Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

JAWORZE: Turnusy rehabilitacyjne w "Villa Barbara"

Turnusy rehabilitacyjne prowadzone od maja do października dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności,  z dofinansowaniem PFRON i pełnopłatne, dla osób bez orzeczeń, w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m), sauny). Turnusy w 2020r: dwutygodniowy w pok. 2os. standard od -2080 zł do 2275 zł, w zależności od terminu.

WISŁA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Geovita"

Zapraszamy na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Geovita" w uroczym miejscu Wisły - Malince. Terminy: od marca do października 2019r. Możliwość wykorzystania dofinansowania z PFRON. Cena, przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. - 1985 zł/os. NOWA OFERTA!

PIWNICZNA: Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON w sanatorium uzdrowiskowym "LIMBA"

Sanatorium uzdrowiskowe "Limba" w Piwnicznej Zdrój zaprasza na 14-dniowe turnusy rehabilitacyjne dofinansowywane ze środków PFRON. W cenie pobytu noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi zaordynowane przez lekarza, gimnastyka poranna oraz atrakcje. Pobyt dwu-tygodniowy w terminie 01.10-14.10.2019 r - w cenie od 1400  zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.  NOWA OFERTA.

SZCZAWNICA: Turnusy rehabilitacyjne w "SPA-Budowlani"

TURNUSY REHABILITACYJNE  (także z dofinansowaniem z PFRON) z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV.  W cenie pełne wyżywienie, gimnastyka w basenie, 24 zabiegi. Cena dwutygodniowego turnusu w 2020r od 2600 zł za os, przy zakwaterowaniu w części sanatoryjnej w pokoju 2os. Zapraszamy.

WISŁA: Turnusy rehabilitacyjne w hotelu "Krokus"

Położony na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły - hotel "Krokus" - zaprasza w 2020r na wspólne spędzenie turnusów rehabilitacyjnych. 14-dniowe terminy od marca do końca listopada. W cenie pobytu 20 zabiegów rehabilitacyjnych, pełne wyżywienie+podwieczorek, bezpłatny parking oraz atrakcje. Cena przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. od 1399 zł/os. 

USTROŃ JASZOWIEC: Rehabilitacja z dofinansowaniem PFRON w Domu Wczasowym "GLOBUS"

Dom Wczasowy GLOBUS w Ustroniu-Jaszowcu - obiekt z basenem, hydromasażami, sauną i zapleczem rehabilitacyjnym zaprasza na TURNUSY REHABILITACYJNE z dofinansowaniem z PFRON. Terminy w 2019r: 11-25.05 ; 07-21.09 ; 14-28.10 ; 09-23.11. Cena 14-dniowego turnusu z zakwaterowaniem w pokoju 2 os - 1780 zł/os. NOWA OFERTA !

KRYNICA ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne w "Hotel *** NAT Krynica Zdrój"

Dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w centrum Krynicy Zdroju - w Hotel *** NAT Krynica Zdrój , posiadającym własną bazę zabiegową. Turnusy w 2020r w cenie od 1740 zł/os w pokoju 2 os standard.  Odległość od pomnika Nikifora: 600m.

USTROŃ: Turnusy rehabilitacyjne "Hotel *** NAT Ustroń"

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w Hotel *** NAT Ustroń - świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową. Turnusy w 2020w cenie już od 1770 zł/os w pokoju 2 os. Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON. W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa.

ZAKOPANE: Turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w OW "Zakopiec"

Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny  za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od 1390 zł (listopad 2019); od 1450 zł (2020r).  

ZAKOPANE: Wczasy lecznicze w OW "Zakopiec"

Wczasy lecznicze w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z zabiegami rehabilitacyjnymi oraz bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny tygodniowego pobytu z zabiegami rehabilitacyjnymi w cenie od 805 zł /tydzień(2020 r).

BRENNA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "REGOR"

Ośrodek "REGOR" zaprasza na turnusy rehabilitacyjne do przepięknej miejscowości Beskidu Śląskiego - Brennej.  Na miejscu basen kryty, grota solna, sauna, siłownia. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2020r , przy zakwaterowaniu w pok. 2os., w zależności od sezonu - od 1450 do 1850 zł/os. BASEN (12x6m).

SZCZYRK: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Adam" - turnusy rehabilitacyjne w centrum Szczyrku.

Wczasy w doskonale zlokalizowanym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Adam", z rehabilitacją prowadzoną przez profesjonalną kadrę we własnej bazie zabiegowej oraz bogatym pakietem zajęć rekreacyjnych. 2-tygodniowy turnus w 2020r  od 1350 przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., w zależności od terminu.