Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

BRENNA: Turnusy Rehabilitacyjne w Pensjonacie "Malwa"

Serdecznie zapraszamy Państwa do pensjonatu Malwa na rehabilitację połączoną z relaksem wśród pięknych krajobrazów i czystego powietrza Beskidu Śląskiego.  Pensjonat Malwa oferuje całą gamę zabiegów rehabilitacyjnych, siłownię, saunę suchą i parową, sale gimnastyczną i bilardową, tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci i duży teren rekreacyjny. Pokoje mają wysoki standard (2-3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, telefonem, część pokoi z balkonami). Ceny 15-dniowych turnusów w 2020r już od 1350 zł! W 2021r od 1790 zł/os.

JAWORZE: Turnusy rehabilitacyjne w "Villa Barbara"

Turnusy rehabilitacyjne prowadzone od maja do października dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności,  z dofinansowaniem PFRON i pełnopłatne, dla osób bez orzeczeń, w nowoczesnym obiekcie o wysokim standardzie i bogatym zapleczu rehabilitacyjnym oraz odnowy biologicznej (basen kryty 12.5m x 7m), sauny). Turnusy w 2020r: dwutygodniowy w pok. 2os. standard od -2080 zł do 2275 zł, w zależności od terminu. 

LĄDEK-ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON w Sanatorium "Rybniczanka-Wanda"

Serdecznie zapraszamy w 2020r do LĄDKA ZDROJU na turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON prowadzone w Sanatorium Uzdrowiskowym "RYBNICZANKA-WANDA". Dwutygodniowe pobyty z zabiegami i programem kulturalno-oświatowym w cenie od 1349 zł/os (w sezonie niskim, zakwaterowanie w pok 2 os.) NOWA OFERTA!

WISŁA: Turnusy rehabilitacyjne w hotelu "Krokus"

Położony na południowym zboczu Partecznika, tuż nad centrum Wisły - hotel "Krokus" - zaprasza w 2020r na wspólne spędzenie turnusów rehabilitacyjnych. 14-dniowe terminy od marca do listopada. W cenie pobytu 20 zabiegów rehabilitacyjnych, pełne wyżywienie+podwieczorek, bezpłatny parking oraz atrakcje. Cena przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. od 1399 zł/os. w sezonie niskim do 1599 zł/os. w sezonie wysokim. Ośrodek czynny od 01.06.2020

Zwolniły się pokoje w terminie 23.08-05.09.2020 !!!!!

USTROŃ JASZOWIEC: Rehabilitacja z dofinansowaniem PFRON w Domu Wczasowym "GLOBUS"

Dom Wczasowy GLOBUS w Ustroniu-Jaszowcu - obiekt z basenem, hydromasażami, sauną i zapleczem rehabilitacyjnym zaprasza na TURNUSY REHABILITACYJNE z dofinansowaniem z PFRON. Terminy w 2019r: 11-25.05 ; 07-21.09 ; 14-28.10 ; 09-23.11. Cena 14-dniowego turnusu z zakwaterowaniem w pokoju 2 os - 1780 zł/os. NOWA OFERTA !

PIWNICZNA: Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON w sanatorium uzdrowiskowym "LIMBA"

Sanatorium uzdrowiskowe "Limba" w Piwnicznej Zdrój zaprasza na 14-dniowy turnus rehabilitacyjny dofinansowywany ze środków PFRON. W cenie pobytu noclegi, pełne wyżywienie, zabiegi zaordynowane przez lekarza, gimnastyka poranna oraz atrakcje. Jeden termin: 01.10-14.10.2020 r - w cenie  1610  zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2 os.  NOWA OFERTA.

SZCZAWNICA: Turnusy rehabilitacyjne w "SPA-Budowlani"

TURNUSY REHABILITACYJNE  (także z dofinansowaniem z PFRON) z długoletnią tradycją w pięknie położonym i dobrze wyposażonym sanatorium - z wyjątkowo bogatym zapleczem zabiegowymkrytym basenem, sauną i salą gimnastyczną. Wygodne pokoje 1 i 2os. z łazienkami i TV.  W cenie pełne wyżywienie, gimnastyka w basenie, 24 zabiegi. Cena dwutygodniowego turnusu w 2020r od 2600 zł za os, przy zakwaterowaniu w części sanatoryjnej w pokoju 2os. Zapraszamy.

KRYNICA ZDRÓJ: Turnusy rehabilitacyjne w "Hotel *** NAT Krynica Zdrój"

Dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w centrum Krynicy Zdroju - w Hotel *** NAT Krynica Zdrój , posiadającym własną bazę zabiegową. Turnusy w 2020r w cenie od 1740 zł/os w pokoju 2 os standard.  Odległość od pomnika Nikifora: 600m.

USTROŃ: Turnusy rehabilitacyjne "Hotel *** NAT Ustroń"

Odwiedź słynną miejscowość uzdrowiskową Beskidu Sląskiego posiadającą źródła wód termalnych oraz pokłady borowiny. Dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w Hotel *** NAT Ustroń - świetnie położonym obiekcie z własną bazą zabiegową. Turnusy w 2020w cenie już od 1770 zł/os w pokoju 2 os. Możliwość wykorzystania dofinansowania PFRON. W obiekcie basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa.

ZAKOPANE: Turnusy rehabilitacyjne z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON w OW "Zakopiec"

Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "Zakopiec" w Zakopanem - Jaszczurówce połączone z bogatym programem kulturalno-rekreacyjnym. Ceny  w 2020r za 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny (możliwość dofinansowania PFRON) już od od 1490.

BRENNA: Turnusy rehabilitacyjne w ośrodku "REGOR"

Ośrodek "REGOR" zaprasza na turnusy rehabilitacyjne do przepięknej miejscowości Beskidu Śląskiego - Brennej.  Na miejscu basen kryty, grota solna, sauna, siłownia. Koszt dwutygodniowego turnusu w 2020r , przy zakwaterowaniu w pok. 2os., w zależności od sezonu - od 1450 do 1850 zł/os. BASEN (12x6m).

SZCZYRK: Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Adam" - turnusy rehabilitacyjne w centrum Szczyrku.

Wczasy w doskonale zlokalizowanym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Adam", z rehabilitacją prowadzoną przez profesjonalną kadrę we własnej bazie zabiegowej oraz bogatym pakietem zajęć rekreacyjnych. 2-tygodniowy turnus w 2020r  od 1350 przy zakwaterowaniu w pok. 2 os., w zależności od terminuOśrodek będzie uruchomiony nie wcześniej, niż w lipcu.

BUKOWINA TATRZAŃSKA: Turnusy rehabilitacyjne w CWiR "RYSY"

GÓRSKI KLIMAT SPRZYJA ODNOWIE ORGANIZMU. Serdecznie zapraszamy w 2020r do BUKOWINY TATRZAŃSKIEJ na turnusy rehabilitacyjne prowadzone w Centrum Wypoczynku i Rekreacji "RYSY". Dwutygodniowe pobyty z zabiegami i programem kulturalno-oświatowym w cenie od 1690 zł/os (w sezonie niskim, zakwaterowanie w pok 2 os. standard)

SUCHA BESKIDZKA: Turnusy rehbailitacyjne w Hotel*** "MONTTIS"

Serdecznie zapraszamy w 2020r do Suchej Beskidzkiej na turnusy rehabilitacyjne prowadzone w Hotelu*** "Monttis". Dwutygodniowe pobyty z zabiegami i programem kulturalno-oświatowym w cenie od 1300 zł/os (w sezonie niskim, zakwaterowanie w pok 2 os.)

WISŁA: Turnusy rehabilitacyjne w CRiR "JUBILAT"

REHABILITACJA z możliwością wykorzystania dofinansowania PFRON. Zapraszamy w 2020r na pobyt rehabilitacyjny do CRiR "Jubilat". Turnus dwutygodniowy z zabiegami i programem kulturalno-oświatowym w cenie od 1490 zł/os (w sezonie niskim, zakwaterowanie w pok 2 os.)

ZAKOPANE: Turnusy rehabilitacyjne w KWR "MARZENIE"

Zapraszamy w 2020r na turnus rehabilitacyjny do Kompleksu Wypoczynkowo Rehabilitacyjnego "MARZENIE". Regeneracyjny dwutygodniowy pobyt z zabiegami i programem kulturalno-oświatowym w cenie od 1490 zł/os (w sezonie niskim, zakwaterowanie w pok 2 os.)