Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Uzdrowisko Konstancin zaprasza na pobyty rehabilitacyjne, podczas których poprawisz kondycję fizyczną, odpoczniesz, a przede wszystkim zregenerujesz zdrowie. W cenie m.in: 15 zabiegów leczniczych, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), inhalacje w Tężni Solankowej, seans w basenie solankowym. Pobyt 7 dniowy w cenie od 1330 zł/os - przy zakwaterowaniu w pokoju 2 os. NOWA OFERTA!

Pobyt leczniczy w "Pałac Łazienki II" z 3 zabiegami dziennie, pełnym wyżywieniem oraz noclegami w pokojach o dobrym standardzie w centrum Ciechocinka. Turnusy tygodniowe przez cały rok 2018.   Cena, w zależności od sezonu i rodzaju pokoju -  już od 785,50 zł/os za tygodniowy pobyt przy zakwaterowaniu w pokoju 2os. i od 840 zł w jedynce.

(120km od WARSZAWY) Promocyjny wypoczynek dla Seniora w OW "Zacisze". Pobyt 7-dniowy w 2018r w cenie od 480 zł/os. W cenie: wyżywienie 3x razy dziennie. NOWA OFERTA!

Świetnie wyposażony Ośrodek "EDEN" zaprasza na turnusy dla Seniorów. Cena dwutygodniowego turnusu z 3 zabiegami dziennie i pełnym wyżywieniem w 2018r już od 1470 zł/os.  

Program "Zdrowy Kręgosłup" w Ciechocinku to 8 dni odnowy Twojego Kręgosłupa. Odpowiednio dobrany zestaw zabiegów umożliwia zniwelowanie napięć w kręgosłupie oraz zwiększenie sprawności. Cena programu w 2017r  już od 1166 zł/os przy zakwaterowaniu w pokoju 2os.