Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Prześlicznie położony, niewielki pensjonat w Górach Świętokrzyskich - "Margaretka Świętokrzyska" zaprasza w 2017r na turnusy z dietą warzywno-owocową dr. Ewy Dąbrowskiej. Na miejscu nowe zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne. Koszt tygodniowego turnusu od 770 zł.  

 

Ośrodek z bardzo rozbudowaną bazą rehabilitacyjno - zabiegową zaprasza na z programem odchudzającym.  Turnus dwutygodniowy w 2017r od 1550 zł. W cenie m.in. zabiegi w kapsule Alphamassage, kriokomora, Body Space (rewelacja dla odchudzania!!), mini tężnia. 

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2017 r na 7 i 14-dniowe turnusy odchudzające organizowane w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV "Dom Zdrojowy". Cena leczniczego turnusu 7 dniowego od 1225 zł do 1365zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu. 

Wczasy odchudzające w ośrodku "Gołoborze" u stóp Świętego Krzyża. W programie korzystanie z zaplecza SPA z basenem, sauną, jacuzzi, stołów re-kondycyjnych, gimnastyka na sali i w basenie, marsze Nordic Walking. Możliwość odpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych i masaży. Dieta lekkostrawna . Cena turnusu 7 dni w 2017r - 700 zł , przy zakwaterowaniu w dwójce. Możliwość diet m.in cukrzycowej, wegańskie, bezgluternowej.

CRK "Promenada" w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim zaprasza w 2017r na pobyty oczyszczające. Turnusy tygodniowe. W cenie pobytu noclegi w komfortowych pokojach, 5-posiłków dziennie w oparciu o dietę warzywno-owocową, zajęcia ruchowe i warsztaty dietetyczne, opieka dietetyka oraz liczne atrakcje. Cena pobytu 8-dniowego już od 1130 zł/os.