Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

BRZEZINKI k/Kielc – Pensjonat „Margaretka Świętokrzyska”: Turnusy z dietą warzywno-owocową.

Prześlicznie położony, niewielki pensjonat w Górach Świętokrzyskich - "Margaretka Świętokrzyska" zaprasza w 2018r na turnusy z dietą warzywno-owocową. Na miejscu nowe, bogate zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne. Koszt tygodniowego turnusu od 840 zł (przy zakwaterowaniu w pok. 2os.).  Dieta warzywno-owocowa bardzo smaczna, prawidłowo przyrządzana, chwalona przez wczasowiczów.

 

Wczasy odchudzające w Ciechocinku, w Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym "EDEN"

Ośrodek z bardzo rozbudowaną bazą rehabilitacyjno - zabiegową zaprasza na z programem odchudzającym.  Turnus dwutygodniowy w 2018r od 1550 zł. W cenie m.in. zabiegi w kapsule Alphamassage, kriokomora, Body Space (rewelacja dla odchudzania!!), mini tężnia. 

CIECHOCINEK: Turnusy odchudzające w Szpitalu Uzdrowiskowym "Dom Zdrojowy"

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2018 r na 7 i 14-dniowe turnusy odchudzające organizowane w terminie: 14.01-16.12.2018 w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV "Dom Zdrojowy". Cena leczniczego turnusu 7 dniowego od 1295 zł do 1435zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu. 

RUDKI: Wczasy odchudzające (Góry Świętokrzyskie)

Wczasy odchudzające w ośrodku "Gołoborze" u stóp Świętego Krzyża. W programie korzystanie z zaplecza SPA z basenem, sauną, jacuzzi, stołów re-kondycyjnych, gimnastyka na sali i w basenie, marsze Nordic Walking. Możliwość odpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych i masaży. Dieta lekkostrawna . Wybrane terminy w kwietniu i czerwcu. Cena turnusu 7 dni w 2018r - 780 zł , przy zakwaterowaniu w dwójce. Możliwość diet m.in cukrzycowej, wegańskie, bezglutenowej.