Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę
Turnusy i wczasy w ośrodkach wypoczynkowych nad jeziorem

Wczasy nad jeziorem to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią bliski kontakt z przyrodą i wypoczynek z dala od zgiełku kurortów. Takie wakacje z pewnością ucieszą miłośników plażowania, żeglowania czy wędkarstwa. W naszym biurze znajdą Państwo sprawdzone turnusy wypoczynkowe nad jeziorami na Kaszubach, Mazurach i innych regionach kraju. Oferujemy zakwaterowanie w domkach letniskowych, ośrodkach wczasowych, hotelach i kwaterach prywatnych. Pobyty mogą być uzupełnione o dodatkowe udogodnienia, w postaci korzystania z zaplecza sportowego i SPA czy całodniowego wyżywienia. Relaks z dala od wielkomiejskiego szumu sprawi, że zapomnicie o codziennych problemach, troskach i obowiązkach. Wolne miejsca czekają!

Domek murowany, jednopiętrowy o powierzchni 106 m kw. położony w odległości 200 m od jeziora Charzykowskiego, 150 m od jeziora Długiego Karsińskiego. Ceny w 2018r: wakacje - 160 zł/dobę, w czerwcu i wrześniu 145 zł/doba.  

Zapraszamy w okolice Grunwaldu do ośrodka INTER PIAST w Kalborni nad jeziorem Dąbrowa Wielka na Pojezierzu Iławskim na relaks, z dala od wielkomiejskiego szumu, w atrakcyjnych cenach. Tygodniowy pobyt w 2018r z pełnym wyżywieniem już od 650zł/os.  

Pięknie położone Centrum Rehabilitacji & SPA Wilkasy - Hotel nad Niegocinem, obiekt z bardzo dobrym standardem zakwaterowania oraz nowoczesnym zapleczem sportowym i SPA zaprasza WCZASY DLA AKTYWNYCH w 2017r w atrakcyjnych cenach - od 910 zł/tydzień w pokoju 2 os, z dwoma posiłkami dziennie w okresie od października do kwietnia.

Osoby spragnione aktywności sportowej zaprasza ośrodek żeglarski FREGATA. Ciekawe położenie nad jeziorem Żywieckim. Na miejscu: własna przystań żeglarska, wypożyczalnia sprzętu wodnego, basen, trzy pełnowymiarowe korty tenisowe oraz boiska sportowe. Zakwaterowanie w części hotelowej oraz domkach. Wypoczynek od początku kwietnia do końca października 2018. Ceny z FB już od  660 zł/tydzień pobytu.

Domek letniskowy: 5 pokoi dla max. 6 osób, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, centralne ogrzewanie, położony nad jez. Szczytno Duże, ok. 100 m od brzegu jeziora. Ceny w 2016r: Lipiec, sierpień - 200 zł/dobę. Maj, czerwiec, wrzesień, październik  - 165 zł/dobę.

Domek letniskowy: 4 pokoje dla max. 6 osób, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, kominek położony nad jez. Szczytno Duże, ok. 100 m od brzegu jeziora. Ceny w 2017r: Sezon - 200 zł/dobę. poza wakacjami -  150 zł/dobę