Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Turnusy i wczasy odchudzające dla seniorów nad jeziorem

Przedstawiamy ofertę turnusów kondycyjnych! Podczas pobytu każdy uczestnik korzysta ze wsparcia specjalistów w dziedzinie zdrowego żywienia. Dieta dopasowywana jest indywidualnie do stanu zdrowia, nietolerancji pokarmowych oraz upodobań smakowych. Codzienny zbilansowany jadłospis oraz umiarkowana aktywność fizyczna pozwalają w udany sposób rozpocząć walkę o smuklejszą sylwetkę. Wczasy odchudzające organizowane są w komfortowych i nowocześnie urządzonych ośrodkach nad jeziorem i nie tylko. To połączenie wypoczynku z atrakcjami, zajęciami rehabilitacyjno-kondycyjnymi oraz specjalistyczną dietą. Jeżeli mają Państwo pytania na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem.

MAZURY - Hotel*** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality: Wczasy dla Seniora.

Hotel*** Miłomłyn-Zdrój Medical SPA & Vitality to unikalny, komfortowy Ośrodek realizujący filozofię Vitality. Hotel zdobył w 2010r tytuł najlepszego Ośrodka Odnowy Biologicznej w Polsce! Nowoczesne Centrum Medyczne, basen, sauny, jacuzzi, otoczenie sosnowego lasu sprawią, że poczujesz się tutaj zrelaksowany, wypoczęty i w pełni sił witalnych. W ośrodku możesz oczyścić organizm z toksyn, odzyskać pogodę ducha, schudnąć i nauczyć się jak zdrowo żyć. Wczasy dla seniorów realizowane są przez cały rok. Cena w 2019r za turnus tygodniowy - 1340 zł/os przy zakwaterowaniu w pok. 2os. REMONT DO KOŃCA MAJA!!!

BORNE SULINOWO: Wczasy dla seniorów na Pojezierzu Drawskim -"REVITAL"

Dobrze wyposażony (basen, sala gimnastyczna) Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" zaprasza na wczasy dla seniora z możliwością wyboru diet (także dieta niskokaloryczna). Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów! Ceny w 2019r - od 1049 zł/turnus 10 dni !!!! 

KALBORNIA: Turnus dla Seniorów w ośrodku "Inter Piast" (Mazury)

Wczasy dla Seniorów  w ośrodku INTER PIAST w "Kalborni" na Pojezierzu Iławskim. Serdecznie zapraszamy na aktywny wypoczynek na mazurach. Turnusy 7-dniowe. Tygodniowy pobyt w 2019r z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie), atrakcjami i dostępem do sprzętu wodnego w cenie już od 560 zł/os.  - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek.