położonym obiekcie - Hotel *** NAT Ustroń - (posiada własną bazę zabiegową) już od 1100 zł/os. z pełnym wyżywieniem w ofercie LATO 2020 Czy wiesz, iż na terenie Ustronia znajduje się Leśny Park Niespodzianek, w którym można spotkać sarny, dziki, jelenie, a nawet muflony? W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa. PAKIETY SPECJALISTYCZNE: "Dziecko i wypoczynek", "Zdrowie i wypoczynek". Hotel przyjmuje Gości od 16.05.2020 


KRYNICA ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne w "Hotel *** NAT Krynica Zdrój"

Dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w centrum Krynicy Zdroju - w Hotel *** NAT Krynica Zdrój , posiadającym własną bazę zabiegową. Turnusy w 2020r w cenie od 1740 zł/os w pokoju 2 os standard.  Odległość od pomnika Nikifora: 600m.

USTROŃ: Turnusy rehabilitacyjne "Hotel *** NAT Ustroń"

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w Hotel *** NAT Ustroń - świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową. Turnusy w 2020w cenie już od 1770 zł/os w pokoju 2 os. Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON. W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa.

ZAKOPANE: Wczasy lecznicze w OW "Zakopiec"

Wczasy lecznicze w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny tygodniowego pobytu z zabiegami rehabilitacyjnymi w cenie od 805 zł /tydzień (2020 r).

JAWORZE: AKADEMIA ZDROWIA - pobyty leczniczo-rehabilitacyjne "Villa Barbara"

Pełnopłatne kuracje lecznicze ukierunkowane na terapię kręgosłupa, terapię stanów po urazach ortopedycznych, terapię schorzeń układu krążenia oraz cukrzycy typu II prowadzone w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m, sauny).  Cena turnusu tygodniowego w 2020r przy zakwaterowaniu w pok. 2os. od 1050 zł. Ośrodek wznawia działalność 21 czerwca.

BRENNA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "REGOR"

Ośrodek "REGOR" zaprasza na turnusy rehabilitacyjne do przepięknej miejscowości Beskidu Śląskiego - Brennej.  Na miejscu basen kryty, grota solna, sauna, siłownia. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2020r , przy zakwaterowaniu w pok. 2os., w zależności od sezonu - od 1450 do 1850 zł/os. BASEN (12x6m).

USTROŃ JASZOWIEC: Wczasy zdrowotne w Domu Wczasowym "GLOBUS"

Dom Wczasowy GLOBUS w Ustroniu-Jaszowcu - obiekt z basenem, hydromasażami, sauną i zapleczem rehabilitacyjnym zaprasza na turnusy zdrowotne. Cena 7-dniowego turnusu w 2020r  - 970 zł, cena turnusu 14-dniowego: 1920 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

RYMANÓW ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne i wczasy lecznicze w sanatorium "Stomil"

Sanatorium uzdrowiskowe "Stomil" zaprasza w 2020r Szanownych Kuracjuszy do Rymanowa na efektywny pobyt leczniczy i rehabilitacyjny. Turnusy 14 dniowe (13 noclegów)  oraz krótsze (minimum 5-dniowe) lecznicze. W pakiecie pełne wyżywienie, do 3 zabiegów dziennie praz program kulturalno oświatowy. Turnusy rehabilitacyjne w cenie od 1885 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. Tygodniowe pobyty lecznicze w cenie od 1120 zł/os. Zapraszamy.

SZCZYRK: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Adam" - turnusy rehabilitacyjne w centrum Szczyrku.

Wczasy w doskonale zlokalizowanym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Adam", z rehabilitacją prowadzoną przez profesjonalną kadrę we własnej bazie zabiegowej oraz bogatym pakietem zajęć rekreacyjnych. 2-tygodniowy turnus w 2020r  od 1350 przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., w zależności od terminuOśrodek będzie uruchomiony nie wcześniej, niż w lipcu.

SZKLARSKA PORĘBA: Turnus dla zdrowia - "Interferie Sport Hotel Bornit"

BASEN 11x25m. Zapraszamy na turnusy zdrowotne w Szklarskiej Porębie. Blisko wodospadu Kamieńczyk. "Sport Hotel Bornit" - oferuje pobyty 8 dniowe (7 noclegów w cenie od 1113 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. W cenie pobytu m.in wyżywienie 2x dziennie (śniadania + obiadokolacje), konsultacja lekarska, kuracja pitna, 15 zabiegów leczniczych, nielimitowany dostęp do strefy wodnej, atrakcje dla dzieci i wiele więcej. NOWA OFERTA!

ZAKOPANE: Pobyty lecznicze w ośrodku „Tatrzańska”

Ośrodek o dobrym standardzie, po generalnym remoncie zakończonym w 2014r - Tatrzańska, położony w dzielnicy Jaszczurówka, 2.5 km od centrum Zakopanego, 100m od Doliny Olczyskiej, zaprasza w 2020r na pobyty lecznicze w cenie już od 900 zł/os. tydzień pobytu (wpok 2 os., w październiku) z wyżywieniem, zabiegami oraz programem rekreacyjnym