Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Turnusy i wczasy w ośrodkach wypoczynkowych nad jeziorem

Wczasy nad jeziorem to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią bliski kontakt z przyrodą i wypoczynek z dala od zgiełku kurortów. Takie wakacje z pewnością ucieszą miłośników plażowania, żeglowania czy wędkarstwa. W naszym biurze znajdą Państwo sprawdzone turnusy wypoczynkowe nad jeziorami na Kaszubach, Mazurach i innych regionach kraju. Oferujemy zakwaterowanie w domkach letniskowych, ośrodkach wczasowych, hotelach i kwaterach prywatnych. Pobyty mogą być uzupełnione o dodatkowe udogodnienia, w postaci korzystania z zaplecza sportowego i SPA czy całodniowego wyżywienia. Relaks z dala od wielkomiejskiego szumu sprawi, że zapomnicie o codziennych problemach, troskach i obowiązkach. Wolne miejsca czekają!

KALBORNIA: Wypoczynek w ośrodku "Inter Piast" na Mazurach

Zapraszamy w okolice Grunwaldu do ośrodka INTER PIAST w Kalborni nad jeziorem Dąbrowa Wielka na Pojezierzu Iławskim na relaks, z dala od wielkomiejskiego szumu, w atrakcyjnych cenach. Tygodniowy pobyt w 2019r z pełnym wyżywieniem już od 720 zł/os.  

MAŁE SWORNEGACIE: Domek letniskowy na Kaszubach

Domek murowany, jednopiętrowy o powierzchni 106 m kw. położony w odległości 200 m od jeziora Charzykowskiego, 150 m od jeziora Długiego Karsińskiego. Ceny w 2018r: wakacje - 160 zł/dobę, w czerwcu i wrześniu 145 zł/doba.  

PIASKI: Pobyt wypoczynkowy na Mazurach blisko Rucianego Nidy

W 2018 roku zapraszamy na wypoczynek do malowniczej miejscowości Piaski (odległość od Rucianego Nida - około 6km). Jest to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od miejskiego gwaru wśród ciszy sosnowego lasu. W Ośrodku "Wioska Rowerowa" panuje luźna, sportowa atmosfera. Cena za 7-dniowy pakiet to 959 zł/osobę z wyżywieniem 2x dziennie, licznymi atrakcjami. Serdecznie zapraszamy. 

PIASKI: Grzybobranie z ekspertem na Mazurach blisko Rucianego Nidy

GRZYBOBRANIE 2018 - po raz kolejny poszukamy ciekawych okazów, wspólnie się zintegrujemy, a także poszerzymy wiedzę na temat grzybów w malowniczej miejscowości Piaski (odległość od Rucianego Nida - około 6km). Jest to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od miejskiego gwaru wśród ciszy sosnowego lasu. W Ośrodku "Wioska Rowerowa" panuje luźna, sportowa atmosfera. Oferta ważna w terminie: 06.09-09.09.2018r . Cena za 4-dniowy pakiet to 489 zł/osobę z wyżywieniem 2x dziennie. Przewodnikiem po świecie grzybów będzie Pan Wiesław Kamiński - autor atlasów grzybowych. Serdecznie zapraszamy. NOWA OFERTA!

WILKASY: Wczasy dla aktywnych na Mazurach - w Hotelu AZS

Pięknie położone Centrum Rehabilitacji & SPA Wilkasy - Hotel nad Niegocinem, obiekt z bardzo dobrym standardem zakwaterowania oraz nowoczesnym zapleczem sportowym i SPA zaprasza WCZASY DLA AKTYWNYCH w 2018r w atrakcyjnych cenach - od 910 zł/tydzień w pokoju 2 os, z dwoma posiłkami dziennie. Turnusy w okresie od października do kwietnia.

Klęśnik k/Przechlewa - prywatny domek letniskowy (2)

Domek letniskowy: 4 pokoje dla max. 6 osób, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, kominek położony nad jez. Szczytno Duże, ok. 100 m od brzegu jeziora. Ceny w 2018r: Sezon - 220 zł/dobę. poza wakacjami -  170 zł/dobę