Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

KONSTANCIN: Pobyt relaksacyjno-profilaktyczny w "Uzdrowisko Konstancin"

Uzdrowisko Konstancin zaprasza na turnusy profilaktyczno-relaksacyjne, podczas których poprawisz samopoczucie, wzmocnisz siły witalne, a przede wszystkim wypoczniesz. W cenie m.in: 7 noclegów, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), inhalacje w Tężni Solankowej, seans w basenie solankowym. Pobyt 7 dniowy w cenie od 1120 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. NOWA OFERTA!

SPAŁA: Zima w Spale w OW "Zacisze"

Zapraszamy na zimowy urlop w otoczeniu przyrody do OW "Zacisze". Pobyt 7 dniowe w terminie 15.01.2018 - 23.03.2018 w cenie od 630 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie, korzystanie z lodowiska, basen, ognisko. NOWA OFERTA!

CIECHOCINEK: Wczasy w Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "TeoDorka"

Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku "TeoDorka" w Ciechocinku zaprasza na 6-dniowy wakacyjny wypoczynek (od niedzieli do piątku). Pełne wyżywienie, bezpłatny parking, 10 zabiegów dla każdej osoby dorosłej podczas pobytu oraz inne atrakcje - już od 495 zł/os.

SPAŁA: Pobyty wypoczynkowe w OW "Zacisze"

OW "Zacisze" - położony 115km od Warszawy - zaprasza w 2018r na pobyty wypoczynkowe. Turnus 7 dniowy w cenie od 735 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. z pełnym wyżywieniem (śniadania, obiady, kolacje).  NOWA OFERTA!

BUSKO-ZDRÓJ: Wczasy wypoczynkowe w Hotelu*** "Gromada"

Zapraszamy w 2018r na wypoczynek do hotelu*** "Gromada" w Busku Zdroju, który jest zarówno bardzo dobrze położony, jak też może się pochwalić wygodnymi i eleganckimi pokojami. Cena od 75 zł/os/doba przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.

RYNIA: Wypoczynek nad Zalewem Zegrzyńskim w ośrodku "REWITA"

Niewielka odległość od Warszawy, komfortowe warunki zakwaterowania oraz ładne położenie wśród lasów, bezpośrednio nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego to atuty ośrodka  "Rewita" w Ryni. Zapraszamy na wypoczynek przez cały rok – zarówno dłuższy, jak i weekendowy. Cena tygodniowego pobytu pełnym wyżywieniem już od - 840 zł/os.; pobyty weekendowe – od 125 zł/osobo doba z 3 posiłkami.