Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Wczasy nad morzem

Nadmorski klimat idealnie nadaje się nie tylko do wypoczynku. Jego unikalne właściwości mają zbawienny, leczniczy wpływ na organizm ludzki. Właśnie dlatego nad morzem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznej metody w walce z nadwagą. Organizujemy turnusy, które nastawione są przede wszystkim na odchudzanie, ale zapewniają także liczne, dodatkowe atrakcje. Podczas wczasów odchudzających dowiedzą się Państwo jak powinien wyglądać zdrowy posiłek, czego należy unikać w diecie oraz nauczą się poprawnie wykonywać ćwiczenia, aby przyniosły rezultaty. Jako doświadczony organizator realizujemy wyjazdy w najpiękniejsze nadmorskie regiony Polski, gdzie mieszczą się ośrodki odpowiednio przystosowane do zajęć wykładowych oraz fizycznych, które oferujemy w programie.

NOWA, ATAKCYJNA OFERTA! Wczasy odchudzające w hotelu Wodnik***, z zapleczem SPA i basenem, położonym 20 m od morza. Turnusy jesienne od 24 sierpnia do 30 listopada. Cena pobytu tygodniowego, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od terminu  - od 899 zł do 1596 zł.

Wczasy oczyszczające i odchudzające we Władysławowie. Dieta do wyboru: warzywno-owocowa, makrobiotyczna lub warzywno-rybna. Turnusy od 1 maja do 29 września 2014. Cena dwutygodniowego turnusu - w zależności od terminu i rodzaju pokoju - od 1500 do 2100 zł / os.  II połowa września - PROMOCJA - ceny o 200 zł niższe - 1400 zł w pok. 2os. i 1500 zł w jedynce za turnus dwutygodniowy.

Willa Klif - niedawno otwarty obiekt z dobrym standardem pokoi i zapleczem SPA zaprasza do Jastrzębiej Góry na turnusy odchudzające z dietą warzywno-owocową lub makrobiotyczną. Turnusy od 15 marca do 27 września 2014. Ceny - od 980 zł do 1180 zł za turnus tygodniowy przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. PROMOCJA TERMINU 31.05-07.06: cena 990 zł/7 dni!

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW "Podczele" to ośrodek z bogatą bazą zabiegową na miejscu. Posiada salę gimnastyczną, basen kryty (wym. 25 x 12,5 m) oraz siłownię. Prowadzi działalność rehabilitacyjną i sanatoryjną oraz wczasy wypoczynkowe. Zakwaterowanie w pokojach 3 standardów. Jest możliwość wyboru diet, w tym także diety niskokalorycznej. Tydzień pobytu z zabiegami już od 550 zł (poza sezonem, zakwaterowanie w pok. 2os. w standardzie turystycznym)

Dobrze wyposażone (bogate zaplecze zabiegowe, basen solankowy) Sanatorium "SAN" w Kołobrzegu prowadzi 7-dniowe wczasy odchudzające z dietą strukturalną wg licencji dr M. Bardadyna.  Tydzień pobytu, w zależności od terminu i roku -  od  1049 zł do 1349 zł/os. /miejsce w pok. 2os.

 

Znakomicie prowadzone TURNUSY LECZNICZO-REWITALIZUJĄCE z  różnymi dietami  stosowanymi pod nadzorem lekarza, na których masz szanse dużo nauczyć się o zdrowym odżywianiu i przy okazji schudniesz. Wszystko w komfortowych warunkach ośrodka AKCES dysponującego świetnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz SPA z basenem w jednej z najurokliwszych nadmorskich miejscowości - Dźwirzynie. Terminy: cały rok z wyłączeniem lipca, sierpnia i I połowy września.  Cena tygodniowego pobytu przy zakwaterowaniu w pok. 2os. od 1250 do 1300 zł.

Odchudzające turnusy w ośrodku z basenem i SPA z intensywnym programem rekreacji ruchowej i dietą 1000-1200Kcal. W 2014r turnusy rozpoczynają się od 27 kwietnia. Cena turnusu tygodniowego, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 1160 zł do 1370 zł, w zależności od sezonu.

Znakomicie położony ośrodek - w centrum dzielnicy nadmorskiej, bardzo blisko morza, z dobrym wyposażeniem (m.in. basen solankowy), ciekawe zajęcia. 3 diety do wyboru: makrobiotyczna, warzywno-owocowa i 1200 Kcal. Ceny tygodniowego turnusu - LATO - 1320 zł/tydzień, JESIEŃ, ZIMA -  980 zł/tydzień przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.

Kameralny Pensjonat "Krystyna" zaprasza na zdrowotno-odchudzające. Do wyboru dwie diety: warzywno-owocowa oraz makrobiotyczna. Obiekt położony niespełna 200 m od piaszczystej plaży. Ceny w 2014r od 800 zł/tydzień, od 1375 zł/2 tygodnie przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.  

PRIMAVERA Conference & SPA to obiekt znakomicie położony w odległości 100m od morza na pięknym wybrzeżu klifowym. Wymarzone miejsce dla chcących się odchudzić mam z małymi dziećmi! Niedawno oddano tu do użytku PARK WODNY a w nim: 3 baseny kryte, Rwąca Rzeka, Zjeżdżalnia ANAKONDA, Gejzer, Przeciwprąd, Brodzik dla dzieci, Jacuzzi, Łaźnia turecka, Sauna sucha - wstęp dla gości obiektu bezpłatny. Cena tygodniowego pobytu od 990 zł.

Aktywne wczasy rekreacyjno-odchudzające w komfortowym Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym "Eden" w Unieściu, położonym bezpośrednio nad morzem, z własną bogatą baza zabiegową i basenem krytym z wodą morską. 2 rodzaje diety. Turnus tygodniowy w 2014r, przy zakwaterowaniu w pok. 2os. w cenie od 1085 do 1470 zł, w zależności od sezonu. 

Centrum Aktywnej Odnowy "Na Wzgórzu" z bardzo rozbudowanym zapleczem zabiegowym (zabiegi SPA, kosmetyczne) oferuje 6 programów z różnymi pakietami zabiegów, w tym: "Schudnij zdrowo i z uśmiechem".  Cena za turnus tygodniowy w tym pakiecie od 849 zł do 1699 zł - zależy od rodzaju pokoju i sezonu. Dieta 1200 kcal, jest możliwość wyboru diety wegetariańskiej i bezglutenowej!

Jeden z najbardziej znanych ośrodków, w których jest w prowadzone odchudzanie i oczyszczanie organizmu za pomocą diety warzywno-owocowej i jeden z niewielu, gdzie na konsultacje przyjeżdża dr Ewa Dąbrowska. Turnusy przez cały rok. Cena dwutygodniowego pobytu w 2014r  od 2210 do 2730 zł / os. w zależności od sezonu. Możliwe także inne diety: 1200 Kcal, pełnowartościowa, bezglutenowa i Śródziemnomorska.