Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

CZAPIELSKI MŁYN: Pobyty z dietą odchudzającą i odmładzającą na Kaszubach w ośrodku "Long Vita"

Malownicza lokalizacja, sprzyjająca wypoczynkowi, aktywnemu odchudzaniu i odmłodzeniu organizmu oraz komfortowe warunki pobytu w ośrodku "LONG VITA" (poprzednio CZAPIELSKI MŁYN) pozwolą Państwu na oderwanie się od codzienności i skupienie wyłącznie na sobie. Ośrodek proponuje turnusy z dietami do wyboru, bardzo dużo różnorodnej aktywności fizycznej i zabiegi SPA. Tygodniowy turnus w 2020r przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. od 1880 . Także możliwość zakwaterowania w DOMAKCH LEŚNYCH!

KALBORNIA: Wypoczynek w ośrodku "Inter Piast" na Mazurach

Zapraszamy w okolice Grunwaldu do ośrodka INTER PIAST w Kalborni nad jeziorem Dąbrowa Wielka na Pojezierzu Iławskim na relaks, z dala od wielkomiejskiego szumu, w atrakcyjnych cenach. Tygodniowy pobyt w 2020r z pełnym wyżywieniem już od 850 zł/os.  Ośrodek wznowił działanie 31 maja

 Biuro Turystyczne AMITUR jet wpisane na listę podmiotów turystycznych, które przyjmują płatności BONEM TURYSTYCZNYM

MRZEŻYNO: Pobyty wypoczynkowe w domkach "Wrzosowa Polana"

Wrzosowa Polana to kompleks nowoczesnych, komfortowych domków drewnianych z bali. Zlokalizowane w uroczej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno (22 km na zachód od Kołobrzegu). Ośrodek z basenem (podgrzewana woda w sezonie). Domki 4-6 osobowe. Zapraszamy na pobyty w 2020r w cenie od 250 zł/doba/domek w sezonie niskim. NOWA OFERTA!!!

WDZYDZE KISZEWSKIE: Pobyty wypoczynkowe na Kaszubach w hotelu*** "Niedźwiadek"

Urokliwie położony hotel*** "Niedźwiadek" oferuje wszystko co niezbędne do prawdziwego wypoczynku. Niesamowita ilość atrakcji oraz bliskość natury, a także kompleksowa oferta sprawiają, że jest to miejsce, które każdy choć raz powinien odwiedzić. Zapraszamy na 7-dniowy pobyt wypoczynkowy z wyżywieniem (2 posiłki dziennie) i atrakcjami w cenie od 1095 zł/os., turnus 14-dniowy w cenie od 2135 zł/os. w terminie od 27.06 do 29.08.2020. Dostępne także domki letniskowe i bungalowy (również bez wyżywienia)!

KRYNICA MORSKA: Wczasy wypoczynkowe w "Hotel*** NAT Krynica Morska" i w domkach letniskowych

Hotel*** NAT Krynica Morska, położony w lesie, 100m od morza zaprasza wszystkich spragnionych regeneracji na wczasy wypoczynkowe. Turnusy: od początku kwietnia do końca października 2020. Cena - już od 1050  zł/tydzień pobytu z wyżywieniem. Także możliwość zakwaterowanie w domkach letniskowych (z dowolną formą wyżywienia). Hotel przyjmuje Gości od 23.05.2020 

JASTARNIA: LATO - Turnusy wypoczynkowe 7 i 10 dni - domki w OW "Pólwysep"

LATO - DOMKI DREWNIANE i MUROWANE - ośrodek sezonowy czynny od maja do września. Zapraszamy na wczasy wypoczynkowe (7 i 10-dniowe)  w OW "Półwysep". Pobyt 7-dniowy w 2020r w cenie od 765 zł/os. z wyżywieniem 2 x dzienne, przy zakwaterowaniu 4 os. w sezonie niskim. Ośrodek położony bardzo blisko stacji PKP "Jastarnia wczasy". LAST MINUTE -SIERPIEŃ 2020 - Przecena pakietów wczasowych - od 935 zł/os/7 dni.

MIELNO: Pobyt wypoczynkowy w O.W "Ameba"

Ośrodek Wczasowy „Ameba położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie plaży (ok 50m od morza), na 1,5 hektarowym częściowo zalesionym terenie. Doskonałe położenie w spokojnej i zacisznej części Mielna, dobry standard zakwaterowania i pięknie zaaranżowany teren zielony to niewątpliwe zalety ośrodka. Pobyty od  końca kwietnia do października 2020r. Same noclegi lub z wyżywieniem 2 posiłki dziennie. CENA JUŻ OD 420/tydz. ! (same noclegi, przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os.) Zakwaterowanie także w domkach letniskowych.