Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy nad morzem

Nadmorski klimat idealnie nadaje się nie tylko do wypoczynku. Jego unikalne właściwości mają zbawienny, leczniczy wpływ na organizm ludzki. Właśnie dlatego nad morzem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznej metody w walce z nadwagą. Organizujemy turnusy, które nastawione są przede wszystkim na odchudzanie, ale zapewniają także liczne, dodatkowe atrakcje. Podczas wczasów odchudzających dowiedzą się Państwo jak powinien wyglądać zdrowy posiłek, czego należy unikać w diecie oraz nauczą się poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby przyniosły rezultaty. Jako doświadczony organizator realizujemy wyjazdy w najpiękniejsze nadmorskie regiony Polski, gdzie mieszczą się ośrodki odpowiednio przystosowane do zajęć wykładowych oraz fizycznych, które oferujemy w programie.

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną oraz dietą śródziemnomorską w ośrodku Doris Spa w Kołobrzegu. Luksusowe pokoje, bogate wyposażenie ośrodka (m.in. basen pływacki 25-metrowy, basen solankowy z solą z Morza Martwego, jacuzzi, sauny), pakiet zajęć ruchowych, świetne położenie w strefie uzdrowiskowej miasta, 200m od morza. Ceny w w LISTOPADZIE - od 774 zł/tydzień, w GRUDNIU - od 571 zł,  w  STYCZNIU, LUTYM i MARCU 2016 - od 693 zł/tydzień  z dietą warzywno-owocową, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.   typu ekonomicznego.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy wysokiego standardu "Magnat" w Grzybowie k / Kołobrzegu zaprasza do poznania miejsca niezwykłego, które pozwoli Państwu zadbać o własny organizm, stracić zbędne kilogramy, całkowicie się zrelaksować oraz odzyskać pełnię sił witalnych. Cena turnusu tygodniowego w 2015r  od 1298 zł. 

Znakomicie prowadzone TURNUSY LECZNICZO-REWITALIZUJĄCE z  różnymi dietami  stosowanymi pod nadzorem lekarza, na których masz szanse dużo nauczyć się o zdrowym odżywianiu i przy okazji schudniesz. Wszystko w komfortowych warunkach ośrodka AKCES dysponującego świetnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz SPA z basenem w jednej z najurokliwszych nadmorskich miejscowości - Dźwirzynie. Terminy w 2014/2015 r: cały rok z wyłączeniem lipca, sierpnia i I połowy września.  Cena tygodniowego pobytu przy zakwaterowaniu w pok. 2os. od 1300 do 1350 zł. 

Znakomicie położony ośrodek - w centrum dzielnicy nadmorskiej, bardzo blisko morza, z dobrym wyposażeniem (m.in. basen solankowy), ciekawe zajęcia. 3 diety do wyboru: makrobiotyczna, warzywno-owocowa i 1200 Kcal. Ceny tygodniowego turnusu - ZIMA 2015 -  1060 zł/tydzień, WIOSNA 2015 -  1090 zł/tydzień, LATO 2015 -  1430 zł/tydzień, JESIEŃ 2015 -  1090 zł/tydzień przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Dobrze wyposażone (bogate zaplecze zabiegowe, basen solankowy) Sanatorium "SAN" w Kołobrzegu prowadzi 7-dniowe wczasy odchudzające z dietą strukturalną wg licencji dr M. Bardadyna.  Tydzień pobytu (pakiet podstawowy) w 2015r -  od  1049 zł do 1349 zł/os. /miejsce w pok. 2os. Ceny w 2016r pozostają bez zmian

Turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal.  Turnusy w 2016 w cenie już od 940 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) ośrodek "Jawor" w Sarbinowie zaprasza na turnusy rehabilitacyjne. Turnus w terminie: 12.09.2015 - 26.09.2015 w cenie od 1480 zł/os w pokoju 3 os. CIEKAWE PAKIETY:  "DLA CUKRZYKÓW" oraz "ODCHUDZAJĄCY" już od 840 zł /os - (7 noclegów, pełne wyżywienie, programy aktywności fizycznej.....).

Kameralny Pensjonat "Krystyna" zaprasza na zdrowotno-odchudzające. Do wyboru dwie diety: warzywno-owocowa oraz makrobiotyczna. Obiekt położony niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2016r:  od 800 zł/tydzień, od 1475 zł/2 tygodnie przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.  

Pakiety specjalistyczne z dietą leczniczą powadzone są w "Zdrowotelu" w Łebie już od 18 lat. W zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży, leczone są tu choroby cywilizacyjne i wzmacniane naturalne siły obronne organizmu. 5 zabiegów leczniczych dziennie! Cena dwutygodniowego turnusu w 2015r od 1695 zł/os.

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Jest możliwość wyboru diet, w tym także diety niskokalorycznej. Tydzień pobytu  w 2016r już od 455 (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. w standardzie turystycznym)

Wczasy aktywne, z programem zajęć ruchowych i możliwością wyboru jednego z 3 programów żywieniowych (detoksykującego, regeneracyjnego i redukcyjnego) w Mrzeżynie - miejscowości z unikalnym mikroklimatem i jedną z najczystszych plaż w Polsce. Zakwaterowanie w ośrodku "Geovita" o wysokim standardzie i z zapleczem zabiegowym.  Cena od 736 do 1197 zł/ 7 dni/os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od sezonu.

Jeden z najbardziej znanych ośrodków, w których jest w prowadzone odchudzanie i oczyszczanie organizmu za pomocą diety warzywno-owocowej i jeden z niewielu, gdzie na konsultacje przyjeżdża dr Ewa Dąbrowska. Turnusy przez cały rok. Cena dwutygodniowego pobytu w 2015r  od 2380 do 2940 zł / os. w zależności od sezonu. Możliwe także inne diety: 1200 Kcal, pełnowartościowa, bezglutenowa, śródziemnomorska, Fuhrmana.

Centrum Aktywnej Odnowy "Na Wzgórzu" z bardzo rozbudowanym zapleczem zabiegowym (zabiegi SPA, kosmetyczne) oferuje 6 programów z różnymi pakietami zabiegów, w tym: "Schudnij zdrowo i z uśmiechem".  Cena za turnus tygodniowy w tym pakiecie od 799 zł do 1599 zł - zależy od rodzaju pokoju i sezonu. Dieta 1200 kcal, jest możliwość wyboru diety wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej!

PRIMAVERA Conference & SPA to obiekt znakomicie położony w odległości 100m od morza na pięknym wybrzeżu klifowym. Wymarzone miejsce dla chcących się odchudzić mam z małymi dziećmi! Niedawno oddano tu do użytku PARK WODNY a w nim: 3 baseny kryte, Rwąca Rzeka, Zjeżdżalnia ANAKONDA, Gejzer, Przeciwprąd, Brodzik dla dzieci, Jacuzzi, Łaźnia turecka, Sauna sucha - wstęp dla gości obiektu bezpłatny. Cena tygodniowego pobytu w 2015r od 998 zł/os.

Świetnie położony ośrodek sanatoryjno-wczasowy "Poznanianka" zaprasza na turnusy wypoczynkowe, odchudzające oraz lecznicze, z zabiegami.  7-dniowy pobyt wypoczynkowy w 2016 r z pełnym wyżywieniem już od 980 zł/os.; ciekawe dodatkowe pakiety lecznicze i odchudzające.

OW "ALKA" w Ustroniu Morskim zaprasza na program leczenia nadwagi i otyłości dla dzieci i dorosłych. Turnusy 13-dniowe z 5-posiłkami dziennie. Turnus w pokoju 2- osobowym już od 1355zł /os w zależności od wybranego terminu. Turnusy startują we wrześniu 2015r.