Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

CIECHOCINEK: Turnusy rehabilitacyjne PFRON w Sanatorium Uzdrowiskowym "Pałac Łazienki II"

Zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON w "Pałac Łazienki II " z 3 zabiegami dziennie, pełnym wyżywieniem oraz noclegami w pokojach o dobrym standardzie w centrum Ciechocinka. Terminy od 5 maja do 13.10.2019r. Cena już od 1694 zł/os za dwutygodniowy pobyt przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. 

CIECHOCINEK: Turnusy rehabilitacyjne dofinansowane ze środków PFRON w "Uzdrowisku Ciechocinek"

Uzdrowisko Ciechocinek zaprasza w 2020r na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne dofinansowywane ze środków PFRON organizowane w kilku swoich obiektach sanatoryjnych - Szpitalu Uzdrowiskowym Nr 1, Domu Zdrojowym i sanatorium "Grażyna" oraz Szpitalu Uzdrowiskowym "Markiewicza" (dla dzieci). Cena leczniczego turnusu 14 dniowego (3 zabiegi dziennie) od 1890 zł zł przy zakwaterowaniu w pokoju 3os., w zależności od obiektu i terminu. 

CIECHOCINEK: Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON w sanatorium "Krystynka"

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka" znane jest kuracjuszom od wielu lat. Walory klimatyczne Ciechocinka oraz zabytkowe tężnie stworzyły idealne warunki zarówno do leczenia, jak i do wypoczynku. W "Krystynce" znajduje się 66 pokoi (1-os, 2-os, typu studio i apartamentów), w tym 10 przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem z PFRON - 14 dniowy z pełnym wyżywieniem i 3 zabiegami dziennie w 2019r  już od 1638 zł/os.

CIECHOCINEK: Turnusy leczniczo-rehabilitacyjne z dofinansowaniem w OLR "EDEN"

Dobrze wyposażony Ośrodek "EDEN" zaprasza na turnusy leczniczo-rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON, MOPS,PCPR.  Cena dwutygodniowego turnusu w 2019r  z 3 zabiegami dziennie od 1540 zł/os. przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.