Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy nad morzem

Nadmorski klimat idealnie nadaje się nie tylko do wypoczynku. Jego unikalne właściwości mają zbawienny, leczniczy wpływ na organizm ludzki. Właśnie dlatego nad morzem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznej metody w walce z nadwagą. Organizujemy turnusy, które nastawione są przede wszystkim na odchudzanie, ale zapewniają także liczne, dodatkowe atrakcje. Podczas wczasów odchudzających dowiedzą się Państwo jak powinien wyglądać zdrowy posiłek, czego należy unikać w diecie oraz nauczą się poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby przyniosły rezultaty. Jako doświadczony organizator realizujemy wyjazdy w najpiękniejsze nadmorskie regiony Polski, gdzie mieszczą się ośrodki odpowiednio przystosowane do zajęć wykładowych oraz fizycznych, które oferujemy w programie.

DŹWIRZYNO: Leczenie dietami Ośrodek "Akces Medical FIT&SPA"

Znakomicie prowadzone TURNUSY LECZNICZO-REWITALIZUJĄCE z różnymi dietami stosowanymi pod nadzorem lekarza, na których masz szanse dużo nauczyć się o zdrowym odżywianiu i przy okazji schudniesz. Wszystko w komfortowych warunkach ośrodka Akces Medical FIT&SPA dysponującego świetnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz SPA z basenem w jednej z najurokliwszych nadmorskich miejscowości - Dźwirzynie. Zapraszamy w 2019/2020 r: Cena tygodniowego pobytu przy zakwaterowaniu w pok. 2os.  od 999 zł/os w zależności od rodzaju pokoju.

JASTRZĘBIA GÓRA: Wczasy odchudzająco-kondycyjne - ośrodek "Zew Morza"

Turnusy odchudzające z wieloletnią tradycją, bardzo dobrze prowadzone, w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej i dietą 1000-1200Kcal. Turnusy w 2020r od 1295 zł/os./tydzień w sezonie niskim do 1795 zł/os. w szczycie sezonu, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Można zabrać na odchudzanie dziecko! (od 10 lat)

 

JASTRZĘBIA GÓRA: Wczasy odchudzająco-oczyszczające - w hotelu "LaSiesta"

WCZASY ODCHUDZAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCE - zapraszamy do Jastrzębiej Góry na 8/15-dniowy turnus nad morzem. W pakiecie m.in : noclegi z wyżywieniem (dieta warzywno-owocowa lub lekkostrawna), nordic walking na plaży, gimnastyka na sali, aqua aerobik, codzienna kąpiel w basenie oraz atrakcje w cenie od 1099 zł/tydzień/os.  BASEN SOLANKOWY - otwarty w październiku 2018.   

KOŁOBRZEG: Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną i śródziemnomorską w ośrodku "DORIS SPA"

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną oraz dietą śródziemnomorską w ośrodku Doris Spa w Kołobrzegu. Luksusowe pokoje, bogate wyposażenie ośrodka (m.in. basen pływacki 25-metrowy, basen solankowy z solą z Morza Martwego, jacuzzi, sauny), pakiet zajęć ruchowych, świetne położenie w strefie uzdrowiskowej miasta, 200m od morza. Ceny pobytu z dietą warzywno-owocową w 2020r od 1075 zł w pokoju 2os. (standard mały), w zależności od typu pokoju i sezonu. UWAGA PROMOCJA!!! pobyty do 31 marca 2020 i od 1 listopada 2020 ceny niższe o 5% !!!!

 

REWA: Wczasy zdrowotne "Krystyna"

Wczasy zdrowotne "Krystyna" to pobyty zdrowotno-odchudzające nad morzem. Do wyboru diety: warzywno-owocowa oraz makrobiotyczna, bezglutenowa, eliminacyjna. Obiekt położony niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2020r:  od 999 zł/tydzień, od 1750 zł/2 tygodnie przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.  Autoryzowany ośrodek z dietą dr Ewy Dąbrowskiej.

Ustronie Morskie: Pobyty z dietami nad morzem - "Alka Sun Resort"

DIETY NAD MORZEM: WARZYWNO-OWOCOWA, NISKOKALORYCZNA, SOKOWA - obiekt ALKA SUN RESORT - położony w centrum Ustronia Morskiego zaprasza na regenerujące pobyty wypoczynkowe z dietetycznym wyżywieniem i zabiegami rehabilitacyjnymi. Pobyty od 3 do 14 dni.  Cena za 1 os od 1260 zł za 7 noclegów (z dietą warzywno-owocową) - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. W cenie pobytu dodatkowo m.in:  wieczorek taneczny, wejścia do aquaparku Helios, liczne atrakcje. Serdecznie zapraszamy!  -20% na pobyty 5,6,8 i 10-dniowe z dietami w terminie: 15.10-15.12.2019!

JASTRZĘBIA GÓRA: Ferie zimowe - wczasy odchudzające - ośrodek "Zew Morza"

Turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (około 5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal. Turnusy w 2020r podczas ferii zimowych - w cenie od 1250 zł/os./tydzień, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Można zabrać na odchudzanie dziecko! (od 10 lat)

 

WŁADYSŁAWOWO - "Altona": Wczasy z dietą warzywno-owocową i makrobiotyczną.

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną, rybną a także bezglutenową we Władysławowie. Turnusy w 2020r od kwietnia do września 2020r. Cena dwutygodniowego turnusu - w zależności od terminu i rodzaju pokoju - od 1600 zł/os. (promocyjny turnus w maju). Tydzień od 862 zł/os.

KOŁOBRZEG: Wczasy odchudzające z dietą strukturalną w sanatorium "SAN"

BASEN SOLANKOWY. Dobrze wyposażone (bogate zaplecze zabiegowe), położone 200m od morza,  Sanatorium "SAN" w Kołobrzegu prowadzi 7-dniowe wczasy odchudzające z dietą strukturalną wg. licencji dr M. Bardadyna.  Tydzień pobytu w 2020r (pakiet podstawowy)  - w zależności od terminu od 1299 zł w pok. 2os. MIEJSCA SPRZEDAJĄ SIĘ BARDZO SZYBKO !!!!!!!

SARBINOWO: Pakiet odchudzający SLIM FIT w "Hotel *** NAT Sarbinowo"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel *** NAT Sarbinowo zaprasza w 2019r na wczasy odchudzające. Turnusy w cenie już od 890 zł/os w pokoju 2 os. W cenie m.in nieograniczony dostęp do strefy wellness oraz program utraty zbędnych kilogramów dostosowany do własnych potrzeb.

ŁEBA: Specjalistyczne pakiety z dietą leczniczą i zabiegami w "ZDROWOTEL"

Pakiety specjalistyczne z dietą leczniczą powadzone są w "Zdrowotelu" w Łebie już ponad 20 lat. W zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży, leczone są tu choroby cywilizacyjne i wzmacniane naturalne siły obronne organizmu. 5 zabiegów leczniczych dziennie! Cena dwutygodniowego turnusu w 2020r od 1945 zł/os. Turnusy tygodniowe od 1195 zł/os.

JASTRZĘBIA GÓRA - Willa "Klif": zdrowotno-odchudzające.

Willa Klif - ośrodek wczasów zdrowotnych z ponad 10 letnim doświadczeniem, obiekt z dobrym standardem pokoi i zapleczem SPA zaprasza  w 2020 r do Jastrzębiej Góry na turnusy odchudzające z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Ceny - od 999 zł do 1399 zł za turnus tygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Autoryzowany ośrodek z dietą dr Ewy Dąbrowskiej.

MIELNO - "Sofra": Wczasy z dietą warzywno-owocową.

Jeden z najbardziej znanych ośrodków, w których jest w prowadzone odchudzanie i oczyszczanie organizmu za pomocą diety warzywno-owocowej i jeden z niewielu, gdzie na konsultacje przyjeżdża dr Ewa Dąbrowska. Turnusy przez cały rok. Cena dwutygodniowego pobytu w 2020r  od 3192 do 4018 zł /os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od sezonu. Możliwe także inne diety: pełnowartościowa, niskokaloryczna, bezglutenowa.

MIELNO: Pobyty zdrowotne z dietą warzywno-owocową w "Willa Alexander"

Zapraszamy w 2019r do Mielna na pobyty zdrowotne z wyśmienitą dietą warzywno-owocową lub dietą 1200 Kcal, zabiegami oraz korzystaniem z basenu i ze strefy SPA. Zakwaterowanie w obiekcie o wysokim standardzie, położonym 150 m od morza - "WILLA ALEXANDER". Pobyt tygodniowy w cenie od 1426 zł/os. NOWA OFERTA, ŚWIETNA DIETA! 

USTRONIE MORSKIE: Wczasy oczyszczająco-odchudzające w Hotelu**** "Skal"

Zapraszamy w 2018r do Ustronia Morskiego na pobyty z dietą RAW FOOD. Turnusy oczyszczająco-odchudzające organizowane są w Hotel****SKAL. Pobyty 8 dniowe (7 noclegów) z pełnym wyżywieniem, nielimitowanym wejściem do strefy wellness, wejściem do Aquaparku Hellios, masażami i licznymi atrakcjami w cenie od 1238 zł/os. NOWA OFERTA!

ŁEBA: Wczasy odchudzające w Domu Wczasowym "MAXIM"

MAXIM - ośrodek z zapleczem rehabilitacyjnych i SPA (basen, sauna, jacuzzi) położony ok. 850m od plaży (od maja do września dojazd do plaży mikrobusem ośrodka) zaprasza na pobyty odchudzające.  Ceny turnusów w 2019r – już od 1420 zł za turnus dwutygodniowy (poza sezonem). W programie m.in program sportowy, zabiegi fizykalne, gimnastyka usprawniająca, aqua-aerobik, wstęp na basen. Pobyty tygodniowe od - 880 zł , poza sezonem). Możliwość zakwaterowania w domkach murowanych. NOWA OFERTA!