Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Sylwester 2017 nad morzem z dziećmi

Zapraszamy do wzniesienia noworocznego toastu podczas niezapomnianego balu sylwestrowego nad morzem. Oferujemy pakiety pobytowe na święta i Sylwestra w hotelach i ośrodkach wczasowych z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Warto powitać Nowy Rok podczas wypoczynku, ciesząc się relaksem i bliskością najbliższych. Cena za pobyt obejmuje atrakcje, takie jak m.in. udział w balu lub imprezie sylwestrowej, opiekę animatora dla dzieci czy korzystanie z basenu, jacuzzi i sauny. Zimowy wypoczynek nad Bałtykiem pozwoli odetchnąć od intensywnego czasu przygotowań do świąt i zregenerować siły przed realizacją noworocznych postanowień. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rezerwacji miejsc.

KOŁOBRZEG: Turnus Świąteczny i Noworoczny - sanatorium "San"

ŚWIĘTA i SYLWESTER nad morzem.  BASEN SOLANKOWY. Dobrze wyposażone (bogate zaplecze zabiegowe), położone 200m od morza,  Sanatorium "SAN" w Kołobrzegu zaprasza na turnusy świąteczne oraz świąteczno-noworoczne z zabiegami.  Tygodniowy pobyt z 3 zabiegami dziennie, pełnym wyżywieniem, świątecznym menu i wieloma atrakcjami w cenie od 1499 zł/os. przy zakwaterowaniu w pok. 2 os. MIEJSCA SPRZEDAJĄ SIĘ BARDZO SZYBKO!

MIĘDZYZDROJE: Sylwester w ośrodku "Posejdon"

Odpocznij nad morzem, przyjedź na SYLWESTRA do Międzyzdrojów i naładuj swoje siły witalne pozytywną dawką energii. Przekonaj się sam jak dobroczynny wpływ na zdrowie ma morskie powietrze. 3-dniowy pakiet Sylwestrowy (dowolnie wybrane dni w terminie: 29.12.2020 - 02.01.2021) z pełnym wyżywieniem i Balem w cenie od 880 zł/os. Dostępne także pakiety 5 i 7-dniowe. Dzieci do 3 lat bezpłatnie.

USTKA: Boże Narodzenie i sylwester nad morzem w OW „Radość”

OW "Radość" w Ustce zaprasza na BOŻE NARODZENIE I SYLWESTRA nad morzem.  Pobyt świątecznyw terminie od 23.12 do 27.12.2020 - w cenie od 730 zł/os. Sylwestrowy - od 390 zł/os.

ŚWINOUJŚCIE: Sylwester nad morzem w OW "Meduza"

Zapraszamy na wypoczynek Sylwestrowy nad morzem w Świnoujściu. Pobyt 5 dniowy w terminie 30.12.2020 - 03.01.2021 w cenie od 800 zł/os. W cenie m.in wyżywienie 3x razy dziennie i uroczysta kolacja sylwestrowa.