Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Turnusy i wczasy odchudzające dla seniorów nad jeziorem

Przedstawiamy ofertę turnusów kondycyjnych! Podczas pobytu każdy uczestnik korzysta ze wsparcia specjalistów w dziedzinie zdrowego żywienia. Dieta dopasowywana jest indywidualnie do stanu zdrowia, nietolerancji pokarmowych oraz upodobań smakowych. Codzienny zbilansowany jadłospis oraz umiarkowana aktywność fizyczna pozwalają w udany sposób rozpocząć walkę o smuklejszą sylwetkę. Wczasy odchudzające organizowane są w komfortowych i nowocześnie urządzonych ośrodkach nad jeziorem i nie tylko. To połączenie wypoczynku z atrakcjami, zajęciami rehabilitacyjno-kondycyjnymi oraz specjalistyczną dietą. Jeżeli mają Państwo pytania na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z biurem.

PIASKI: Pobyt wypoczynkowy na Mazurach blisko Rucianego Nidy

W 2018 roku zapraszamy na wypoczynek do malowniczej miejscowości Piaski (odległość od Rucianego Nida - około 6km). Jest to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od miejskiego gwaru wśród ciszy sosnowego lasu. W Ośrodku "Wioska Rowerowa" panuje luźna, sportowa atmosfera. Cena za 7-dniowy pakiet to 959 zł/osobę z wyżywieniem 2x dziennie, rejsem statkiem, licznymi atrakcjami oraz transferem na trasie Warszawa-Piaski-Warszawa. Serdecznie zapraszamy. NOWA OFERTA!

Wczasy dla seniorów na Pojezierzu Drawskim (Borne Sulinowo)

Dobrze wyposażony (basen, sala gimnastyczna) Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny NZOZ "REVITAL" zaprasza na wczasy dla seniora z możliwością wyboru diet (także dieta niskokaloryczna). Wczasy w Bornem Sulinowie cieszą się bardzo dobrą opinią klientów! Ceny w 2018r - od 770 zł/turnus 7 dni 

KALBORNIA: Turnus dla Seniorów w ośrodku "Inter Piast" (Mazury)

Wczasy dla Seniorów  w ośrodku INTER PIAST w "Kalborni" na Pojezierzu Iławskim. Serdecznie zapraszamy na aktywny wypoczynek na mazurach. Turnusy 7-dniowe. Tygodniowy pobyt w 2019r z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie), atrakcjami i dostępem do sprzętu wodnego w cenie już od 560 zł/os.  - 7 noclegów - wyżywienie 3 razy dziennie - wieczorek taneczny przy muzyce mechanicznej - ognisko z pieczeniem kiełbasek.