Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Dlaczego na wczasach i obozach?

Nowy, efektywny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów...

Odchudzanie na wczasach stanowi świetny sposób na zainaugurowanie nowego etapu w życiu. Doskonale rozumiemy jak trudno samodzielnie w domu efektywnie walczyć z nadmiarem kilogramów. Brak czasu, brak chęci, a także brak rzetelnej wiedzy potrafią skutecznie zniechęcić. Dzięki naszym ofertom, w przyjemnym otoczeniu, z dala od pokus, mogą Państwo zmienić swoje nastawienie i pobudzić motywację. Razem z innymi osobami, które borykają się z takimi samymi trudnościami jak Wy, możecie poznać zasady zdrowego odżywiania oraz wyzbyć się złych nawyków.

  Co czeka na Państwa podczas pobytu?
 • 7/14 noclegów w ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych z zapleczem treningowym,
 • pełne wyżywienie (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) przygotowane zgodnie z wybraną dietą,
 • zajęcia teoretyczne: wykłady dotyczące zdrowego odżywiania, pozwalające uniknąć po powrocie do domu efektu "jojo" i cieszyć się lepszym zdrowiem,
 • zajęcia ruchowe: każdy z ośrodków posiada zaplecze rekreacyjno-sportowe, gdzie uczestnicy mogą zaznać potężnej dawki ruchu, wspomagającej odchudzanie,
 • w zależności od wybranej: oferty konsultacje z różnymi specjalistami, wspomagającymi proces utraty wagi z zachowaniem dobroczynnego wpływu na zdrowie,
 • w zależności od wybranej oferty: różne zabiegi pielęgnacyjne oraz lecznicze w strefie Wellness&SPA,
 • możliwość korzystania z innych atrakcji obiektów (w niektórych przypadkach ze zniżką po zakupieniu wczasów odchudzających).

Jakie warunki gwarantują ośrodki?
Naszym Gościom zapewniamy ponadto doskonałe warunki podczas pobytu, zapewniając:

 • noclegi w komfortowo wyposażonych pokojach z licznymi udogodnieniami (pełen węzeł sanitarny, TV, w zależności od wybranej oferty, także dostęp do Internetu, balkon/taras)
 • kompleksowo wyposażoną strefę rekreacyjną - z reguły sala ze sprzętem do ćwiczeń gimnastycznych, gabinety zabiegowe, w niektórych ośrodkach także groty solne oraz baseny.
 • starannie skomponowany jadłospis według jednej z diet: 1000-1200 Kcal, warzywno-owocowej, warzywno-rybnej, strukturalnej, makrobiotycznej, M.Montignaca, leczniczej, South Beach, śródziemnomorskiej, Ducana, rozdzielnej 1200 Kcal dr Haya, dr Budwig, bezglutenowej, dr Kwaśniewskiej. Część ośrodków oferuje także dietę dobieraną indywidualnie.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo oferty wczasów odchudzających w najpiękniejszych zakątkach Polski. Prezentujemy ośrodki ulokowane w górach (Karpaty, Sudety), nad morzem, nad jeziorami, a także w centralnej części kraju. Bez względu na wybrany region wszystkie ośrodki położone są w ciekawych lokalizacjach, z reguły w miejscowościach uzdrowiskowych lub kurortach turystycznych. Obiekty zapewniają łatwy dostęp do najciekawszych atrakcji regionu.

Jesteśmy świadomi, że odchudzanie na wczasach nie powinno składać się wyłącznie z wytężonych ćwiczeń oraz listy obowiązków do wypełnienia. Staramy się w optymalny sposób wydzielić czas także na wypoczynek i rozrywkę.