Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy dla miłośników gór i pięknych krajobrazów. Urokliwe Wambierzyce (położone około 20km od Kłodzka) zapraszają na regenerację organizmu w trakcie turnusów z dużą ilością ruchu i zdrową dietą. Pobyty, których mottem jest: „Człowiek musi się ruszać, aby żyć” . Dieta makrobiotyczna lub owocowo-warzywna i dużo pieszych wycieczek pięknymi szlakami Gór Stołowych Turnusy zimowe z nartami biegowymi  - 960 przy zakwaterowaniu w pok. 2os.

 

 

Post jest metoda szybką i skuteczną dla osób, które pragną schudnąć ale przeraża je długotrwałość kuracji odchudzających i dla osób, które wymagają ze względów zdrowotnych głębokiego oczyszczenia organizmu. Łatwiejszy jest do przetrwania w grupie. Nie jeść wcale jest tu łatwiej niż jeść mniej. Podczas prawidłowo przeprowadzonej kuracji nie odczuwa się głodu. Zamiast jedzenia kuracjusze mają do wyboru dużo ciekawych zajęć. Korzystają z kompleksu basenowego, ćwiczą jogę, chodzą na spacery i wycieczki oraz słuchają wykładów o prawidłowym odżywianiu. Zapraszamy na turnusy w terminach  12-22 marca i  09-19 kwietnia 2018 w "Leśnym Zaciszu" w Karpaczu  w cenie  1415 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. lub 1640 zł w jedynce.

Cieszące się dobrą opinią wczasy z kilkunastoletnią tradycją, w znanym uzdrowisku Duszniki Zdrój, z głodówką leczniczą lub dietą oczyszczającą - ryżowo-kaszową. Tu nie będziesz się nudzić! Cały dzień jest zajęty różnorodną aktywnością fizyczną, zabiegami i wycieczkami. W programie wczasów także odnowa biologiczna mająca na celu oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn i złogów prowadzących do chronicznych schorzeń. Zakwaterowanie w komfortowym hoteliku "Bolero" - pięknie położonym w samym sercu parku zdrojowego. CENY w 2018 r za turnus 11 dni przy zakwaterowaniu w pok. 2os.  już od 1199 zł/os.

Wczasy lecznicze w przepięknym uzdrowisku Kotliny Kłodzkiej, w zabytkowych, pięknie odrestaurowanych sanatoriach "Polonia" i "Zameczek" z bogatym zapleczem zabiegowym. Cena tygodniowego turnusu w 2016r od 1253 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Zapraszamy na z dietą 1200 kcal lub z dietą oczyszczająco-odmładzającą wg dr Ewy Dąbrowskiej w Ośrodku "Geovita" - obiekcie o dobrym standardzie, malowniczo położonym w Górach Sowich. Turnusy siedmiodniowe od lutego do grudnia.  Cena siedmiodniowego turnusu w 2017r , przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - od 1180 zł/os.