Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy nad morzem

Nadmorski klimat idealnie nadaje się nie tylko do wypoczynku. Jego unikalne właściwości mają zbawienny, leczniczy wpływ na organizm ludzki. Właśnie dlatego nad morzem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznej metody w walce z nadwagą. Organizujemy turnusy, które nastawione są przede wszystkim na odchudzanie, ale zapewniają także liczne, dodatkowe atrakcje. Podczas wczasów odchudzających dowiedzą się Państwo jak powinien wyglądać zdrowy posiłek, czego należy unikać w diecie oraz nauczą się poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby przyniosły rezultaty. Jako doświadczony organizator realizujemy wyjazdy w najpiękniejsze nadmorskie regiony Polski, gdzie mieszczą się ośrodki odpowiednio przystosowane do zajęć wykładowych oraz fizycznych, które oferujemy w programie.

JASTRZĘBIA GÓRA: Wczasy odchudzająco-kondycyjne - ośrodek "Zew Morza"

Turnusy odchudzające w ośrodku z basenem i SPA, z intensywnym programem rekreacji ruchowej (około 5 godzin zajęć ruchowych) i dietą 1000-1200Kcal. Turnusy w 2019r - od 1120 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Można zabrać na odchudzanie dziecko! (od 10 lat)

 

JASTRZĘBIA GÓRA: Wczasy odchudzająco-oczyszczające - w hotelu "LaSiesta"

WCZASY ODCHUDZAJĄCO-OCZYSZCZAJĄCE - zapraszamy do Jastrzębiej Góry na 8/15-dniowy turnus nad morzem. W pakiecie m.in : noclegi z wyżywieniem (dieta warzywno-owocowa), nordic walking na plaży, gimnastyka na sali, aqua aerobik, codzienna kąpiel w basenie oraz atrakcje w cenie już od 999 zł/os. NOWA OFERTA! BASEN SOLANKOWY - otwarcie 10.2018 ! LISTOPADOWA PROMOCJA - zniżka 150 zł/tydzień czyli cena 849 zł/tydzień, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. i 999 zł/tydzień w jedynce.

KOŁOBRZEG: Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną i śródziemnomorską w ośrodku "DORIS SPA"

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną oraz dietą śródziemnomorską w ośrodku Doris Spa w Kołobrzegu. Luksusowe pokoje, bogate wyposażenie ośrodka (m.in. basen pływacki 25-metrowy, basen solankowy z solą z Morza Martwego, jacuzzi, sauny), pakiet zajęć ruchowych, świetne położenie w strefie uzdrowiskowej miasta, 200m od morza. Ceny pobytu z dietą warzywno-owocową w 2018r od 1004,50 zł do 1991,50 zł w pokoju 2os., w zależności od typu pokoju i sezonu. UWAGA PROMOCJA!!! pobyty do 31 marca i od 1 listopada (do odwołania) ceny niższe o 15% !!!!

Szukamy Pani na dokwaterowanie do pokoju 2os. Basic w terminie 09-16 grudnia (w cenie 878 zł).

USTRONIE MORSKIE: Wczasy oczyszczająco-odchudzające w Hotelu**** "Skal"

Zapraszamy w 2018r do Ustronia Morskiego na pobyty z dietą RAW FOOD. Turnusy oczyszczająco-odchudzające organizowane są w Hotel****SKAL. Pobyty 8 dniowe (7 noclegów) z pełnym wyżywieniem, nielimitowanym wejściem do strefy wellness, wejściem do Aquaparku Hellios, masażami i licznymi atrakcjami w cenie od 1238 zł/os. NOWA OFERTA!

WŁADYSŁAWOWO - "Altona": Wczasy z dietą warzywno-owocową i makrobiotyczną.

Wczasy z dietą warzywno-owocową, makrobiotyczną, przeciwnowotworową lub warzywno-rybna a także bezglutenową we Władysławowie. Turnusy w 2018r od 14 kwietnia do 26 września 2018r. Cena dwutygodniowego turnusu - w zależności od terminu i rodzaju pokoju - od 1400 do 2500 zł / os. Tydzień od 755 zł/os.

SARBINOWO: Pakiet odchudzający SLIM FIT w Hotelu*** "Jawor"

Duży, dobrze wyposażony (basen, własna baza zabiegowa) Hotel*** "Jawor" w Sarbinowie zaprasza w 2018r na wczasy odchudzające. Turnusy w terminach: 07.04-02.06.2018 oraz 29.09-27.10.2018 w cenie już od 712 zł/os w pokoju 2 os. W cenie m.in nieograniczony dostęp do strefy wellness oraz program utraty zbędnych kilogramów dostosowany do własnych potrzeb.

MIELNO: Pobyty zdrowotne z dietą warzywno-owocową w "Willa Alexander"

Zapraszamy do Mielna na pobyty zdrowotne z wyśmienitą dietą warzywno-owocową lub dietą 1200 Kcal, zabiegami oraz korzystaniem z basenu i ze strefy SPA. Zakwaterowanie w obiekcie o wysokim standardzie, położonym 150 m od morza - "WILLA ALEXANDER". Pobyt tygodniowy w cenie od 1426 zł/os. NOWA OFERTA, ŚWIETNA DIETA! 

KOŁOBRZEG: Turnusy oczyszczająco-odchudzające FIT ACTIVE w Centrum Zdrowia i Relaksu "Verano"

Ciekawie położony ośrodek - w centrum dzielnicy nadmorskiej, bardzo blisko morza, z dobrym wyposażeniem (m.in. basen solankowy), interesujące zajęcia. 3 diety do wyboru: makrobiotyczna, warzywno-owocowa i 1200 Kcal. Ceny tygodniowego turnusu w 2018r od 1390 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. Turnusy pomagają odzyskać równowagę wewnętrzną, wzmocnić siły witalne, a także poprawić swoją sylwetkę oraz zredukować stres.

KOŁOBRZEG: Wczasy odchudzające z dietą strukturalną w sanatorium "SAN"

BASEN SOLANKOWY. Dobrze wyposażone (bogate zaplecze zabiegowe), położone 200m od morza,  Sanatorium "SAN" w Kołobrzegu prowadzi 7-dniowe wczasy odchudzające z dietą strukturalną wg. licencji dr M. Bardadyna.  Tydzień pobytu w 2019r (pakiet podstawowy)  - w zależności od terminu od 1199 zł w pok. 2os. MIEJSCA SPRZEDAJĄ SIĘ BARDZO SZYBKO!

JASTRZĘBIA GÓRA - Willa "Klif": zdrowotno-odchudzające.

Willa Klif - niedawno otwarty obiekt z dobrym standardem pokoi i zapleczem SPA zaprasza  do Jastrzębiej Góry na turnusy odchudzające z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Turnusy od 28 kwietnia do 29 września 2018r. Ceny - od 899 zł do 1280 zł za turnus tygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

ŁEBA: Kuracja oczyszczająca z dietą warzywno-owocową - "Zdrowotel"

7 i 14-dniowe pobyty z kuracją oczyszczającą oparte o dietę warzywno-owocową w zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży.  Cena 7-dniowego turnusu w 2018r  już od 1050 zł/os / 7 dni i od 1750 zł/os/14 dni, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

ŁEBA: Specjalistyczne pakiety z dietą leczniczą i zabiegami w "ZDROWOTEL"

Pakiety specjalistyczne z dietą leczniczą powadzone są w "Zdrowotelu" w Łebie już od 19 lat. W zacisznym, spokojnym miejscu, w sosnowym lesie blisko plaży, leczone są tu choroby cywilizacyjne i wzmacniane naturalne siły obronne organizmu. 5 zabiegów leczniczych dziennie! Cena dwutygodniowego turnusu w 2018r od 1750 zł/os.

DŹWIRZYNO - Ośrodek "Akces Medical FIT&SPA" - Leczenie dietami.

Znakomicie prowadzone TURNUSY LECZNICZO-REWITALIZUJĄCE z różnymi dietami stosowanymi pod nadzorem lekarza, na których masz szanse dużo nauczyć się o zdrowym odżywianiu i przy okazji schudniesz. Wszystko w komfortowych warunkach ośrodka Akces Medical FIT&SPA dysponującego świetnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz SPA z basenem w jednej z najurokliwszych nadmorskich miejscowości - Dźwirzynie. Terminy w 2018 r: cały rok  Cena tygodniowego pobytu przy zakwaterowaniu w pok. 2os. standard od 1349 zł/os do 1685 zł/os. 

KOŁOBRZEG: Wczasy rehabilitacyjno-wypoczynkowe w "Sanatorium Podczele"

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Jest możliwość wyboru diet, w tym także diety niskokalorycznej. Tydzień pobytu  w 2018r już od 770 (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. budynek główny, pokoje standard)

MIELNO - "Sofra": Wczasy z dietą warzywno-owocową.

Jeden z najbardziej znanych ośrodków, w których jest w prowadzone odchudzanie i oczyszczanie organizmu za pomocą diety warzywno-owocowej i jeden z niewielu, gdzie na konsultacje przyjeżdża dr Ewa Dąbrowska. Turnusy przez cały rok. Cena dwutygodniowego pobytu w 2018r  od 2842 do 3290 zł / os., przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od sezonu. Możliwe także inne diety: 1200 Kcal, pełnowartościowa, bezglutenowa, śródziemnomorska, Fuhrmana.

REWA: Wczasy zdrowotne "Krystyna"

Wczasy zdrowotne "Krystyna" to pobyty zdrowotno-odchudzające nad morzem. Do wyboru dwie diety: warzywno-owocowa oraz makrobiotyczna. Obiekt położony niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2019r:  od 899 zł/tydzień, od 1550 zł/2 tygodnie przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.