Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Ośrodek z bardzo rozbudowaną bazą rehabilitacyjno - zabiegową zaprasza na z programem odchudzającym.  Turnus dwutygodniowy w 2017r od 1550 zł. W cenie m.in. zabiegi w kapsule Alphamassage, kriokomora, Body Space (rewelacja dla odchudzania!!), mini tężnia. 

Prześlicznie położony, niewielki pensjonat w Górach Świętokrzyskich - "Margaretka Świętokrzyska" zaprasza na turnusy z dietą warzywno-owocową dr. Ewy Dąbrowskiej. Na miejscu nowe zaplecze leczniczo-rehabilitacyjne. Koszt tygodniowego turnusu od 770 zł.  

 

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2017 r na 7 i 14-dniowe turnusy odchudzające organizowane w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV "Dom Zdrojowy". Cena leczniczego turnusu 7 dniowego od 1225 zł do 1365zł przy zakwaterowaniu w pokoju 2os., w zależności od obiektu i terminu. 

CRK "Promenada" w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim zaprasza na pobyty oczyszczające. Turnusy tygodniowe oraz weekendowe (3-dniowe). W cenie pobytu noclegi w komfortowych pokojach, 5-posiłków dziennie w oparciu o dietę warzywno-owocową, zajęcia ruchowe i warsztaty dietetyczne, opieka dietetyka oraz liczne atrakcje. Cena pobytu 7-dniowego już od 1130 zł/os. Pobyt 3-dniowy od: 320 zł/os.