Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

CIECHOCINEK: Turnusy odchudzające w "Uzdrowisko Ciechocinek"

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2020 r na 7 i 14-dniowe turnusy odchudzające organizowane w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV "Dom Zdrojowy" oraz w "Łazienki Uzdrowiskowe nr I". Cena odchudzającego turnusu 7 dniowego od 945 zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu.  Dostępne oferty: "pobyt metaboliczny/diabetologiczny" oraz "warzywno-owocowy detoks uzdrowiskowy". 

BRZEZINKI k/Kielc – Pensjonat „Margaretka Świętokrzyska”: Turnusy z dietą warzywno-owocową.

Prześlicznie położony, niewielki pensjonat w Górach Świętokrzyskich - "Margaretka Świętokrzyska" zaprasza w  2020r na turnusy z dietą warzywno-owocową. Na miejscu nowe, bogate zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne. Koszt tygodniowego turnusu od 945 zł (przy zakwaterowaniu w pok. 2os.).  Dieta warzywno-owocowa bardzo smaczna, prawidłowo przyrządzana, chwalona przez wczasowiczów.

 

INOWROCŁAW: Turnusy z dietą oczyszczająco-leczniczą w uzdrowisku "Solanki"

Zapraszamy na skuteczne pobyty oczyszczająco-lecznicze oparte o dietę warzywno-owocową . Uzdrowisko Inowrocław Solanki zaprasza w 2020r na 15-dniowe turnusy z wyżywieniem i  zabiegami już od 1890 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. NOWA OFERTA

CIECHOCINEK: Wczasy odchudzające w Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym "EDEN"

Ośrodek z bardzo rozbudowaną bazą rehabilitacyjno - zabiegową zaprasza na z programem odchudzającym.  Turnus dwutygodniowy w 2020r od 1690 zł os. W cenie m.in. zabiegi w kapsule Alphamassage, kriokomora, Body Space, mini tężnia.