|
|
|
|
|
|
|
Ośrodek REGOR w Brennej zaprasza na wczasy odchudzające z dietą 1200 kcal. Na miejscu m.in. basen kryty, grota solna, sauna, siłownia. Koszt tygodniowego pobytu z dietą, ćwiczeniami i zabiegami, przy zakwaterowaniu w pok. 2os., w zależności od sezonu - od 800 do 950 zł/os. Turnusy od 1 marca 2012.
|
Brenna jest miejscowością położoną w Beskidzie Żywieckim, w pobliżu Szczyrku, Wisły i Ustronia. Występują tu znakomite warunki do wypoczynku zarówno latem jak i zimą. Różnorodne trasy do uprawiania turystyki pieszej są odpowiednie dla osób w każdym wieku – zarówno tych lubiących mało męczące spacery, jak i tych, którzy lubią dalekie górskie wyprawy. Jest tu także niewielki zalew na rzece Brennicy (800 m od ośrodka), gdzie można popływać na rowerach wodnych i kajakach. Zimą na amatorów narciarstwa czeka rozbudowana sieć wyciągów narciarskich z dobrze przygotowanymi trasami o różnym stopniu trudności. Atutem jest także dobry dojazd dla zmotoryzowanych – dwupasmówką prowadzącą do Ustronia.
Ośrodek REGORpołożony jest niedaleko centrum miejscowości, nad rzeką Brennicą. Posiada 2 budynki z 46 pokojami , łącznie 125 miejsc noclegowych w pokojach 2-3-4os. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu (bezpłatny). Większość pokoi posiada balkon z pięknym widokiem na góry. ![]() ![]() ![]() Ośrodek wyposażony jest w:
![]() ![]() Rozkład zajęć na wczasach odchudzających (jeden dzień przykładowy):07:15 - gimnastyka poranna (45 min) 08:00 - 08:30 - przerwa 08:30 - aerobik (30 min) 09:00 - śniadanie + drugie śniadanie 10:00 - gimnastyka w basenie (40 min) 10:30-13:30 - zabiegi (dostosowane indywidualnie do osoby) 14:00 - obiad 14:00 - wycieczki piesze Nordic Walking uzależnione od pogody 16:00 – podwieczorek 17:00 – ćwiczenia na sali gimnastycznej 18:00 - kolacja od 19:00 - sauna (1h) co drugi dzień W programie turnusów dla osób z nadwagą przewidziano:
Na wczasy należy zabrać:strój sportowy, kostium kąpielowy, sportowe obuwie, peleryna lub kurtka przeciwdeszczowa. Podczas czasu wolnego organizowane są:- Spotkania przy ognisku ![]()
|
Imię i nazwisko lub nick