Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy nad morzem

Nadmorski klimat idealnie nadaje się nie tylko do wypoczynku. Jego unikalne właściwości mają zbawienny, leczniczy wpływ na organizm ludzki. Właśnie dlatego nad morzem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznej metody w walce z nadwagą. Organizujemy turnusy, które nastawione są przede wszystkim na odchudzanie, ale zapewniają także liczne, dodatkowe atrakcje. Podczas wczasów odchudzających dowiedzą się Państwo jak powinien wyglądać zdrowy posiłek, czego należy unikać w diecie oraz nauczą się poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby przyniosły rezultaty. Jako doświadczony organizator realizujemy wyjazdy w najpiękniejsze nadmorskie regiony Polski, gdzie mieszczą się ośrodki odpowiednio przystosowane do zajęć wykładowych oraz fizycznych, które oferujemy w programie.

Zimowe turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal.  Turnusy w cenie 960 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Można zabrać na odchudzanie dziecko!

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną oraz dietą śródziemnomorską w ośrodku Doris Spa w Kołobrzegu. Luksusowe pokoje, bogate wyposażenie ośrodka (m.in. basen pływacki 25-metrowy, basen solankowy z solą z Morza Martwego, jacuzzi, sauny), pakiet zajęć ruchowych, świetne położenie w strefie uzdrowiskowej miasta, 200m od morza. Ceny od 977 zł/tydzień  z dietą warzywno-owocową, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.   typu standard.

Znakomicie prowadzone TURNUSY LECZNICZO-REWITALIZUJĄCE z  różnymi dietami  stosowanymi pod nadzorem lekarza, na których masz szanse dużo nauczyć się o zdrowym odżywianiu i przy okazji schudniesz. Wszystko w komfortowych warunkach ośrodka AKCES dysponującego świetnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz SPA z basenem w jednej z najurokliwszych nadmorskich miejscowości - Dźwirzynie. Terminy w 2016 r: cały rok  Cena tygodniowego pobytu przy zakwaterowaniu w pok. 2os. standard od 1349 do 1549 zł. 

Willa Klif - niedawno otwarty obiekt z dobrym standardem pokoi i zapleczem SPA zaprasza do Jastrzębiej Góry na turnusy odchudzające z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Turnusy od 23 kwietnia do 1 października 2016r. Ceny - od 980 zł do 1180 zł za turnus tygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

Primavera Jastrzębia Góra to obiekt znakomicie położony w odległości 100m od morza na pięknym wybrzeżu klifowym. Dysponuje ponad 450ciomia miejscami noclegowymi. Na miejscu AQUAPARK! Primavera Jastrzębia Góra to najlepsze miejsce, by zadbać o własną sylwetkę. Tutaj jednocześnie zgubisz zbędne kilogramy oraz poczujesz się wSPAniale, dzięki różnorodnym zabiegom wspomagającym odchudzanie i masażom głęboko relaksującym. Cena tygodniowego pobytu w 2016r od 998 zł/os. W LISTOPADZIE PROMOCJE - dodatkowe warsztaty dla uczestników turnusów!

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy wysokiego standardu "Magnat" w Grzybowie k / Kołobrzegu zaprasza do poznania miejsca niezwykłego, które pozwoli Państwu zadbać o własny organizm, stracić zbędne kilogramy, całkowicie się zrelaksować oraz odzyskać pełnię sił witalnych. Cena turnusu tygodniowego w 2016 r.  od 1465 zł. 

Znakomicie położony ośrodek - w centrum dzielnicy nadmorskiej, bardzo blisko morza, z dobrym wyposażeniem (m.in. basen solankowy), ciekawe zajęcia. 3 diety do wyboru: makrobiotyczna, warzywno-owocowa i 1200 Kcal. Ceny tygodniowego turnusu w 2016r od 1115 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Dobrze wyposażone (bogate zaplecze zabiegowe, basen solankowy) Sanatorium "SAN" w Kołobrzegu prowadzi 7-dniowe wczasy odchudzające z dietą strukturalną wg licencji dr M. Bardadyna.  Tydzień pobytu (pakiet podstawowy) w 2016r -  od  1049 zł do 1349 zł/os. /miejsce w pok. 2os.

7 i 14-dniowe pobyty z kuracją oczyszczającą oparte o dietę warzywno-owocową w zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży.  Cena 7-dniowego turnusu w 2017r  już od 1050 zł/os / 7 dni i od 1750 zł/os/14 dni, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Centrum Aktywnej Odnowy "Na Wzgórzu" z bardzo rozbudowanym zapleczem zabiegowym (zabiegi SPA, kosmetyczne) oferuje 6 programów z różnymi pakietami zabiegów, w tym: "Schudnij zdrowo i z uśmiechem".  Cena za turnus tygodniowy w tym pakiecie od 799 zł do 1599 zł - zależy od rodzaju pokoju i sezonu. Dieta 1200 kcal, jest możliwość wyboru diety wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej! 

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel*** "Jawor" w Sarbinowie zaprasza na turnusy rehabilitacyjne. Turnus w terminie: 14.09.2016 - 28.09.2016 w cenie już od 1510 zł/os w pokoju 3 os. CIEKAWE PAKIETY:  "DLA CUKRZYKÓW" oraz "ODCHUDZAJĄCY" już od 840 zł /os - (7 noclegów, pełne wyżywienie, programy aktywności fizycznej.....).

Kameralny Pensjonat "Krystyna" zaprasza na zdrowotno-odchudzające. Do wyboru dwie diety: warzywno-owocowa oraz makrobiotyczna. Obiekt położony niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2016r:  od 800 zł/tydzień, od 1475 zł/2 tygodnie przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.  

Pakiety specjalistyczne z dietą leczniczą powadzone są w "Zdrowotelu" w Łebie już od 19 lat. W zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży, leczone są tu choroby cywilizacyjne i wzmacniane naturalne siły obronne organizmu. 5 zabiegów leczniczych dziennie! Cena dwutygodniowego turnusu w 2017r od 1750 zł/os.

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Jest możliwość wyboru diet, w tym także diety niskokalorycznej. Tydzień pobytu  w 2016r już od 455 (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. w standardzie turystycznym)

Jeden z najbardziej znanych ośrodków, w których jest w prowadzone odchudzanie i oczyszczanie organizmu za pomocą diety warzywno-owocowej i jeden z niewielu, gdzie na konsultacje przyjeżdża dr Ewa Dąbrowska. Turnusy przez cały rok. Cena dwutygodniowego pobytu w 2016r  od 2450 do 2982 zł / os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od sezonu. Możliwe także inne diety: 1200 Kcal, pełnowartościowa, bezglutenowa, śródziemnomorska, Fuhrmana.

Świetnie położony ośrodek sanatoryjno-wczasowy "Poznanianka" zaprasza na turnusy wypoczynkowe, odchudzające oraz lecznicze, z zabiegami.  7-dniowy pobyt wypoczynkowy w 2016 r z pełnym wyżywieniem już od 980 zł/os.; ciekawe dodatkowe pakiety lecznicze i odchudzające.

WYSOKI STANDARD i ATRAKCYJNE POŁOŻENIE! Program odchudzający "Slim Body" w hotelu Wodnik***, z zapleczem SPA i basenem, położonym bardzo blisko morza. Cena pobytu tygodniowego w 2016r, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od terminu - od 1559 z pełnym wyżywieniem (5 posiłków dziennie) , zabiegami, pakietem ćwiczeń oraz atrakcjami. Przy zamówieniach pobytów na 2017r, które zostaną zaliczkowane do końca grudnia 2016r obowiązuje cena z roku 2016!

Ośrodek REWITA położony w Unieściu zaprasza na 15-dniowy turnus odchudzający oparty o kurację ziołową Ojca Sroki. W programie m.in podstawowa kuracja ziołami, zabiegi lecznicze, konsultacja lekarska, program animacyjny i zajęcia ruchowe. Cena od 1610 zł/os. Zapraszamy.