Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Kołobrzeg: Wczasy lecznicze w "Uzdrowisko Kołobrzeg"

Budynki sanatoryjne Uzdrowiska Kołobrzeg: MEWA, MUSZELKA A i B oraz PERŁA BAŁTYKU położone są w blisko morza, w części uzdrowiskowej miasta. Ceny pobytu leczniczego w 2020r, w zależności od obiektu, rodzaju pokoju i sezonu - od 910 zł /tydzień/osobę.

USTKA: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem w hotelu "Ustka"(dawne Azoty)

Hotel Ustka (dawne Azoty) zaprasza w 2020r  na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Pobyty (14 dni) w cenie od 990 zł/os w sezonie niskim do 2260 zł/s. w szczycie sezonu, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.  W cenie całodzienne wyżywienie, dwa lub trzy (w turnusach promocyjnych) zabiegi dziennie, bogaty program atrakcji. 

Skocz do pozostałych ofert

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Pełne pozytywnych emocji, korzystnie wpływające na stan zdrowia oraz poprawiające samopoczucie turnusy rehabilitacyjne to świetny sposób na odzyskanie pełni sił oraz regenerację organizmu. Przedstawiamy wiele interesujących ofert wyjazdów nad morze do najciekawszych kurortów turystycznych i uzdrowiskowych. Zapraszamy na zdrowy wypoczynek nad Bałtykiem. W pasie nadbrzeżnym panuje wyjątkowy klimat. Duża zawartość jodu oraz innych składników mineralnych w czystym powietrzu poprawia wydolność dróg oddechowych oraz całego organizmu. W tak sprzyjającym otoczeniu zdecydowanie łatwiej i szybciej powrócą Państwo do pełnej sprawności.

  Wyposażenie ogólne obiektów:
 • wygodne, przestronne pokoje z łazienkami oraz telewizją (w zależności od wybranego ośrodka można także liczyć na inne udogodnienia: dostęp do Internetu, zestaw do przyrządzenia herbaty, lodówka, balkon/taras),
 • restauracja bądź ogólnodostępna jadalnia,
 • część rehabilitacyjna: gabinety fizjoterapeutyczne i lekarskie, sale gimnastyczne i rehabilitacyjne z profesjonalnym sprzętem do ćwiczeń,
 • część zabiegowa: gabinety zabiegowe, sale kąpielowe (solanki, jacuzzi, groty solne),
 • część rekreacyjna: baseny, boiska, zewnętrzne siłownie, wypożyczalnie rowerów i kijów nordic walking,
 • bezpieczny parking,
  Oferta turnusów rehabilitacyjnych obejmuje:
 • 7/14 noclegów,
 • wyżywienie: pełne lub śniadania i obiadokolacje (może być dostosowane do indywidualnych wymagań lub zgodne z przyjętą w ośrodku dietą),
 • konsultacje z lekarzem i fizjoterapeutą,
 • zajęcia ruchowe: ćwiczenia gimnastyczne, zajęcia z fizjoterapeutą wedle ustalonego na wstępie planu,
 • zabiegi lecznicze: przepisane przez lekarza,
 • atrakcje: Każdy ośrodek proponuje inne zajęcia dodatkowe oraz aktywności integrujące uczestników turnusów. Mogą przyjąć formę wieczorów tanecznych, ognisk bądź grillowania, wycieczek krajoznawczych, itp.

Prezentujemy oferty wyjazdów w wielu terminach, dzięki czemu zapewniamy możliwość wyboru okresu najbardziej dogodnego dla Państwa. Posiadamy dostęp do rozbudowanej oferty rehabilitacyjnej, ale zarazem gwarantujemy świetne warunki do wypoczynku. Zapraszamy w malownicze zakątki Polski, do pięknych nadmorskich kurortów.

Ustronie Morskie: ZDROWIE w PIGUŁCE - wczasy lecznicze całoroczne w ośrodku "Leśna Polana"

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE NAD MORZEM i aktywnie wypoczywaj w ośrodku Leśna Polana. Tygodniowe pobyty w 2020r z pełnym wyżywieniem i zabiegami już od 699 /os w pok. 2 os.

Ustronie Morskie: Zima-wiosna 2020 w ośrodku "Leśna Polana"

ZIMA-WIOSNA 2020 nad morzem. Zapraszamy do zmiany klimatu w ośrodku wczasowym Leśna Polana, położonym blisko morza. Obiekt o dobrym standardzie, z zapleczem zabiegowym, ładnie usytuowany w lesie sosnowym. Turnus 7-dniowy (6 noclegów) z pełnym wyżywieniem. Pobyt wypoczynkowy w cenie  599 zł/os. Termin: 25.01 - 09.04.2020. Dostępne także pakiety zdrowotne z 10/15 zabiegami rehabilitacyjnymi - w cenie od 699 zł/os/tydzień. Zapraszamy. NOWA OFERTA !

ŚWINOUJŚCIE: Pełnopłatne turnusy rehabilitacyjne w centrum rehabilitacji "Sasanka"

Turnusy rehabilitacyjne z 3 zabiegami dziennie w Ośrodku Rehabilitacyjnym KRUS "Sasanka" w Świnoujściu (z basenem i zapleczem zabiegowym na miejscu). Koszt pobytu w 2020r od 1104 zł/os./tydzień w sezonie niskim, do 1224 zł/os./tydzień w sezonie wysokim, przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym małym. Wyżywienie 3 posiłki dziennie.

JASTRZĘBIA GÓRA: Pakiet zdrowotno-rehabilitacyjny - w hotelu "LaSiesta"

WIOSENNY (styczeń-marzec 2020) PAKIET ZDROWOTNO-REHABILITACYJNY - zapraszamy do Jastrzębiej Góry na 8/15-dniowy turnus nad morzem. W pakiecie m.in : noclegi z wyżywieniem, konsultacja z lekarzem/fizjoterapeutą, nordic walking na plaży, gimnastyka na sali, aqua aerobik, codzienna kąpiel w basenie  w cenie już od 1099 zł/os./tydzień, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. NOWA OFERTA! BASEN SOLANKOWY !!!

KOŁOBRZEG: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Oliwia"

Ośrodek  "OLIWIA" położony w zachodniej części Kołobrzegu, ok. 900m od morza, zaprasza w 2020r na turnusy rehabilitacyjne z zabiegami (pełnopłatne i z dofinansowaniem PFRON). Pobyty 14-dniowe z 20 zabiegami w cenie od 1190 zł/os w sezonie niskim do 2100 zł/os. w szczycie sezonu, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

MRZEŻYNO: Turnusy rehabilitacyjne w ORW "FAMA-STA"

Zapraszamy do Mrzeżyna (22 km na zachód od Kołobrzegu)  na turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne i z dofinansowaniem PFRON, organizowane w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym "FAMA-STA". Koszt pobytu dwutygodniowego w 2020r z 20 zabiegami - w cenie od 1554 zł/os. Możliwe diety (bezglutenowa, cukrzycowa, lekkostrawna, wegetariańska i inne). Basen letni.  

PODDĄBIE: Turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne i z dofinansowaniem PFRON w ośrodku "Poddąbek" k/Ustki

Zapraszamy na 15-dniowe TURNUSY REHABILITACYJNE 2020 do Poddąbia koło Ustki. Pobyty z wyżywieniem, 30-40 zabiegów, a także liczne atrakcje w cenie od 1390 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 4-6 os. W obiekcie baseny (kryty + otwarty na dachu + dwa brodziki). Odległość od morza - około 200m.

PODDĄBIE: Tydzień z uśmiechem dla zdrowia i relaksu w ośrodku "Poddąbek"

Zapraszamy na tygodniowe wczasy do Poddąbia koło Ustki. Pobyty w 2020r z wyżywieniem 2 lub 3 posiłki dziennie (w zależności od terminu), zabiegami rehabilitacyjnymi (18 lub 20 zabiegów w tygodniu) oraz licznymi atrakcjami w cenie od 600 zł/os. (w pok 4-6 os.) w niskim sezonie do 1100 zł/tydzień/osobę w szczycie sezonu, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. W obiekcie dwa baseny (kryty + otwarty na dachu + dwa brodziki).

Ustronie Morskie: Turnusy rehabilitacyjne i lecznicze nad Bałtykiem w ośrodku Leśna Polana

Turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne i z dofinansowaniem PFRON w ośrodku "Leśna Polana" umiejscowionym blisko  morza. 14-dniowy pobyt (13 noclegów) w 2020r, z pełnym wyżywieniem i 27 zabiegami , w cenie od 1399 zł/os. w sezonie niskim do 2250 zł/os. w sezonie wysokim, 

Pobyty zdrowotne "Zdrowie w pigułce" - 7 dni w pok 2 os. z pełnym wyżywieniem od 699 zł/os. do 1190 zł/os. (w zależności od sezonu) - w cenie 15 zabiegów rehabilitacyjnych + program animacyjny. 

KOŁOBRZEG: Pakiet kuracyjny "ZIMA ZDROWIA w Verano"

ZADBAJ O ZDROWIE nad BAŁTYKIEM - w centrum dzielnicy nadmorskiej, około 150m od morza, 1300m od dworca PKP, 1500m od "molo", z basenem i dobrym zapleczem zabiegowym. W trakcie pobytu: zabiegi lecznicze, wstęp na basen solankowy ze strefą saun i jacuzzi, grota solna oraz  zumba fitness.  Pobyty 5, 7, 10 i 14-dniowe w terminie  04.01-29.02.2020.  Cena 7-dniowego turnusu   1175 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

PODDĄBIE: Turnusy rehabilitacyjne w ORW "Słowiniec"

Turnusy rehabilitacyjne (z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON-u) w uroczej ale mało znanej miejscowości nadmorskiej Poddąbie, położonej k/Ustki, wśród przepięknych lasów. Turnusy od marca do listopada 2020. Ceny dwutygodniowego pobytu już od 1400 zł (w budynku głównym). Możliwy dowóz ze stacji PKP w Słupsku! 

PODDĄBIE: Tydzień dla zdrowia nad morzem w OW Słowiniec

Zapraszamy na TYDZIEŃ DLA ZDROWIA 2020 do uroczej ale mało znanej miejscowości nadmorskiej - Poddąbia, położonej koło Ustki wśród przepięknych lasów.  turnusy wiosenne i 6 jesienno-zimowe. Tygodniowy pobyt + pełne wyżywienie + 18 zabiegów rehabilitacyjnych  - od 800 zł/os.  W pakiecie pobytowym atrakcyjny program KO, m.in. turniej rycerski, warsztaty Nordic Walking, wycieczka do Ustki.

 

ŁEBA: Turnusy zdrowotne i rehabilitacyjne w "Lech Resort & SPA"

Kompleks "Lech Resort & Spa" zaprasza na turnusy zdrowotne (7 dniowe) w cenie od 990 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. (poza sezonem) z pełnym wyżywieniem i 10 zabiegami. W ośrodku prowadzone są także turnusy rehabilitacyjne (14 noclegów) - także z dofinansowaniem z PFRON - w cenie od 1250 zł/os. Basen zewnętrzny (czynny od maja do końca września) o wymiarach 19x7m. NOWA OFERTA !

Świnoujście: Turnusy wypoczynkowe i lecznicze w "Hotel *** NAT Świnoujście"

Dobrze wyposażony, po remoncie w 2012r (nowy basen), Hotel *** NAT Świnoujście zaprasza na regenerujące pobyty wypoczynkowe i lecznicze w 2020r - w cenie już od 1190 zł/os/turnus tygodniowy w ofercie LATO 2020 z pełnym wyżywieniem, basenem oraz w cenie od 990 zł/os - w ofercie ZIMA 2019/2020. W wybranych sezonach zabiegi w cenie.

KOŁOBRZEG: Pobyt wypoczynkowo-rekreacyjny w OW "Oliwia"

Ośrodek wypoczynkowy "OLIWIA" w Kołobrzegu zaprasza w 2019r na wypoczynek z zabiegami nad morzem. W trakcie turnusu 4 zabiegi profilaktyczno-lecznicze. Pobyty 7-dniowe ( 6 noclegów) z pełnym wyżywieniem w cenie od 720 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os., w sezonie niskim. NOWA OFERTA!

ŁEBA: Specjalistyczne pakiety z dietą leczniczą i zabiegami w "ZDROWOTEL"

Pakiety specjalistyczne z dietą leczniczą powadzone są w "Zdrowotelu" w Łebie już ponad 20 lat. W zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży, leczone są tu choroby cywilizacyjne i wzmacniane naturalne siły obronne organizmu. 5 zabiegów leczniczych dziennie! Cena dwutygodniowego turnusu w 2020r od 1945 zł/os. Turnusy tygodniowe od 1195 zł/os.

ŁEBA: Turnusy rehabilitacyjne w OW "ZDROWOTEL"

Dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne i zdrowotne w zacisznym, spokojnym miejscu Łeby, w sosnowym lesie blisko plaży. Codzienne zabiegi lecznicze w cenie (2 indywidualne i 1  grupowy). Cena 14-dniowego turnusu w 2020r od 1495 zł/os. w zależności od terminu. Możliwość diety specjalistycznej.

SIANOŻĘTY: Rodzinny wypoczynek z zabiegami nad morzem w "Bursztynowe wzgórze"

Zapraszamy nad morze do Sianożęt na rodzinny wypoczynek w Bursztynowych Wzgórzach. Pobyty w 2019r od 840 zł/os za pobyt 8-dniowy z wyżywieniem 2x dziennie i licznymi atrakcjami. W cenie pobyty wejścia na basen Helios w Ustroniu Morskim. W pakietach zdrowotnych:  "Regeneracja i odprężenie" - zabiegi lecznicze w cenie.

Ustka: Wczasy z rehabilitacją w OW "Radość"

UKŁAD ODDECHOWY / ZDROWY KRĘGOSŁUP / MOCNY KRĘGOSŁUP i ZDROWE STAWY- wczasy lecznicze nad morzem w Świnoujściu. Turnusy 6 / 9 noclegów. Pobyt 7 dniowy (6 noclegów) z wyżywieniem 2x dzienne i programem leczniczym w 2020r  w cenie od 1265 zł/os. -w zależności od terminu i pakietu. W cenie liczne atrakcje.  Zabiegi wykonywane są w Strefie Medical Hotelu Grand Lubicz. NOWA OFERTA.

KOŁOBRZEG: Pobyty lecznicze w sanatorium "SAN"

BASEN SOLANKOWY. Dobrze wyposażone (bogate zaplecze zabiegowe), położone 200m od morza,  Sanatorium "SAN" w Kołobrzegu zaprasza na turnusy zdrowotne z 2 zabiegami dziennie.  Tydzień pobytu w 2020r- od 966 zł/os. przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. MIEJSCA SPRZEDAJĄ SIĘ BARDZO SZYBKO! PROMOCYJNE POBYTY: OD 11.01.2020 DO 11.04.2020. 

SARBINOWO: Turnusy rehabilitacyjne w "Hotel *** NAT Sarbinowo"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel *** NAT Sarbinowo zaprasza na turnusy rehabilitacyjne. Turnusy w 2020r w cenie już od 1990 zł/os. Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON.

ŁEBA: Cztery Pory Roku - 7-dniowe pobyty zdrowotne i profilaktyczne w ośrodku "Zdrowotel"

PAKIET 4 PORY ROKU to: 7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie oraz 2 zabiegi w dni robocze, a to wszystko w zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży.  Cena 7-dniowego turnusu w 2020r  już od 895 zł/os / 7 dni. W cenie wycieczka po Łebie z przewodnikiem.

KOŁOBRZEG: Tydzień dla zdrowia w październiku w obiekcie "Interferie CHALKOZYN"

TYDZIEŃ dla ZDROWIA nad morzem w obiekcie sanatoryjno-wypoczynkowym "CHALKOZYN". WYJAZD PO ZDROWIE. Solidna regeneracja w trakcie 8-dniowego pobytu! Oferta dostępna w terminie: 26.10 - 02.11.2019. W trakcie pobytu: 7 noclegów, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie),2 zabiegi dziennie, gimnastyka, wieczorki taneczne. Cena przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. - od  615 zł/os. Dzieci do lat 6 - pobyt bezpłatny.  NOWA OFERTA !!!

SOPOT: Turnusy lecznicze w sanatorium uzdrowiskowym "Kamienny Potok"

NZOZ - Sanatorium Uzdrowiskowe "Kamienny Potok" w Sopocie położone jest 250m od plaży. Posiada pokoje z łazienkami oraz własną bazę zabiegową. Sanatorium zaprasza w 2020r na turnusy lecznicze (7-dniowe) z 2-3 zabiegami dziennie , w cenie od 879 w sezonie niskim do 1079 w sezonie wysokim za tygodniowy pobyt.

DŹWIRZYNO: Pobyt leczniczy nad morzem w ośrodku "Geovita"

Malowniczo położony w sosnowym lesie ośrodek "Geovita" w Dźwirzynie zaprasza na turnusy lecznicze nad morzem. Pobyt tygodniowe w lecie  2019r w cenie już od 1036 zł/tydzień w pokoju 2os z 3 posiłkami dziennie, 10 zabiegami, programem rekreacyjnym,  basenem i dodatkami. Serdecznie zapraszamy.

MIELNO: Turnusy rehabilitacyjne i wczasy lecznicze - ośrodek "Anastazja"

Prowadzone od kwietnia do końca roku turnusy lecznicze i rehabilitacyjne w Mielnie, w ładnie położonym ośrodku Anastazja, 50m od morza. Ceny w 2020 r, w zależności od pokoju i sezonu - od 1350 zł/os za turnus dwutygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os., w sezonie niskim. W ośrodku: basen, własna baza zabiegowa, sala gimnastyczna. Kilka diet do wyboru (za dopłatą). 

Ustronie Morskie: Pakiet zdrowotny z widokiem na morze w hotelu Wodnik***.

Zapraszamy w 2018r na pobyt wypoczynkowy połączony z regeneracją sił i ogólną poprawią stanu zdrowia. WYSOKI STANDARD i ATRAKCYJNE POŁOŻENIE! Odpocznij w hotelu Wodnik***, z zapleczem SPA i basenem, położonym 20 m od morza. Cena pobytu tygodniowego (6 noclegów) , przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - od 1050 zł. W cenie 3 posiłki dziennie, pakiet 10 zabiegów rehabilitacyjnych oraz liczne atrakcje. 

JASTRZĘBIA GÓRA - "Willa Klif": turnusy rehabilitacyjne.

Willa Klif - ośrodek wczasów zdrowotnych z ponad 10 letnim doświadczeniem, obiekt z dobrym standardem pokoi i zapleczem SPA zaprasza w 2019r do Jastrzębiej Góry na turnusy rehabilitacyjne łączące aktywny wypoczynek z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Ceny - od 1550 zł do 1950 zł za turnus dwutygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. W cenie turnusu m.in. konsultacja lekarska oraz 2 zabiegi dziennie wg. wskazań lekarza.

Ustronie Morskie: Turnusy REHABILITACYJNE i ZDROWOTNE nad morzem - "Alka Sun Resort"

Turnusy rehabilitacyjne dla wszystkich chcących poprawić swój stan zdrowia i zregenerować siły. 14-dniowy pobyt w 2019r z wyżywieniem i zabiegami w cenie od 1190 zł/os. (poza sezonem) do 2100 zł/os. (w sezonie wysokim), przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Turnusy zdrowotne - "Zdrowy kręgosłup" -w cenie od 1085 zł/os. Obiekt położony bardzo blisko morza,  w samym centrum Ustronia Morskiego ! 

Ustronie Morskie: ZDROWY KRĘGOSŁUP nad morzem - "Alka Sun Resort"

Turnus zdrowotny z zabiegami dedykowany odnowie i regeneracji kręgosłupa.  Tygodniowy pobyt w 2019r z wyżywieniem i zabiegami w cenie od 1085 zł/os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Ośrodek położony bardzo blisko morza,  w samym centrum Ustronia Morskiego ! 

USTKA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Włókniarz"

Zapraszamy Państwa na turnusy rehabilitacyjne - pełnopłatne i z dofinansowaniem PFRON-u do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego "Włókniarz" w Ustce. Dwutygodniowe turnusy w 2020 r z zabiegami rehabilitacyjnymi  w cenie od 1372 zł/os. w sezonie niskim do 2590 zł/os. w szczycie sezonu, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 lub 3os.

DZIWNÓWEK: Turnusy rehabilitacyjne w ORW "Zorza"

ORW "Zorza" położony w uroczym Dziwnówku (30km od Międzyzdrojów, 60km od Kołobrzegu w stronę Szczecina) zaprasza w 2020r na turnusy rehabilitacyjne (14 i 15-dniowe). Pobyty w cenie od 1390 zł/os - poza sezonem, przy zakwaterowaniu w pokoju 2,3 os. Ośrodek położony około 100m od plaży, łagodne zejście dostępne także dla wózków inwalidzkich) . NOWA OFERTA.  

REWA: Wczasy rehabilitacyjne - pensjonat "Krystyna"

Kameralny Pensjonat "Krystyna" zaprasza na wczasy rehabilitacyjne w atrakcyjnych cenach. Obiekt położony w ładnie zagospodarowanym, dużym ogrodzie, niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2020r od 1750 zł/os/2 tygodnie pobytu z zabiegami przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

ŁEBA: Wczasy lecznicze i turnusy rehabilitacyjne w Domu Wczasowym "MAXIM"

Nowy, dobrze wyposażony ośrodek z zapleczem rehabilitacyjnych i SPA (basen, sauna, jacuzzi) położony ok. 850m od plaży (od maja do września dojazd do plaży mikrobusem ośrodka). Atrakcyjne ceny w 2019r – już od 940 zł za turnus dwutygodniowy (poza sezonem). W programie 2 zabiegi indywidualne i 2 grupowe dziennie, gimnastyka usprawniająca, aqua-aerobik, wstęp na basen. Ceny turnusów leczniczych (tygodniowych) od - 480 zł  (poza sezonem) !!! 

JASTRZĘBIA GÓRA: Turnusy zdrowotne i rehabilitacyjne w domu wczasowym "MAXIM"

Dom wczasowy MAXIM z Jastrzębiej Góry zaprasza w 2018r na turnusy rehabilitacyjne (14-dniowe) oraz wczasy zdrowotne (7 dniowe). W cenie pobytu rehabilitacyjnego m.in 20 zabiegów  zgodnie ze wskazaniem lekarza, zakwaterowanie w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, pełne wyżywienie. W sezonie dowóz na plażę busem. Turnusy przez cały rok  - w cenie od 920 zł/os. (14-dniowe).

POGORZELICA: Turnusy rehabilitacyjne i lecznicze w ośrodku "MIRA-MAR"

Ośrodek MIRA-MAR w Pogorzelicy oferuje turnusy rehabilitacyjne 14 i 7 dniowe. W cenie pełne wyżywienie,  40/20 zabiegów oraz liczne atrakcje. Ceny w 2020r: pobyt 14-dniowy od 1575 zł w zależności od terminu, 7-dniowy od 800 zł.

JASTARNIA: Turnusy rehabilitacyjne na Półwyspie Helskim - OW "Posejdon"

Ośrodek Wypoczynkowy „Posejdon” położony bezpośrednio przy plaży od strony Zatoki Puckiej, w odległości 250 m od morza i blisko centrum miasta (ok. 500 m). Atutem ośrodka jest własne molo i mini plaża, gdzie funkcjonuje szkółka windsurfingowa. Układ pokoi ma charakter galeriowy – wejście z otwartego korytarza. Turnusy rehabilitacyjne w 4 terminach:  30.05-13.06.2020 ; 13.06-27.06.2020 ; 22.08-05.09.2020 ; 05.09-19.09.2020 Koszt turnusu od 1780 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.  Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON. 

SIANOŻĘTY: Turnusy rehabilitacyjne nad morzem w "Bursztynowe wzgórze"

Zapraszamy nad morze do Sianożęt na regenerujące turnusy rehabilitacyjne w Bursztynowych Wzgórzach. Pobyty w 2019r, w zależności od terminu i standardu zakwaterowania, w cenach od 1365 zł/os za pobyt 14-dniowy z pełnym wyżywieniem, 2 zabiegi lecznicze dziennie w każdy dzień roboczy oraz liczne atrakcje. W cenie pobytu wejścia na basen Helios w Ustroniu Morskim. 

DŹWIRZYNO: Turnusy rehabilitacyjne usprawniająco-rekreacyjne nad morzem w ośrodku "Geovita"

Malowniczo położony w sosnowym lesie ośrodek "Geovita" w Dźwirzynie zaprasza w 2019r na 2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne (usprawniająco-rekreacyjne) nad morzem. Pobyty przez cały rok w cenie już od 1600 zł/pobyt - w pokoju 2os z 3 posiłkami dziennie, 20 zabiegami, programem rekreacyjnym,  basenem i dodatkami. Serdecznie zapraszamy. W ośrodku możliwa DIETA BEZGLUTENOWA! 

SARBINOWO: Pakiet "Dziecko i Ja" w "Hotel *** NAT Sarbinowo"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel *** NAT Sarbinowo zaprasza na pakiet zdrowotny.  "DZIECKO i JA". Turnusy w trzech terminach: 05.01-13.04.2019 ; 27.04-11.05.2019 ; 11.05 - 25.05.2019 w cenie już od 980 zł/os w pokoju 2 os. W cenie m.in nieograniczony dostęp do strefy wellness, gimnastyka w basenie, prelekcje i atrakcje plenerowe. Możliwość wykupienia zabiegów fizjoterapeutycznych w atrakcyjnej cenie.

SARBINOWO: Pakiety lecznicze "Hotel *** NAT Sarbinowo"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel *** NAT Sarbinowo zaprasza na turnusy rehabilitacyjne. PAKIET leczniczy:  "POKONAJ BÓL KRĘGOSŁUPA od 900 zł /os - (7 noclegów, pełne wyżywienie, zabiegi, programy aktywności fizycznej.....). Oferta aktualna poza wakacjami, dedykowana PRACOWNIKOM BIUROWYM. Terminy w 2019r: 05.01 - 30.03.2019, 30.03 - 20.04.2019 oraz 04.05 - 22.06.2019 oraz 24.08 - 28.09.2019

SARBINOWO: Wczasy dla diabetyków w "Hotel *** NAT Sarbinowo"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel *** NAT Sarbinowo zaprasza na turnus zdrowotny "WCZASY DLA DIABETYKÓW". Turnusy w terminie: 30.03-13.04.2019 oraz 04.05-26.06.2019 i 24.08-28.09.2019 w cenie już od 880 zł/os w pokoju 2 os. W cenie m.in nieograniczony dostęp do strefy wellness, gimnastyka w basenie, prelekcje i atrakcje plenerowe. Możliwość wykupienia 10 zabiegów fizjoterapeutycznych w atrakcyjnej cenie.

WŁADYSŁAWOWO - "Altona": Wczasy lecznicze i turnusy rehabilitacyjne z możliwością wyboru diet.

Jedno lub dwutygodniowe wczasy lecznicze we Władysławowie z możliwością wyboru diet. Diety do wyboru: normalna, warzywno-owocowa, makrobiotyczna, bezglutenowa lub warzywno-rybna. Turnusy od kwietnia do września 2019r. Cena dwutygodniowego turnusu - w zależności od terminu i rodzaju pokoju - od 1700 zł/os. Można wykorzystać dofinansowanie PFRON.

KOŁOBRZEG: Pobyty wypoczynkowe i lecznicze w „Hotel *** NAT Kołobrzeg"

Przyjedź do polskiej stolicy SPA na regeneracyjny pobyt w Kołobrzegu. Hotel *** NAT Kołobrzeg - (około 400m od morza i 2km od "centrum" Kołobrzegu) zaprasza w 2020r. na 7-dniowe wczasy wypoczynkowe w cenie od 1190 zł/os. w ofercie LATO 2020 oraz w cenie od 990 zł/os w ofercie ZIMA 2019/2020. W wybranych terminach zabiegi w cenie. Na miejscu basen (12.5m x 8.5m) zaplecze zabiegowe i nowoczesne gabinety odnowy biologicznej.  Obiekt po remoncie pokoi w 2015r.

JAROSŁAWIEC: Turnusy rehabilitacyjne w "Hotel *** NAT Jarosławiec"

Turnusy rehabilitacyjne z możliwością dofinansowania PFRON w "Hotel *** NAT Jarosławiec", 400m od morza, wyposażonym w nową bazę zabiegową. 3 terminy: 06.06-20.06 ; 22.08-05.09.2020 oraz 05.09-19.09.2020. Cena w 2020r z pełnym wyżywieniem i 20 zabiegami od  1830 zł/turnus dwutygodniowy, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. Odległość od morza - około 400m.

KOŁOBRZEG: Wczasy rehabilitacyjno-wypoczynkowe w "Sanatorium Podczele"

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Tydzień pobytu  w 2019r już od 770 (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. budynek główny, pokoje standard)