Aktualna oferta


AMITURKalendarz na stronę

Ferie zimowe 2018 - oferty rodzinne nad morzem z dziećmi

Polskie morze także zimą ma wiele do zaoferowania turystom. Zapraszamy do skorzystania z oferty na rodzinne ferie zimowe 2018 nad morzem. Hotele nad Morzem Bałtyckim zapewniają pakiety na zakwaterowanie z wyżywieniem, opieką animatora dla dzieci, zabiegami zdrowotnymi i relaksującymi, dostępem do strefy SPA i wieloma innymi atrakcjami. Spędzając ferie zimowe z dziećmi na wybrzeżu skorzystacie Państwo ze zdrowego morskiego powietrza, które właśnie w okresie od listopada do marca zawiera najwięcej cennego jodu. Odpocznijcie z dala od wielkomiejskiego zgiełku i przekonajcie się, jak pięknie zimą wyglądają polskie plaże. Zachęcamy do skorzystania z promocyjnych cen na pakiety pobytowe.

ŁEBA: Ferie zimowe 2018 nad morzem w ośrodku "Zdrowotel"

Ośrodek wypoczynkowy "Zdrowotel" w Łebie zaprasza w 2018r na spędzenie ferii zimowych w zdrowym, morskim klimacie. Tygodniowy pobyt w pokoju standard, z 2 posiłkami, zabiegami oraz atrakcjami od 725 zł/os. Możliwość dokupienia pakietu z dietą specjalistyczną, programem oczyszczającym i opieką pielęgniarską. Serdecznie zapraszamy.

USTKA: Rodzinne ferie nad Bałtykiem w ośrodku "Włókniarz" w Ustce

FERIE ZIMOWE w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Włókniarz" w Ustce. Termin: od 15.01.2018 do 25.02.2018. Cena tygodniowego pobytu: 686 zł/os. Pełne wyżywienie, śniadania i kolacje - bufet. Dla dorosłych: 2 zabiegi rehabilitacyjne relaksacyjne. Liczne dodatkowe atrakcje.

JASTRZĘBIA GÓRA: Ferie zimowe nad morzem - w hotelu "LaSiesta"

FERIE ZIMOWE 2018 nad morzem - zapraszamy do Jastrzębiej Góry na zimowy pobyt nad morzem (od 13.01 do 28.02.2018). W pakiecie "Ferie zimowe" m.in : 5 noclegów z wyżywieniem 2xdziennie, animator dla dla dzieci, bezpłatny parking, WiFi oraz atrakcje w cenie już od 545 zł/os. Duże zniżki dla dzieci do 10 lat! NOWA OFERTA.