Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Turnusy i wczasy w ośrodkach wypoczynkowych nad jeziorem

Wczasy nad jeziorem to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią bliski kontakt z przyrodą i wypoczynek z dala od zgiełku kurortów. Takie wakacje z pewnością ucieszą miłośników plażowania, żeglowania czy wędkarstwa. W naszym biurze znajdą Państwo sprawdzone turnusy wypoczynkowe nad jeziorami na Kaszubach, Mazurach i innych regionach kraju. Oferujemy zakwaterowanie w domkach letniskowych, ośrodkach wczasowych, hotelach i kwaterach prywatnych. Pobyty mogą być uzupełnione o dodatkowe udogodnienia, w postaci korzystania z zaplecza sportowego i SPA czy całodniowego wyżywienia. Relaks z dala od wielkomiejskiego szumu sprawi, że zapomnicie o codziennych problemach, troskach i obowiązkach. Wolne miejsca czekają!

KALBORNIA: Wypoczynek w ośrodku "Inter Piast" na Mazurach

Zapraszamy w okolice Grunwaldu do ośrodka INTER PIAST w Kalborni nad jeziorem Dąbrowa Wielka na Pojezierzu Iławskim na relaks, z dala od wielkomiejskiego szumu, w atrakcyjnych cenach. Tygodniowy pobyt w 2020r z pełnym wyżywieniem już od 850 zł/os.  

MAŁE SWORNEGACIE: Domek letniskowy na Kaszubach

Domek murowany, jednopiętrowy o powierzchni 106 m kw. położony w odległości 200 m od jeziora Charzykowskiego, 150 m od jeziora Długiego Karsińskiego. Ceny w 2018r: wakacje - 160 zł/dobę, w czerwcu i wrześniu 145 zł/doba.  

WDZYDZE KISZEWSKIE: Pobyty wypoczynkowe na Kaszubach w hotelu*** "Niedźwiadek"

Urokliwie położony hotel*** "Niedźwiadek" oferuje wszystko co niezbędne do prawdziwego wypoczynku. Niesamowita ilość atrakcji oraz bliskość natury, a także kompleksowa oferta sprawiają, że jest to miejsce, które każdy choć raz powinien odwiedzić. Zapraszamy na 7-dniowy pobyt wypoczynkowy z wyżywieniem (2 posiłki dziennie) i atrakcjami w cenie od 1095 zł/os., turnus 14-dniowy w cenie od 2135 zł/os. w terminie od 30.06 do 01.09.2019

WILKASY: Wczasy dla aktywnych na Mazurach - w Hotelu AZS

Pięknie położone Centrum Rehabilitacji & SPA Wilkasy - Hotel nad Niegocinem, obiekt z bardzo dobrym standardem zakwaterowania oraz nowoczesnym zapleczem sportowym i SPA zaprasza WCZASY DLA AKTYWNYCH w 2018r w atrakcyjnych cenach - od 910 zł/tydzień w pokoju 2 os, z dwoma posiłkami dziennie. Turnusy w okresie od października do kwietnia.

Klęśnik k/Przechlewa - prywatny domek letniskowy (2)

Domek letniskowy: 4 pokoje dla max. 6 osób, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, kominek położony nad jez. Szczytno Duże, ok. 100 m od brzegu jeziora. Ceny w 2018r: Sezon - 220 zł/dobę. poza wakacjami -  170 zł/dobę