Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy nad morzem

Nadmorski klimat idealnie nadaje się nie tylko do wypoczynku. Jego unikalne właściwości mają zbawienny, leczniczy wpływ na organizm ludzki. Właśnie dlatego nad morzem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznej metody w walce z nadwagą. Organizujemy turnusy, które nastawione są przede wszystkim na odchudzanie, ale zapewniają także liczne, dodatkowe atrakcje. Podczas wczasów odchudzających dowiedzą się Państwo jak powinien wyglądać zdrowy posiłek, czego należy unikać w diecie oraz nauczą się poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby przyniosły rezultaty. Jako doświadczony organizator realizujemy wyjazdy w najpiękniejsze nadmorskie regiony Polski, gdzie mieszczą się ośrodki odpowiednio przystosowane do zajęć wykładowych oraz fizycznych, które oferujemy w programie.

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną oraz dietą śródziemnomorską w ośrodku Doris Spa w Kołobrzegu. Luksusowe pokoje, bogate wyposażenie ośrodka (m.in. basen pływacki 25-metrowy, basen solankowy z solą z Morza Martwego, jacuzzi, sauny), pakiet zajęć ruchowych, świetne położenie w strefie uzdrowiskowej miasta, 200m od morza. Ceny w 2015 r - w zależności od rodzaju diety, sezonu i standardu pokoju - od 715 zł do 1290 zł/tydzień, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

Turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal. Turnusy podczas zimowych ferii szkolnych w super cenie. Cena turnusu tygodniowego w 2015r, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 920 zł/os., w jedynce 1060 zł. Można zabrać na odchudzanie dziecko! Cena za dziecko do 12 lat - 850 zł/tydzień.

Pakiety specjalistyczne z dietą leczniczą powadzone są w "Zdowotelu" w Łebie już od 18 lat. W zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży, leczone są tu choroby cywilizacyjne i wzmacniane natualne siły obronne oganizmu. 5 zabiegów leczniczych dziennie! Cena dwutygodniowego turnusu w 2015r od 1695 zł/os.

Znakomicie położony ośrodek - w centrum dzielnicy nadmorskiej, bardzo blisko morza, z dobrym wyposażeniem (m.in. basen solankowy), ciekawe zajęcia. 3 diety do wyboru: makrobiotyczna, warzywno-owocowa i 1200 Kcal. Ceny tygodniowego turnusu - LATO 2015 - 1350 zł/tydzień, ZIMA 2015 -  980 zł/tydzień przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną, przeciwnowotworową lub warzywno-rybna we Władysławowie. Turnusy od 26 kwietnia do 29 września 2015r. Cena dwutygodniowego turnusu - w zależności od terminu i rodzaju pokoju - od 1500 do 2100 zł / os. 

Willa Klif - niedawno otwarty obiekt z dobrym standardem pokoi i zapleczem SPA zaprasza do Jastrzębiej Góry na turnusy odchudzające z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Turnusy od 14 marca do 10 października 2015r. Ceny - od 980 zł do 1180 zł za turnus tygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Znakomicie prowadzone TURNUSY LECZNICZO-REWITALIZUJĄCE z  różnymi dietami  stosowanymi pod nadzorem lekarza, na których masz szanse dużo nauczyć się o zdrowym odżywianiu i przy okazji schudniesz. Wszystko w komfortowych warunkach ośrodka AKCES dysponującego świetnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz SPA z basenem w jednej z najurokliwszych nadmorskich miejscowości - Dźwirzynie. Terminy w 2014/2015 r: cały rok z wyłączeniem lipca, sierpnia i I połowy września.  Cena tygodniowego pobytu przy zakwaterowaniu w pok. 2os. od 1300 do 1350 zł.

Kameralny Pensjonat "Krystyna" zaprasza na zdrowotno-odchudzające. Do wyboru dwie diety: warzywno-owocowa oraz makrobiotyczna. Obiekt położony niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2015r nie zmieniają się! - od 800 zł/tydzień, od 1375 zł/2 tygodnie przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.  

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Jest możliwość wyboru diet, w tym także diety niskokalorycznej. Tydzień pobytu  w 2015r już od 455 (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. w standardzie turystycznym)

Jeden z najbardziej znanych ośrodków, w których jest w prowadzone odchudzanie i oczyszczanie organizmu za pomocą diety warzywno-owocowej i jeden z niewielu, gdzie na konsultacje przyjeżdża dr Ewa Dąbrowska. Turnusy przez cały rok. Cena dwutygodniowego pobytu w 2015r  od 2380 do 2940 zł / os. w zależności od sezonu. Możliwe także inne diety: 1200 Kcal, pełnowartościowa, bezglutenowa, śródziemnomorska, Fuhrmana.

Aktywne wczasy rekreacyjne w komfortowym Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym "Eden" w Unieściu, położonym bezpośrednio nad morzem, z własną bogatą baza zabiegową i basenem krytym z wodą morską.  Turnus tygodniowy w 2015r, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. w cenie od 1050 w zależności od sezonu. 

Dobrze wyposażone (bogate zaplecze zabiegowe, basen solankowy) Sanatorium "SAN" w Kołobrzegu prowadzi 7-dniowe wczasy odchudzające z dietą strukturalną wg licencji dr M. Bardadyna.  Tydzień pobytu w 2015r -  od  1049 zł do 1349 zł/os. /miejsce w pok. 2os.

Centrum Aktywnej Odnowy "Na Wzgórzu" z bardzo rozbudowanym zapleczem zabiegowym (zabiegi SPA, kosmetyczne) oferuje 6 programów z różnymi pakietami zabiegów, w tym: "Schudnij zdrowo i z uśmiechem".  Cena za turnus tygodniowy w tym pakiecie od 849 zł do 1699 zł - zależy od rodzaju pokoju i sezonu. Dieta 1200 kcal, jest możliwość wyboru diety wegetariańskiej i bezglutenowej!

PRIMAVERA Conference & SPA to obiekt znakomicie położony w odległości 100m od morza na pięknym wybrzeżu klifowym. Wymarzone miejsce dla chcących się odchudzić mam z małymi dziećmi! Niedawno oddano tu do użytku PARK WODNY a w nim: 3 baseny kryte, Rwąca Rzeka, Zjeżdżalnia ANAKONDA, Gejzer, Przeciwprąd, Brodzik dla dzieci, Jacuzzi, Łaźnia turecka, Sauna sucha - wstęp dla gości obiektu bezpłatny. Cena tygodniowego pobytu od 990 zł.

Świetnie położony ośodek sanatoryjno-wczasowy "Poznanianka" zaprasza na turnusy wypoczynkowe, odchudzające oraz lecznicze, z zabiegami.  7-dniowy pobyt wypoczynkowy w 2015 r z pełnym wyżywieniem już od 805zł/os.; 7-dniowy pobyt leczniczy z zabiegami i wyżywieniem już od 1015zł/os.; 10-dniowy pakiet "Zdrowe odchudzanie" już od 1799zł/os.