Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

DZIWNÓWEK: Turnusy rehabilitacyjne w ORW "Zorza"

ORW "Zorza" położony w uroczym Dziwnówku (30km od Międzyzdrojów, 60km od Kołobrzegu w stronę Szczecina) zaprasza w 2019r na turnusy rehabilitacyjne (14 i 15-dniowe). Pobyty w cenie od 1250 zł/os - poza sezonem, przy zakwaterowaniu w pokoju 2,3 os. Ośrodek położony około 100m od plaży, łagodne zejście dostępne także dla wózków inwalidzkich) . NOWA OFERTA.

Dźwirzyno: Wczasy lecznicze w "Akces Medical FIT&SPA"

Akces Medical FIT&SPA zaprasza na pobyty lecznicze. Ośrodek posiada nowoczesną bazę zabiegową, fitness oraz dwuczęściowy, przeszklony basen. Pokoje 1 i 2os. z łazienkami, TV, tel., lodówkami i balkonami. Cena w 2018r za tydzień pobytu leczniczego z wyżywieniem, 2 zabiegami w dni robocze i wstępem na basen, saunę i jacuzzi w zależności od sezonu - od 1249 zł/os. (w pokoju 2os. typu standard). NAJTAŃSZY POBYT W ROKU 2019r: 05.01-19.01.2019 - od 699zł/os. !!!

Skocz do pozostałych ofert

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Pełne pozytywnych emocji, korzystnie wpływające na stan zdrowia oraz poprawiające samopoczucie turnusy rehabilitacyjne to świetny sposób na odzyskanie pełni sił oraz regenerację organizmu. Przedstawiamy wiele interesujących ofert wyjazdów nad morze do najciekawszych kurortów turystycznych i uzdrowiskowych. Zapraszamy na zdrowy wypoczynek nad Bałtykiem. W pasie nadbrzeżnym panuje wyjątkowy klimat. Duża zawartość jodu oraz innych składników mineralnych w czystym powietrzu poprawia wydolność dróg oddechowych oraz całego organizmu. W tak sprzyjającym otoczeniu zdecydowanie łatwiej i szybciej powrócą Państwo do pełnej sprawności.

  Wyposażenie ogólne obiektów:
 • wygodne, przestronne pokoje z łazienkami oraz telewizją (w zależności od wybranego ośrodka można także liczyć na inne udogodnienia: dostęp do Internetu, zestaw do przyrządzenia herbaty, lodówka, balkon/taras),
 • restauracja bądź ogólnodostępna jadalnia,
 • część rehabilitacyjna: gabinety fizjoterapeutyczne i lekarskie, sale gimnastyczne i rehabilitacyjne z profesjonalnym sprzętem do ćwiczeń,
 • część zabiegowa: gabinety zabiegowe, sale kąpielowe (solanki, jacuzzi, groty solne),
 • część rekreacyjna: baseny, boiska, zewnętrzne siłownie, wypożyczalnie rowerów i kijów nordic walking,
 • bezpieczny parking,
  Oferta turnusów rehabilitacyjnych obejmuje:
 • 7/14 noclegów,
 • wyżywienie: pełne lub śniadania i obiadokolacje (może być dostosowane do indywidualnych wymagań lub zgodne z przyjętą w ośrodku dietą),
 • konsultacje z lekarzem i fizjoterapeutą,
 • zajęcia ruchowe: ćwiczenia gimnastyczne, zajęcia z fizjoterapeutą wedle ustalonego na wstępie planu,
 • zabiegi lecznicze: przepisane przez lekarza,
 • atrakcje: Każdy ośrodek proponuje inne zajęcia dodatkowe oraz aktywności integrujące uczestników turnusów. Mogą przyjąć formę wieczorów tanecznych, ognisk bądź grillowania, wycieczek krajoznawczych, itp.

Prezentujemy oferty wyjazdów w wielu terminach, dzięki czemu zapewniamy możliwość wyboru okresu najbardziej dogodnego dla Państwa. Posiadamy dostęp do rozbudowanej oferty rehabilitacyjnej, ale zarazem gwarantujemy świetne warunki do wypoczynku. Zapraszamy w malownicze zakątki Polski, do pięknych nadmorskich kurortów.

POGORZELICA: Turnusy rehabilitacyjne i lecznicze w ośrodku "MIRA-MAR"

Ośrodek MIRA-MAR w Pogorzelicy oferuje turnusy rehabilitacyjne 15 i 8 dniowe. W cenie pełne wyżywienie,  40/20 zabiegów oraz liczne atrakcje. Ceny w 2019r: pobyt 15-dniowy od 1575 zł w zależności od terminu, 8-dniowy od 800 zł.

ŁEBA: Turnusy zdrowotne i rehabilitacyjne w "Lech Resort & SPA"

Kompleks "Lech Resort & Spa" zaprasza na turnusy zdrowotne (7 dniowe) w cenie od 990 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. (poza sezonem) z pełnym wyżywieniem i 10 zabiegami. W ośrodku prowadzone są także turnusy rehabilitacyjne (14 noclegów) - także z dofinansowaniem z PFRON - w cenie od 1250 zł/os. Basen zewnętrzny (czynny od maja do końca września) o wymiarach 19x7m. NOWA OFERTA !

JASTRZĘBIA GÓRA: Pakiet zdrowotno-rehabilitacyjny - w hotelu "LaSiesta"

PAKIET ZDROWOTNO-REHABILITACYJNY - zapraszamy do Jastrzębiej Góry na 8/15-dniowy turnus nad morzem. W pakiecie m.in : noclegi z wyżywieniem, konsultacja z lekarzem/fizjoterapeutą, nordic walking na plaży, gimnastyka na sali, aqua aerobik, codzienna kąpiel w basenie oraz atrakcje w cenie już od 749 zł/os. NOWA OFERTA! BASEN SOLANKOWY !!!

MRZEŻYNO: Turnusy rehabilitacyjne w ORW "Fama-STA"

Zapraszamy do Mrzeżyna (22km na zachód od Kołobrzegu)  na turnusy rehabilitacyjne organizowane w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym "FAMA-STA". Koszt pobytu dwutygodniowego w 2019r z 20 zabiegami - w cenie od 1355 zł/os.  Możliwe diety (bezglutenowa, cukrzycowa, lekkostrawna, wegetariańska i inne). Basen letni.  

PODDĄBIE: Turnusy rehabilitacyjne w ORW "Słowiniec"

Turnusy rehabilitacyjne (z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON-u) w uroczej ale mało znanej miejscowości nadmorskiej Poddąbie, położonej k/Ustki, wśród przepięknych lasów. Turnusy od marca do listopada 2019. Ceny dwutygodniowego pobytu już od 1350 zł (w budynku głównym). Możliwy dowóz ze stacji PKP w Słupsku! 

KOŁOBRZEG: Jesień z zabiegami nad morzem w obiekcie "Interferie CHALKOZYN"

JESIEŃ z ZABIEGAMI nad morzem w obiekcie sanatoryjno-wypoczynkowym "CHALKOZYN". WYJAZD PO ZDROWIE. Solidna regeneracja w trakcie 8-dniowego pobytu! Oferta dostępna w terminie: 27.10 - 03.11.2018. W trakcie pobytu: 7 noclegów, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie),2 zabiegi dziennie, gimnastyka, wieczorki taneczne. Cena przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. - od  597 zł/os. Dzieci do lat 6 - pobyt bezpłatny.  NOWA OFERTA !!!

KOŁOBRZEG: Pakiet kuracyjny "ZIMA w Verano"

ZADBAJ O ZDROWIE nad BAŁTYKIEM - w centrum dzielnicy nadmorskiej, bardzo blisko morza, z dobrym wyposażeniem. W trakcie pobytu: zabiegi lecznicze, grota solna oraz gimnastyka zdrowotna. Ceny 7-dniowego turnusu w 2019r od 965 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Pobyty 5,7,10 i 14-dniowe. Promocja w terminach: 01.12-22.12.2018 oraz 05.01-23.03.2019

PODDĄBIE: Tydzień dla zdrowia nad morzem w OW Słowiniec

Zapraszamy na TYDZIEŃ DLA ZDROWIA 2019 do uroczej ale mało znanej miejscowości nadmorskiej - Poddąbia, położonej koło Ustki wśród przepięknych lasów.  turnusy wiosenne i 6 jesienno-zimowe. Tygodniowy pobyt + pełne wyżywienie + 18 zabiegów rehabilitacyjnych  - od 810 zł/os.  W pakiecie pobytowym atrakcyjny program KO, m.in. turniej rycerski, warsztaty Nordic Walking, wycieczka do Ustki z rejsem statkiem po morzu!

 

PODDĄBIE: "Aktywni 50+" - turnus rekreacyjno-rehabilitacyjny w OW "Słowiniec"

W naszym codziennym życiu bardzo często zapominamy o swoich najbliższych, rodzeństwie, rodzicach, dziadkach. Właśnie z myślą o Waszych najbliższych realizujemy corocznie turnus „Aktywni 50+”. W 2019 r zapraszamy na turnusy o długości 8 dni. Cena pobytu od 950zł/os. W cenie m.in pełne wyżywienie, zabiegi rehabilitacyjne, program aktywności, kurs komputerowy i wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy.

WŁADYSŁAWOWO - "Altona": Wczasy lecznicze i turnusy rehabilitacyjne z możliwością wyboru diet.

Jedno lub dwutygodniowe wczasy lecznicze we Władysławowie z możliwością wyboru diet. Diety do wyboru: normalna, przeciwnowotworowa, warzywno-owocowa, makrobiotyczna lub warzywno-rybna. Turnusy od 14 kwietnia do 26 września 2018r. Cena dwutygodniowego turnusu - w zależności od terminu i rodzaju pokoju - od 1400 do 2500 zł / os.  Można wykorzystać dofinansowanie PFRON.

KOŁOBRZEG: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku wypoczynkowym "Oliwia"

Ośrodek wypoczynkowy "OLIWIA" w Kołobrzegu zaprasza w 2019r na turnusy rehabilitacyjne z zabiegami. Pobyty 14-dniowe w cenie od 1150 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 3 os. NOWA OFERTA!

Świnoujście: Turnusy wypoczynkowe i lecznicze w Hotelu "RYBNICZANKA"

Dobrze wyposażony, świeżo po remoncie (nowy basen), Hotel*** uzdrowiskowy "Rybniczanka" zaprasza na regenerujące pobyty wypoczynkowe i lecznicze w sezonie zimowym 2018/2019r - w cenie już od 940 zł/os/turnus tygodniowy z pełnym wyżywieniem, basenem i zabiegami.  Promocja: - listopad, grudzień 2018r - 770 zł/7 dni z pełnym wyżywieniem i zabiegami.

JASTRZĘBIA GÓRA: Wczasy zdrowotne - zdrowy kręgosłup - w hotelu "LaSiesta"

ZDROWY KRĘGOSŁUP - zapraszamy do Jastrzębiej Góry na WCZASY ZDROWOTNE nad morzem. W pakiecie "ZDROWY KRĘGOSŁUP" m.in : 5 noclegów z wyżywieniem 2xdziennie, 2xmasaż leczniczy, 1x masaż relaksujący, konsultacja z lekarzem/fizjoterapeutą oraz atrakcje w cenie już od 650 zł/os. Oferta ważna - do 15 grudnia 2018. Duże zniżki dla dzieci do 10 lat! NOWA OFERTAOd października 2018 w obiekcie - BASEN SOLANKOWY.

SIANOŻĘTY: Rodzinny wypoczynek z zabiegami nad morzem w "Bursztynowe wzgórze"

Zapraszamy nad morze do Sianożęt na rodzinny wypoczynek w Bursztynowych Wzgórzach. Pobyty w 2019r od 840 zł/os za pobyt 8-dniowy z wyżywieniem 2x dziennie i licznymi atrakcjami. W cenie pobyty wejścia na basen Helios w Ustroniu Morskim. W pakietach zdrowotnych:  "Regeneracja i odprężenie" - zabiegi lecznicze w cenie.

ŁEBA: Specjalistyczne pakiety z dietą leczniczą i zabiegami w "ZDROWOTEL"

Pakiety specjalistyczne z dietą leczniczą powadzone są w "Zdrowotelu" w Łebie już ponad 20 lat. W zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży, leczone są tu choroby cywilizacyjne i wzmacniane naturalne siły obronne organizmu. 5 zabiegów leczniczych dziennie! Cena dwutygodniowego turnusu w 2019r od 1845 zł/os. Turnusy tygodniowe od 1150 zł/os.

KOŁOBRZEG: Hotel*** "GÓRNIK" pobyty wypoczynkowe i lecznicze

Przyjedź do polskiej stolicy SPA na regeneracyjny pobyt w Kołobrzegu. Hotel*** "Górnik" (około 400m od morza i 2km od "centrum" Kołobrzegu) zaprasza w 2019 r. na 7-dniowe wczasy wypoczynkowe z zabiegami w cenie od 850 zł. Na miejscu basen (12.5m x 8.5m) zaplecze zabiegowe i nowoczesne gabinety odnowy biologicznej. Pakiet zabiegów w cenie ! Obiekt po remoncie pokoi w 2015r.

SOPOT: 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne z dofinansowanem PFRON - sanatorium uzdrowiskowe "Kamienny Potok"

NZOZ - Sanatorium Uzdrowiskowe "Kamienny Potok" w Sopocie położone jest 250m od plaży. Posiada pokoje z łazienkami oraz własną bazę zabiegową. Sanatorium zaprasza na turnusy rehabilitacyjne PFRON w cenie od 1718 zł/os za 14-dniowy pobyt w sezonie niskim w 2019 roku.

SOPOT: Turnusy lecznicze w sanatorium uzdrowiskowym "Kamienny Potok"

NZOZ - Sanatorium Uzdrowiskowe "Kamienny Potok" w Sopocie położone jest 250m od plaży. Posiada pokoje z łazienkami oraz własną bazę zabiegową. Sanatorium zaprasza w 2019 r na turnusy lecznicze (7-dniowe) z 2-3 zabiegami dziennie , w cenie od 759 w sezonie niskim do 1099 w sezonie wysokim za tygodniowy pobyt. W turnusach dwutygodniowych dodatkowo dwa wejścia do Aquaparku Sopot!

MIELNO: Wczasy rehabilitacyjne - ośrodek "Anastazja"

Prowadzone od kwietnia do końca roku turnusy lecznicze i rehabilitacyjne w Mielnie, w ładnie położonym ośrodku Anastazja, 50m od morza. Ceny w 2019 r, w zależności od pokoju i sezonu - od 1200 zł/os za turnus dwutygodniowy. W ośrodku: basen, własna baza zabiegowa, sala gimnastyczna. Kilka diet do wyboru (za dopłatą). 

SARBINOWO: Turnus rehabilitacyjny w Hotelu*** "Jawor"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel*** "Jawor" w Sarbinowie zaprasza na turnusy rehabilitacyjne. Turnus w terminie: 01.09.2018 - 15.09.2018 w cenie już od 1760 zł/os w pokoju 3 os. Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON.

Ustronie Morskie: Pakiet zdrowotny z widokiem na morze w hotelu Wodnik***.

Zapraszamy w 2018r na pobyt wypoczynkowy połączony z regeneracją sił i ogólną poprawią stanu zdrowia. WYSOKI STANDARD i ATRAKCYJNE POŁOŻENIE! Odpocznij w hotelu Wodnik***, z zapleczem SPA i basenem, położonym 20 m od morza. Cena pobytu tygodniowego (6 noclegów) , przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - od 1050 zł. W cenie 3 posiłki dziennie, pakiet 10 zabiegów rehabilitacyjnych oraz liczne atrakcje. 

JASTRZĘBIA GÓRA - "Willa Klif": turnusy rehabilitacyjne.

Willa Klif - ośrodek wczasów zdrowotnych z ponad 10 letnim doświadczeniem, obiekt z dobrym standardem pokoi i zapleczem SPA zaprasza w 2019r do Jastrzębiej Góry na turnusy rehabilitacyjne łączące aktywny wypoczynek z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Ceny - od 1550 zł do 1950 zł za turnus dwutygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. W cenie turnusu m.in. konsultacja lekarska oraz 2 zabiegi dziennie wg. wskazań lekarza.

Ustronie Morskie: Pakiet "7 dni dla zdrowego kręgosłupa" nad morzem - ośrodek "Alka"

Turnus zdrowotny z zabiegami dedykowany odnowie i regeneracji kręgosłupa.  7-dniowy pobyt w 2019r z wyżywieniem i zabiegami w cenie od 1085 zł/os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Ośrodek położony bardzo blisko morza,  w samym centrum Ustronia Morskiego ! 

Ustronie Morskie: Turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne nad morzem - ośrodek "Alka"

Turnusy rehabilitacyjne dla wszystkich chcących poprawić swój stan zdrowia i zregenerować siły. 14-dniowy pobyt w 2018r z wyżywieniem i zabiegami w cenie od 1170 zł/os. (listopad, grudzień) do 1999 zł/os. (szczyt sezonu), przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Ośrodek położony bardzo blisko morza,  w samym centrum Ustronia Morskiego ! 

USTKA: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem w hotelu "Ustka"(dawne Azoty)

Hotel Ustka (dawne Azoty) zaprasza w 2019r  na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Pobyty (14 dni) w cenie od 940 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 4 os. W cenie całodzienne wyżywienie, dwa zabiegi dziennie, bogaty program atrakcji. Promocyjne turnusy z 3 zabiegami dziennie: marzec, kwiecień, druga połowa listopada i grudzień.  Zapraszamy.

USTKA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Włókniarz"

Zapraszamy Państwa na turnusy rehabilitacyjne - pełnopłatne i z dofinansowaniem PFRON-u do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego "Włókniarz" w Ustce. Dwutygodniowe turnusy w 2019r z zabiegami rehabilitacyjnymi  w cenie od 1260 zł/os. 

REWA: Wczasy rehabilitacyjne - pensjonat "Krystyna"

Kameralny Pensjonat "Krystyna" zaprasza na wczasy rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach. Obiekt położony w ładnie zagospodarowanym, dużym ogrodzie, niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2019r od 999 zł/os/tydzień i od 1550 zł/os/2 tygodnie pobytu z zabiegami przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

ŁEBA: Wczasy rehabilitacyjne w Domu Wczasowym "MAXIM"

Nowy, dobrze wyposażony ośrodek z zapleczem rehabilitacyjnych i SPA (basen, sauna, jacuzzi) położony ok. 850m od plaży (od maja do września dojazd do plaży mikrobusem ośrodka). Atrakcyjne ceny w 2019r – już od 940 zł za turnus dwutygodniowy (poza sezonem). W programie 2 zabiegi indywidualne i 2 grupowe dziennie, gimnastyka usprawniająca, aqua-aerobik, wstęp na basen. Ceny turnusów leczniczych (tygodniowych) od - 480 zł  (poza sezonem) !!! 

KOŁOBRZEG: Pakiet kuracyjny "WIOSNA w Verano"

ZADBAJ O ZDROWIE nad BAŁTYKIEM - w centrum dzielnicy nadmorskiej, bardzo blisko morza, z dobrym wyposażeniem. W trakcie pobytu: zabiegi lecznicze, grota solna oraz gimnastyka zdrowotna. Ceny tygodniowego turnusu w 2018r od 1185 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Pobyty 5,7,10 i 14-dniowe. Promocja w terminie: 17.03-28.04.2018

KOŁOBRZEG: Wczasy rehabilitacyjno-wypoczynkowe w "Sanatorium Podczele"

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Jest możliwość wyboru diet, w tym także diety niskokalorycznej. Tydzień pobytu  w 2018r już od 770 (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. budynek główny, pokoje standard)

Ustronie Morskie: Turnusy rehabilitacyjne i lecznicze nad Bałtykiem w ośrodku Leśna Polana

Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Leśna Polana" umiejscowionym blisko  morza. 14-dniowy pobyt (13 noclegów) w 2019r, już od 1399 zł/os ! Pobyty zdrowotne "Zdrowie w pigułce" - 7 dni w pok 2 os. z pełnym wyżywieniem of 599 zł/os. - w cenie 15 zabiegów rehabilitacyjnych + program animacyjny. 

Ustronie Morskie: ZDROWIE w PIGUŁCE - w ośrodku "Leśna Polana"

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE NAD MORZEM i aktywnie wypoczywaj w ośrodku Leśna Polana. Tygodniowe pobyty w 2019r z pełnym wyżywieniem i zabiegami już od 660 /os w pok. 2 os.

JAROSŁAWIEC: Wczasy rehabilitacyjne w hotelu*** "Za Wydmą"

Wczasy rehabilitacyjne z możliwością dofinansowania PFRON w Hotelu*** "Za Wydmą" w Jarosławcu, 400m od morza, wyposażonym w nową bazę zabiegową. TERMIN TURNUSU: 08-22.09.2018. Cena z pełnym wyżywieniem i 20 zabiegami  1560 zł/turnus dwutygodniowy, przy zakwaterowaniu w pok. 2os.

JASTRZĘBIA GÓRA: Turnusy zdrowotne i rehabilitacyjne w domu wczasowym "MAXIM"

Dom wczasowy MAXIM z Jastrzębiej Góry zaprasza w 2018r na turnusy rehabilitacyjne (14-dniowe) oraz wczasy zdrowotne (7 dniowe). W cenie pobytu rehabilitacyjnego m.in 20 zabiegów  zgodnie ze wskazaniem lekarza, zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, pełne wyżywienie. W sezonie dowóz na plażę busem. Turnusy przez cały rok  - w cenie od 920 zł/os. (14-dniowe).

Kołobrzeg: Wczasy lecznicze w "Uzdrowisko Kołobrzeg"

Budynki sanatoryjne Uzdrowiska Kołobrzeg: MEWA I-V, MUSZELKA A i B oraz PERŁA BAŁTYKU położone są w blisko morza, w części uzdrowiskowej miasta. Ceny pobytu leczniczego w 2018r, w zależności od obiektu, rodzaju pokoju i sezonu - od 840 zł /tydzień/osobę.

SIANOŻĘTY: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem w "Bursztynowe wzgórze"

Zapraszamy nad morze do Sianożęt na regenerujące turnusy rehabilitacyjne w Bursztynowych Wzgórzach. Pobyty w 2019r, w zależności od terminu i standardu zakwaterowania, w cenach od 1365 zł/os za pobyt 14-dniowy z pełnym wyżywieniem, 2 zabiegi lecznicze dziennie w każdy dzień roboczy oraz liczne atrakcje. W cenie pobytu wejścia na basen Helios w Ustroniu Morskim. 

DŹWIRZYNO: Pobyt leczniczy nad morzem w ośrodku "Geovita"

Malowniczo położony w sosnowym lesie ośrodek "Geovita" w Dźwirzynie zaprasza na turnusy lecznicze nad morzem. Pobyt tygodniowe w terminie od 30.03.2018 do 01.07.2018 w cenie już od 966zł/tydzień w pokoju 2os z 3 posiłkami dziennie, 10 zabiegami, programem rekreacyjnym,  basenem i dodatkami. Serdecznie zapraszamy. W ośrodku możliwa DIETA BEZGLUTENOWA!  NOWA OFERTA!

DŹWIRZYNO: Turnusy rehabilitacyjne usprawniająco-rekreacyjne nad morzem w ośrodku "Geovita"

Malowniczo położony w sosnowym lesie ośrodek "Geovita" w Dźwirzynie zaprasza w 2018r na 2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne (usprawniająco-rekreacyjne) nad morzem. Pobyty przez cały rok w cenie już od 1500 zł/pobyt - w pokoju 2os z 3 posiłkami dziennie, 20 zabiegami, programem rekreacyjnym,  basenem i dodatkami. Serdecznie zapraszamy. W ośrodku możliwa DIETA BEZGLUTENOWA!  NOWA OFERTA!

KOŁOBRZEG: Pobyty wczasowe i z zabiegami ośrodku "Podczele II"

Zapraszamy do wypoczynku i rehabilitacji w ośrodku "Podczele II" położonym w zielonej dzielnicy Kołobrzegu. Pobyty 7 i 14-dniowe z zabiegami oraz pobyty wczasowe z pełnym wyżywieniem od  kwietnia do  października 2019 zł. Ceny, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 730 zł/os/turnus tygodniowy z zabiegami, w zależności od sezonu. Odległość od morza to około 600m. Możliwość przyjazdu z psem.

WŁADYSŁAWOWO: Pobyty rehabilitacyjne w hotelu*** "Messa"

Pobyty rehabilitacyjne we Władysławowie na początku Półwyspu Helskiego. Hotel *** Messa zaprasza na skuteczną odnowę organizmu podczas 14 lub 7 -dniowych turnusów kuracyjnych. Pobyty z dwoma posiłkami dziennie i 15/30 zabiegami rehabilitacyjnymi. Cena pobytu w 2018r od 1250 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 1 i 2 os. Zapraszamy także z dofinansowanie PFRON.

SARBINOWO: Pakiet "Dziecko i Ja" w Hotelu*** "Jawor"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel*** "Jawor" w Sarbinowie zaprasza na pakiet zdrowotny.  "DZIECKO i JA". Turnusy w terminie: 06.01.2018-28.04.2018 w cenie już od 980 zł/os w pokoju 2 os. W cenie m.in nieograniczony dostęp do strefy wellness, gimnastyka w basenie, prelekcje i atrakcje plenerowe. Możliwość wykupienia zabiegów fizjoterapeutycznych w atrakcyjnej cenie.

SARBINOWO: Pakiety lecznicze "Pokonaj ból kręgosłupa" w Hotelu*** "Jawor"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel*** "Jawor" w Sarbinowie zaprasza na turnusy rehabilitacyjne. PAKIET leczniczy:  "POKONAJ BÓL KRĘGOSŁUPA od 784 zł /os - (7 noclegów, pełne wyżywienie, zabiegi, programy aktywności fizycznej.....). Oferta aktualna poza wakacjami, dedykowana PRACOWNIKOM BIUROWYM. Terminy w 2018r: 06.01-31.03.2018

SARBINOWO: Wczasy dla diabetyków w Hotelu*** "Jawor"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel*** "Jawor" w Sarbinowie zaprasza na turnus zdrowotny "WCZASY DLA DIABETYKÓW". Turnusy w terminie: 30.09.2017 - 28.10.2017 oraz 06.01.2018-31.03.2018 w cenie już od 880 zł/os w pokoju 2 os. W cenie m.in nieograniczony dostęp do strefy wellness, gimnastyka w basenie, prelekcje i atrakcje plenerowe. Możliwość wykupienia 10 zabiegów fizjoterapeutycznych w atrakcyjnej cenie.

Wczasy rehabilitacyjne na Półwyspie Helskim - OW "Posejdon" Jastarnia

Ośrodek Wypoczynkowy „Posejdon” położony bezpośrednio przy plaży od strony Zatoki Puckiej, w odległości 250 m od morza i blisko centrum miasta (ok. 500 m). Atutem ośrodka jest własne molo i mini plaża, gdzie funkcjonuje szkółka windsurfingowa. Układ pokoi ma charakter galeriowy – wejście z otwartego korytarza. Turnus rehabilitacyjny w terminie:  18.08-01.09.2018 Koszt turnusu  1770 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.  Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON.

ŁEBA: Cztery Pory Roku - 7-dniowe pobyty zdrowotne i profilaktyczne w ośrodku "Zdrowotel"

PAKIET 4 PORY ROKU to: 7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie oraz 2 zabiegi w dni robocze, a to wszystko w zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży.  Cena 7-dniowego turnusu w 2019r  już od 850 zł/os / 7 dni. W cenie wycieczka po Łebie z przewodnikiem.

ŁEBA: Turnusy rehabilitacyjne w OW "ZDROWOTEL"

Dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne w zacisznym, spokojnym miejscu Łeby, w sosnowym lesie blisko plaży. Codzienne zabiegi lecznicze w cenie (2 indywidualne i 1  grupowy). Cena 14-dniowego turnusu w 2019r od 1450 zł/os. w zależności od terminu. Możliwość diety specjalistycznej.